Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86651) Zaied válasza Synthwave (#86650) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Az eléggé az volt, szinte első körös, max annyi hogy nem magyar piacról volt véve.

[ Szerkesztve ]

(#86652) 4nick8


4nick8
őstag

Steelseries Prime Mini Wireless zseniális méretű.
Könnyű is, Ptfe is. Egyelőre nagyon tetszik.

(#86653) fLeSs válasza aleister (#86631) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Aorus M2, ezt tegnap csináltam :D [link]
Deathadder alja: [link]
Delux alja: [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86654) ferni válasza fLeSs (#86653) üzenetére


ferni
őstag

Ajánlanám neked a reddit mousegore oldalát :DDD
[link]

(#86655) 4nick8 válasza fLeSs (#86653) üzenetére


4nick8
őstag

ez szőrnyű, mint az élveboncolás.

ez kikönnyítés:

kicsit extrém

(#86656) Synthwave válasza fLeSs (#86653) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Aorus M2, ezt tegnap csináltam"

Erre nem lennék büszke.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86657) Xelo válasza fLeSs (#86653) üzenetére


Xelo
addikt

vannak bajok.. :)) engem az sokkal jobban irritálna ha az egerem alja szét lenne gányolva, mint az a pár gramm súly amit ezzel nyerni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#86658) Synthwave válasza Xelo (#86657) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem nem.

Ha az eredmény úgy néz ki, mint ha gyári lenne. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86659) Xelo válasza Synthwave (#86658) üzenetére


Xelo
addikt

ha úgy nézne ki mint a gyári, akkor nem a "gányolás" kategóriába sorolnám, és engem se zavarna. ;]

(#86660) fLeSs válasza Synthwave (#86658) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az egér alját sosem látom és itt a vaku miatt látszik minden kis karc meg csiszolás rajta. :D
A külsejét eddig minden egérnek épen hagytam, csak az alját és a belső csontvázat szoktam súlycsökkenteni. Az Aorus M2 82 gr-ról 70-re lejött, de mivel ez egy kicsi egér ez egyrész egész sok mínuszban, másrészt viszont még mindig soknak tűnik fingertip fogással.

Amúgy itt az Orochi v2. Ez bakker a jobb oldalán ahol a gyűrűs ujjam van szinte ugyanúgy kidülled mint a G102. :W Érdekel vkit az egér? :U :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86661) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Régen volt Razer egerem és ahhoz sem kellett Synapse. Ez a cucc 335 MB memóriát eszik a háttérben... és ha kilépek belőle, akkor is 150 MB-ot... wtf?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86662) Xelo válasza fLeSs (#86661) üzenetére


Xelo
addikt

irtam nemreg hogy az orochi menti a beallitasait a memoriajaba, ha nem butykolod gyakran a beallitasait torolheted a synapset. amugy meg ja, razereknel ez sajna ilyen. :U

(#86663) nuke7


nuke7
veterán

ha mx518-t nem találok, akkor 402-t vagy 502-t érdemes helyette nézni..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#86664) fLeSs válasza Xelo (#86662) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Jaja, de jött egy másik Razer is. :D És az RGB módosítás miatt mennie kell a Synapse-nak.
Ráadásul úgy látom, hogy egyszerre a kettőt nem is képes kezelni, vagy az egyik látszik a programon belül, vagy a másik.
Amúgy ennek az egérnek kell egy LR44 elem mod. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86665) Synthwave válasza fLeSs (#86660) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Az egér alját sosem látom"

Nekem elég, ha csak tudom, hogy ott van. :DDD

"Érdekel vkit az egér?"

Öhhm, köhhmm... :D

Nagyon baráti árral jöhet egy privi. Esetleg csere.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86666) Dzsolo válasza Amerigo57 (#86632) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Kamu volt az olcsó egér,

Tisztelt Vásárlónk!

A 310xxx sorszámú rendelésben szereplő 1 db Logitech G G203 egér USB A típus 8000 DPI termékből termékpárosítási eltérés miatt jelenleg nem szerezhető be a megrendelt mennyiség a megrendelt áron.
Rendszerünk téves készlet és ár információval jelenített meg. A rendszerhibát javítottuk.
(Az Ön megrendelése pillanatában még a rendszerpárosítási eltérésből adódóan a termék elérhető státuszban volt.)

A terméket br. 12 780 ft/db áron tudjuk beszerezni és kiadni.
compker.hu

[ Szerkesztve ]

(#86667) Synthwave válasza Dzsolo (#86666) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mondhatnám, hogy különösebben meglepett. : /

A másik hely is? (Mondjuk ott kétezervalamennyi a posta.)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86668) fLeSs válasza Synthwave (#86665) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Lehet majd róla szó, de előtte azért még kipróbálom játékban is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86669) 4nick8


4nick8
őstag

Szerintetek vennék itthon a HSK egeret?

(#86670) nuke7


nuke7
veterán

a niceboy oryx m400-al van valakinek tapasztalata?
a forma / méret jónak tűnik csak a súlyát nem találom sehol... :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86671) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Hátha vkit érdekel, találtam egy programot, ami képes az egerek/billentyűzetek/stb cuccok RGB-jét irányítani. Így nem kell Synapse sem... :C
OpenRGB: [link]

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86672) nuke7


nuke7
veterán

nem tudom miért - mert nem érzem kicsinek - de a 310-en is elfárad a kezem ellentétben a decus respec-el... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#86673) Dzsolo válasza Synthwave (#86667) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nincs jelentősége mert úgysem volt rá szükségem csak kihagyhatatlannak tünk annyi pénzért. Azt meg tudod mondani, hogy a japán Omron D2F-01F mikrokapcsolót hol lehet megvenni? Mert eddig bárhol néztem horror volt a posta :(

(#86674) Synthwave válasza Dzsolo (#86673) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem itt aprón még mindig aktív a tag, aki árulja. 500 pénz/pár + ingyenes posta.

---------------------------------------------------------------------------

(#8667) fLeSs: Az a baj, hogy a Synapse felugráló telepíccsémá ablakait az nem fogja kilőni.

---------------------------------------------------------------------------

(#86669) 4nick8: Hát, eléggé rétegtermék, de pár darab biztos elmenne. Nyilván függ attól is, hogy mennyiért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86675) Xelo válasza Synthwave (#86674) üzenetére


Xelo
addikt

ha feltelepited es utana torlod akkor nem dobal ilyen ablakot, legalabbis nalam nem produkalt ilyet. :F

(#86676) 4nick8 válasza Synthwave (#86674) üzenetére


4nick8
őstag

Sajnos brutál drága. Eur 85

(#86677) Amerigo57 válasza Dzsolo (#86666) üzenetére


Amerigo57
őstag

Dzsolo.
Amikor én reggel megnéztem, akkor 3 kiskerben volt a Logitech G203 Lightsync egér, de csak fekete színben 5600,- 5.800,- Ft-os áron.

Mind három helyen lehetett rendelni, plusz a 4. helyen is, de itt már délelőtt 10 órakor elfogyott.

(#86678) Synthwave válasza Xelo (#86675) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Biztos? Mert én már raktam föl, szedtem le, és utána is nyenyergett (bár akkor már nem a POST képernyő után). :F

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86679) Synthwave válasza 4nick8 (#86676) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ehh, az nem valami versenyképes, mert hogy haszon is legyen rajta, az majd' 30 pénz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86680) 4nick8 válasza Synthwave (#86679) üzenetére


4nick8
őstag

Mondjuk egyedüli versenytársa meg usd 400

(#86681) Synthwave válasza 4nick8 (#86680) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

300 euró + free shipping.

Azért a Hati S-t vagy a Cox CM600 / Teamwolf Lurker MK01-et is simán ide sorolnám. Ezek is első osztályúak fingertipre, még ha kicsit nehezebbek is, és az utóbbi némi filléres tuningra is szorul.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86682) weri válasza nuke7 (#86663) üzenetére


weri
senior tag

Iponon még árulnak MX518 legandary-t :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#86683) Zaied válasza Dzsolo (#86673) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

[link] innen tudsz venni...

(#86684) 4nick8


4nick8
őstag

A Hati S majdnem kétszer akkora. És tényleg a Zaunkönig csak eur 249 :)

(#86685) Csandi válasza 4nick8 (#86512) üzenetére


Csandi
őstag

Akkor ilyen várható? Ha igen, kb mikor? :B

(#86686) Synthwave válasza 4nick8 (#86684) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

300 a görgős M2K. A képen M1K van, ami februárban elfogyott, és már nem is lesz belőle új batch.

"A Hati S majdnem kétszer akkora."

Az mindegy. Fingertipre csúcskategóriás az is, viszont dolgozni/netezni is kényelmesen lehet vele az oldalgomboknak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86687) 4nick8 válasza Csandi (#86685) üzenetére


4nick8
őstag

Kb 1 hét

(#86688) SpaceJam


SpaceJam
aktív tag

Speaking of oldalgomb: mondjatok nekem kérlek egy olyan egyszerű irodai, normálisabb méretű, nem drága Logitech M100 alternatívát, amin már vannak oldalgombok!

62 x 113 x 38 mm, ezt talán nem olyan nehéz megugrani még. G102?

:R

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86689) Amerigo57 válasza SpaceJam (#86688) üzenetére


Amerigo57
őstag

SpaceJam.
Ha Logitechez ragaszkodsz, jó egerek.
Logitech G102 LIGHTSYNC szinte azonos méret. Link:

Logitech G203 LIGHTSYNC Link:

(#86690) SpaceJam válasza Amerigo57 (#86689) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Én is ezt a G102-t néztem.

Nem ragaszkodom egyébként a Logitech-hez. :) Itthonra nem találok egyelőre megfelelő EC1-A utódot, de legalább az irodában szintet lépnék kicsit, főleg az oldalgombok terén, de az sose baj, ha (sokkal) nagyobb.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86691) Amerigo57 válasza SpaceJam (#86690) üzenetére


Amerigo57
őstag

SpaceJam.
Mondanám még a kezed méretéhez a Razer Basilisk V2 egeret.

Itt most igen jó áron van, és megbízható kisker. 21 490 Ft Link:

ÁK árak : 28-37 K között. Link:

[ Szerkesztve ]

(#86692) SpaceJam válasza Amerigo57 (#86691) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Tudom, már rég túl vagyok itt a topikban ezen, a V3-at várom.
De arra is írtátok többen, hogy nem nagyon jó nekem.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86693) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
most tervezet egér vásárlást minimális összegért (4500-600) ft ért, kinéztem a Spirit of gamer Pro m6 Rgb-t, ehhez nincs pcs program?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#86694) fLeSs válasza Cry0 (#86693) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Itt görgess lefelé sokat, az utolsó egér az: [link]

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86695) SpaceJam válasza Cry0 (#86693) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Vagy csak Ctrl + F: PRO-M6

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86696) Synthwave válasza Cry0 (#86693) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Biztos, hogy erre akarod költeni pénzed? Avago 3050 (7 éve sem volt egy nagy eresztés), 500 Hz és ha minden igaz, 120 gramm. Kicsit körbenéztem, és ijesztően bóvlinak tűnik. Egy kicsit még hozzáraksz, és jó eséllyel vehetsz valami értelmesebb darabot is. Esetleg apróról valami kellemesebbet.

Mekkora kezed van és hogy fogod az egeret?

Persze ha ez a SoG kőbe van vésve, akkor hajrá – én csak jót akarok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86697) 4nick8 válasza SpaceJam (#86690) üzenetére


4nick8
őstag

Ec1-a utód? Pici türelem és ec1-c. Vagy most G-wolves Skoll.

(#86698) SpaceJam válasza 4nick8 (#86697) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Előzmény is van.

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86699) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok!

Esetleg valamiféle univerzális grip tape-t lehet itthon gapni? Xtrfy m42-re keresnék valami megoldást.

(#86700) Amerigo57 válasza Mclovin (#86699) üzenetére


Amerigo57
őstag

Mclovin.
Néz szét először itt. Link:

Belföldi lehetőségekről, copass grip tape nagymestert kérdezd.
Link:

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.