Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) kisgyerek85 válasza #51177472 (#8650) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Az igen :D, itt még csak 31
Azt már látom, hogy ennek soha nincs vége, egyvalamiből vásároltam 250-et és feladtam :)

(#8652) #51177472


#51177472
törölt tag

Ez a Walking Dead valoban kasza...

(#8653) negyven2 válasza Ace owner (#8642) üzenetére


negyven2
veterán

Comedy-n végig adták mind a 3 évadot (ami 2003-06 között ment a FOX-on. Ott kaszáltak el). Aztán a jogokat megvette a Netflix és idén megcsinálták a 4. évadot
hozza (és elvileg vagy 5. is lesz, vagy mozifilm, vagy mindkettő).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8654) S e t h


S e t h
nagyúr

TWD
SPOILER

Ez vmi elképesztően gyenge lett.Az első fele Vészhelyzet zombifalván, a második része apa és fia arat, igazából semmi olyan amit eddig ne láttunk volna, a legvége pedig az ötlettelenség guiness rekordja, térjünk vissza az előző évadhoz, a sok birkának jó lesz az, ha nem halad a történet, már csak az hiányzik, hogy megjelenjen Shane,Lori és Merle.A sorozat mélypontja a mostani, fantáziátlan helybetopi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8655) mayday00 válasza #51177472 (#8652) üzenetére


mayday00
őstag

Gyengének találod te is? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#8656) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Tomorrow People

5 rész után azt mondom hogy jó sorozat lesz ez. :) Nem egy Hősök, de tök király. :)

Live-Die-Respawn

(#8657) Viszlát válasza kisgyerek85 (#8649) üzenetére


Viszlát
addikt

Tegnap délután mi is felfedeztük kollégákkal, azóta ezt bűvöli mindenki. :)

Batches cooked: 454.12B
Batches hand-cooked: 15.02B
Batches sold: 273.94B
Batches hand-sold: 50.68B
Total upgrades purchased: 50
Total cash earned: $14.33T

;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8658) brownus


brownus
veterán

egy sorozat amire nemrég bukkantam rá, és totál magába szívott, shameless, nem lehet nem szeretni ezt a sorozatot :) imádom, remélem lesz 4. évada! ismeritek?

(#8659) tonyrulez válasza brownus (#8658) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ismerősöm ajánlotta, lassan én is nekiállok. Január 12-én pedig kezdődik a 4. évad :K

4 8 15 16 23 42

(#8660) spammer


spammer
veterán

TWD 4x05

Annyira ostoba az egész, hogy már fáj. Na nem mintha eddig ne lett volna tele baromságokkal, de most már kezd tényleg sok lenni.

SPOILER

Bazdmeg, fával baszakodnak a kerítésnél, ketten, miközben 100 zombi dönti befele. És akkor még utána ketten fát vágnak, de közben lövöldözés volt bent, jaj most mi legyen, egyedül nem bírod Rick, jaj tudom, de mindegy menj csak. Hershel a 1,5 lábú, egyedül őrködik, vészhelyzeteset játszik, izgalmas a köhögést meg a véres köpetet nézni egész epizód alatt. Rick és Rick jr. tovább szarakodnak a fával, mert tuti elég lesz az kerítésnek, végül is nem lett volna idő elterelni/lemészárolni őket vagy akármi, nem, fával kiékeljük. Természetsen bedöntik az egészet, csak hogy egy hülye kis 11 éves Kól of Dutyin nevelkedett kölyök is veszettül nyálazdon, amikor Rick&Rick Jr. letarolják őket a géppityukkal. Hershel közben a lélegeztető biszbaszért harcol az egyik zombival, miközben az előtte leszúrt zombi cellájában ott van benn a fegyver meg a lőszer, de minek az, ha éppen abban a pillanatban érkezik meg a kislánya, aki majd úgyis lelövi. Éééééés, minden heppi, Hershel is egy szanofabics táfgáj, másokat legyűrt a vírus simán, neki semmit baja, sunny day, Michonne-nal lehet menni egy kis levegőt szívni, de még nincs vége, de nincs ám, mert most jön a függőjátszma (izé, kliffhenger), ami biztosítja, hogy jövő héten is megnézd a börtön, ahol élünk következő epizódját: feltűnik a félszemű kormányzó!

Örülnék, ha olyanok kapnának forgatókönyvírói munkát, akikbe legalább szorult is egy kis kreativitás meg némi logika. De amíg olyan író kap munkát, aki Power Rangerst és hasonlókat írt, addig nem is tudom, mit várok. Kirkmannek nem ég a pofája ilyen epizódok után?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8661) Gyick válasza #51177472 (#8652) üzenetére


Gyick
őstag

Spoiler

The Boring Dead :)

Most majd jön a kormányzó talán feldobja kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#8662) brownus válasza spammer (#8660) üzenetére


brownus
veterán

szuszáá! :DDD

(#8663) bAtt001 válasza brownus (#8658) üzenetére


bAtt001
addikt

tegnap fejeztem be pont, jó am csak nekem a második évad olyan lapos volt abba is hagytam sokszor de végére megint jó lett. felettem a nézős listamra :K

(#8664) brownus válasza bAtt001 (#8663) üzenetére


brownus
veterán

nekem tetszett a 2. évad is, igaz nem volt olyan erős mint az első. a 3. pedig talán übereli az elsőt is:)
jó, hogy mondod, beteszem én is a myepsidoesba, ne felejtsem el januárban

(#8665) bAtt001 válasza brownus (#8664) üzenetére


bAtt001
addikt

első és harmadik mindenképpen jobb volt, az volt méga bajom vele hogy kicsit ttúl hoaszuak a részek, nem tudott végig lekötni... de attól még jó karakterek vannak benne, Kev-et bírtam benne nagyon :D

(#8666) brownus válasza bAtt001 (#8665) üzenetére


brownus
veterán

nem-nem, jó ez így, kell ez az epizód hossz:)

(#8667) mayday00 válasza spammer (#8660) üzenetére


mayday00
őstag

Te is kaszálni fogod? :DD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#8668) bepken


bepken
veterán

ahogy az utóbbi hozzászólások első szavait olvasgatom (nem merem tovább :D ), egyértelműen lejött az, hogy nem veszítettem semmi azzal, hogy nem töltöttem le a friss TWD epizódot...
szerintem inkább olvasom tovább a képregényt :) még van jópár kötetnyi :P

viszont elkezdtem a BB 3. évadját, egyelőre 3 részt sikerült megnéznem (folytatás csak jövőhéten, mert szélessáv nuku)
és hát valami eszméletlen továbbra is! :D mesés fordulatok, nagyszerű hangulat - már az évad elején!!! - szóval alig várom, hogy nézhessem tovább.

mellesleg a Clicking Bad erősen addiktív valami... :DDD én jelenleg így állok:

Batches cooked: 356.8B
Batches hand-cooked: 85.53B
Batches sold: 362.75B
Batches hand-sold: 79.97B
Total upgrades purchased: 48
Total cash earned: $20.76T
Seconds spent playing: 85,908

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8669) feka007


feka007
nagyúr

Nem értem miért ez a rész vágta ki ennyire a biztosítékot a TWD-nél sokaknál most, szerintem semmivel nem volt gyengébb, mint az előzőek. 3. évad második felénél még mindig jobb ez az évad eddig, abba semmi jó nem volt már szinte, most legalább aránylag érdekfeszítő. Semmivel nem lett nagyobb f.szság az előző részekhez képest. Ilyeneken kiakadni, hogy ketten legyakták a zombitömeget, meg egyedül járőrözik.. Nem azért, de ezeket nem most kezdték. Ha vhol kaszáltam volna, akkor az a 3. évad vége lett volna, annál szarabb már úgyse nagyon lesz. De nem kaszáltam, mert nézem, ahogy mindenki más is nézi, még az is, aki azt mondja, hogy most aztán kaszálja :D

[ Szerkesztve ]

(#8670) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Állítólag Breaking Bad különkiadás ma este a hazai Discovery-n!!!! [link]

(#8671) Viszlát válasza bepken (#8668) üzenetére


Viszlát
addikt

Én meg kivégeztem. Az elején izgalmas volt, de aztán nagyon belassult, viszont volt 3 telkonfom és volt időm bőven kattintgatni. :)

Stats

Batches cooked: 69.68T
Batches hand-cooked: 54.55T
Batches sold: 33.21T
Batches hand-sold: 26.21T
Total upgrades purchased: 57
Total cash earned: $5.05Q
Seconds spent playing: 103,462

Az azért nem semmi, hogy 346 milliárdot keresek másodpercenként, kár, hogy nem lehet sehogy átváltani, akár milliós osztással is elfogadnám. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8672) bepken válasza Viszlát (#8671) üzenetére


bepken
veterán

az szép :D

hmm...hát...nem akarok hazudni...nekem akár még forintban is jöhetne :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8673) Viszlát válasza bepken (#8672) üzenetére


Viszlát
addikt

Nah, kozben megjelent meg ket upgrade, 21.9Q darabja. Asszem ezt mar meghagyom a fiatalsagnak, nagyon sok kattintas lenne. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8674) Ace owner válasza Viszlát (#8673) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem csak fut a háttérben és dől a lé :DDD

Galaxy Fold 4

(#8675) tPedro_ válasza Ace owner (#8674) üzenetére


tPedro_
őstag

Telefonon játszátok? Én gépen kezdtem el, most folytatnám telón, de ott nincs import lehetőség.
Vagy elnézek valamit?

(#8676) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Agents of SHIELD 1x07

Ehhh na ez már nekem is kevés volt. Nem mondom azt hogy ezen a ponton abbahagyom a sorozatot, mert ezen kívül a Modern Family fut ami érdekel az idei felhozatalból, így azért jó ha van mit nézni, kérdés az hogy jó e egy sorozatnak, hogy egy full új részbe bele kell hogy tekerjek, mert annyira semmilyen hogy az már borzalom.

Viszont....

A rész végi extra jelenetből arra merek következtetni, hogy lassan azért beindulnak a dolgok. Legalábbis a dolog nagyon adja magát, kérdés élne e ezzel.

All→M8

(#8677) Viszlát válasza tPedro_ (#8675) üzenetére


Viszlát
addikt

Nálam van import mobilnézetben is, igaz nem működik. Viszont desktop nézetben igen.

Egy tipp a játszóknak: a Government Shutdown achievement-hez 100 darab Crooked Senatort kell megvásárolni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8678) tPedro_ válasza Viszlát (#8677) üzenetére


tPedro_
őstag

En a mobil appot probaltam, na abban nincs import (0.7.9.4-es verzio, mobilra az a legujabb).
Az eszembe se jutott, hogy mobilon is tudnam bongeszoben futtatni... :W

(#8679) oriic válasza callmeakos (#8676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már azt sem tudom belenézzek-e...

Live-Die-Respawn

(#8680) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem kihagyható....

All→M8

(#8681) tonyrulez


tonyrulez
őstag

POI 3.8

Nem tudom mit mondjak, ugyanolyan jó volt mind eddig :)

4 8 15 16 23 42

(#8682) Gyick válasza tonyrulez (#8681) üzenetére


Gyick
őstag

mihez lehetne ezt a sorozatot?nem ismerem sajnos..

(#8683) spammer válasza Gyick (#8682) üzenetére


spammer
veterán

Nyomozós, mint ezer másik. Pilot ismertető [link], másik [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8684) tonyrulez válasza spammer (#8683) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azért ez elég nagy általánosítás, nem sok sorozat van ugyanilyen témával (amit kezdetben nem mondtak valósnak, de mostmár...). Nagyon jó noir hangulata van :K

4 8 15 16 23 42

(#8685) Gyick válasza tonyrulez (#8684) üzenetére


Gyick
őstag

Belesek..csak nem tudtam a teljes nevét hogy person of interest..

(#8686) mayday00 válasza tonyrulez (#8681) üzenetére


mayday00
őstag

Nagyon jó a 3.évad :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#8687) bok92


bok92
addikt

Drágon bólll 14,5 év után újra :DDD

(#8688) #54715584


#54715584
törölt tag

SupNat 906

Ez borzasztóan unalmas volt, nem értem miért nem kaszáltam még. Olyan érzésem van, mintha feleannyi pénzből csinálnák, mint eddig.

(#8689) bepken válasza bok92 (#8687) üzenetére


bepken
veterán

múlthéten (vagy két hete?) elcsíptem pár részt, ugye duplát adnak minden délután. hét elején - talán kedden - Dermesztő "kilyukasztotta" a bolygót, jól felfújta magát, bunyóztak is egy kicsit...aztán talán pénteki napon, látom, hogy ugyanaz a felállás, csak most Goku áll nyerésre...

hát, mondanom sem kell talán, hogy mosolyogva fogtam a fejem, hogy anno mit toporzékoltam én, hogy nézhessem ezt a valamit :DD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8690) mayday00 válasza #54715584 (#8688) üzenetére


mayday00
őstag

Te is csak kényszerből nézed :D 8.évadnál is sokat panaszkodtatok :D Meg lehet a 7.nél is :D

Vasárnap amúgy Almost Human premier :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#8691) #54715584 válasza mayday00 (#8690) üzenetére


#54715584
törölt tag

Anno is panaszkodtam, sőt, pár éve csak panaszkodom SupNat miatt :D

A héten jön Ground Floor és Raising Hope :D

Jövő héten meg The day of the Doctor :)

[ Szerkesztve ]

(#8692) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sleepy Hollow 1.7 SP

Na ez már sokkal jobb rész volt mint az előző, az meg kifejezetten tetszett amikor kitárgyalták Thomas Jeffersont :)

4 8 15 16 23 42

(#8693) Viszlát válasza tPedro_ (#8678) üzenetére


Viszlát
addikt

Én meg a mobilappról nem tudtam, de tényleg nem tudod áttenni, csak újat kezdeni lehet vele.

Közben átléptem a quintilliós határt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8694) Ace owner válasza Viszlát (#8693) üzenetére


Ace owner
addikt

Ennyi pénz a világon nincs már, elég sok crackhead van odakint.. :C

Galaxy Fold 4

(#8695) callmeakos válasza bok92 (#8687) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Látom magam előtt a haveromat ahogy reagál erre a hírre [link] :D

Amúgy én is sokat néztem, főleg a bátyámmal. Volt is albumunk is, valami 300-400 darab kártyával, csak 7-8 éves fejjel voltam olyan ostoba, hogy eladtam 2000 forintért. Azóta se valltam be a bátyámnak hová lett valójában :DDD
Az idő múlásával azonban teljesen elvesztettem a fonalat a sorozattal kapcsolatban, a Boo korszak után. Lehet újra előkéne venni :D

All→M8

(#8696) bAtt001 válasza tonyrulez (#8692) üzenetére


bAtt001
addikt

tényleg elég jó rész volt :D még mindig megbámulom mills rendőrnénit nagyon... és most láttam hogy fassbender barátnője is volt :D

(#8697) bepken válasza Ace owner (#8694) üzenetére


bepken
veterán

ugyan, csak készülnek télire:

"a meth-patkányok a tél közeledtével nagy mennyiségű meth-et halmoznak fel szervezetükben, majd ezt követően újságpapírral bélelt szűk kis odújukba fészkelnek és szinte az egész telet végig flashelik.
ezek a kis állatok már év közben is igen komoly mennyiségű (nagyjából $10-14B értékű) meth-et fogyasztanak el fejenként. viszont télen - bár ezt kevesen tudják - ez az érték elérheti a teljes évi bevitel akár háromszorosát is!" - Dr. Heisenberg

a játék (kissé beteg) analógiájából kiindulva :D ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8698) #51177472 válasza Viszlát (#8671) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jesszus. En egyelore orulok a 80T-mnek.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#8699) tPedro_ válasza #51177472 (#8698) üzenetére


tPedro_
őstag

En epp a 142T-s upgradere gyurok. :DD

(#8700) bepken válasza #51177472 (#8698) üzenetére


bepken
veterán

nyugi én is elég "lassan" haladok :D [link]

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.