Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) bigdady válasza FNZ (#16045) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ugyanezt írja ki amikor az mc-t hozza akarom rakni appple payhez. Support sem érti...
Azt mondja próbáljam másnap vagy rendeljek új virtuálist de nincs változás...

[ Szerkesztve ]

(#16052) gzbotii válasza qqzs (#16048) üzenetére


gzbotii
veterán

:DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16053) Tuomas


Tuomas
addikt

Még mindig működik az ingyenes sokadik virtuális kártya igénylés. Sztem ez nem bug...

We were here

(#16054) soldier2 válasza vnorbi (#16043) üzenetére


soldier2
őstag

Mindignis 0 pénz volt a PayPal számlámon, de lehet neked lesz igazad, és PP probléma (épp most zártam be a régi UK-s PP fiókot, mert a magyar címmel a Revolut kártyát nem akarta regisztrálni, míg a K&H ment simán ment, a PP fiók is új). Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#16055) szvl válasza Tuomas (#16053) üzenetére


szvl
tag

Azt írja a Revolut a honlapján, hogy:

A virtuális és elveszíthetetlen kártyát ugyanúgy rendelheted meg, mint a fizikait. Csak lépj az app Kártyák területére, válaszd a Virtuális lehetőséget, és válassz egy virtuális kártyát. Ez a kártya azonnal megjelenik az appban, és csak online vásárlásokhoz használható. Legfeljebb 5 virtuális kártyád lehet.

[link]

(#16056) bigdady válasza szvl (#16055) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iosen a másodikért pénzt kér szóval ez nem igaz.
Per pillanat androidon MasterCard a virtuális és mehet az 5 de iosen meg 1 a max és Visa

[ Szerkesztve ]

(#16057) tuzpenge válasza Tuomas (#16053) üzenetére


tuzpenge
őstag

Azt azért hozzá kellene tenni hogy csak androidon...mert ios-on biztosan nem működik!

ˣ

(#16058) Tuomas válasza szvl (#16055) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez azt hiszem eddig is így volt leírva, bár aztán nem tudom.

We were here

(#16059) Tuomas válasza tuzpenge (#16057) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát akkor tedd hozzá. :DDD
Ha nálam android van, akkor nem tudhatom (alap esetben), hogy nektek iosen mi van. :U
Amúgy az app hányas verziónál jár nálatok? Bár ez lehet, hogy nem releváns. Nálunk 6.19.2

[ Szerkesztve ]

We were here

(#16060) Rimuru válasza szvl (#16055) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez azt jelenti hogy max ennyi virtualis kartyad lehet, nem azt hogy ennyi ingyenes.

One free virtual card
£4.99 for any extra virtual cards

forras

Vigyázat, csalok!

(#16061) jannid válasza Tuomas (#16053) üzenetére


jannid
senior tag

Kipróbáltam nekem is enged még hozzáadni virtuálisakat ingyen. Android

(#16062) KTU válasza Rimuru (#16060) üzenetére


KTU
addikt

Pár perce az 5 db-ból eldobtam 1db-ot, utána kértem helyette és az is ingyen volt.
Majd 2 hete pedig a második fizetős virtuális kártyám eldobása után se adott ingyen kártyát.

Ha így marad akkor 4 db-ot betudok rakni fixre x helyekre, plusz marad 1 db eldobós.
Androidon

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#16063) KTU válasza hunluigi (#16050) üzenetére


KTU
addikt

Cimborádnak van már Revolut kártyája?
Ha nincs, vagy eddig csak keveset, kis összegekkel, minimális forgalommal használta, akkor ne is próbálkozzon ekkora összeggel.
Inkább TransferWise + Curve-vel kombinálva.
Vagy ha többen mennek mindenkinek legyen Revolut, TransferWise és Curve kártyája.
Így szétosztva meg lehet úszni plusz költség nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#16064) Tuomas válasza FNZ (#16045) üzenetére


Tuomas
addikt

Üdv!

Visa vagy mastercard kártyáról van szó?

We were here

(#16065) fokukac válasza Peter.70 (#7009) üzenetére


fokukac
nagyúr

Revolut és Ciprus :
Igen. Az elmúlt néhány napban mindenhol tudtam vele fizetni Cipruson (szupermarket, étterem, kávézó)
Tegnap vettem fel ojrót is a Hellenic Bank-nál atm-ből, úgy tűnik, tényleg ingyen volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16066) hunluigi válasza KTU (#16063) üzenetére


hunluigi
senior tag

Van. Frissen regisztrált. Ezt magyaráztam neki én is. Szerinte egy milla huf manapság nem akkora tétel, hogy b@szakodjanak. Nem lehet meggyőzni... szerintem már az 1 millás topup is le fogja verni a vészcsengőt (eredetét nyilván visszakézből tudja igazolni), de a nagyobb gond, ha odakint a kivétnél hasalnak el.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#16067) Tuomas válasza hunluigi (#16066) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha friss reges, nem is fog tudni annyit feltölteni egyszerre.

We were here

(#16068) anadroid válasza hunluigi (#16050) üzenetére


anadroid
senior tag

Az automaták egyszerre legfeljebb 25 bankjegyet adnak ki, és általában 50-es a legnagyobb címletük. Inkább próbálja meg a közeli eurós OTP automatákat itthon, persze több lépcsőben.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#16069) spike70


spike70
tag

Nálam virtuálisan ad csak ingyen még egyet. Fizikainál 2000 lenne a standard kézbesítés. Az express lenne ingyenes ha feljebb váltanék. Android.

(#16070) Brandynew


Brandynew
őstag

Most feltöltöttem Revora egyszerre fél miklát, gond nélkül ment és nem kér semmilyen igazolást. Ahogyan eddig sem kért.

Csak ésszel kell használni, mindent pontosan kell megadni.

(#16071) tuzpenge válasza Tuomas (#16059) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát akkor hozzátettem.....tudod nem csak az androidosoké a világ!
Amúgy ugyan az: 6.19.2 (ios 13 béte 3 ha ez számít).

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#16072) gzbotii válasza szvl (#16055) üzenetére


gzbotii
veterán

Most akkor a topigazdát, akivel az összefoglalót írtuk, akarod kioktatni félinfóval?

Hogy idézzem Tuomast:
"Még mindig működik az ingyenes sokadik virtuális kártya igénylés. Sztem ez nem bug..."
Ez a téma tegnap óta, hogy Android alatt, több virtuális kártyát is lehet igényelni, ingyenesen. Eddig volt egy darab ingyenes, és ha fizettél akkor lehetett max 5drb virtuális kártyád.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16073) Tuomas válasza tuzpenge (#16071) üzenetére


Tuomas
addikt

"...tudod nem csak az anadroidosoké a világ!"
Aha, és honnan kellene tudnom, hogy mi a helyzet ios-en, ha nincs olyan eszközöm? :U

Ellenben úgy látom, hogy te egy ilyen sima témából is kitudod hozni az apple vs többiek ellentétet. Gratulálok. Ezt egy másik topikban nyugodtan folytathatod, itt nem.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#16074) fokukac válasza Tuomas (#16073) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tényleg, ha már android vs. ios.
Nekem mindkettő van, mert van egy privát telefonom is.
Fent lehet az app mindkettőn, vagy egyszerre csak egy eszközön lehet?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16075) gzbotii válasza fokukac (#16074) üzenetére


gzbotii
veterán

Tudtommal, ha az egy újra bejelentkezel, a másikon automatikusan kijelentkezel. De vagy fél éve próbáltam, van itt, akinek van frissebb tapasztalata, hátha most másképp van.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16077) Brandynew


Brandynew
őstag

Hamarosan elsődleges kártyaként lehet használni a Revolutot és lehet dobni minden mást.

Magyar számlát kapsz, a munkáltatód tud rá utalni, lesz csoportos beszedési megbízás és magyar ügyfélszolgálat. :C

(#16078) tuzpenge válasza Brandynew (#16077) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ez az infó honnan van?
Esetleg egy link?

ˣ

(#16079) Somatom válasza Brandynew (#16077) üzenetére


Somatom
veterán

Jó hír, bár én az azonnali utalásnak jobban örülnék. Kártyáról azonnal megjelenik az összeg a Revolutomon. A konvertálás is azonnali. Csak, a bankszámlára visszaérkezésre kell várni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16081) qqzs válasza szvl (#16055) üzenetére


qqzs
őstag

Erdekes hogy ezt irjak hogy a virtualis csak online vasarlashoz hasznalhato. Gpay elfogadas utan kiirta a virtualis mc kartyamra hogy mehet mindenutt az fo revolutra ami visa meg mindig csak online-t ir.

Eladó: GTS450

(#16084) bigdady válasza qqzs (#16081) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én virtuálissal fizetek mindent

(#16085) vnorbi válasza fokukac (#16074) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Én két készüléken használtam az elejétől (idén május), igaz, mindkettő android. Nincs vele igazából gond, csak arra kell figyelni, hogy mindenhol ugyanazt a passcode-ot kell használni. Ha az egyiken megváltoztatod, akkor a másik kiléptet, és újra meg kell adni a telefonszámot + az új passcode-ot.

Meg többen tapasztaltuk azt, hogy a notifok nem érkeznek meg minden készülékre.

(#16086) Reverting válasza Brandynew (#16077) üzenetére


Reverting
őstag

Volt egy kerdoiv tegnap, hogy miket szeretnel,es mi lenne a feltetele,hogy a rev. legyen a fo szamlad... ;) A vegen egy kivansag lista, en is jol megirtam... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#16087) Tuomas válasza Reverting (#16086) üzenetére


Tuomas
addikt

Ehhez hol lehet hozzáférni, tudtok egy linket dobni? Hasznos lehet, ha többen kitöltjük innen, hátha nagyobb hatása lesz.

We were here

(#16088) Somatom válasza Reverting (#16086) üzenetére


Somatom
veterán

Részemről garancia, mint a bankbetéteknél, a zárolási mizéria megszűntetése, valamint az, hogy az Erste elfogadja hiteltörlesztő számlaként. Sztem fölösleges lenne kitöltenem kérdőívet. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16089) Reverting válasza Tuomas (#16087) üzenetére


Reverting
őstag

Mailben jott egy kerdoiv, de lehet koze van h beta vagyok... de majd megcafol aki nem, es kapott... ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#16090) vnorbi válasza Reverting (#16089) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Én a napokban UX-es kérdőívet kaptam. Mennyire vagyok megelégedve az app használhatóságával, mit használok benne a leggyakrabban, mit módosítanék rajta...

Nem vagyok bétás.

(#16091) dominika 75


dominika 75
friss újonc

Sziasztok, segítsetek légyszi. A revolut kártyára töltenék fel de igazolnom kell a jövedelem forrását. Hiába töltöm fel pdf-be, img-be egyszerűen nem fogadja el. Hiba történt , ezt írja ki. Mit csinálok rosszul?

(#16092) bigdady válasza dominika 75 (#16091) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi okozta hogy kérik?

(#16093) ÁrPi2 válasza Brandynew (#16077) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Technikai/banküzemtani kérdés a topik tudorokhoz:
Vajon a magyar számla /magyar IBAN egyben jelenthet tképpen OBA biztosítottságot is? :U :U

(#16094) bigdady válasza ÁrPi2 (#16093) üzenetére


bigdady
nagyúr

:DDD Természetesen nem
Országos Betétbiztosítási Alap, nem Nemzetközi Betétbiztosítási Alap.
Kétlem Revolut fizetne be egy fillérnyi tagdíjat is Magyarországon 😅

[ Szerkesztve ]

(#16095) bigdady válasza ÁrPi2 (#16093) üzenetére


bigdady
nagyúr

Majd ha az Oba tagok között látod akkor: [link]
Érdemes megnézni se Citibank, se Takarékbank nélküli Takszövök (na jó 1 db)

[ Szerkesztve ]

(#16096) dominika 75


dominika 75
friss újonc

nem tudom. a régi telón letöltöttem az appot, de nem működött mert régi android volt. most van egy új és újra letöltöttem. feltöltöttem rá a 3500 forintot és kértem premium kártyát. Utána írta hogy kéri a jövedelem igazolását. de egyszerűen nem megy a feltöltés

(#16097) Krethx


Krethx
aktív tag

Kíváncsi voltam rá miért lehet Android-on 1-nél több virtuális kártyát ingyen igényelni. Míg iOS-en csak egyet. Ezért megkérdeztem a support-ot.
Nem tudtak rá választ adni. Csak terelnek.

Lea ezt válaszolta:
A standard user can have up to 3 physical cards and 5 virtual cards.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#16098) qqzs


qqzs
őstag

Tehat elso feltoltesnel mondjuk otprol ne toltsek ha jovedelmem nem oda erkezik? Vagy hogy van ez az igazolosdi? Csak azt kell igazolni hogy jovedelmem is van vagy vagy azt is hogy az amit epp feltoltottem az jovedelembol szarmazoan erkezett oda ahonan felment?

Eladó: GTS450

(#16099) Tuomas válasza qqzs (#16098) üzenetére


Tuomas
addikt

A jövedelmedet kell igazolnod, pl bérpapírral, adóbevallással, számlakivonattal. A feltöltést viszont saját neveden lévő helyről kell végezned, tehát ha te Kovács Ernő vagy, ne a Tóth Jóska kártyájával töltsd fel.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#16100) instantwater válasza Brandynew (#16077) üzenetére


instantwater
addikt

Csoportos beszedés a napokban jelent meg UKben.
Magyarországon is tervezik ezek szerint?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.