Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#424) Tices


Tices
csendes tag

Nah visszaírtak a ''nagy vodások''...ekkora fa'' /=)'''''=(Ö)%/'''!!+''/=/%(/''+ és még ''+%()!/)I%+/+ nekik!
Leszerződöm velük 2 évre, vállalom, hogy 2 k..a hosszú évre használom a szolgáltatásukat és nem tudok telefoncserét csinálni, csak akkor, ha veszek egy vitamaxos csomagot vagy kártyafüggetlen telót. Ez aztán a felhasználóbarát konstrukció!

Tényleg...miért nem lehet úgy csinálni, hogy a meglévő szerződésemet módosítjuk, meghosszabítjuk még 2 évre (mintha most kötöttem volna az előfizetést) és adják ide a telcsit előfizetéses áron. neem..nekik úgy a jobb, hogy + egy számot, + egy csatornát lefoglalok, lebeszélem azt a irdatlan kemény összeget (500 Ft) és nagy ívben kivágom a kukába, na és persze a dupla csomag árról már nem is beszélve (előfizetés havidíjjat nem számoltam). sz

sorry, de beleéltem magam, hogy új telcsi meg minden és egy kicsit (nagyon) sz...ul esett a dolog! :O
ezek után érdeklődöm más szolgáltatónál, hogy is van ez...ha így, akkor majd húú...nem tudom... :DDD
(ja és a honlapon lévő 24 h-ás ügyfélszolgálat azt jelenti, hogy a 24. órában tuti válaszolnak, előbb nem! ez már tény!)

''Vááhhúúú...most aztán be ne menjenek!'' (by Ace Ventura) :(((

Üdv Tices

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.