Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30671) runner 125 válasza #00809728 (#30668) üzenetére


runner 125
nagyúr

Veterán téren (is) teljes mértékben konzervatív vagyok.
Sőt, ha "gyűjtőnek" vallja magát, és '66-os Vespa-t hoz(at) helyre (bízom benne nem metroszexuális divatboy), akkor szvsz alap lenne utánanézni, h annó ezeket milyen színekben gyártották, s illene törekedni a gyári, eredeti állapotra.
Egy majdnem 50 éves Vespa már történelem, legenda, antik kincs, több mint egy "robogó".
Nem illik hozzá a Lamborghini ultra cool lemon, de még a Porsche barna arany metál sem - szerintem.

Mi a pontos típusa egyébként?
Mert ez így elég tág, h "Vespa 1966". Esetleg pár fotó?

tothlaci

Ez is teljesen jó.
Így van. Kimosod a szűrőt, majd mindkét felét befújod annyira, h befedje az egészet. Általában meg szokták színezni őket, az IGOL pl. kék, szóval látszik hova terít.
Mint írtam, én a házat is be szoktam fújni belül, nagyon sok por, szösz-mösz, szőr, bogarak, ez az megtapad már ott, így el sem jut a szűrőszivacsig.

Grillo

Frankónak tűnik.
Szép gyári, műanyagok sincsenek lerúgva, bukta nem hiszem h volt vele, meg kell nézni, ennyiért jó vétel lehet.
mod. Jah igen, a fogyi kizárt, 2 literből nem megy el. Maximum 40kg alatt max 40ig gyorsítva.
S, persze valószínű a km is kamu, de attól még lehet jó vétel.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.