Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9500) Viszlát válasza spammer (#9475) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért ha őszinték akarunk lenni, akkor azt el kell ismerni, hogy első két évad nem volt olyan színvonalú, mint amit az utolsó évadokban produkáltak. Jó volt már akkor is nagyon, de nekem többek között ez is tetszett benne, hogy látszott, hogy gondolkodnak a sorozaton, nem csak ontják magukból a bevált recept alapján készülő tucatrészeket.

Persze emellé meg mindenképpen érdemes megjegyezni, hogy akit nem fog meg az eleje, az később se nagyon fogja se érteni, se élvezni, se átélni. Én a pilotot aznap láttam amikor levetítették az USA-ban és többnyire hétről-hétre kimaradás nélkül sikerült követni, de engem már az elején beszippantott és bár volt néhány erősen töltelék jellegű rész is az évek során, valóban kiemelkedő alkotás volt ez.

Amúgy meg minek állsz le etetni a trollt? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.