Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33254) DigitXT válasza zack (#33240) üzenetére


DigitXT
félisten

Bár nem válasz a kérdésre, de lazán kapcsolódik: pont azon gondolkodom, hogy vissza kéne állnom 4300K-ra, mert már a 6000K is kékes kicsit. Mondjuk "durvábban" néz ki valóban: szépen elkülönül a hagyományos izzós autók fényétől (látszik rajta, hogy xenon, na), de ez egyben hátrány is lehet, ha a rendőr kérdőre vonna, hogy "ez mi ez"? (Teszem hozzá, hogy soha nem állítottak még meg...:N) A vicc az, hogy ez egy Ba20d foglalatú xenon izzó, tehát most a gyári lámpatestben, gyári pozícióban áll, így a vetítési képe is egész jó (jobb a korábban "befaragott" H4-esnél), viszont egyértelmű, hogy nálam a foncsor limitál, de nagyon. Hülye kialakítása van, sajnos. Vettem még valamikor tavaly két projektort is, de azóta nem volt erőm elkezdeni foglalkozni, hogy belemoddoljam az egyik lámpatestbe kísérletképpen/kíváncsiság alapon.:B (Arról mondjuk nagyon üvöltene, hogy nem gyári, de lehet, hogy nem lenne szórt fénye, és tökéletesen vetítene - habár a projektor is kínai, akárcsak az izzó szóval a franc tudja.:D)

ON: a Royal Service ma meghegesztette a kipufogó csövemet kemény 1K-ért.:Y Holnap reggel felrakom, munkába menet már lehet dübörögni.:C (Ma csak 5-en húzták rám a kormányt, mert nem vették észre, hogy jövök, ill. pont ott megyek... Jobbról is, balról is volt esemény: tökmindegy. Szerencsére az utolsó pillanatban az 5-ből 4 kapcsolt, bár az egyiknél fékeztem rendesen az 5. esetében meg gyorsan "félreugrottam". Nincs ideje az embernek ledudálni se az ilyeneket... Reggel meg olyan b*szottnagy dugó volt a Lágymányosi híd felé, hogy végig a sorok között kellett jönnöm, ami jobbára állt két sávban: kedvencem az a barom, aki ilyenkor a felezőre áll, mert miért ne. Ha elvinném a tükrét, biztos ideges lenne.:U Mondjuk sokan félrehúzódtak így is - azoknak ezúton is köszönöm:R -, és az sem hátrány, hogy néha visít az első fékem, mert azt meghallják.:DDD Bár van, aki sz*rik arra is...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.