Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76201) gyu456


gyu456
tag

Sziasztok!

Valakinek meg van a LineagOS 14.1 utolsó update?

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#76202) Vikooo válasza bwoay (#76197) üzenetére


Vikooo
addikt

Egyetértek főleg a maga korában az RGB subpixel elrendezésű LCD-IPS kijelző köröket vert a Samsung féle PenTile AMOLED -re. Nem hiába volt az LG részéről az elnevezés True-HD.

Volt S4 -em, ehhez képest egy talicska sitt volt a kijelző minősége illetve a tipikus AMOLED betegségek (ami nem mellesleg a mai "csoda" AMOLED kijelzőknél is jelen van. R.I.P LCD lassan...). Ment is vissza az S4 RMA -ba...

A G4 volt még egy brutálisan jó telefon, szerintem egy 2022 Edition -nel bankot lehetne robbantani. De LG a mobilpiacon már nincs is sajnos, HTC -vel együtt ők voltak az igazi úttörők.

(#76203) bwoay válasza Vikooo (#76202) üzenetére


bwoay
nagyúr

végül egy V30-nál kötöttem ki, ami már ugyan OLED (és ezen a téren az LG akkoriban elmaradt a Samsungtól), de ez a készülék nálam tökéletesen megállja a helyét a mindennapokban.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#76204) kuyarashi válasza bwoay (#76203) üzenetére


kuyarashi
őstag

Haverom anno azért vett G3-at, mert IPS kijelzője van, ezért sokkal élethűbbek a színek. Szóval ez ízlés kérdése is. Persze a led kevesebbet is fogyaszt, meg lehet jobban bírja a kiképzést.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#76205) bwoay válasza kuyarashi (#76204) üzenetére


bwoay
nagyúr

volt már sokféle telefonom, én inkább jó és rossz kijelzőket különböztetek meg, technológiától függetlenül. az OLED egyébként jelenleg szerintem praktikusabb, mert ha már szinte minden készülékről lespórolták a notifikációs LED-et, legalább ki lehet váltani always on display funkcióval.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#76206) kuyarashi válasza bwoay (#76205) üzenetére


kuyarashi
őstag

IPS-nél is ki lehet. Gondolom arra célzol, hogy az OLED fekete háttere szebb, és hogy ilyenkor is kevesebbet fogyaszt.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#76207) bwoay válasza kuyarashi (#76206) üzenetére


bwoay
nagyúr

igen, arra. ott az egy valid megoldás - és még úgy is szignifikáns mértékben nő a fogyasztás. LCD-nél szerintem ennek nem igazán van létjogosultsága, mert be kell világítani az egész kijelzőt azért, hogy az az 5%-nyi terület látszódjon. tudom, pont az LG erőltette ezt, G5-nél vagy G6-nál volt talán először.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#76208) kuyarashi válasza bwoay (#76207) üzenetére


kuyarashi
őstag

Igen, így van.
(G6 kezdte; nekem is az van.)

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#76209) TomPack válasza kuyarashi (#76204) üzenetére


TomPack
őstag

A kijelzője a mai napig megállná a helyét!

(#76210) kuyarashi válasza TomPack (#76209) üzenetére


kuyarashi
őstag

Szinte az egész telefon. Kicsit gyorsítani kéne max., de ennyi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#76211) TomPack válasza kuyarashi (#76210) üzenetére


TomPack
őstag

Ha lehetne még kapni újonnan, én biztosan vennék magmnak.

(#76212) kuyarashi válasza TomPack (#76211) üzenetére


kuyarashi
őstag

Sokan mások is.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#76213) kklausz


kklausz
tag

Az egyik legkedvencebb telóm volt, így a mai napig megvan. Időnkét feltöltöm, firssítem az appokat rajta, amire még érkezik a régi droid miatt. De tökéletes állapotban van. Időközben rászoktam a nagy 6.4 feletti kijelzőre, így ez nekem a mindennapokban kicsi lenne. De ahogy fentebb is írták, ,ég mindig megállja a helyét. :R

(#76214) TomPack válasza kklausz (#76213) üzenetére


TomPack
őstag

Melyik Android frissítés volt rá a legutolsó?

(#76215) sefan67


sefan67
aktív tag

Lassan 11 éve használom ezt a telefont. Eszméletlen...

3 romot használok, gyári kitkat (4), aosp extended (9) vagy 2024 februári e/os (11) .
Valaki még használja napi szinten ezt a csoda készüléket? Milyen rom (volt) a kedvencetek?

Ha nem ír senki már, akkor zárhatjuk a topikot :DD /s

(#76216) stefi68 válasza sefan67 (#76215) üzenetére


stefi68
addikt

Nem semmi kitartás a márka/típus iránt.
Nálunk a fiókban pihennek rég. Egyik felpúposodott aksival, a másik meg ki tudja milyen állapotban...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#76217) karmaresz válasza sefan67 (#76215) üzenetére


karmaresz
senior tag

Korának egyik legjobb telefonja volt, de 5 év után, épp most februárban nyugdíjaztam legfrissebb utódját, az LG V50-et is. Közben volt G4 és V20 is.

Gratulálok a kitartásodhoz. :R
A romolás sajna már nem a műfajom vagy 10-12 éve.
Maradtam volna LG vonalon, de hát nem nagyon volt mire váltani. :(

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.