Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63023) bb0t válasza Rick4 (#63022) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem akarom én ezt felfújni, névről ismerem a futárokat, fel szoktak hívni, normálisak. DHL-el küldjük a doksikat sokat jönnek erre, ez a futár valami kis tacskó lehet.

De egyébként vicces mert a DHL azt mondta, hogy a gonosz Nespresso nem írja rá a fuvarlevélre a kiszállítás időpontját. Ezért felhívtam a Nespressot gondoltam megkérdezem, ott meg olyan készségesek, hogy egyből felvették a kapcsolatot ők is a DHL-el. Mondtam, hogy nem kell már én is beszéltem velük majd lesz valami, csak jelezni akartam nekik az anomáliát, de hiába. :D

Na mindegy hát kávé az kell. :D Csak ilyenkor mindig elgondolkozok rajta, hogy sz@rrágó genya vagyok-e ha reklamálok, lúzer-e ha kényük kedvük szerint megcsinálnak velem bármit, vagy itt Mo-n mindenki egy kretén és tényleg csak így lehet. Nyugaton is tudsz rosszul járni, tudsz elégedetlen lenni, de ott legalább megindokolják és érvekkel támasztják alá a dolgokat itt meg nincs kidolgozva semmi, és mindenki hasraütésszerűen hozza a döntéseket. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.