Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) RedSix válasza kaller1 (#15850) üzenetére


RedSix
tag

Hidd el, hogy lehet ;)

***Live online, love online***

(#15852) kaller1 válasza RedSix (#15851) üzenetére


kaller1
veterán

Az én készülékemen a legutolsó sw van, még is kapom az adott számról az üres sms-t. ;)

.::> <::.

(#15853) RedSix válasza kaller1 (#15852) üzenetére


RedSix
tag

Akkor pontosítok: a legtöbb esetben lehet ;)

***Live online, love online***

(#15854) FET-MEN válasza RedSix (#15853) üzenetére


FET-MEN
veterán

na ezen elvitázhatnátok egy darabig :U

Iphone 7

(#15855) Agro válasza Brutális eb (#15846) üzenetére


Agro
senior tag

Ha mindenhol és minden telefonnal tapasztalod akkor nagyon jó füled van a zavaró hangokhoz. Ebben az esetben max szándékos halláskárosítást tudok javasolni a probléma megoldására :D De ha csak egy adott címen vagy területen akkor technikai panasz.

Részemről teljesen ok a hangminőség.

(#15856) kaller1 válasza kaller1 (#15802) üzenetére


kaller1
veterán

Na ma bementem a helyi voda üzletbe, rákérdeztem erre a Köszönet programra, és azt az infót kaptam, hogy bár regisztrálni be lehet, flottásoknak semmilyen kedvezmény nem jár. Kedves vodafone, Köszönöm! :Y :W :O

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#15857) mukibuci válasza kaller1 (#15856) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem anno ez itt is le lett írva párszor :U szerintem pont Te jegyezted meg, hogy a burgerkinggel sokra mész :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15858) kaller1 válasza mukibuci (#15857) üzenetére


kaller1
veterán

Amikor beregiztem (pár hónapja), akkor még mindenféle kedvezményt kiírt a köszönet programban. Azért nem kéne hülyének nézni az embert, legalább annyit nyögnének, hogy bocs, elb@sztuk, vagy valami.

.::> <::.

(#15859) killer1203 válasza mukibuci (#15835) üzenetére


killer1203
senior tag

Regeltem ide, de ez kártyásoknak is szól ?:D Mert találtam egy külön előfizetéses Hobbynet et ami 1000FT / hó és 100 mb

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15860) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Tegnap láttam a TV-be vodás reklámba, galaxy ace-t :U ideje lesz levenni :O

Iphone 7

(#15861) Oly válasza FET-MEN (#15860) üzenetére


Oly
senior tag

Miért is?

Követed a híreket?
Akkor a legfissebb és legpontosabbat kövesd! :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#15862) FET-MEN válasza Oly (#15861) üzenetére


FET-MEN
veterán

most, nem kekeckedni akarok veled, nem úgyvan most hogy betiltották a galaxy ace, és rajta kívül még párat..??

Iphone 7

(#15863) beers


beers
addikt

Gondolom ezek a matrix csomagok perc alapúak!?
Sehol nem találok ilyen jellegű információt! :F

M&N

(#15864) club1 válasza FET-MEN (#15862) üzenetére


club1
veterán

1., A gallery scroll szabadalomsértés alkalmazás-frissítéssel (vagyis a kifogásolt technológia eltávolításával) megszüntethető.
2., Erre a Samsungnak van 1-2 hónapja, mert a tiltás október 13.-ától él, ha az első pontban szereplő frissítést nem tudják addig megoldani.

(#15865) FET-MEN válasza club1 (#15864) üzenetére


FET-MEN
veterán

Érteni :)

Iphone 7

(#15866) club1 válasza beers (#15863) üzenetére


club1
veterán

Ismersz publikus és lakosság számára elérhető másodperc alapú csomagot?

(#15867) beers válasza club1 (#15866) üzenetére


beers
addikt

:( :B

M&N

(#15868) Csirkejozsi


Csirkejozsi
tag

Sziasztok!
Vodafone Tweet Surf előfizető vagyok, és ugye ehhez alapból ingyen van a facebook, twitter, ETR és Neptun elérés. A Facebook és Twitter rendben van, azokat a kliensen keresztül, vagy a mobilra optimalizált weblapjukon tudom használni ingyen a beépített böngészőből (legalábbis az ügyintéző szerint, akikben amúgy már a személyes rossz tapasztalataim miatt nem bízom nagyon...).
Viszont a mobil neptun és mobil ETR használatáról sehol sem találok egy árva szót sem, még a Vodafone weboldalán sem, amit elég nevetségesnek tartok. Mindenhol csak azt hangoztatják nagyon büszkén, hogy náluk ez is ingyenes, meg az is, csak éppen bővebb tájékoztatást még a saját alkalmazottjaik sem tudnak adni, vagy ami rosszabb, hogy nagy meggyőződéssel etetik meg az ügyfelekkel a jobbnál jobb ajánlatokat, amikről aztán sorban derülnek ki, hogy mégsem úgy vannak. Szánalmas... :Y
Mindegy, most már 2 évre be vagyok kötve, úgyhogy legalább szeretném megtudni, hogy mégis hol érhetem el a NEPTUN mobilos verzióját, ami nem növeli a kifizetendő adatforgalmamat. A BME-s változat kéne.
Előre is köszönöm! :))

(#15869) zaskar válasza beers (#15867) üzenetére


zaskar
senior tag

A Multipont csomag kb. ilyen. OTP Multipont kártyatulajként bárki megkötheti, tehát publikus, és másodperc alapú.

https://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/aktualis-ajanlatok/multipont

[ Szerkesztve ]

(#15870) killer1203


killer1203
senior tag

Ma megrendeltem a Hobbi web et, feltöltő kártyás vagyok, működik is rendesen, voda oldalán olvastam hogy jár mellé ingyenes facebook is, ha ha az adatforgalmat engedélyezem és felmegyek facebookra akkor mégis számolja a net forgalmat valami, nem lehet ezt valahogy megnézni hogy mi használná a netet és azt letiltani?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15871) mukibuci válasza killer1203 (#15870) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Attól, hogy a VF nem számolja bele az elhasznált adatmennyiségedbe a fb-n forgalmazott dolgokat, a te saját mérőd még igen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15872) killer1203 válasza mukibuci (#15871) üzenetére


killer1203
senior tag

Ja, értem. Én meg azt hittem már azt is számolja :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15873) mukibuci válasza killer1203 (#15872) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez nem olyan, mint a gázóra vízóra, hogy havonta be kell diktálni az óraállást és úgy számláznak :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15874) killer1203 válasza mukibuci (#15873) üzenetére


killer1203
senior tag

Ja, itt csak fizetni kell havonta :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15875) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy hete vásároltam előfizetéses telót részletre a vodánál. Szerintetek lehet módosítani a szerződést és a telót? (Drágábbra cserélném, a tarifacsomagot és a telefont is.)

(#15876) mukibuci válasza hdanesz (#15875) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Esetleg a tarifacsomagod módosíthatod, azt is csak felfelé. Ez nem a józsefvárosi piac :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15877) Agro válasza hdanesz (#15875) üzenetére


Agro
senior tag

Ha erre még lenne is lehetőség. Mit kezdene a voda a te használt telóddal? De a tarifád felválthatod.

(#15878) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

Kis segítséget szeretnék kérni a Vodafone online shoppal kapcsolatban, mert a helyi vodafone üzlet egy vicc...

Lehet hülye kérdés lesz, de még nem rendeltem online vodától, szerződéshosszabbítással, így bizonytalan vagyok a dologban.

Bejelentkeztem MyVonafone-ba kinéztem a telefont, kosárba tettem, felajánlotta, a változatlan tarifacsomagot (ami nagyon jó, nem akarok váltani) majd megrendelem.

Az érdekelne, hogy akkor most automatikusan meghosszabbodik a szerződés 2 évvel, nem kell aláírni semmit, csak hozza a futár fizetek és átveszem? :F

(#15879) mukibuci válasza Jazz^ (#15878) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a futárnál kell aláírnod a szerződéshosszabbítás dokumentumait :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15880) Csirkejozsi válasza Csirkejozsi (#15868) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Valaki, nem ismeri a megoldást? Ez tényleg csak nekem nem egyértelmű? :(

(#15881) mukibuci válasza Csirkejozsi (#15880) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

 A díjcsomag tartalmazza a Facebook, a Twitter, illetve az összes Neptun és ETR weboldalak díjmentes belföldi látogatását.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15882) Csirkejozsi válasza mukibuci (#15881) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Kösz, de akkor légyszíves olvasd el a Vodafone saját kiírását:
Mobil Neptun és ETR diákoknak

Idézném:
A Vodafone-nál már elérhető a Neptun és az ETR mobilképernyőre optimalizált, WAP-alapú verziója. Ha a Neptunt vagy az ETR-t használod, ezentúl nem kell számítógépközelben lenned, kényelmesen és biztonságosan intézheted tanulmányi ügyeidet a mobilodon.

De hol??? :Y

Egyébként azóta voltam bent ezügyben a Vodafone-nál, és nagyon szívélyesen mosolyogtak rám, de persze (számomra már nem meglepő módon) semmi érdemlegeset nem tudtak mondani. :( Mégis hol kéne érdeklődnöm, ha nem náluk, dehát nem is ismerik a saját szolgáltatásaikat... :Y

[ Szerkesztve ]

(#15883) mukibuci válasza Csirkejozsi (#15882) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a tweet csomag részvételi feltételéből idéztem, szerintem az éppen eléggé mérvadó, de ha neked ez is kevés, akkor nyugodtan pörögjél még rajta. Egyébként a te linked abszolut nem releváns a témában :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15884) Csirkejozsi válasza mukibuci (#15883) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Már miért ne lenne releváns, amikor a Vodafone saját weboldalán szerepel!!! És én azt gondolom, hogy ha már egyszer fizetek egy szolgáltatásért, akkor elvárható, hogy azt kapjam, amit írnak.
És itt mobilra optimalizált verzióról van szó, nem pedig a normál weboldalról, amit az én mobilom böngészője nem is kezel normálisan. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15885) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Rákérdeztem az adatforgalom duplázásra, elvileg szept. 9-ig végzik a bővítést, azt mondták, hogyha addig nem kapok sms-t, akkor érdeklődjek, hogy mivan, hogyvan.

Véleményem szubjektív...

(#15886) mukibuci válasza Csirkejozsi (#15884) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Amit te linkeltél, az mindenki számára elérhető és nem pedig azért van, hogy a tweet/talk csomaggal rendelkezők azon keresztül ingyen használhassák a neptunt/etr-t. A részvételi feltételekben - amit aláírtál - az szerepel, amit fentebb idéztem. Az pedig, hogy a te készüléked böngészője nem nyitja meg rendesen, egyéni szoc probléma. Próbáld más böngészővel, hátha.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15887) koxkids válasza Csirkejozsi (#15884) üzenetére


koxkids
őstag

De a díjcsomag leírásánál "weboldal" szerepel, és nem a "Neptun / ETR alkalmazás" ingyenes használata. Ez az én véleményem.
Másrészről pedig szerintem ilyenen csámcsogni felesleges, mivel a Neptun/ETR nem csinál hatalmas adatforgalmat. Meg amúgy is ott a 100Mb, aminek nincsen túlforgalmazási díja.

(#15888) Csirkejozsi válasza koxkids (#15887) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Itt nekem nem az ingyenességen van a hangsúly. Annyit szeretnék végre megtudni, hogy az említett mobilos változat hol elérhető. Nem érdekel, hogy fizetős, vagy sem, csak hol tudnék hozzáférni?

(#15889) roobert


roobert
csendes tag

Létezik a mobilra optimalizált verzió, használtam is már. Ha jól emlékszem, automatikusan bejött a címre a mobilon, legalábbis lehetett választani. De utánanézek, hátha megtalálom, biztosan van külön címe. Túl sokat egyébként ne várj tőle, eléggé használhatatlan.

(#15890) hackeeeee válasza roobert (#15889) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

ETR-ből Android-on, gyári böngészővel nekem is a "sima" jön be.

Coospace-ből van mobil változat, és abból az is jön be alapból, de az egy hulladék.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15891) mukibuci válasza Csirkejozsi (#15888) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Google első találata, de csak neked, csak most Ha még így is gondot okozna ->;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15892) Csirkejozsi válasza mukibuci (#15891) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Haha, jó poén. :)
Ok, ezt már én is néztem, csak az én mobilom böngészője sem hozza be a mobilos változatot így sem, csak a simát. Mindegy, asszem feladom.

(#15893) mukibuci válasza Csirkejozsi (#15892) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és mi lenne, ha megpróbálnád más böngészővel :F Összedőlne a világ :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15894) Csirkejozsi válasza mukibuci (#15893) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Próbáltam........

(#15895) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Srácok, az mennyire normális, hogy a vodánál 2 év rabsággal vásárolt HTC Trophy független?:D

Everybody lies.

(#15896) hackeeeee válasza Barthezz2 (#15895) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerencse. :D

Véleményem szubjektív...

(#15897) T0rnad0 válasza Barthezz2 (#15895) üzenetére


T0rnad0
addikt

Sensation is független...Szóval ez nem szerencse, ez HTC :DDD

Z Fold 4

(#15898) Barthezz2 válasza T0rnad0 (#15897) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor HTC, én így szeretlek:D

Everybody lies.

(#15899) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

A Mobilweb Hobby még mindig 50 MB a Vodafone honlapján. Akkor most biztos, hogy ez 100 MB lesz, vagy már az vagy mikortól, vagy hogy is van ez az egész?

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.