Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) spammer válasza oriic (#9400) üzenetére


spammer
veterán

Ja, a tisztelgés és a lezárás frankó volt. :K

Sherlockból anno az első 2 részt láttam, de szerintem pótolni fogom azt is, addig is elraktam a videót, köszi. DW topik meg megy a kedvencek közé :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9402) oriic válasza spammer (#9401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nem kell elrakni a videót, csak ilyen rövid fan vágás a két sorozat főszereplőjével. :)

Live-Die-Respawn

(#9403) #54715584 válasza spammer (#9399) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jövő ősszel? :Y
Miért várnának másfél évet egy új évaddal?

(#9404) FireKeeper válasza Jhonny06 (#9397) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

SPOILERveszély.

Én is hasonlóan éreztem, hiányoltam valami jóféle kis cliffhanger-t az évadzáró végéről, mert ez alapján valami nagyon kis langyos következő évadra számíthatunk :(
Brody mondjuk nem fog hiányozni, de remélem Saul-t látjuk még ügyködni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9405) mayday00 válasza Jhonny06 (#9397) üzenetére


mayday00
őstag

Egyetértek veled. Nagyon gyenge volt a 3.évad. (Én a 5rész környékén kaszáltam). Már a évad felénél sem volt váratlan fordulat, izgalmas rész. A 2. pörgős évadhoz képest, ez csak valami langyos eresztés.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9406) spammer válasza #54715584 (#9403) üzenetére


spammer
veterán

2014 ősz, addig 1 év sincs, nem másfél :D De még az is sok. :( Viszont elvileg nem lesz szünet, rendesen lenyomják egyben majd az évadot.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9407) bepken


bepken
veterán

American Horror Story 3x9

hu de rohadt messze van még január 8.... :DDD

eszméletlen ez a sorozat, komolyan mondom! egymás után jönnek a jobbnál jobb részek! zseniális!

a szálak most ismét jól meg lettek kutyulva, úgyhogy azt hiszem, hogy nyugodtan kijelenthető: bárkinek bármilyen tippje volt az évad kimenetelét illetően...hát az kezdheti elölről a matekozást! :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9408) #54715584 válasza spammer (#9406) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem mostantól. Tavasszal ment le a 2. része az előző évadnak, mert azt is szétszedték. Ahhoz képest másfél év. Sok. :((( :)

(#9409) spammer válasza #54715584 (#9408) üzenetére


spammer
veterán

Ha úgy nézzük, igen, de a Day of The Doctor meg a Christmas Special mostaniak és még a Smith érához tartoznak, ha úgy nézzük, még csak most zárul le majd ez az évad. Nah mindegy, ez van, kár, én azt hittem, hogy már tavasszal kezdik majd, de sajnos nem :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9410) #54715584 válasza spammer (#9409) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pár hete meg alig akartad elkezdeni :D

(#9411) spammer válasza #54715584 (#9410) üzenetére


spammer
veterán

De szerencsére meggyőztetek :D Ahogy a junkie-n is olvastam, többeknek is beletört a bicskája az első évadba (sőt, már a pilotba), de egészen elképesztő mekkora lett a különbség (javulás) mostanra. A 3-4. évad is egész jó volt már (főleg Tennant miatt), de az 5-7. meg már ég és föld az első évadhoz képest. Kár, hogy az eleje ennyire szenvedős, sok embert veszít ezzel a sorozat.

Most néztem a The Next Doctort (30 perces show, a 12. doki beharangozója volt), kicsit furcsa, de van egy olyan érzésem, hogy egy eszelős(en jó) dokit kapunk.

Jön még a Five(ish) Doctors Reboot és 2013-as Prom is. Ez van, fan lettem, megmondtátok, hogy ez lesz :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9412) oriic válasza spammer (#9411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És most lehet terjeszteni az igét. :D

Live-Die-Respawn

(#9413) spammer válasza oriic (#9412) üzenetére


spammer
veterán

Rajta vagyok, csak ismerősnek már anno azt is elmondtam, hogy majdnem eret vágtam az első évad alatt, így már nem könnyű rávenni, de meggyőzöm majd :DD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9414) cekkk válasza cekkk (#9374) üzenetére


cekkk
veterán

Erre valaki, tud mondani valamit? :B

(#9415) #54715584 válasza cekkk (#9414) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát...talán a Dracula az, aminek hasonló hangulata van, de most így hirtelen nem jut eszembe semmi. Nekem is kellene hasonló sori.

(#9416) cekkk válasza #54715584 (#9415) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm :)

Akkor kutatni kell nekünk most :D

(#9417) mayday00 válasza cekkk (#9416) üzenetére


mayday00
őstag

Draculat hamar kaszálnád :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9418) Andris837


Andris837
senior tag

Banshee ledaralva, vélemény később... :))

Homeland-hez van már felirat? :U

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9419) spammer válasza Andris837 (#9418) üzenetére


spammer
veterán

Most komolyan, meddig tart rákeresni a feliratra? :) [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9420) negyven2


negyven2
veterán

Karácsonyi ajándéknak elfogadnám :)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9421) bepken válasza spammer (#9419) üzenetére


bepken
veterán

én spec feliratokhoz innen szoktam kiindulni: opensubtitles.org

itt rákeresek az adott sorozatra, majd mehet is a könyvjelzők közé. gyönyörűen, évadonként tagolva ott sorakoznak az epizódok, no meg a hozzájuk elérhető felirat (vagy feliratok - fordítóbrigádtól függően).

a fent említett sorozat esetében: Homeland

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9422) Andris837 válasza spammer (#9419) üzenetére


Andris837
senior tag

Telefonról, munkahelyről nem a legegyszerűbb, de köszönöm. :) Csak kérdeztem, nem vártam linket. ;) Ma már nem nézem meg, de holnap reggeli kávé mellett nekiugrok a szezonzárónak.

Szerk: bepken: nekem a lejátszóm automatikusan rákeres és le is tölti a feliratot. Meg bruzsy Twitter oldalát böngészem hétfő esténként. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9423) bepken válasza Andris837 (#9422) üzenetére


bepken
veterán

ezt az opensubtitles féle mkv player-t használod? én azt próbáltam, elvileg meg kellene találnia a megfelelő feliratot...de sajnos nagyon elhanyagolható számban tette ezt meg a gyakorlatban... :D

mondjuk sorozatok esetében elég sokszor fordul elő, hogy nincs normálisan elnevezve a felirat fájl...sokszor úgy kell nyomozni, hogy adott felirat melyik release-hez készült...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9424) #54715584 válasza Andris837 (#9422) üzenetére


#54715584
törölt tag

BSPlayer? :)

(#9425) Andris837 válasza #54715584 (#9424) üzenetére


Andris837
senior tag

Yepp

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9426) spammer válasza Andris837 (#9422) üzenetére


spammer
veterán

Ja oké, sorry, nem tudtam, hogy telóról vagy :)

(#9421) bepken: én a feliratok.info -t használom (megszokás), vagy ha ott nincs, akkor addic7ed.com. Csak angol feliratot használok mindenhez, azt is csak akcentus vagy szar hangkeverés miatt, ha nem érteném.

--

Na de ha már írtam, hogy ON is legyen:

Torchwoodot elkezdtem, hát tényleg elég más, mint a Who, de nem is baj, tetszett, elég komolynak tűnik, simán fröcsögött a vér is, remélem jó kis epizódok lesznek :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9427) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Homeland 3x12

!SPOILER!

Szóval vége van, hova tovább? Aki a sorozatnak a motorját alapját adta meghalt, nincs többé. Nem tudom nélküle elképzelni a sorozatot, azt sem tudom elképzelni hogy ezután mit találhatnak ki az írók? Semmit ,kb.
Egyébként nyugis részvolt ,úgymond. Az előző sokkal jobb volt. :D Érdekes ,hogy Carrie maradt a Cégnél mikor a szenátor nem igazán szimpatizált a korábbiakban az ő jelenlétével, lehet ezért is küldi Isztambulba...
Ja meg ,szerintetek Saulnál az, hogy a magánszférában helyezkedett el, és ott tevékenykedik mint munka ,az mit takar?

!SPOILER!

[ Szerkesztve ]

halahala

(#9428) bepken válasza spammer (#9426) üzenetére


bepken
veterán

nekem is ide kellene eljutnom...sajnos még sok mindent félrehallok, illetve szókincsből is van hová fejlődni...de sokan mondták már, hogy ezzel a "módszerrel" gyorsan és látványosan lehet fejlődni idegennyelvből.
szóval lehet, hogy majd én is újranézek egy szeretett sorozatot angol felirattal :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9429) func93 válasza xenom0rph (#9427) üzenetére


func93
senior tag

elszomorított ez a rész.. igazából én se tudom nélküle elképzelni a homelandet. :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#9430) #54715584 válasza spammer (#9426) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hajrá :K
Engem beszippantott anno :K
És még mindig nem kaszálták, csak pihen :D

(#9431) Gyick válasza bepken (#9428) üzenetére


Gyick
őstag

Én úgy szoktam csinálni hogy az angol és a magyar feliratot is letöltöm ugyanabból a relase-ből(leginkább feliratok.info-t használom az a favorit nálam).Most nagyon rá vagyok feszülve az angol tanulásra,teljesen magamtól tanulok és már nagyon sok mindent megértek,a film és sorozatnézés is rengeteget segitett.

KMPlayerben van egy olyan funkció hogy másodlagos felirat,ez a gyakorlatban úgy néz ki hogy a képernyő alsórészére teszi az egyik feliratot(magyart) a képernyő tetejére meg a másodlagos feliratot(angolt jelen esetben).Bár ezt nagyon sok féle képpen be lehet állitani tulajdonképpen odateszi a feliratokat ahova csak szeretnéd.Általában az angolt nézem és ha nem érteném lepillantok gyorsan a magyarra(izgalmasabb részeknél hajlamos vagyok csak a magyart nézni :) )

Tegnap pl a HIMYM 9x12-t csak angolul néztem és 80-90 %-ban értettem mindent.A Person of Interest-et is birom ilyen szempontból mert eléggé ilyen tőmondatokban beszélnek bent.

Tudok mondani pár angol tanuláshoz nagyon jó anyagot de nem itt mert warez kategória

[ Szerkesztve ]

(#9432) #54715584 válasza Gyick (#9431) üzenetére


#54715584
törölt tag

BSPlayerben is van másodlagos felirat. De most jó ötletet adtál :)

(#9433) tDr1v3r válasza Gyick (#9431) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Priviben megosztanád velem is? :R

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9434) Viszlát


Viszlát
addikt

Friday Night Lights pilot pipa. Egesz jo hangulatu, de egyszeruen fel nem foghatom miert kell rangatni azt a szerencsetlen kamerat. Az amator Pana kamerammal nincsenek ekkora rangasok max zoomon, hihetetlen. Remelem leszoknak rola kesobb, mert egyebkent bejott...

Erdekes latni par arcot, akik valoszinuleg ezzel futhattak be, de nagyon mas karaktereket kaptak aztan.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9435) bepken válasza Gyick (#9431) üzenetére


bepken
veterán

ha megtennéd, hogy dobsz ezzel kapcsolatban egy PM-et, azt nagyon szépen megköszönném! :)

jelenleg vizsgákra készülök, de amint lesz rá időm, ismét belevetem magam a sorozat nézésbe.

egyébként az angolom nagy részét én is a neten és a filmekből szedtem össze...a középiskolás időszakot nem szeretném belekeverni... :DDD
na jó, voltam anno egy amolyan gyorstalpaló tanfolyamon, de az tényleg csak egy alapozó valaminek nevezhető, éppen csak eldöcögtünk a csoporttal a present perfect-ig... :D ráadásul "sajnos" én - az én tudásommal - már elég jónak számítottam ott, szóval visszahúzott a csapat elég rendesen.

na de nem offolom tovább a topicot (ismét :D)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9436) FireKeeper válasza xenom0rph (#9427) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

SPOILER veszély

hivatalosan csak annyit tudni egyelőre, hogy lesz 4. évad, és Body felesége, és a lánya nem lesznek állandó szereplők (persze vendégszereplőként egy-egy részre beugorhatnak). plusz én kétlem hogy Brody-t viszont látjuk még, eléggé konkrétan kinyírták az évadzáróban.
Lockhart-nak inkább Saul-al volt konfliktusa, Carrie-vel csak simán megtűrik egymást.
A magánszféra gondolom valami magán tulajdonú biztonsági céget takar, elvileg az ilyen kivénhedt/kiutált kormányügynökök, mint Saul, ott vezetnek le a nyugdíjas évek előtt :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9437) tPedro_ válasza bepken (#9421) üzenetére


tPedro_
őstag

Ha felirat, akkor Addic7ed. Legalábbis ha megfelel az angol, magyar nem szokott lenni (más nyelvek, német/francia/olasz még igen).

Ők készítik az alap feliratokat kb mindenhez, mások abból dolgoznak tovább.

Évad szerint, lehet batch letöltést is reg után, nincsenek reklámok, stb. :C

(#9438) spammer válasza Viszlát (#9434) üzenetére


spammer
veterán

Később már nem lesz ilyen kamerarángatás. 3-5 évad lesz a legjobb. :K

Amúgy ja, a fiatalok egy része innen ugrott meg a mozis karrier felé, több-kevesebb sikerrel (sajnos inkább kevesebb, pl. Taylor Kitsch).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9439) brownus válasza spammer (#9396) üzenetére


brownus
veterán

ugye? :) tennant a legnagyobb!

más, aki nézi az arrow-t, spoileres:
ki-ki lesz?:)

barry lesz flash? és mi volt az a robbanás?
és roy, most, hogy túlélte a szérum beadását?

[ Szerkesztve ]

(#9440) bepken válasza spammer (#9438) üzenetére


bepken
veterán

az említett sorozatot nem ismerem, így nem tudom, milyen kamerarángásról van szó.... de erről most eszembe jutott egy sorozat: The Shield - Kemény zsaruk

azt az igazi "izgő-mozgó", pörgős, gyors kamera váltásokkal és zoom használattal teli kamera kezelést ott láttam először. rettenetesen megtetszett!
már csak ezért is zseniális sorozat volt véleményem szerint! márpedig a sztori se volt épp semmi.... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9441) mayday00 válasza Andris837 (#9418) üzenetére


mayday00
őstag

Ajánlanék még 1 sorozatot. The Blacklist Nem tudom, hogy nézed e. Kint a legnézettebb újonc. Évad felénél be is rendelték a 2.évadot. :K (+22 rész)Az első évad is 22 lesz. Adott egy nemzetközileg körözött bűnöző, egy igazi nagykutya – Raymond "Red" Reddington (James Spader) – aki egy kellemes nyári napon besétál az FBI irodájába és feladja magát. A férfi sok információt tud, de csak egy kezdő ügynökkel hajlandó szóba állni. Egy fiatal, csinos, feltörekvő profilozó a hölgy, aki semmit sem sejt az egészről. Nem tudja Red miért őt választotta. Szó szerint belecsöppen az események sűrűjébe, ahonnan már nincs kiút. Nekem nagyon bejön. Aki szereti az akciót annak ajánlom :K


[link]

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9442) Andris837


Andris837
senior tag

Spoiler veszély a következő sorokban!

Banshee S01

Sokan ajánlottátok, így belevágtam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fog fogni. Két nap alatt ledaráltam az évadot, így kicsit összefolytak a dolgok, de összességében nagyon megfogott a sorozat. Tetszett, hogy van benne egy elég erős főszál, ugye volt sok sok mellékszál (motorosbanda, indián kaszinó, kettős életet élő vallásos kislány... és még sorolhatnám).
Nagyon tetszettek benne a szereplők alakításai is, Proctor személye hatalmas.
Hood, mint a forrófejű seriff, szintén hatalmas alakítás. Nem érdeklik a szabályok, közben mindent elintéz. Kezdik megkedvelni a helyettesei, a lakosság, az ügyész....

Biztosan meg fogom még nézni 1-2 unalmas napomon az évadot, és mindenképp folytatni fogom, amint jön a második évad.

Értékelés: 9

Homeland S03

No itt egy kicsit elégedetlen is vagyok, meg nem is. Hiányérzetem is van, meg nem is.
Az elején elég lassan indul be a dolog. Szinte csak döcög. Sokan kaszáltátok is itt...
Viszont volt egy olyan pillanat amikor szabályosan azt éreztem, hogy innentől kezdve nincs megállás és végig gyorsulni fog a tempó, beindul a sorozat. Ez sem lett teljesen olyan, mint amilyet megszokhattunk a korábbi évadokhoz képest. Nem volt meg benne az kellő pörgés, amit vártam. Aztán az utolsó rész... a lezárás... Brody halála. Hát gyerekek nem tudom, de nagy zseninek kell lenni ahhoz, hogy ezt úgy tudják folytatni, hogy megtartsák azokat a nézőket, akik eddig nézték. Ha a negyedik évad is ilyen langyosan kezdődik, lehet kaszálni fogom. De addig van még majd egy évünk, hogy kiderüljön.

Ugye abban nagy lehetőség lesz, hogy Soul felajánlott Dar-Adalnak egy elég jól fizető munkát, kíváncsi vagyok, hogy miben mesterkedik az öreg. (Szerintem nem egy egyszerű nyugdíjas kocsmanyitásról van szó. ;] ) Carrie eldobja a gyereket és jó sztahanovistaként dolgozik tovább az új beosztásában, ebben is van azért lehetőség. De... De... De... nem lesz olyan Brody nélkül ez az egész. Nagyon sajnálom, hogy nem látjuk többé.

Bár már egyszer hitték úgy, hogy meghalt......... :U
Volt egy rész... amikor beszélt ugye a caracasi orvosról...

"Volt egy férfi Caracasban. Egy orvos.
Azt mondta, olyan vagyok, mint egy csótány. Kiirthatatlan."

De jó is lenne....

Összességében az évadra adnék egy 8-ast... De csak azért, mert az egyik kedvenc sorozatom.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9443) spammer válasza bepken (#9440) üzenetére


spammer
veterán

Én nem szeretem a kamerarángatást, bár a Kemény Zsarukban a "dokumentarista jelleget" szolgálta, szóval ott még okés, de általában nekem nem jön be.

(#9439) brownus: ja, de nekem már Matt gyerekkel sem volt bajom 1 szezon után. Jó színész, jó volt az ő dokija is, csak más. Persze továbbra is Tennant a favorit :) Hú de várom már a Karácsonyi részt.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9444) Andris837 válasza mayday00 (#9441) üzenetére


Andris837
senior tag

Lejárt a szerkesztési időm, így emiatt írok új hsz-t.

Nagyon szépen köszönöm az ajánlást. Még nem nézem, de a leírtak és a trailer alapján be is szerzem gyorsan a pilot-ot, megnézem és írom a véleményt. ;)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9445) mayday00 válasza Andris837 (#9444) üzenetére


mayday00
őstag

Szívesen :K Kint nagyon nézette. vannak kisebb hibái. De melyik sorozatnak nincsenek. Van benne főszál, mellékszálak. Ahogy jönnek a újabb részek, a sorozat is egyre jobb lesz. :K Én legalábbis nem unatkozok rajta :K

Pedig mostanában elég sok sorozatot kaszáltam :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9446) Andris837 válasza mayday00 (#9445) üzenetére


Andris837
senior tag

:DD Igen, láttam.

Pilot beszerezve, ebéd előtt meg is nézem gyorsan. Közben pár részt bedobtam még a listába... hátha annyira megfog a pilot, hogy nem bírom abbahagyni. :))

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9447) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagy mókamester ám ez a MacFairlane :U ;]

All→M8

(#9448) Andris837


Andris837
senior tag

The Blacklist S01E01

Folytatom, máris. Bejött a pilot. :R

Bővebb vélemény majd a további részek megnézése után. (Ez igaz lehet több ideig fog tartani mint a Banshee.) Heti egy rész? Igyekszem azért beérni a sorozatot. Anno így néztem a Szökést is. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9449) mayday00 válasza Andris837 (#9448) üzenetére


mayday00
őstag

Igen heti 1 rész :K De egyre jobb lesz :K Most jár a 10.-résznél. Folytatás Január 13.án. Addig van időd nézni :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9450) Andris837 válasza mayday00 (#9449) üzenetére


Andris837
senior tag

Nagyon jó, addigra tuti végzek a 10 résszel. :K

Arrow-nál ugye nincs szünet?! :Y

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.