Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) Viktor0610 válasza Krill77 (#40547) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Krill77:
Min. 3000 forinttal fel kell töltsétek, más díja nincs. :)

kalm007:
A MyTariff M tarifára vállalt hűséggel 5990 Ft. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40552) lm83


lm83
őstag

Milyen bónusz program szűnik meg, mikor nincs is semmi, max névlgesen létezik...

(#40553) darvinya válasza taip (#40548) üzenetére


darvinya
titán

Neki miért jó MyTalk, amikor írta, hogy csak net érdekli, tehát neki MyChat jobb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40554) KonZumo válasza lm83 (#40552) üzenetére


KonZumo
tag

Ja h az nem számít, hogy 21 havonta vásárolhatsz kamatmentes részletre hitelbiralat nélkül akár csucskategorias készüléket?

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#40555) dptrsk válasza KonZumo (#40554) üzenetére


dptrsk
addikt

Igen, csak ezt kapja a 2 éve itt levő és a 20 éve hűséges előfizető is.

(#40556) KonZumo válasza dptrsk (#40555) üzenetére


KonZumo
tag

Sajnos ez máshol sincs másképpen, de nekem azt mondták, hogy ha új szerződést akarok várjam ki a július agusztust, mert hogy dolgoznak azon sokkal egyedibb testreszabhatobb ajánlatok lesznek.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#40557) 4Grider válasza KonZumo (#40556) üzenetére


4Grider
nagyúr

Személyes tapasztalat: Ha július-augusztust mondtak, akkor október-decemberre lesz belőle valami, az se biztos, hogy hiba nélkül fog működni.

(#40558) Atesz 666 válasza 4Grider (#40557) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"az se biztos, hogy hiba nélkül fog működni."

-Mint,ahogy kitalálták ezt az újságosnál fizethető számlát is. :W
-Akkor legalább úgy találták volna ki,hogy lehessen bankkártyával is fizetni ahogy az üzletben lehetett,végül is szerintem az ugyan olyan pénz,és én pld sosem hordok magamnál tízen ezer forint kp-t. :W

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#40559) 4Grider válasza Atesz 666 (#40558) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ott a Telenor Online (új nevén MyTelenor). Azon tudsz otthonról is bankkártyával számlát fizetni.
Még. Mert hogy egy hónapon belül tervezik lecserélni.

(#40560) DrBubo77 válasza KonZumo (#40542) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez elég titokzatosan hangzik. :D
Kevésbé rejtélyes módon, ha lehetne...

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40561) #81562624


#81562624
törölt tag

Ha hűségidőn belül akarok készüléket cserélni, mindenképpen az üzletben kell átvennem az új telefont online rendelés esetén is? Kiszállítási opció nincs?

(#40562) DrBubo77 válasza 4Grider (#40559) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Csak az appot cserélik egy újra (kb mint a MyTV-nél) vagy a funkciókban is lesz eltérés?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40563) taip válasza Atesz 666 (#40558) üzenetére


taip
senior tag

Csomó fajta csekket be lehet fizetni az iCsekk app-pal. Csak le kell olvasni a QR kódot és már vonja is a kártyádról. Ettől kényelmesebb és olcsóbb megoldásról nem tudok.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#40564) Tressy


Tressy
senior tag

My telenor oldalon miért nem lehet semmit állitani?Mobilinterneten módositanék de nincs rá opció...

(#40565) 4Grider válasza DrBubo77 (#40562) üzenetére


4Grider
nagyúr

Július 10.-ével ezek változnak:

A MobiTrend Max szolgáltatás esetében a szolgáltatás beállításainak elvégzésre a Telenor üzleti ügyfélszolgálata áll rendelkezésre, az online kezelőfelület a későbbiekben nem lesz elérhető.

Az elektronikus hívásrészletező szolgáltatás a későbbiekben a hívott számok utolsó karaktereinek kitakart változatát fogja tartalmazni. A nem kitakart hívásrészletező papír alapon lesz elérhető az Előfizető részére. A hívásrészletező az ügyfél valamennyi hívószámát tartalmazni fogja.

Az Általános Szerződési Feltételekben és az üzleti előfizetői szerződésben foglalt egyes MyTelenor-funkciók 2016. július 10. napját követően bizonyos ideig nem lesznek elérhetők, az aktuálisan elérhető funkciók listáját a Telenor a my.telenor.hu oldalon teszi közzé.

A Telenor az Üzleti Ügyfélkártyákat valamennyi üzleti előfizetőjétől visszavonja, és a vonatkozó szabályzatot hatályon kívül helyezi, az Ügyfélkártya használatára a későbbiekben nem lesz lehetőség. Az előfizető nevében történő képviseletre az Általános Szerződési Feltételek 5. számú melléklete irányadó (A szerződés megkötéséhez szükséges dokumentumok).

A Bónusz Program kedvezmény a későbbiekben lehetőséget biztosít az Előfizetőnek arra, hogy meglévő előfizetéséhez, amennyiben ahhoz nem tartozik hűségvállalás, a mindenkor hatályos készülék árlistán szereplő kedvezménnyel vásároljon készüléket. A Bónusz Program további kedvezményei megszüntetésre kerülnek.

Az üzleti előfizetői szerződésben meghatározott alábbiakban megnevezett szolgáltatások kivezetésre kerülnek, így azok 2016. július 10-ét követően nem lesznek elérhetők:

Email-, SMS-, MMS Stúdió
Faxszám szolgáltatás
Adatszám szolgáltatás
Webiroda szolgáltatás
WAP szolgáltatások

Tájékoztató az Általános Szerződési Feltételek jelentősebb változásairól

Hangposta szolgáltatásunk Visszahívó funkciója kivezetésre kerül. Ezzel megszűnik az a funkció, hogy egy adott gomb lenyomásával visszahívható legyen az üzenethagyó fél.

Az Univerzális egyenlegfeltöltés szolgáltatás számlás ügyfeleink tekintetében kivezetésre kerül. Az univerzális egyenleg terhére igénybe vehető szolgáltatásokat a jövőben számlás előfizetéssel rendelkező ügyfeleink a hitelkeretük terhére vehetik igénybe, mely utólag kerül kiszámlázásra.

(#40566) DrBubo77 válasza 4Grider (#40565) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Akkor ez nagyrészt az üzleti előfizetőket érinti, ha jól értem?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40567) darvinya


darvinya
titán

Mennyibe kerül a fix IP cím?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40568) travis84


travis84
csendes tag

Sziasztok! Ma váltottam Mystart kártyás csomagra smart1-ről. Netrendelésre két lehetőségem van plusz-os előtaggal és anélkül. A "plusz"-os (plusz 100, plusz 500 stb.) esetben, ha jól néztem minden hónapban a ciklus kezdetekor újraaktiválódik az adatjegy. A másik esetben a ciklus végéig szól az adatjegy és utána nem frissül. A kérdésem az lenne, hogy mi történik, ha elfogy az adatkeretem. A számlás előfizetésnél lassítottak 32kbs-re. Ezeknél a kártyás csomagoknál is van lassítás, vagy teljesen megszűnik a net?

(#40569) 4Grider válasza darvinya (#40567) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha jól rémlik, mobilnetnél nincs rá lehetőség.

(#40570) darvinya válasza travis84 (#40568) üzenetére


darvinya
titán

MyChat-tel jobban járnál, mint ezzel.
Itt ráadásul kikapcsolják elfogyás után.

4Grider

Az gáz, pedig jó lenne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40571) asdf_ válasza 4Grider (#40565) üzenetére


asdf_
veterán

Hááát, nem hozta meg a kedvem, hogy ismét Telenoros legyek (pedig a múltkor még hívtak is) ;)

(#40572) travis84 válasza darvinya (#40570) üzenetére


travis84
csendes tag

Eddig havonta kb 100-500 MB közötti netre volt szükségem, ami ezekben a csomagokban 500 és 1000 Ft, Néztem én is a MyChat-et, de a 2000 Ft-ot már sokalltam rá. De ha kikapcsolják ezeknél az adatjegyeknél a netet elfogyás után, akkor lehet a nagyobb csomagot választom.

(#40573) plömplöm


plömplöm
őstag

Vettem pár napja két prepaid sim-kártyát teljesen hivatalosan, helyi telenor trafikban. Ma vettem észre, hogy az egyik számhoz tartozik már egy viber-felhasználó, profilképpel, szépen, ahogy kell; a másik számán meg hívott ma egy vadidegen nőihang és kereste a szám régi tulajdonosát. Érdemes-e "reklamálnom", vagy ez ilyen, valahol az apróbetűkben ezt elfogadtam? kösz

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#40574) MADcat válasza plömplöm (#40573) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Újra ki lett osztva a szám, nem? Mamám meghalt, de a száma újra felugrott nálam is évekkel később viberen, én is néztem is nagyokat. :F

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40575) asdf_ válasza plömplöm (#40573) üzenetére


asdf_
veterán

ASZF letolt, ^F szamcsere, es megtalalod a kiteteleket, de szerintem sima ex lakossagi szamra nem valoszinu, hogy ingyen megdobnak egy szamcserevel, ha egy becsodolt pizzeriaet kaptad volna meg, az mas tortenet lenne.
3 vagy 6 honapig parkoltatnak egy szamot, utana aszf szerint ujra kiosztasra kerulhet. Es, hiaba van 7-8 milllios szammezo/szolgaltato, ebbol nem hasznaljak az osszeset, mert a hasznalatba kert szammezok utan ha jol remlik, valami dijat kell fizetni az nmhh fele, igy a szolgaltatok anyagilag is erdekeltek a szamok reckiklalasaban, emiatt nem fogjak 1-2 evre felrerakni a megszunteket.

[ Szerkesztve ]

(#40576) KTU válasza MADcat (#40574) üzenetére


KTU
addikt

kb. 1,5 hónapja rendeltem új sim-et,
a telefonszám regisztrálva van xy banknál,
jönnek az sms-ek, hívogatnak hogy tartozása van és rendezze. :W
csak netes kártya 1,5 hónapot kell még kibírni és eldobom.
:W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40577) TedThomas válasza Viktor0610 (#40527) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Köszönöm a választ!

plömplöm:
Engem is szoktak hívogatni a bankból, hogy fizessem be a tartozást, meg régi ismerősök keresik az előző tulajt. "Újonnan" vásárolt céges szám volt. 6 éve az enyém de néha még mindig keresik az előző tulajt :D

[ Szerkesztve ]

(#40578) #65388800 válasza KTU (#40576) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nálam is van ilyen. Minden hónapban jön egy sms a banktól hogy ilyen meg ilyen hitelt vehetek fel.

(#40579) plömplöm válasza plömplöm (#40573) üzenetére


plömplöm
őstag

kösz mindenkinek, nos, a válasz:

"Telefonszámcsere

Meglévő telefonszámodat lecserélheted újra. A rendelkezésre álló hívószámok közül választhatsz a Telenor értékesítési pontokon, melynek egyszeri díja: számlás előfizetők esetén 6900 Ft, feltöltőkártyás szám estén 1910 Ft. Az új számot 72 órán belül aktiváljuk."

ami az újabb kérdés, hogy a rendelkezésre álló számok is reciklált számok-e, mert akkor ez leginkább egy szerencsejáték :DDD
ha nem, hanem 1910jmf-ért kaphat az ember egy vadiúj számot, akkor vajon mi a pék füléért nem kérdezett rá erre a dologra az értékesítő hölgyemény? :F
megpróbálok holnap/holnapután megtámadni egy értékesítési pontot, jó lenne ezt tisztába tenni, mielőtt használatba kerülnének ezek a telszámok. majd mesélek.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#40580) dptrsk válasza plömplöm (#40579) üzenetére


dptrsk
addikt

Lehet reciklikált szám is.
Ügyintéző a boltban nem látja, hogy reciklikált vagy 0 km-es.

(#40581) Viktor0610 válasza plömplöm (#40579) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben zaklatás miatt kérsz számcserét, az ingyenes. Csak előtte jelentsd be a 1220 felhívásával, hogy élnél az ingyenes számcsere lehetőséggel.

Samsung Galaxy A54

(#40582) rgeorge


rgeorge
addikt

Újabb netes vásárlós sztorim van: múlt héten szerdán adtam le egy rendelést, telefon részletre + készülékcsere. Az online fizetéskor csak a kezdőrészletet lehetett fizetni, a készülékcsere díját nem, vagyis a tájékoztatás szerint az is benne volt a fizetendőben, de a fizetéskor már nem. Két napig semmi infó, tegnap jött két email, hogy számlám érkezett. A MyTelenor-ban ma már látszik a két számla (tegnap a dátumot újra meg kellett adni ahhoz, hogy egyáltalán látszódjanak), az egyik a készülék vételára, fizetési mód részletfizetés, esedékesség a mai nap, a második a készülékcsere díja, fizetési mód bankkártya(?), esedékesség mai nap. Nyilván a másodikat kellene csak fizetni, de nincs rá a felületen lehetőség, csak manuális utalással lehetne fizetni. Másfél éve volt hasonló vásárlásom, ott mondjuk készülékcsere díj még nem volt, de ott semmilyen egyéb számlát nem kaptam. Igaz, most a rendeléskor nem pipáltam be "a papíron is szeretném megkapni a szerződést" lehetőséget.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#40583) szami777


szami777
addikt

Hali, olvasom hogy van most valami átállás a telenornál, nekem több, mint 1 napja nincs mobilnetem (jel sem jön be), elég zavaró, mert nagyon kéne, kaptam 2 értelmezhetetlen sms-t, és annyi.
Lehet tudni, hogy mikor áll helyre a rendszer?
Gondolom másnál is van ez, nálunk az egész család telenoros és mindenkinek elvették.(bátyámnak ma reggel)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#40584) Viktor0610 válasza szami777 (#40583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs gond, szerintem nem általános hiba lehet.
Jelezzétek a 1220-on.

Samsung Galaxy A54

(#40585) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Jött egy utolsó csekk telenortól, kiszámlázták az ügyintézővel folytatott beszélgetéseimet másfél óra kék szám 27,5Ft+ÁFA/perc :C meg előfizetésenként 787 Ft cégen belül 0 úgy hogy meg se rendeltem, lehet mivel a régi előfizetések ezt tartalmazták és mivel önkéntesen módosították a tarifákat ez aktív maradt vagy nem tudom, akkor mi van ha nem fizetem be?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40586) Viktor0610 válasza hallerlaller (#40585) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ügyintézővel folytatott beszélgetések nem kékszám hívások. :F Feltéve, ha a 1220/06 20 2000000 párosról beszélünk.

A cégen belül 0 forint benne volt a módosításról szóló szerződésben. Ha nem tettél semmit (tul.képp' elfogadtad), akkor azért maradt rajta az előfizetésen, tehát jogos a kiszámlázása.

Természetesen élhetsz panasszal, hogy nem fizetnéd ki, de a csak nem fizetem ki "megoldást" nem javasolnám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40587) hallerlaller válasza Viktor0610 (#40586) üzenetére


hallerlaller
addikt

Már nincs náluk egy szám se, lezajlottak a számhordozások rendben hálisten, azonkívül hogy kikapcsolják - amit ugye így nem tudnak - mit tudnak még tenni?

szerk.: ja nem benéztem, csak 1x511,81 HUF+áfa a cégen belül 0.

akkor lehet a upc-s ügyintézővel folytatott beszélgetésem volt a kék szám, de akkor sem értem a kék szám elvileg kedvezményes nem? akkor miért ugyanannyi a percdíj, mint felette a t-mobile, vodafone stb hálózatba irányult hívások, azok is 27,5 ft mind.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40588) Viktor0610 válasza hallerlaller (#40587) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mekkora összegről van szó, de a behajtási folyamat elindulhat (ez az összeg növekedését hozhatja magával), illetve átadhatják behajtónak/a jelenlegi szolgáltatódnak.

A kékszám hívása hálózaton belüli percdíjnak felel meg általában. Ami fontos még, hogy jellemzően nem a havidíj terhére hívhatóak az ilyen számok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40589) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#40588) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Éppen ezért a kékszámokat meg is szüntetik.
Nekem már banktól is jött jelzés, hogy változni fog az ügyfélszolgálati számuk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40590) hallerlaller válasza Viktor0610 (#40588) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az kemény, akkor pénzt szednek be olyanért, ami nem hogy kedvez, hanem még hátrányosan is érinti aki felhívja azt a számot? [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40591) taip válasza Viktor0610 (#40588) üzenetére


taip
senior tag

Ez nagy tévedés. A kék számnak önálló tarifája van a mobilszolgáltatóknál és semmi köze sem a vezetékes, sem a hálózaton belüli percdíjhoz.
Ha vezetékes telefonról történik a kék szám hívása, akkor olcsó (talán a helyi tarifával egyezik), mobilról büntetőtarifás.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#40592) Viktor0610 válasza taip (#40591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

taip:
Önálló tarifája van, nem is ismerem az összes csomag összes díját, de most a díjszabást átnézve sok csomagnál (értékesítés alatt álló és lezárt egyaránt) mégis a hálózaton belüli percdíjjal megegyező költséget írt egy percre kékszám hívás esetén.

hallerlaller:
Amit te linkeltél, az a Telenortól megrendelhető kékszám, vagyis, ha te szeretnél üzemeltetni kékszámot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40593) taip válasza Viktor0610 (#40592) üzenetére


taip
senior tag

Lehet, hogy ez változott a közelmúltban, mert legutóbb, mikor megnéztem a saját díjcsomagomra, akkor sokkal drágább volt a kék szám, mint a hálózaton belüli, nem beszélve a vezetékesről.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#40594) KTU válasza taip (#40593) üzenetére


KTU
addikt

Hát persze hogy drágább!

pl üzleti tarifákba.
Kékszám hívásának percdíjai:
minden időszakban
34,93Ft (27,50Ft + áfa)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40595) hallerlaller válasza Viktor0610 (#40592) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na hát ezt mondom, hogy ezért még pénzt is kérnek a szám tulajdonosától, közbe semmivel se olcsóbb, sőt még a lebeszélhetőbe sem tartozik bele. Ennek így tényleg semmi értelme, nem csoda ha megszüntetik.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40596) arn


arn
félisten

felesegemnek van meg feltoltos telenoros kartyaja magyarorszagon - hogy a fenebe lehet 40HUF a percdij, amikor a roamingdij is csak vmi 6 cent (18.82HUF), ha az osztrak kartyat hasznalom?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#40597) KTU válasza arn (#40596) üzenetére


KTU
addikt

Ebben IS

Most már Te is tudod!
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40598) arn válasza KTU (#40597) üzenetére


arn
félisten

nah jo, de az eus dij nem maximalizalja a percdijat? nem szamolhat fel tobbet a roamingert.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#40599) KTU válasza arn (#40598) üzenetére


KTU
addikt

De csak a roaming díjakat maximálták.

Azt hogy itthon a telenor és a többi mennyiért ad 1 perc gsm hívást,
azt nem.

Nem a roamingért számol többet.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40600) arn válasza KTU (#40599) üzenetére


arn
félisten

tehat ha kimegyek kulfoldre a telenoros kartyammal, fele annyiert telefonalhatok mint otthon a sajat halozatban? wtf? :F

hja nem... de jo pofik. de ez nemtom hogy maximalizalt dijszabas.

Hívásindítás Belföldi percdíj + 19,17 Ft/perc
Hívásfogadás Egységesen 4,37 Ft/perc

kint drei (hivas/fogadas)
Zone 1 0,06 € 0,01368 €

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.