Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Magnum_ válasza Louies (#2289) üzenetére


Magnum_
nagyúr

"tuning" kicsi aluantenna? nekem egy kb 10cm-s fekete csini darab van fenn a hosszu helyett. persze kicsit gyengébb.

I humbly and respectfully decline™

(#2302) Winner_hun válasza AMD Power (#2300) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még így se igazán értem hogy egy ilyen rövid öösszehasonlítás, amiben én nem igazán olvastam kritikát, hogy segíthet dönteni:F Sőt, szinte semmiről sem szól az oldal, néhány dologról ír 1-2 szóban és kész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2303) AMD Power válasza Winner_hun (#2302) üzenetére


AMD Power
titán

A pont táblázat alapján is jobbnak tűnik. Bár engem nem a 65LE változat érdekel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2304) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Ide is berakom. Elkészültem ma a járgánnyal.KB 6-7 órás művelet volt,a hires ZAINO termékekkel. Polir, stb.......
A képek nem a legjobb minőségűek,de remélem látszik aminek kell :D

(#2305) Winner_hun válasza AMD Power (#2303) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi a viszonyítási alap? Minél jobb?
Meg aztán mi alapján nem kéne? Teljesen nem értelek:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2306) AMD Power válasza Winner_hun (#2305) üzenetére


AMD Power
titán

Ez alapján is jobb meg az alapján is amiket írtak róla más fórumokon.

zsolt1129: Szép lett. Gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2307) Ebit válasza zsolt1129 (#2304) üzenetére


Ebit
addikt

Szép.

Kézzel, vagy géppel csináltad?

(#2308) zsolt1129 válasza Ebit (#2307) üzenetére


zsolt1129
addikt

Kézzel. Lámpafény alatt azért látszódtak a mosókarcok,de a ZPC makulátlanul eltüntette.

(#2309) tkazmer


tkazmer
addikt

bakker, egy ilyen autót ([link], az akciós ajánlatokra gondolok) 1 éve még közel másfélszer ennyiért adtak :Y
carminat navigáció bluetooth kihangosítóval, 6 lemezes cd tárral, távirányítóval _széria_ a _közepes_ felszereltségi szinttől :Y
Initiale-hoz meg szériaként jár a bézs bőr, elektromos ülésállítás, kanyarkövető xenon vagy éppen oldalanként elöl-hátul szabályozható digitális klíma...
hihetetlen, hogy mennyire nem viszik ezek szerint az autókat...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2310) AMD Power válasza tkazmer (#2309) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon király lenne egy ilyen.... Nagy családi álom diesel...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2311) Louies válasza tkazmer (#2309) üzenetére


Louies
tag

hát ha lenne 7 gurigám, lehet meglepném magam vele. Egész jó banda gép lenne!
Up! :DDD

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2312) tkazmer válasza Louies (#2311) üzenetére


tkazmer
addikt

azt mondják, a hifije annyira nem jó - persze nem tudom, mit értesz "bandagép" alatt :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2313) Louies válasza tkazmer (#2312) üzenetére


Louies
tag

ááá a hifit alapból minden autómon megturboztam egy mélyládával+kalaptartó+fejegység+ez+az.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2314) tkazmer válasza Louies (#2313) üzenetére


tkazmer
addikt

na jó, de egy teljesen új, garanciális autót én mondjuk semmi esetre sem barkácsolnék szét:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2315) Louies válasza tkazmer (#2314) üzenetére


Louies
tag

nem barkács, profi installálás.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2316) tkazmer válasza Louies (#2315) üzenetére


tkazmer
addikt

és belefér a garanciális keretekbe? (igazából szerintem ez a lényeg, a "barkácsolást" én se gondoltam komolyan:) )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2317) Louies válasza tkazmer (#2316) üzenetére


Louies
tag

Én és haver már installáltunk hifit új autóba. A 15e km-es szervízen, nem foglalkoztak vele. Mondjuk az egy VW volt. Lehet más szakszervíz nem veszi szívesen. De ez jó téma kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2318) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a durva.

Ennyi pénzért veszel már egy ilyen "álom" autót... Nagyon durván jó árban van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2319) mynames válasza tkazmer (#2287) üzenetére


mynames
senior tag

Hát szerintem max egy fél órát illene rászámolni emeléssel eggyütt. Az óradíj minimum 7000 Ft, érdemes lenne telefonon előre letárgyalni.

mynames

(#2320) nemma válasza AMD Power (#2318) üzenetére


nemma
addikt

Közben már el is vitték :)

(#2321) AMD Power válasza nemma (#2320) üzenetére


AMD Power
titán

Ne csodálkozz rajta. Ennyi pénzért ajándék volt. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2322) Füge007 válasza AMD Power (#2321) üzenetére


Füge007
senior tag

De konkrétan mi is volt? Mert nekem ez nem derült ki.

Ja jó áron vannak autók, de ez sajna azt jelenti, hogy írtó nagy sz.....ban vagyunk :(

Füge

(#2323) nemma válasza Füge007 (#2322) üzenetére


nemma
addikt

1.5-ös dízel Clio volt az erősebbik motorral(86LE?), talán 2002-es lehetett, minden meg volt benne, ami kellett, és kevés volt a km is benne. Legalábbis ami oda volt írva.
Mennyi is volt? 1.2 körül?

(#2324) AMD Power válasza nemma (#2323) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan.

1.5Dci 82LE ,2002 11 havi , 5 ajtós , 73K km benne , 4 légzsák , felni, fedélzeti computer meg ami kell.... :R

1070K körül volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2325) Louies


Louies
tag

Felvetnék egy témát. A cipő box és a autógumi ápoló között mi a különbség, mert eddig csak egyezést látok.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2326) Füge007 válasza Louies (#2325) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Én ezt használom: link nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen csillog a gumi tőlle, és sokáig megmarad a "vizes" hatás a gumin.

Füge

(#2327) Louies válasza Füge007 (#2326) üzenetére


Louies
tag

nem festi be a felnit?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2328) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

központosító gyűrűt keresek 4 db-ot 2004-es thaliara, (clio) ha valaki tudna ötletet adni hogy honnan szerezhetném be, v postázva valahonnan, azt megköszönném.

mynames

(#2329) Füge007 válasza Louies (#2327) üzenetére


Füge007
senior tag

Nem mivel ez átlátszó folyadék! Le szoktam takarni a felnit, mert ha rámegy összeszedi a port, és az nem frankó.

Füge

(#2330) AMD Power


AMD Power
titán

Jó reggelt...

Eszembe jutott egy kérdés. Remélem sohasem lesz rá szükségem de azért rákérdezek. A pót kerek gondolom a csomagtartó alatt lehet!? Hogy tudom azt onnan kiszedni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2331) nagymalac válasza mynames (#2328) üzenetére


nagymalac
csendes tag

Utána néztem [link], hogy mire való ez a szerkezet.
Egy kicsit keresgéltem és ezt találtam [link], de biztosan van máshol is.

Két fajta ember van a normális és a horgász, én az utóbbiba tartozom.

(#2332) nagymalac


nagymalac
csendes tag

Tanulság!
Ma reggel vettem kemény 1600 Ft-ért ablaktörlő lapátokat a thaliara, felrakom próbakép egy rövid ablak mosó spicc és lás csodát ki lehet látni az ablakon. Nem csíkos, nem foltos egyszerűen tiszta.
Utána meg a fejemet vertem a falba, hogy ezt mért nem csináltam már meg ezelőtt. Eszembe jutott a tegnapi 50 km-es autózásom esős időben, amikor a csíkos, foltos szélvédőn próbáltam kilátni ami engem nagyon is zavart vezetés közben.
Remélem csak én voltam ilyen ostoba.

Más.
Valakinek van thaliaba, vagy clioba kartámasz?
Vagy ilyen kis autókba nem nagyon lehet berakni?
Ha igen mik a tapasztalatok?
Köszönöm.

Két fajta ember van a normális és a horgász, én az utóbbiba tartozom.

(#2333) Louies válasza nagymalac (#2332) üzenetére


Louies
tag

barkácsolni kell bele a kartámaszt. Gyári nincs, talán a Clio III-ba. Universálisat kell venni.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2334) Louies válasza AMD Power (#2330) üzenetére


Louies
tag

a csomagtartóban van egy csavar és ha azt kitekered a kerék leszedő kurbli segítségével, akkor leesik az alján lévő gumi tartó rács illetve ki kell akasztani. ez így érthető?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2335) AMD Power válasza Louies (#2334) üzenetére


AMD Power
titán

Tökéletes. Megnézem majd..

Ma megrendeltem a maradék két hiányzó nyári gumimat. Elől lesz a két új Kormoran hát meg a két használt Michelin. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2336) nemma válasza AMD Power (#2335) üzenetére


nemma
addikt

Azok hány százalékosak és mennyiért vetted őket?

(#2337) AMD Power válasza nemma (#2336) üzenetére


AMD Power
titán

A két Kormoran az csont új. 7000Ft/db.... 165/70 R13. :K

A Michelin szintén 165/70 6mm profillal 5000ft/db áron.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2338) Magnum_ válasza zsolt1129 (#2304) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#2339) nemma válasza AMD Power (#2337) üzenetére


nemma
addikt

Ööö, az előbb írtad, hogy a Michelinek használtak :)

(#2340) AMD Power válasza AMD Power (#2337) üzenetére


AMD Power
titán

A Michelin használt.... Azért is fog inkább hátra menni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2341) ABnormal válasza AMD Power (#2340) üzenetére


ABnormal
őstag

mennyire használt az a mislen? mert szvsz még használtan is jobb mint a kormorán...

(#2342) Louies válasza ABnormal (#2341) üzenetére


Louies
tag

azért teszi szerintem hátra mert ő is tudja,h az a jobb. A jobb gumit mindig a hátsó tengelyre kell tenni.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2343) AMD Power válasza ABnormal (#2341) üzenetére


AMD Power
titán

A Michelin szintén 165/70 6mm profillal 5000ft/db áron.

Szinte semmi baja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2344) ABE válasza ABnormal (#2341) üzenetére


ABE
őstag

Nem szeretem a Michelint... :U

(#2345) ABnormal válasza Louies (#2342) üzenetére


ABnormal
őstag

ez mióta van így? én tuti a kormányzott+hajtott kerékre raknám...hátul mi értelme van? vagy ez hátsókerékhajtású kocsi?

(#2346) ABE válasza ABnormal (#2345) üzenetére


ABE
őstag

Stabilitás szempontjából nagyobb szerep jut a hátsó tengelynek. Amikor túlkormányzottá válik, vagy megprördül az autó, akkor a hátsó tengelyen "fogy el" a tapadás. Az első kereke megcsúszása pedig sokkal könnyebben korrigálható.

(#2347) Louies válasza ABE (#2346) üzenetére


Louies
tag

én sem írhattam volna szebben. :R

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#2348) ABE válasza Louies (#2347) üzenetére


ABE
őstag

De írhattad volna, mert két elgépelést is vétettem. :DDD

Mellesleg ilyenen elmélkedni szerintem nem túl célszerű, inkább kell venni négy jó gumit, azon nem szabad filléreskedni... :U Mert ugye az sem kellemes, ha egy hirtelen fékezésnél "belenyúlik" az autó az előtte lévőbe. :)

(#2349) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Nem vagyok francia autó párti,
de a górémnak van egy K8-as Clio Sport-ja
amit volt alkalmam párX vezetni, és bevallom ez volt életem egyik legzsírabb verdája amit vezettem... már csak arra leszek kíváncsi mennyire lesz megbízható... mert akkor lehet hogy 1x veszek én is egyet :P

-= No way back from Here =-

(#2350) ABE válasza [lAyCsI] (#2349) üzenetére


ABE
őstag

K8? Az mi? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.