Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#398) h4h01 válasza Riuko (#362) üzenetére


h4h01
senior tag

Oké kopár barátom..Azt ajánlom tanulj nyelveket egy picit, és nézd meg a külföldi oldalak értékelő videóit..10/10 azt mondja, hogy szar az anyagminősége...Erről ennyit, inkább nekik hiszek mint neked..Phonearena, Pocketnow, android authority,..és még lehetne sorolni...
Picit moderáljad magad, mert tudtommal nem a személyedet kritizáltam..De ha nem teszed, majd megteszi más ne aggódj...Amúgy a te wc-dbe szívesen belehánynék, sőt még egy nagy zil belsőt is kanyarítanék neked ajándékként...

tzsolesz : Nem általánosságba kell itt beszélni, én konkretizáltam..Haha na azt ne mondd zsoltikám h az lg "supportja" az jobb mint a samujé :) :)
Anyaghasználat terén én inkább használnék egy matt, bőrszerű műanyagot, mint egy agyonlakkozott csúszós, tükröződő plasztikot..
Szal röhöghetsz itt össze meg vissza mint egy idióta, de nincs sok értelme a tények tükrében..

Quqesz: Nem mind1 h a jó bor kulcsa, vagy a Kóbor Julcsa..KI beszél itt galaxy-ról ember...NOTE 3 vs G2 a vita tárgya...Kicsit nyisd már ki a szemedet.. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.