Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7018) Coyot


Coyot
őstag

Nah gyerekek van kérdésem, ha jól tudom van itt ügyfélszolgálatos is.

flottás vagyok, szálmlák rendre befizetve, ma mégis letiltották a hívásaimat 31ezeres hátralékkal. miután 10szer próbáltam az ügyfélszolgálattot hívni, mert persze a 4-1-1 es menü szlázási infok alól ha kérem az ügyfélszolgálatost megszakad a vonal (valami csodálatos okból kifolyológ) így valami más menüből szenvedtem 10percet mire végre valami emberrel is beszélhettem. sikeresen megtudtam, hogy a 31k-s lemaradás az utsó 2 havi szla összeg 04. és 05. havi.

amit megint nem értek mert ha a 04-dik nem lett volna befizetve akkor már rég le lett volna tiltva a hívás pontosan egy hónapja. a befizetést igazoló csekkek el lettek faxolva mindig rendben idő előtt. erre most eltűntek? nana, a kedves voda azt hiszi ujra be fogjuk fizetni??? ezt elbaszta innen is üzenem... de mennyi balek lehet aki ujra befizeti... szégyen és szánalom egyben ez már. :(((

az ügyfélszolgálatos srác pedig azt mondta h hívjam a 1250-et, itt meg tudom sürgeti a visszakapcsolást ez a beszedési részlege a vodának, és hívnám ha létezni ilyen telefonszám! :(((

most kérem a tököm tele van a kedves vodafonnal és azt hiszem itt az ideje váltanom, hiába flottás a csomag, ha kölcsöntelefonról kell intéznem az ügyeimet, mert a rég befizett számláimat akarják újra behajtani rajtam. gusztustalan és szánalmas ennyi a véleményem,.

ha valaki tud megoldást hogy tudom gyorsabban visszakapcsoltatni a hívásaimat, az ne tartsa legyen szíves magában. köszönöm

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.