Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103557) Katicza válasza tomp (#103555) üzenetére


Katicza
tag

Amikor csinálták ugyanez volt. Volt egy pár hetes visszaesés, amikor nagyon gáz volt, aztán ami a csövön kifér és azóta is töretlen. Pedig sokan előfizettek otthonnetre. Én még a kijövős technikusos isőszakra estem, mondta, hogy csak a házunkba rengeteg helyre jött, de a környéken sem győzik. Ennek ellenére nem esett vissza semmi. Remélem oda is elér ugyanez a fejlesztési ütem és ilyesmi eredmények lesznek felétek is. Természetesen tisztában vagyok, hogy nem lesz mind a 93000 négyzetkilóméter minden pontján maximum sebesség, de abban biztos vagyok, hogy ami a belvárosban és az ország egy részén van, ilyen szuper sebesség, jelerősség, az elég vastagon meg fog nőni, mellette országosan is lesz egy nagyobb ugrás sebességben kb pár hónapon belül. És abban is bízom, hogy a fejlesztések nem fognak megállni. [kép] [kép] [kép]
Nézd meg az időpontokat. Van benne hétköznap meg hétvége, reggel délben este meg hajnalban és stabil. Hónapok óta, miközben sok új előfizető lett. Többen használjuk mégsem volt lassulás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.