Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    Voltam az Újpesti Renaultban – ami inkább már Dacia, mert összesen 1 db Fluance-szuk volt kitéve.
    Ingyenes átvizsgálásra hívtak, gondoltam nem árt, meg hátha rájönnek mitől kopog kanyarodáskor az autó.

    Ki volt szakadva az egyik külső stabilizátor szilent/csapágy. Csere. Párban az anyag br. 7.800 Ft. Dobtam egy hátast mikor megláttam a számlán szereplő tételeket, úgy, hogy mást nem kellett cserélni.

    Nettó összegek:
    Alkatrész: 6.096,- munkadíj: 6.500,- átadás-átvételi díj: 2.600,-, :U megsemmisítés: 1.100,-
    A bruttó végösszeg 21.000 lett. Azt hiszem nem leszek túl gyakori vendég, de legalább ez most rendben van, és úgy tűnik meg is találták a hiba okát.

    Megzsírozták még a váltó rudazatot, rádugták a gépre, ott is minden OK volt. Azt mondjuk nem értette a srác – én meg pláne – hogy miért nem a gyári diag csati van benne. Attól félt hogy lopás ellen van mókolva egy hamis csati, fordított polaritással, és van máshol egy igazi. Aztán simán kiolvasta, nem volt ilyen.

    Az egyik lengéscsillapító gumiharang el van szakadva. Azzal érdemes foglalkozni? Milyen költség a cseréje. A toronycsapágy is lassan cserés lesz, de még simán elmegy.

    Még egy adalék: ki van téve mindenféle reklám, hogy elengedjük az ÁFÁ-t, stb. Kérdeztem a sráctól, azt mondta, ha úgy számolja, többre jött volna ki. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák