Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16453) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok! Jól sejtem hogy matrix díjcsomagban ha +voda percet kerek akkor az az alap percek felhasználása után kezd el számlálódni és ez nem kifejezetten a felhasználónak kedvez? :D :P

I4s erkezeséről tud valaki valamit?

Köszi

(#16454) manchester85 válasza Hooper (#16453) üzenetére


manchester85
addikt

Jól gondolod.

Igen, 28-tól lehet kapni, egyelőre ennyit voltak hajlandóak 2 nappal a nyitás előtt közölni.

i6 Silver

(#16455) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Tegnap elhagytam a telefonom :(
Ha ezt a kártyát letiltatom és utána igénylek egy újat ugyanezzel a számmal az mennyi idő kb. mire megkapom a kártyát és muszály hozzá vennem új telefont is? Előfizetéses kártya volt amúgy flotta csomagban.

(#16456) Agro


Agro
senior tag

/facepalm

(#16457) Agro válasza Hmura (#16443) üzenetére


Agro
senior tag

Az véletlenül se fordulhat elő, hogy más mérőszámot néztél? Korábban 2 Mbps aztán meg 0,2 MBps?

(#16458) mukibuci válasza Red_Bull (#16455) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bemész egy üzletbe (az előfizető bemegy), és rögtön kapsz 1 egy új kártyát a régi számoddal. 4700Huf lesz. Új készüléket nem kell venned hozzá - ha van hűséged, nem is tudsz.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16459) Red_Bull válasza mukibuci (#16458) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Okés, kösz a választ :R

(#16460) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy lehet-e kapni a Vodánál fehér Motorola Fire-t? Vagy csak feketét? Vagy azt sem, csak az árlistában szerepel? :)

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#16461) mukibuci válasza Zsombe (#16460) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fekete van már mindenfelé, fehér nincs forgalomban jelenleg.

f_sylvi: ettől hol van előrébb? :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16462) f_sylvi válasza Zsombe (#16460) üzenetére


f_sylvi
csendes tag

ez alapján csak fekete: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16463) f_sylvi válasza mukibuci (#16461) üzenetére


f_sylvi
csendes tag

ok, benéztem :) előfordul, emberek vagyunk

(#16464) Zsombe válasza mukibuci (#16461) üzenetére


Zsombe
senior tag

Köszönöm!

Imént beszéltem ügyfélszolgálattal, de készletre vonatkozó információt nem tudnak adni. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#16465) Hooper


Hooper
őstag

A kérdésemet be dobom ide is, mert mind2 oldalra kíváncsi vagyok :)
Köszönöm
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16466) manchester85


manchester85
addikt

Kinn vannak az iPhone 4s árai a honlapon, magas vérnyomásúaknak nem ajánlott. Alap kategóriás előfizetővel 170k, ez a T-nél 145. :U De a 8 gigás iPhone 4 is 100k mátrix 3-mal. Miért nem kapta meg a 3Gs árát, ahogy a T-nél is?

i6 Silver

(#16467) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok

Egy kis segítség kellene, Bivalybasznádon sajnos nincs vodafone szaküzlet, időm meg nincs hogy elmenjek a közeli városba, a Vodafone honlapjából meg nem tudok kimenni :D
Szóval a barátnőmmel lehetőleg ingyen szeretnék beszélni, vagy nagyon kedvező percdíjjal+az egyik telefonra kellene 100mb körüli adatforgalom az okostelefonhoz.
Tudnátok nekem ajánlani valami faja előfizetést?

Köszi előre is :)

(#16468) Picicicus válasza kozicsd (#16467) üzenetére


Picicicus
aktív tag

mátrix 1 akár

(#16469) mukibuci válasza kozicsd (#16467) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Legolcsóbb változat a mátrix1 és kontakt1 családi változata, így 3000+1800+2x990 a havidíjad, ekkor egymás közt ingyen beszéltek. Természetesen bármelyik helyett lehet nagyobbat is választani.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16470) kozicsd válasza mukibuci (#16469) üzenetére


kozicsd
tag

Köszi szépen a választ, még annyit hagy kérdezzek, hogy ha 2db vitamax csomagot veszek, akkor úgy is ingyen tudunk beszélni?

(#16471) propaganda


propaganda
csendes tag

Sziasztok!

Szerettem volna ma kötni, egy 2 éves Matrix1es szerződést Vodafone 858as készülékkel (ingyen adják) viszont a hitelképességi vizsgálat után 80,000Ft(!!!) depositot állapítottak meg. Bankkszámlakivonatot kértek (nem volt nálam közüzemi számla), mivel nem dolgozom hanem még tanulok, elég minimális a havi pénzmozgás. Sosem voltam még semelyik szolgáltatónak előfizető, semmilyen tartozásom nincs (máshol se).

Kérdésem az lenne, hogy ez bevett szokás-e, hogy ilyen magas összeget állapítanak meg egy ennyire értéktelen telefonnál vagy a gyenge bankkszámlakivonatom az oka az irreális összegnek? Ha megpróbálom újra közüzemi számlával illetve bekamuzom, hogy dolgozom akkor lehet nem ez lesz az eredmény? Illetve, meg kell-e adnom a munkahelyem adatait?

Az ügyfélszolgálatom nem tudtak értelmes felvilágosítást adni, remélem itt van valami expert a témában.

Üdv, Propaganda!

(#16472) Studi22 válasza kozicsd (#16470) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ott nincs teljesen ingyen Egy meg Egy csomag aminél 400/sim mindkét oldalon és korlátlanul 4Ft.-ért tudtok beszélni.

propaganda
Nem csak a mobilszolgáltatóknál lévő tartozást nézik tehát ergó ha más(áruhitel) elmaradásod van volt ezért lehet,ha közüzemit viszel sajnos az sem fog ezen segíteni...

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#16473) propaganda válasza Studi22 (#16472) üzenetére


propaganda
csendes tag

Üdv!

Semmilyen hitelem nem volt még soha, így meglepne. Talán a BKV felé van tartozásom, de ebben sem vagyok biztos. Ezt valahol én nem tudom leellenőrizni?

Üdv, Propaganda!

(#16474) znsht


znsht
csendes tag

üdv.

keresek vodafone vitamax instant net simkártyát, nincs valakinek ?

köszi

pbla

(#16475) Picicicus válasza propaganda (#16471) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Már probálkoztál egyszer,igy ha legközeleb probálkozol,ugyanez lesz az eredmény...nem emlékszem pontosan hány hónapig...

(#16476) Hmura válasza propaganda (#16473) üzenetére


Hmura
tag

Az ügyfél megbizhatóságára nem csak a BAR lista létezik, hanem
egy nem publikus adatbázis is. Ezt a bankok használják, és a jelek
szerint a mobilos cégek is hozzá férnek.
Ebben azt tartják nyilván, hogy az adott személynek volt-e konfliktusa
pénzintézménnyel (PSZÁF ügy, hitelkártya vita, olyan ügy, ahol a bank
húzta s rövidebbet stb....).
Ha itt szerepelsz, akkor eléggé óvatosan fognak kezelni.

(#16477) Hmura válasza propaganda (#16471) üzenetére


Hmura
tag

Most vettem csak észre, hogy tanulsz. Szerintem ez itt a gond,
mert diákon elég nehéz behajtani a tartozást, ezért tartanak tőled.

(#16478) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

sziasztok!
Mátrix 3 előfizus csomagom van a vodánál. Ha átirányítom a hívásokat másik telszámra (T-mobile), akkor az külön díjnak számít vagy levonják a belföldi telefonálásra felhasználható 200percből?

(#16479) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

itt regisztráltam, de nem kerestek meg.

érdemes még egyszer megpróbálni, vagy ez ilyen marketing kamu?

Aurea mediocritas

(#16480) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nos, megint van egy kis számlázási gondom, vagy csak én nem értek/tudok valamit, amit ti talán igen.

Szóval, a legutóbbi késő számlák végül megérkeztek mindenkihez, hozzám is. 25.-e volt a fizetési határidő, én 17.-én be is fizettem e-számlán, le is könyvelődött, minden rendben volt. Ezzel ugye a szeptember 20. - október 19.-ig tartó időszakot(19.-e a számlazárásom) számlázták ki.
Közben, én október 19.-én kezdeményeztem a tarifaváltást Tweet Surf-ről Vodafone Mátrix 2-re. Ez 3 nappal később, október 22-én meg is történt, legalább is a tájékoztató sms-t ekkor kaptam meg. Közben meg ugye 19.-én megvolt a számlazárás is.
Aztán, a napokban kaptam egy 330Ft-os számlát, melyben az október 20. - október 21.-ig tartó időszakot számlázták ki. Ez nyilván a számlazárás után, még Tweet Surf csomagban eltöltött 2 napot tartalmazza.
Aztán itt vége a történetnek. Na most ilyenkor mi van? Nem kellett volna kapjak egy számlát, Matrix 2 csomag október 22 - november 19.-ig tartó időszakáról?
Vagy ezt most kapom majd szépen a 11.20-12.19-ig tartó időszak számlájával? Annak annyira nem örülnék..

Everybody lies.

(#16481) Windsurfer válasza Barthezz2 (#16480) üzenetére


Windsurfer
tag

Bemész egy Voda kereskedésbe és befizeted azt a 330 Ft-t. (Nekem is most van ilyen 600ft-vel csak Voda easy-vel)
A Matrix-ról meg majd jön a normál számla később.

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16482) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Vodafone Tweet Surf csomagom van MobilWeb Hobbi opcióval. Átléptem a szerződésben foglalt adatforgalmamat, és olyan mértékben lekorlátoztak, hogy 3G-s kapcsolat alatt egy oldalt 10 percig tölt! Miért lehet ez? Eddig minden hónapban lekorlátoztak, és nem igazán éreztem sebességlassulást. A szerződést május 5.-én kötöttem, mondhatni, hogy egy féléve, és eddig - fél évig kaptam 50%-os feláron a MobilWeb csomagot. Mit tehetek szerintetek? A Vodafone Tweet csomagomra még fél év hűségidőm van.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

(#16483) mukibuci válasza Willie (#16482) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ilyened biztos nincs :N Maximum sima Tweet csomagod mobilweb hobbi opcióval ;) bár ez a lényegen nem változtat. A lassítás mértéke 9.6 kilobit/sec, ilyen sebességgel nem csoda, ha nem jön be semmi :U ez így normális

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16484) Willie válasza mukibuci (#16483) üzenetére


Willie
őstag

De eddig is korlátoztak, és nem volt ilyen gondom, minden rendben ment...a mostani sebességem pedig még lassabb a sima WAP-nál is. Egyéb gondolat?

(#16485) mukibuci válasza Willie (#16484) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nincs egyéb gondolat, ennyi a a maximális lassítás sebessége és kész. Ha eddig nem lassítottak ennyire, akkor öröm és bódottá, most pedig sírás és rívás

telefont indítsd újra, hátha azon akadt be valami, de ennyit tehetsz csak.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16486) Windsurfer válasza Willie (#16484) üzenetére


Windsurfer
tag

Levagy korlátozva és kész.
Esetleg kapcsold ki a képmegjelenítést ezzel is gyorsítva valamennyit a neten.

Amit még tehetsz,hogy a mostani csomagodat lecseréled egy nagyobb kapacitású csomagra.
Ilyenkor nem kell megvárni a hűség idő lejártát (mármint amikor egy drágább csomagra fizetsz elő) és büntetés se lesz mivel többet fogsz fizetni és hát senki sem a pénz ellensége pláne nem egy hazai mobil szolgáltató :U

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16487) mukibuci válasza Windsurfer (#16486) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha már lassították a hobbi opcióval, akkor számlazárásig lassítva is marad, hiába vált át profi-ra :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16488) Willie válasza Windsurfer (#16486) üzenetére


Willie
őstag

Az addig oké. :D

De még mindig nem tudom, hogyha eddig is le voltam minden hónapban korlátozva, akkor miért nem volt ilyen nagy mértékű a korlátozás?

(#16489) Windsurfer válasza mukibuci (#16487) üzenetére


Windsurfer
tag

nem is úgy értettem, hogy ma rohanjon be a vodába aztán fizessen elő egy nagyobbra és tádáááám már is gyors lesz a netje, hanem következő hónaptól.

Az, hogy eddig miért maradt gyors pass.
Nekem is van jó pár ismerősöm akik csak úgy érzik meg,hogy bevannak lassítva, hogy ha töltenek le marketről pl, de sima netezésnél már nem. tudja a fene, lehet voda random csinálja. :U

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16490) Windsurfer


Windsurfer
tag

Mellesleg ha most vált új csomagra akkor a vodának 3 napon belül aktiválnia kell és akkor az már normális sebességgel fog működni

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16491) mukibuci válasza Windsurfer (#16490) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ezt hol láttad? Mert 48 óra szokott lenni a vállalási idő :) de ilyenkor a számlazárás lesz a döntő időpont.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16492) Brutális eb válasza Willie (#16484) üzenetére


Brutális eb
addikt

Komolyan nem értelek.Örülj,hogy eddig megúsztad a biztos valami hiba volt a rendszerben.
Ez a sebesség a 9.6 sajnos a normális ami természetesen semmire nem jó.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#16493) Windsurfer válasza mukibuci (#16491) üzenetére


Windsurfer
tag

nekünk mindig 3napot mondtak mikor anno csomagot váltottunk (felfelé).
Ilyenkor persze részarányosan számlázzák ki a régi és az új csomagot is.

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16494) Tom5


Tom5
addikt

Vodafone 200 plus tarifacsomag. A hétvégi 1000perc hálózaton belül vonatkozik ünnepnapra? Gondolom nem, de hátha...

(#16495) Windsurfer válasza Tom5 (#16494) üzenetére


Windsurfer
tag

nem vonatkozik

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#16496) jbl


jbl
aktív tag

VitaMAX Standard sms- és percdíj: 43 Ft!!!!!!! :Y

Még szerencse, hogy VitaMAX Joker Plusz :C tarifa csomagba vagyok. Használja még más is ezt a tarifacsomagot?

(#16497) Daffni2 válasza jbl (#16496) üzenetére


Daffni2
addikt

Társalgó Szervusz Partner 3 Partner 4 ZöldZóna
Hálózaton belül 1
Kedvezményes és
egyéb terület
Csúcsidőben 60 Ft 108 Ft 43,75 Ft 37,5 Ft 45/84 Ft
Egyéb időben 30 Ft 30 Ft 28,125 Ft 28,125 Ft 30/84 Ft
Éjszaka 15 Ft 15 Ft 12,5 Ft 12,5 Ft 12/84 Ft
Vezetékes hálózatba 2
Csúcsidőben 96 Ft 120 Ft 43,75 Ft 37,5 Ft 48/84 Ft
Egyéb időben 36 Ft 34 Ft 37,5 Ft 31,25 Ft 36/84 Ft
Más mobilhálózatba 3
Csúcsidőben 120 Ft 120 Ft 75 Ft 56,25 Ft 66/84 Ft
Egyéb időben 60

T-Mobile tarifák között ilyen is van.

"Aki ad,az nyer"

(#16498) Hmura


Hmura
tag

>>>Mukibuci

Érdeklődnék, mi ez a Voda858-as telefon 1 Ft-ért az IKEA csomagosoknak?
Eddig le se xarták az IKEA-sokat, most meg már 1 Ft-ért is adnának telefont
(más kérdés, hogy milyet), csak írjon alá hűséget a delikvens????

(#16499) mukibuci válasza Hmura (#16498) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

internet opciót kell mellé vállalnod, amúgy minden flottásra vonatkozik, nem csak az IKEA-ra.

2GB - 2400HUF - 1Ft a 858
500MB - 1600HUF - 1990Ft a 858as

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16500) Hmura válasza mukibuci (#16499) üzenetére


Hmura
tag

Így már nem annyira überf@sza a dolog, mert elég költséges a mutatvány.

A telefonok meg nagyon drágák hozzá.

Amin jót derültem, azok a csomagok nevei:
Felfedező - Tudatos - Maximalista.

Látom megint egy új, marketing szakkört végzett manager
került a projekt élére, aki az angol szinkronfordításokkal
hidalja át a problémát.

Javasolnám neki, hogy az idegenvezetőknek szóló csomagot
Aliendriver csomagnak, az anyakönyvvezetőknk szóló csomagot
meg Motherbookdriver csomagnak nevezze el.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.