Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Barthezz2 válasza wwenigma (#15399) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem teljesen követtem a veled kapcsolatos dolgokat, de ha a 2750-es csomagod óhajtod ezen úton egy másikra cserélni, akkor ha nem mondok hülyeséget, az bontás nélkül is kellene menjen, ugyanis tudtommal(és egyszer net előfizuval tapasztaltam is) a hűségidő lejárta előtt, ha a szerződöttnél "magasabb" tarifacsomagra akarsz váltani, azt minden további nélkül megteheted.

Everybody lies.

(#15402) hackeeeee válasza Barthezz2 (#15401) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De gondolom a magasabbról olcsóbbra váltás az "visszalépést" jelent.. Vagynem?

Véleményem szubjektív...

(#15403) Barthezz2 válasza hackeeeee (#15402) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, de mivel azt írja, hogy a mostani 2750 helyett 4500-öt akar nekik fizetni, gondolom akkor felfele váltana nem?

Everybody lies.

(#15404) hackeeeee válasza Barthezz2 (#15403) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, jah, félreértettem, igazadvan. :K

Akkor elvileg igen, felfelé lehet tarifacsomagot váltani hűségen belül is, Én is úgy tudom. :K

Véleményem szubjektív...

(#15405) wwenigma válasza Barthezz2 (#15403) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2500ft céges flotta + mobilweb profi , igy jon ki a 4500, es nem szamoljak egybe, csak az alaphavidijat veszik. Ficko azt mondta, ha 1ft-tal is olcsobb vagy ugyanakkora diju csomagra valtja az elofizetesem, akkor mar repul is a 60ezres szamla.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15406) ngabor77


ngabor77
csendes tag

Sziasztok, a napokban kaptam a Vodafone-tól egy SMS-t, valami olyan állt benne hogy ha ma éjfélig visszaküldök egy szót egy adott normál díjas számra, akkor kapok 50Mb-ot, amit 30 napig felhasználhatok. A gondom csak az hogy akaratomon kívül töröltem az üzenetet :D akik kapott hasonlót legyen szíves leírni hogy mit és milyen számra küldjek, előre is köszönöm.

(#15407) FET-MEN válasza ngabor77 (#15406) üzenetére


FET-MEN
veterán

gondolom Vitamaxos vagy. 1270-HOBBY

Iphone 7

(#15408) mukibuci válasza FET-MEN (#15407) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha rosszul gondolod :F erre max annyit kap vissza, hogy hibás üzenet...

A mobilweb hobbi opcióhoz a HOBBI szót kell küldeni a 1270re, de így nem feltétlen lesz ingyenes. Itt regisztrálva azonban igen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15409) ngabor77


ngabor77
csendes tag

Köszönöm de nem ez lesz az, nem a 1270-re kellett küldeni arra biztosan emlékszem, írták hogy normál díjas szám, nem kell regisztrálni csak visszaküldeni egy szót, de az nem a HOBBY volt ha jól emlékszem. Mindegy :/

(#15410) mukibuci válasza ngabor77 (#15409) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha az én linkemre kattintasz, ugyanúgy megkapod 1 hónapig díjmentesen a mobilweb hobbi opciót ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15411) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

2G-ben milyen mobilnet előfizetések léteznek? 50 MB-os kellene.

(#15412) mukibuci válasza VINIKOR (#15411) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nincs különbség, hogy milyen hálózaton használod. 2 hozzászólással feljebb regisztrálsz, akkor az első hónap ingyen van.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15413) sagesz93


sagesz93
addikt

hi!
egy olyan egyszerű kérdésem van hogy egy vodás telefont a voda letilthat-e?(előfizetés,hitel nemfizetése miatt persze)
Mert valakitől azt hallottam hogy nem, és most pont egy függő telót vennék amitől most félek, pont emiatt.
:R

(#15414) Lojalisfrank


Lojalisfrank
csendes tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni........a napokban tervezek vásárolni egy androidos (defy) készüléket, amihez ugyebár jó ha van internet elérése az embernek. A kérdésem az hogy, szerintetek a 100 plus surf tarifával érdemes lenne-e megvásárolni a telót........mert láttam h nincs túlforgalmazási díj, annyi történik csak h visszavesznek a sebességből.........idegőrlően lassú ez a csökkentés? A 100mb után is tudok folyamatos netkapcsolat alatt állni nap mint nap? (e-mail értesítések, facebook, stb......)
Remélem h érthető a kérdésem. :DD :DD :DD :DD :DD
:R

(#15415) kp78 válasza Lojalisfrank (#15414) üzenetére


kp78
addikt

(#15416) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Vodafonnál létezik olyan internet előfizetés mint a T-Mobilnál a Go!Net S: [link]?

30 MB/hónap, nincs túlforgalmazási díj,
30 MB elfogyásakor 32 kbit-el megy az internet.

(#15417) mukibuci válasza VINIKOR (#15416) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egymás után hányszor linkeljük be :F

mobilweb hobbi: 50mb 1000huf
mobilweb profi: 500mb 2000huf

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15418) grafikus17 válasza mukibuci (#15417) üzenetére


grafikus17
senior tag

Tegyük hozzá a teljes információhoz, hogy ez csak előfizetésnél működik.
Feltöltőkártyásnál úgy kikapcsolják a limit elérésekor, hogy csak na :C
Ezért váltottam át én is T-re. Többek között. :((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#15419) mukibuci válasza grafikus17 (#15418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tegyük hozzá a teljes információhoz, hogy feltöltőkártyásoknál is ugyanezek az opciók vannak.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15420) hackeeeee válasza grafikus17 (#15418) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem meg nem...

@mukibuci: Plusz még, ha Vodafone-nál személyesen kötöd meg a Hobbira vagy a Profira a szerződést, akkor félévig féláron van, persze 1 év hűség aláírása mellett.

Ha egyéves hűségnyilatkozatot írsz alá a MobilWeb Hobbi vagy Profi opcióhoz, akkor 6 hónapig 50% kedvezménnyel használhatod a csomagot, amire hűséget vállalsz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15421) grafikus17 válasza mukibuci (#15419) üzenetére


grafikus17
senior tag

Nem mondod :F

MobilWeb Hobbi és Profi díjak
MobilWeb opció Havidíj Adatforgalom Havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom
MobilWeb Hobbi 1000 Ft 50 MB a felhasználható adatmennyiség elérése után
a szolgáltatás törlésre kerül

MobilWeb Profi 2000 Ft 500 MB a felhasználható adatmennyiség elérése után
a szolgáltatás törlésre kerül

Akkor ez mi?:Y[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#15422) mukibuci válasza grafikus17 (#15421) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mondtam olyat, hogy nem kapcsolják ki, ha elfogyott :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15423) hackeeeee válasza grafikus17 (#15421) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feltöltőkártyánál mégis, hogy oldják meg? Így oldják meg azt, hogy Ne legyen túlforgalmazási díjad.... Meg ha utána még a lebeszélhető összegedet "zabálná", annak jobban örülnél?

Mondjuk nem akarok indiszkrét lenni, de 500MB-ből bőven ki lehet jönni, még akkor is ha rádiózol, persze nem 192kbit-en...

Véleményem szubjektív...

(#15424) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Megint én, megint hülye kérdésekkel:)

Haverom akart kötni új előfizut, viszont sem én, sem ő nem tudta, sem pedig a vodafone honlapján nem derült ki, hogy a tweet surf(vagyis egyáltalán bármelyik surf csomagot), csak telefonnal együtt lehet elhozni. Az viszont neki nem kell.

Szóval, hogy lehetne ezt megkerülni? Barátnője most akar szintén tweet surf csomagra szerződni, de ő telefont is hozna el. Lehetséges lenne egy telefonra két csomagot kérni?

Vagy ha netán kötne most egy másik csomagot, amit elhozhat telefon nélkül, mondjuk vodafone 50-et, aztán miután ez megtörtént, utána átvált tweet surf-re? Vagy ezt nem lehet(mivel drágább, a hűség elméletben nem akadály)?

Vagy egyéb ötlet?

:R

Everybody lies.

(#15425) mukibuci válasza Barthezz2 (#15424) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

surf csomagok csak új készülék vásárlásával és 2 év hűséggel érhetőek el, nincs kibúvó :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15426) grafikus17 válasza mukibuci (#15422) üzenetére


grafikus17
senior tag

Csak épp VINIKOR fórum társ ilyen csomagot keresett:
"30 MB/hónap, nincs túlforgalmazási díj,
30 MB elfogyásakor 32 kbit-el megy az internet." ahol nem kapcsolják ki és nincs túlforgalmazási díj. Ha feltöltő kártyásként megrendeli, akkor nagyon fog nézni, hogy ha elfogy és kikapcsolják. Igen, nem mondtad, de azt se mondtad, hogy erre figyeljen.
Azért írtam, hogy feltöltősként nincs korlátlan csomag, mint a T-nél.
Ez olyan fél infó, mintha valakinek azt mondanám, hogy egy évig állom a benzinköltségét X forintér, jöjjön hozzám, csak az nem mondom meg neki, hogy ha előre fizeti havi X ft-ot, akkor csak 100km-ig :F a kocsi meg megáll és még a kútig sem jut el 10km/h-val. Csökkentett sebességgel.
Én csak kiegészítettem az információt, a hiányos és nem elhanyagolható részlettel.

Xiaomi Redmi note 7

(#15427) mukibuci válasza grafikus17 (#15426) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

leírtam miből választhat, valamint a teljes oldal be volt linkelve. Ráadásul nem írta sehol sem, hogy feltöltőkártyás érdekli. Fel nem olvashatom neki az egész honlapot/ÁSZF-et...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15428) hackeeeee válasza grafikus17 (#15426) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor a T-nél kell feltöltőkártyásként netezni.. Köszönjük..

Amúgymeg, csak a honlapot kéne olvasnia...

Amúgymeg, attól még ugyanúgy megállhat a kocsi, de mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15429) Barthezz2 válasza mukibuci (#15425) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem, köszi:)

Everybody lies.

(#15430) sagesz93 válasza sagesz93 (#15413) üzenetére


sagesz93
addikt

valaki? :F

(#15431) mukibuci válasza sagesz93 (#15430) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

attól, hogy eddig nem volt szokás letiltani, ez bármikor változhat. Ha ennyire nem vagy biztos benne, akkor ne vedd meg.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15432) sagesz93 válasza mukibuci (#15431) üzenetére


sagesz93
addikt

elvileg céges teló, szóval nem tilthatják le..
40k-ért egy optimus 7 pedig elég csábító.. :O

(#15433) hohoo


hohoo
senior tag

Valaki próbálkozott már ezzel a vodkás online egyenlegfeltöltős dologgal? Azt írja visa elektron kártyával is lehet feltölteni, de én akárhogy próbálkozom, sokadszorra mindig hibát ír ki a végén. Persze egy általános hibát amin 8 dolog fel van sorolva így nem lehet tudni mi a gond.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15434) hohoo válasza hohoo (#15433) üzenetére


hohoo
senior tag

ja már meg van... csak ótépés visa electronnal lehet... gratulálok a vodkának hogy egy ilyen gittegylettel állt össze mint az ótépé

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15435) Barthezz2 válasza hohoo (#15434) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Álljon össze egy olyan bankkal, aminek az ügyfeleinek a száma a béka segge alatt Magyarországon? Az lenne ám értelmes.. :U

Everybody lies.

(#15436) VINIKOR válasza mukibuci (#15417) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Köszi.
Még annyit hadd kérdezzek, hogy hol nézhetem meg mennyit adatot forgalmaztam az adott hónapban? Csak a telefonban vagy van valamilyen számláló a Vodafonnak is?

Mik a tapasztalatok? Mennyire korrekt az adatmérés? A 100 MB tényleg 100 MB?

És Vitamaxos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15437) mukibuci válasza hohoo (#15434) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wtf :F ez hülyeség, már ne is haragudj. Max a te kártyádat nem szereti :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15438) hohoo válasza mukibuci (#15437) üzenetére


hohoo
senior tag

Mi hülyeség? Nézd meg a honlapjukon. A kérdés válasznál legalább is az előfizetésre írja hogy visa electronnal csak akkor megy ha otp-s, feltöltésesre meg semmi értelmeset nem ír.
Mi az hogy nem "szereti" a kártyám? Ha nem szereti akkor is egy a lényeg, a rendszer egy rakás fos. Nem ilyen otp szerű dzsunka 0 cégekkel kéne összeállni, hanem mondjuk összehozni egy számlát, amire utalva a közleményben feltűntetett számra megtörténik a feltöltés... vagy összeállni a paypallal, mert ezek legalább működnek is. De hát mit is várok, ez magyarország. Bármilyen multi lehet egy cég magyarországon úgy is csak magyarosan fog (nem)működni :D

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15439) hohoo válasza Barthezz2 (#15435) üzenetére


hohoo
senior tag

Nem tökmindegy milyen bankkal áll össze? Normális esetben a bankok között nem gond a pénz átvitel, csak az otp szerűeknél :)

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15440) mukibuci válasza hohoo (#15438) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem nem OTP-s kártyám van, és működik, biztos bennem van a hiba :U

Az átutalással az a baj, hogy nem percekben mérik az átfutási idejét. Biztos szeretnél 2-3 napot várni, hogy megjöjjön a feltöltésed:)
Paypal pedig elég geek dolog, egy átlagembernek fingja nincs róla.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15441) Barthezz2 válasza hohoo (#15439) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Érdekes, lassan 10 éve OTP banknál vagyok, és soha semmi gondom nem volt :)

Ha meg azt mondod, hogy tökmindegy milyen bankkal, akkor mért nem jó az OTP? :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15442) hackeeeee válasza hohoo (#15434) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ne aggódj, Trémobil-nál sem jobb a helyzet, ott is meg van szabva, hogy melyiket milyen autómacából tudod feltölteni...

(#15439) hohoo: Miért is? Ha egy adott banknál indítasz más bank felé tranzakciót, mindenhol min. 1 nap, mire átér az összeg, sőt lehet, hogy 2. Ez nem csak az OTP-nél van így, hanem mondhatom azt, hogy minden banknál.. Sőt, tudok olyan bankról is, hogy, ha befizeted a bankfiókban az összeget, akkor is 1, vagy 2 nap kell, mire jóváírják a számlatulajdonos számláján.. És ez nem az OTP...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15443) hackeeeee válasza hackeeeee (#15442) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mármint, hogy melyik címletet melyik bank autómatájánál tudod igénybe venni....

Véleményem szubjektív...

(#15444) Lojalisfrank válasza kp78 (#15415) üzenetére


Lojalisfrank
csendes tag

Köszi, nem hangzik túl jól..... :Y
Akkor a smart 200 fog maradni valszeg. :(((

(#15445) FET-MEN


FET-MEN
veterán

a Yoda jól kibaszott velem. kíváncsiságból felhívtam őket h mettől meddig lehet lemondani.. erre kiderül h a juniusi számlán rajta volt..kösz augusztus van.. marad a GT540 :( akkor megcsinálja a szervíz.. :DD

Iphone 7

(#15446) hohoo válasza Barthezz2 (#15441) üzenetére


hohoo
senior tag

Mert az otp üzemelteti ezt a rakás fos fizetési rendszert, azért az otp a fos. A vodkáék meg hülyék hogy összeállnak egy ilyen bankkal.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15447) mukibuci válasza hohoo (#15446) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a bivalybasznádi takszöv jobb lenne?


FET-MEN: eddig mindenkinek az volt a baja, hogy nem tájékoztatnak időben, meg csak a 2 országos napilapban van benne. Most előre szóltak, ráadásul a számlalevélben és ezért is a voda a mocsok :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15448) hohoo válasza hackeeeee (#15442) üzenetére


hohoo
senior tag

átutalás és fizetni valami az más... az üzletekben is a kártyalehúzós fizetés a cég által szabadon választott bank számlájára megy, neked meg megint csak szabadon választott bankos kártyát lehet használni... Vagy nálad kell 2 napot várni? :D Úgy megy ez, hogy a cég számláján jóváírja a saját bankja, és a bank követeli a másik banktól az összeget amit majd valamikor átküld.
A sima átutalásnak van átfutási ideje. És? én tudom előre ha elfogy vagy lejár, így nem gond.

Ja és az 1 vagy több nap alatt átutalódó összeg is magyar sajátosság :D máshol(nyugatabbra) 6 óránként nyomja át a rendszer az elektronikus tranzakciókat. Itt meg azért is fizetni kell.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#15449) Barthezz2 válasza hohoo (#15446) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elmesélnéd miért rakás fos fizetési rendszer? Rajtad kívül mindenkinek megy..

Everybody lies.

(#15450) hackeeeee válasza hohoo (#15448) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mi a baj azzal, hogy ha kártyával fizetsz? Legtöbbször Nekem OTP-nél még aznap levonja a fizetett összeget, hacsak nem estefelé vásárolok, akkor másnap..

Hehe, nem minden banknál kell fizetni a tranzakciónál (mármint kp felvétel, vagy utalás), sőt, OTP-nél is van olyan számla, hogy bármilyen bankszámlára ingyen utalsz, nincs tranzakcióköltség. Hoppá.

(#15445) FET-MEN: Így van, a júniusi számlában benne volt a tájékoztatás... Bár mint kiderült, az e-számláknál nem volt 100%-os a tájékoztatás.. Majd kiderül, hogy wwenigma mire jut.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.