Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63201) SirRasor válasza lugosi (#63196) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx, átolvasom!

Make Love not war!

(#63202) bitpork válasza ShadowX (#63198) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nekem ne mondd. Fülhallgatóval + tv-vel a háttérben csukott ablakoknál a mellkasomban érzem a basszust... :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63203) lugosi válasza ShadowX (#63198) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam nyitva az ablak bukóra, ha nagyon fülelek akkor hallok valamit, de nem túlzottan és inkább oda kell mennem az ablakhoz. Igaz én a város másik végén vagyok. Ha nagyon akarok, akkor valami nagyon halk brummogást hallok, de inkább csak a tücskök ciripelése hallatszik.
El tudom képzelni, milyen rossz lehet ez nektek, egyszer volt nem messze tőlünk egy Omega koncert, olyan 8-10 éve, nagyon haragudtam érte. Azóta szerencsére ilyesmi nem volt.

(#63204) bitpork válasza lugosi (#63203) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem akarsz lakást cserélni velünk egy hétre? :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63205) lugosi válasza bitpork (#63204) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért ennek is van hátránya :) A negyedikre felmászni gyalog, nem szuper.
Mondjuk most belegondolva, más bajom nincs is vele. Pedig itt ültem e fölött a poszt fölött pár percet, de egyszerűen semmi más negatívuma nincs. Már saját kategóriájában, nyilván.

(#63206) bitpork válasza lugosi (#63205) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi is a negyedinek vagyunk, un nem nagy különbség :D
Csak a Tisza felé pont nincs magasabb épület és így pont pofára kapunk mindent ami hangosabb egy sóhajtásnál. Már intéztem magamnak nyugtatót holnaptól így nem, remélem nem csavarodok be amíg vége lesz ennek a förtelemnek :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63207) lugosi válasza bitpork (#63206) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát néha nálunk is mikor a tavon kacsákra rájön az ötperc este és nyomják a hülyeségeiket, meg a békák mikor biztos valami értekezletet tartanak, akkor vannak ilyen hangok, de tök elviselhető, és az állatoknak van egy olyan jó tulajdonsága, hogy ha már nagyon régóta este és sötét van, akkor beverik a szundit, és nem tolják reggelik a hápogás/brekegés kombót. :D

Nálunk általában akkor van "helyzet", ha valami gyereknap, május 1 meg ilyenek vannak, és itt csinálnak a füves részen ilyen műsorokat. Olyankor reggel 8-9 körül elkezdik, de eltart max délután 6-7-ig és utána vége. Nap közben meg simán ki lehet bírni, meg hát nyilván gyerekműsor, teljesen más mint egy ilyen koncert vagy SZIN, és abban igazad van hogy teljesen más, mint este vagy éjjel.

(#63208) Rick4 válasza lugosi (#63207) üzenetére


Rick4
félisten

Én meg most fejeztem be a dolgomat, reggel 9-től folyamatosan telefon, mail, telefon, mail, 17-20 óra között volt 3 órám mást csinálni, aztán gyerünk tovább, és piszkosul nem volt időm se arra, hogy hallgatózzak bármiféle béka- tücsök zajongásával kapcsolatban. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63209) tisn válasza Rick4 (#63208) üzenetére


tisn
addikt

tucskok nyomjak most is az ablak alatt (melo kozben is hallom :P)

[ Szerkesztve ]

(#63210) Rick4 válasza tisn (#63209) üzenetére


Rick4
félisten

Itt csukva az ablak, mert kimegy a jó meleg. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63211) r0by válasza bitpork (#63202) üzenetére


r0by
addikt

Ejjj, de jó, hogy elköltöztünk a Kereszttöltésből Dorozsmára..
Sosem bírtam aludni a SZIN-től. Bár jobban belegondolva talán nem is azzal volt gond, hanem inkább a meleggel. Mindig ilyen tájt volt dög meleg, lefeküdve szakadt rólam a víz.. Itt meg egész nyáron betakarózva.. ;]
Az egyetlen gond errefelé (csak, hogy ilyen is legyen ;] ), hogy van két galamb, akik megtalálták a kéményünk. Reggel és estefelé menetrendszerűen pihengetnek rajta és huhognak. Eleinte zavaró volt, de most már nem érdekel.. :)

(#63212) Rick4 válasza r0by (#63211) üzenetére


Rick4
félisten

Galamb a belvárosban is lehet, sőt, ott van sok. Sajnos pont a szomszéd is galambokat tart, telibe is szokták kapni az autót, akár 5 perccel egy friss mosás után. Cserébe viszont sokszor találok tollakat az udvaron, a macskám utána 2 napig nem éhes. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63213) Vesztor87 válasza tisn (#63209) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Múltkor anyóséknál aludtunk Földeákon, bejött egy tücsök vhogy.... ne tudjátok milyen jó vt:D Én aludtam mint a bunda, menyasszonykám állandóan felébresztett, hogy itt van bent:D Keressük meg.... persze nem sok esély vt rá hogy az éjszaka közepén meglesz... 3x nekifutottunk, nem lett meg. Másnap lett meg a szekrénysor tetején.... hogy a bánatba megy fel oda, meg legfőképp minek:D

bitpork: tegnap este hazafele jövet kerültem a Tiszapart felé, a novotel környékéről jól látszik/hallatszik a SZIN, gondoltam Rád, bakker ez milyen hangos.... itt a Vértónál semmi nincs belőle, legalábbis ha bukón van az ablak nem hallottam belőle semmit itt a X-en...

(#63214) macilaci78 válasza ShadowX (#63200) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha csak a zene a lényeg, akkor nem kell jegy, elég kiülni a Huszár Mátyás rakpartra. ;]

Vesztor87: Te 3× keltél fel mennyasszonykáddal az éjjel tücsköt keresni?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63215) Vesztor87 válasza macilaci78 (#63214) üzenetére


Vesztor87
senior tag

:D Hidd el nem örültem neki, sajnos Ő mindenre felébred:) És igen, tücsköt keresni :DD

[ Szerkesztve ]

(#63216) macilaci78 válasza Vesztor87 (#63215) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A nászutatokat olyan helyre szervezd, ahol nem lesz kifogása tücsök... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63217) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ti tudjátok, hogy most milyen szabályok érvényesek a gördeszkás közlekedésre a kresz-ben? Gondolkoztam, hogy szerzek egyet amivel rohangálok a városban, mert ez a helyi bérlet valami ki*aszott drága már. :(

(#63218) macilaci78 válasza CanibelZ (#63217) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolok, gyalogosnak minősülsz.
Abból gondolom, hogy kerékpárost, segédmotorost, motorost, traktorost, állati erővel vont járművet, teherautót tiltó tábla van, de gördeszkást tiltó éppen nincs. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63219) Doggy dog válasza ShadowX (#63198) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hát ja.Párom sem igazán tudott aludni tőle.Itt is rendesen hallható volt felsővároson.1 hónapos babánk szerencsére előtte elaludt!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#63220) martonx


martonx
veterán

Itt a belvárosban este 8 után volt hangos a SZIN, de mintha 11 tájban letekerték volna a hangerőt. Bár az is igaz, hogy a Csongrádi sgt elején amúgy is hozzá vagyunk szokva a zajhoz, egy kis SZIN ide vagy oda, már alig számít :D

Én kérek elnézést!

(#63221) tisn válasza martonx (#63220) üzenetére


tisn
addikt

Itt a belvárosban este 8 után volt hangos a SZIN, de mintha 11 tájban letekerték

szerintem vege lett a koncerteknek, olyan korul mentem az asszonyert/gyerkocert, es a belvarosi hidon se hallatszott semmi zene...

(#63222) Ted_Beneky válasza tisn (#63221) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A nagyszínpadon akkor. A többi helyen a következő meg folytatta hajnalig :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#63223) stopperos válasza tisn (#63221) üzenetére


stopperos
senior tag

Scooter fejezett 23:00-kor.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#63224) Vesztor87 válasza macilaci78 (#63216) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Úgy érzem csak egy dologra tudsz koncentrálni ebben a kérdésben :C :C

(#63225) bb0t


bb0t
senior tag

Döpdöp Döp dödödöpdöpdöp!

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63226) Ted_Beneky válasza Vesztor87 (#63224) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Pedig jó duma, hogy azért kelted fel éjszaka, hogy átnézz minden üreget rajta tücsök után kutatva :DDD

Csillagkaput a Csillag térre!

(#63227) CanibelZ válasza macilaci78 (#63218) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én is így gondoltam, csak kb 1 éve caoporttársam megállította egy túlbuzgó rendőr, mert rollerezett a sétáló barátnője mellett. Szerencsére be tudta játszani a rendőrnek, hogy nem magyar ezért nem érti mi a helyzet. :DDD

(#63228) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szép jó napot az uraknak...
a napokban kerestem mini hi-fit...
közben rájöttem hogy az alábbiak is érdeknének :)

vagy:

nem kell hogy minden funkciója működjön, de a rádió rész működjön, mert az miatt kellene nekem ilyen vagy ehhez hasonló.
minden féle megoldás érdekelhet :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63229) Ted_Beneky válasza CanibelZ (#63227) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Valami terep-gördeszkát nézzél, mert sok helyen szarok a járdák :(

Csillagkaput a Csillag térre!

(#63230) lugosi válasza CanibelZ (#63217) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez most hóttkomoly? Gördeszka mint napi közlekedési eszköz? Tömegközlekedés helyett???
Ha már mindenáron ilyesmiben gondolkozol, nem lehet, hogy egy bicikli logikusabb megoldás lenne?

(#63231) CanibelZ válasza lugosi (#63230) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Helyi bérletet kicsit drágának tartom, annyit meg nem használnám, hogy megérné. Biciklizni akarnék, de domaszéki vagyok, szóval busszal kell bejönnöm, mert bicikliút nincs kész a bajain és szerintem belátható időn belül nem is lesz. Deszkából meg van direkt városi közlekedésre alkalmas (cruiser/mini cruiser), ami nem annyira érzékeny, ha kicsit rossz a járda.

[ Szerkesztve ]

(#63232) lugosi válasza CanibelZ (#63231) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát mindig tanul valamit az ember! Tényleg van ilyen, hogy direkt városi közlekedésre alkalmas gördeszka? Ez (így teljesen elméleti síkon) tökre érdekel, tudsz róla írni valamit?

(#63233) Vesztor87 válasza Ted_Beneky (#63226) üzenetére


Vesztor87
senior tag

:DD

(#63234) CanibelZ válasza lugosi (#63232) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én se tudok róla sokat, amikor legutóbb deszkáztam, kb 7-8 éves lehettem.
Cruiser vagy mini cruiser a neve (van még a longboard is, de az már kicsit nagy), gondolom a kereke akkora meg olyan anyagból van, hogy jobban bírja a betont, követ, aszfaltot. Decathlonban van most akciósan egy, szerintem azt ma meg is rendelem. (3havi bérlet ára...)

(#63235) Ted_Beneky válasza CanibelZ (#63234) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ötletek :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#63236) martonx válasza lugosi (#63232) üzenetére


martonx
veterán

Ezeket hívják Long Boardoknak, ha jól tudom. Masszívabb, hosszabb deszkák, valamivel nagyobb, és puhább kerekekkel. Egyszer nézz be mondjuk a Decathlon deszkás részlegére.

Én kérek elnézést!

(#63237) Rick4 válasza lugosi (#63232) üzenetére


Rick4
félisten

A gördeszkából a benzinmotoros változat a tuti. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63238) Polemius válasza CanibelZ (#63234) üzenetére


Polemius
aktív tag

Robogó/motor nem játszik?

(#63239) partymaci


partymaci
aktív tag

Eladó
Asus EeePC 701SD //hibás, bekapcsol de a kijelzőn nem jelenik meg semmi - 5000 huf
Synology DS211j //dobozában - 35 000 huf

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#63240) CanibelZ válasza Polemius (#63238) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Van egy 500-as suzuki GS-em, de kell valami alternatív megoldás is, ami nem gyaloglás.

(#63241) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gyááá már kezdődkik a ducduc bulííííí

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63242) Polemius válasza CanibelZ (#63240) üzenetére


Polemius
aktív tag

És azzal mi a baj? Szerintem teljesen jó alternatíva gyaloglás helyett. :D

(#63243) macilaci78 válasza CanibelZ (#63240) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Toljad a motort! Ha meguntad a gyaloglást, akkor meg felszállsz rá, ha a motort untad meg, tolod tovább. ;]

A gördeszka is ugyanez: vagy rajta állsz, vagy fogod gyaloglás közben. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63244) lugosi válasza macilaci78 (#63243) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Probléma megoldva :DDD

(#63245) Lacielvtárs válasza macilaci78 (#63243) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63246) CanibelZ válasza macilaci78 (#63243) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Sokszor járok, de minden nap menni azzal, meg drágább, mint a helyi tömegközlekedés már. Meg kell a változatosság, gyaloglást meg nem szeressük már. :))
De még úgy is átgondolom, mert hogy megint egyedül vagyok, kitört belőlem a nagyon gyerek énem. :DDD

(#63247) Vesztor87 válasza CanibelZ (#63246) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha kitört a gyerek én akkor 3 kerekű is jó:D

(#63248) tisn válasza CanibelZ (#63246) üzenetére


tisn
addikt

Van gyerekmeretu gorkorim, ketto is elado :)

(#63249) CanibelZ válasza Vesztor87 (#63247) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Hétvégén próbáltam egy kisebbet meg egy nagyobbat is, de sajnos kicsik voltak. :((

tisn: Az a baj, hogy csak lélekben vagyok még gyerek, testben már nem igazán. :)) De valamiért a görkorcsolyát nem is szeretem.

(#63250) Vesztor87 válasza CanibelZ (#63249) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Régi szép idők, boldog gyerekkor :D De más is vt minden....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.