Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32338) #09819904 válasza kisgergely80 (#32160) üzenetére


#09819904
törölt tag

Kérdés!
Nekem miért hozott normális üzemidőt pl. a Nexus 4? :U Ja, hogy Nexus... Oké! Akkor mondjuk a Galaxy S3 vagy S4? :)
Jelenleg a G2-n semmit sem kellett nagyon bütykölnöm rajta.

Eddig koptattam már pár iPhonet, de érdekes módon valahogy mindig abba botlottam, hogy akármi jobbnak vélhető alkalmazást szeretnék akkor az egyből fizetős... Ami csak azért abszurd, mert ugyanaz az alkalmazás droidon ingyenes. :U Khm!

A méret egy dolog lenne. Nekem a marokmelegítő iPhone 4S is ugyanúgy megfelelt, mint most jelenleg a G2. Nem a mérettel van az igazi probléma. Hanem a tudással! Aztán az üzemidőről már ne is beszéljünk...
Ha egy iPhonet szeretnék úgy használni, hogy bírja is azt ami nekem kell, akkor máris ott kötnénk ki, hogy jailbreak... :U Akkor meg már inkább legyen T-s alkalmazás pluszba és idegesítsen a magenta ikon, mint kössön meg teljesen egy rendszer!
Az pedig csak hab a tortán, hogy az iPhoneok esetében ígérték, hogy lesz üzemidő probléma javítás majd a 7.1-ben, aztán jött a 7.1.1... Megoldották? Nem! Csak kiadtak egy közleményt, hogy az időszinkronizációt kapcsolja ki az ember és attól jobb lesz az üzemidő! Köszi...

Szóval elfogultság nem kellene! Vagy maximum akkor, ha jól megfizetnek érte!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.