Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68302) mephi666 válasza devil-k (#68299) üzenetére


mephi666
nagyúr

Gomez-en mi is néztünk nagyot: mintha leakasztottak volna egy random mexikói törpét egy kocsmából :DDD

a végefelé én is hasonlóan voltam, mint te: asszony mondta is, hogy én ebben már csak a hibákat keresem... ami végül betette a kiskaput, az "Wednesday csodálatos gyógyítása" ...King nem tudom melyik könyvében írt egy tv-sorozatról, amiben a főszereplő kb minden epizód végén halálosan veszélyes, totál kilátástalan szituációba kerül, hogy izguljon a néző 1 hétig... majd a következő rész elején egy bravúros (de olcsó) csavarral megmenekül :) itt is ezt az olcsó eszközt alkalmazták a készítők... kb az az óvodás szint ez, amikor a gyerekek játszanak és folyamatosan egymásra tromfolnak: "lelőlek a sugárpuskámmal... haha, nem tudsz, mert gyorsan aktiválom a sugárálló védőpajzsomat" ...ami előtte még sehol nem volt a játékban :) ...teljesen ugyanez a helyzet volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.