Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25031) brunnehilde válasza KubanitoS (#25029) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Leirtam, hogy miben jobb a rare. ;) Ja, nekem is van +1 level implicites facebreakerem, szóval lvl4 enlightenből is lehet 5-t csinálni, ha aura függő vagy. :DDD

Bowosokat kérdezem, illetve előttük hajtok fejet. Hogy tudtok igy élni? :DDD Elértem raiderrel a lvl90-t, gondoltam átcsinálom valami bow skillre. Mivel a Galvanic arrow leveling alatt megtetszett, adta magát. Be is vásároltam fullos "endgame" geart, átpakoltam a passzivokat, és hajrá. Aztán red mapokig sem jutottam. :U Gondoltam sebaj, van még bow skill, szerintem kipróbáltam az összeset. :C Még egy 6whiteos Hyrris Iret is beszerváltam, hogy bármit bele tudjak pakolni. Nem volt rossz a Blast Rain, vagy ami még tetszett, az a Scourge Arrow, de utóbbinál komplett gear és ascendancy csere is kellett volna, hogy igazán hatékony legyen (chaos és poison). Aztán rájöttem, hogy Barrage mellett van Barrage support is (PoB nem ismeri), és visszatértem a Galvanichoz. Állat, mit művel vele ez a gem. A DPS egyből elég is lett akár T15-T16-ra is, de a védelem... Szóval valaki árulja el, hogy lehet ezt igy, ebben a formában, hogy maponként két halál? Minimum. :DDD Amióta beraktam a Darkrayt és passzivokon rámentem inkább a védelemre, jobb lett a helyzet (75% dodge és 95% evade), de az melee tank véremnek ez még igy is sok(k). :Y Vagy csak simán béna vagyok és nem értek hozzá. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.