Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6025) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Elképzelhető, h nekem is sikerült bekapnom a vírust. Tegnap egész nap kimerült voltam, plusz délután 1-2 órán át viszonylag rosszul éreztem magamat - mint egy épp induló influenzánál. Ez később teljesen elmúlt, de ma délben újra kezdődött és azóta is tart. Voltak elég rossz pillanataim, de mostanra javult valamennyit a helyzet. Kora délután óta 37.4-es hőemelkedésem van, de ahhoz képest egész jól érzem magamat. Jövő hét szerdán kapnám meg a Szputynikot, ezért szeretném tudni, h covidos vagyok-e?! Holnap kora reggelre foglaltam időpontot tesztre, ezzel kapcsolatos a kérdésem: ha pénteken pozitív eredményt kapok akkor onnantól 10 nap karantén vár rám? Csak azért kérdezem, mert egyedül élek és fel szeretnék készülni rá. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.