Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86551) Zaied válasza fLeSs (#86550) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Objektíven csak a kábelét tudom kifogásolni.

(#86552) Synthwave válasza 4nick8 (#86538) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Cooler Master MM731.

El is kezdte pöcörögtetni a lelkem tövit. : >

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86553) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A Razer Basilisk Ultimate vezeték nélküli egér töltő dokkolóval, itt most ismét olcsóbb lett.
34 990 Ft.
Link:
ÁK árak : 41-71K Link:

(#86554) Evil Snowman válasza Amerigo57 (#86553) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ne tedd ezt velem. :DDD

(#86555) nuke7


nuke7
veterán

na, első benyomások a rival 310-ről:
ha elforgatom balra, egész kényelmesnek tűnik így hirtelen.
ami feltűnt azonnal, hogy az oldalsó és a középső gombok milyen jók.
Viszont a fő klikkek, (jobb-bal) hangosabbak, nehezebbek, és hosszabb úton járnak (ezért lassabbak) mint a decus respec-nél, ezt még kell szoknom talán, de így hirtelen nagyon nem bejövős... :(
(gyakorlatilag csak az oldalsó gombjai jobbak a középső/görgő kb. egyforma)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86556) Amerigo57 válasza Evil Snowman (#86554) üzenetére


Amerigo57
őstag

Evil Snowman .
Veszel még egyet, jó egy tartalék egér a háznál. :)

Ui: Az utolsó fehéret én vettem meg.

(#86557) Evil Snowman válasza Amerigo57 (#86556) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Már van egy Orochi V2 meg egy Viper Ultimate. Semmi racionális döntés nem indokolja a Basilisk-et, egyszerűen csak a KELL érzés. :DDD

(#86558) DarkChild válasza Amerigo57 (#86553) üzenetére


DarkChild
senior tag

Óóóóóóédesf*szhooom, hogy nekem pont 3 héttel ezelőtt kellett ebből megvennem a vezetékes verziót :W
(Ami egyébként nagyon klassz, de inkább vezetékmentest vettem volna, csak sokallottam érte az akkori 50+ K-s árat. :(( )

(#86559) SpaceJam


SpaceJam
aktív tag

Azt nézem épp, hogy ez a Razer Basilisk Ultimate egész hosszú a 130 mm-erével, és csak 1-4 mm-rel marad el a Zowie EC1-A-tól szélességben, illetve magasságban. Tetszik, ahogyan a sárkánykígyó gombjai állnak, de ez a tört design annyira már nem, pláne RGB-ben.

- KÉRDÉS -

Lapátkézre van valami frankó egér mostanság 35 ezerig?

Az EC1-A inkább csak kényszerválasztás volt, ezt se mondanám túl nagynak számomra: a középső ujjam túlnyúlik a jobb gombon (gyakorlatilag az oldalát koptatom), egyedül talán a mutatóujjam fekszik normálisan. A maradék 3 ujjammal állandóan tartom az egeret, így fingertipnek mondanám a fogásom. Persze, még soha nem volt olyan egerem, amivel megtapasztalhattam volna, hogy mi is az a kényelmes palm. Viszont bizseregnek az ujjaim, nehéz ez az egér valójában, nem jók a fogási szögek, egyre jobban utálom. Valami mesh-t rohadtul szívesen kipróbálnék... a méretemben.

Alakra olyasmi lenne ideális, ami 10-20%-al nagyobb (tudom-tudom :D), és amin nem csavarodik annyira balra a két fő gomb a tipikus fogásomhoz képest. Lehet, hogy pont az egyenesebb forma lenne kényelmesebb nekem, és nem ez a vese? Lehet, hogy még mindig az új Zowie-kkal járnék a legjobban (pl. EC1-C)?

Szoftveresen meg... utálom az összes gyári szutykot, de hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, ha az X-Mouse nem lenne elegendő a beállításra. :R

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86560) SpaceJam válasza SpaceJam (#86559) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Razer Basilisk Essential?

Egyből feltűnt, hogy ez mintha pont az ideális forma leírásom alapján készült volna: a Zowie-nál hosszabb kifutású, kevésbé balra csavarodó gombokkal, ráadásul szépen lejt jobbra, amit szintén fontosnak érzek. A jobb oldala nem terpeszkedik, hanem szépen visszafordul maga alá, ami miatt az oldalfogását is kényelmesebb gondolom.

De minden paraméterben kisebb az EC1-A-nál papíron, pedig ez tökéletes lenne +5 mm-rel minden dimenzióban – főleg hosszban. :O Egereket akarok hízlalni!

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86561) nuke7 válasza nuke7 (#86555) üzenetére


nuke7
veterán

amiben még nagyon gyenge ez az egér, az a win+tab macro... 3-4x annyi idő alatt csinálja meg, mint a speedlink szoftvere...

https://youtube.com/user/nuke7

(#86562) SpaceJam válasza SpaceJam (#86560) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Amúgy melyik a legnagyobb a Bazilisk-ek között? Eléggé elkezdtem szemezni a V3-mal, annak már nincs az az idióta lebegő oldalgombja, hanem normálisat kapott, és a görgője automatikusan is tud váltani a freewheel és tactile mód között. o_O

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86563) nuke7 válasza nuke7 (#86561) üzenetére


nuke7
veterán

arról nem is beszélve, hogy csak a rendszer meghajtóra hajlandó települni ez a steelseries engine...

https://youtube.com/user/nuke7

(#86564) 4nick8 válasza SpaceJam (#86559) üzenetére


4nick8
őstag

Vagy megvárod az ec1-c-t vagy G-wolves Skoll vagy steelseries prime.

Ezek a nagy egerek most.

(#86565) Amerigo57 válasza SpaceJam (#86562) üzenetére


Amerigo57
őstag

A Zowie EC1-C elfogadható áron lesz és a méretei is jó a kéz méretedhez.
(131 x 64 X 42 mm).
Link:

(#86566) SpaceJam válasza Amerigo57 (#86565) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

A mostani Zowie-m is ekkora (128 x 69 x 43) és épp azt ecseteltem, hogy mennyire kicsi és kényelmetlen. A fényképen hozzá se ér a tenyeremhez sehol. Olyan, mint másnak egy noti egér.... nem hiszem, hogy szeretnék ismét egy ugyanolyan formájú egeret, ahol a jobb gomb helye köszönőviszonyban sincs azzal, ahol hozzáérnék, és nem azért, mert gnóm kezem van, egyszerűen ez tartozik 2 méterhez.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86567) Zaied válasza SpaceJam (#86566) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Mekkora kezed van?

(#86568) SpaceJam válasza Zaied (#86567) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Nagy. :P

Kéztő-ujjvég: 22 - 22,5 cm
Tenyér kereszben: 10,5 cm

Ez a Sköll röhejesen kicsi és még hülyébb formája van, mint a Zowie-nak, a Steelseries meg simán nyomi, és szintén kicsi. Nem is értem, hogy lehet 125 mm hosszal ezeket ajánlani, amikor írtam, hogy a 128-asom is rövid.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86569) 4nick8 válasza SpaceJam (#86568) üzenetére


4nick8
őstag

Sköll-nek kb ugyanaz a formája mint a EC-nek csaxolok.
Prime sem nyomi akármit is jelent az szerinted.
Ezek kb a legnagyobb jó egerek. Még a régi Kone XTD volt óriási egér most nem abba az irányba halad az ipar. Vagy pl a régi Rival 300 ami 132 mm volt. De az is megszünt 4-5 éve.

(#86570) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Szombaton megjött a Sharkoon Light2 200. A korábban használt irodai Rapoo wireless egérrel nemigen lehet összehasonlítani. Súlyban is másfélszer nehezebb ez utóbbi (62 gramm vs 94 gramm), valamint szenzorban sem egy kategória. A Sharkoon állati precíz és pontos. Aki esetleg mostanában tervez egeret venni, annak annyi jó tanácsom van, hogy engedje el a ledes világítós fícsört. Állati jól néz ki a hivatalos oldalon az ezerszínben (pontosabban 16.4 millió ugyebár) pompázó egér, de használat közben az ember egyáltalán nem látja ezt. A kislányomat kb fél óráig kötötte le a dolog. Én végig nyomkodtam az effekteket, húzogattam a színskálát, majd végül kikapcsoltam. Szvsz a lukacsos fedéllel még csak nem is néz ki olyan jól, pedig még egy világító Sharkoon feliratot is kialakítottak az egértestben. Ugyan cserélhető telire a fedlap, de akkor minimálisan megnő az egér súlya, valamint a tenyérszárítós kivitelnek is annyi.
A dobozban az említett teli fedlap mellett van 1 garnitúra tartalék teflonbetét, és 3 különböző színű CPI váltó gomb.
Két hátrányát fedeztem eddig fel. Egyrészt a Logitech G700 után számomra kevés az 1 db CPI váltó gomb. Ott volt lehetőség fel-le kapcsolgatni. Itt (de ez igaz szerintem a piacon fellelhető egerek 95%-ára) mindössze ciklikusan ismétlik egymást az engedélyezett értékek. Szóval, ha több CPI preset van, mint kettő, akkor már macerás a váltás.
A másik, hogy a középső egérgomb (görgő) számomra elég nagy késleltetéssel bír. Fizikálisan is elég komolyan ellentart a lenyomásnak. Mivel azzal szoktam pingelni FPS-ben, ez lassítja a dolgokat rendesen.

Két kérdésem lenne. Mennyi ennél az egérnél a natív felbontás? Pixart 3389-es szenzor van benne. Illetve van egy 12 és egy 4 ms-os click latency-s firmware a gyártó oldalán. Honnét lehet tudni, hogy az én példányom mit bír jelenleg? Feleslegesen nem frissítenék rajta fw-t.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#86571) Zaied válasza SpaceJam (#86568) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Értelmes opció akkor csak a Razer Basilisk V2 maradt, ha palmozni szeretnél. Vagy kisebb mérete ellenére a formája miatt Deathadder V2 is képes nagy kezeket is fölvenni, de necces.
Ha pedig fingertipezni szeretnél akkor egész más lenne az irány...

(#86572) SpaceJam válasza Zaied (#86571) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Régebbi DeathAdder-em volt már, utáltam. Nem a palm a cél, hisz az tök esélytelen, hanem a gombok normális állása. A Basilisk-ből megvárnám a V3-at. Mi lenne az az irány, amit említesz?

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86573) nuke7 válasza SpaceJam (#86568) üzenetére


nuke7
veterán

Speciális igényekkel ez a topic nem tud mit kezdeni :N

corsair ironclaw? Roccat kone remastered aiomo?

szerintem a basilisk kicsi lesz neked … :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86574) Synthwave válasza Evil Snowman (#86554) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

107 gramm. Orochi V2 és VU után nem kell az neked. : >

---------------------------------------------------------------------------------------

(#86558) DarkChild: Szerintem ne bánkódj; nyertél 15 grammot (ami nagyon sok), és még pénz is maradt a zsebedben.

---------------------------------------------------------------------------------------

(#86573) nuke7: "Speciális igényekkel ez a topic nem tud mit kezdeni"

Szerintem a te "speciális" (khm) igényeiddel semmilyen topik sem tud mit kezdeni. ;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86575) nuke7 válasza Synthwave (#86574) üzenetére


nuke7
veterán

Amúgy a 310 nem kifejezetten kényelmes, de! Nem fajdult meg a kezem ~másfél óra játék után, szóval talán eddig ez a legjobb :U :P
de játékra lehet h marad a decus respec, a Rival meg napközbeni mindenes … de egy mx518-ra azért meg mindenképp rá próbálok kicsit hosszabban mint a bolti felperces probalgatas, mert méretek és Shapecompare alapján akar meg jó is lehet…

A dm2 supreme nagyon lapos / csúszós volt nekem és erősebben kellett szorítani ujjakkal, az nem jött be…

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86576) copass válasza nuke7 (#86555) üzenetére


copass
veterán

"ha elforgatom balra"

ez egy krva kényelmes egér nagy kezűeknek is. ami tényleg szar az a súlya és a gumírozás.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#86577) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Zaied.
" Két kérdésem lenne. Mennyi ennél az egérnél a natív felbontás? Pixart 3389-es szenzor van benne. Illetve van egy 12 és egy 4 ms-os click latency-s firmware a gyártó oldalán. Honnét lehet tudni, hogy az én példányom mit bír jelenleg? Feleslegesen nem frissítenék rajta fw-t."
Link:

SpaceJam .
Mondanám még a Fnatic Clutch 2 egeret, de az is 131 mm x 70 mm X 40 mm nagyságú egér,

vagy a ROCCAT Kone EMP 135 x 75 x 42 mm, vagy a LOGITECH G402 az 136 x Sz: 72 X 41 mm egeret.

A Razer Basilisk V3 is csak 130x 60x 42,5 mm méretű egér.

(#86578) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó topik e erre a kérdésre, a Logitech G502-őm idén 8 éves és a talpak már eléggé romon vannak. Tudnátok ajánlani esetleg valamilyen csere talpat? Itthon csak ilyet találtam, megéri, vagy inkább az Aliexpress-ről válasszak?

Megyen!

(#86579) nuke7 válasza copass (#86576) üzenetére


nuke7
veterán

Így egész rendben van, könnyű is, a gumi is tapad normálisan :K egyelőre tetszik… csak az a rohadt driver foglalja a helyet a rendszer lemezen… meg A programozható gomb kicsit kényelmetlen helyen van, mert a decus-on ott van a mutató ujjamnal rögtön..

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86580) Zaied válasza SpaceJam (#86572) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Azért csavarodik ki a kezedből az egér, mert fingertipbe fogod a palmos egeret.
Ha fingertippezel elég egy viszonylag kisebb szimetrikus egér is, hiszen csak az ujjbegyeddel fogod szinte az egeret.

(#86581) Cathfaern válasza nuke7 (#86579) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én nem tudom ezt hogy csinálod, de nekem már attól megfájdult a kezem, hogy megpróbáltam abba a pózba betenni ahogy a fotón van tied :D

(#86582) nuke7 válasza Cathfaern (#86581) üzenetére


nuke7
veterán

engedd el a kezed, és a tenyered külső élét az egér támasztja meg, nem az alátét... ennyi. Segít, ha nincs nagy kezed ;)
Ha megnézed, így teljesen egyenes a csukló és az alkar is, nem feszül egyetlen izom se.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#86583) Evil Snowman válasza Synthwave (#86574) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Elektronikai kütyükkel - főleg, ha le is vannak árazva - úgy vagyok, mint a nők a ruhákkal. Tudom, hogy nincs szükségem rá, de attól még ott van a "meg kell vennem" érzés. :DDD

(#86584) Evil Snowman válasza nuke7 (#86579) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Speciel nekem is így áll a kezem, amikor fogom a "patkányt". Én így szoktam meg.

(#86585) Cathfaern válasza nuke7 (#86582) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Leginkább az okozza a feszültséget ahogy a hüvelykujjad áll. Nekem alapból végigsimul az egér oldalán. Ha behajlítom így, akkor befeszül az egész kézfejem és a csuklóm is.

(#86586) Synthwave válasza nuke7 (#86582) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"engedd el a kezed, és a tenyered külső élét az egér támasztja meg, nem az alátét... ennyi."

Ennyire kontraintuitív és kényelmetlen dolgot már rég hallottam. Pontosan ezért fogsz folyamatosan erőlködni, miközben leírsz egy amúgy bőven a kezed alá való egeret.

: /



-----------------------------------------------------------------------------------------------


#86578 CptAdamica: A Corepadnál nem kell nagyon továbbgörgetni a gondolatok fonalát.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86587) aleister válasza nuke7 (#86579) üzenetére


aleister
veterán

Nekem is elfordul balra a Sharkoon. A korábbi egerem kisebb volt. Lehet, hogy alapban palmosan fognám ezeket, csak azért tartottam eddig ujjbeggyel, mert palmhoz kicsik voltak. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#86588) Synthwave válasza aleister (#86587) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor el kell dönteni, hogy melyik, mert a palm/fingertip a két véglet, és gyökeresen más jellegű egereket tanácsos hozzájuk ajánlani.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86589) CptAdamica válasza Synthwave (#86586) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm, akkor kap olyan tappancsokat. :)

Megyen!

(#86590) aleister válasza Synthwave (#86588) üzenetére


aleister
veterán

Ez hamarosan kiderül. :)
A Logitech G700-at emlékeim szerint palmban fogtam. Most a kis irodai izéket fingertip/claw-ban.
Ha lesz megint 10 alatt CM MM710, akkor beszerzek egyet, aztán meglátjuk melyik fekszik jobban kézre.

Esetleg a korábbi kérdésemre tudsz választ?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#86591) Micsurin


Micsurin
nagyúr

MM710 nem élt túl sokat... jobb egérgomb puha lett majd szinte kattanás mentes (eltört a kapcsoló talán?) kapásból cserélték kérdés nélkül majd egy héttel rá a görgő múlt ki. :(( :W

Vettem egy Vipert Minit PlayIT-ban 12,990-ért sikerült megcsípni, eddig tetszik :K majd meglátjuk mennyire válik be. Photoshop alatt az MM710 egyértelműen jobbra vizsgázott de játék és prog/munka alatt nagy difit nem vettem eddig észre low dpi mellett.

Mennyire nyúltam mellé? Formára tetszett és mivel ott volt a szomszéd boltban szinte így kézenfekvő volt. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86592) boogie84


boogie84
veterán

Én vagyok az egyetlen itt a fórumon, aki 3 ujját teszi az egérre és a középsővel görget? :DDD

#86593 Csandi
Nem tudom miért végod a pofát Andi! :) Nem arra gondoltam amire te gondolsz először... :D

Egyszerűen így kényelmes.

#86594 Zaied
Nem létezik olyan kis egér, amit kényelmesen tudnék fogni két ujjal...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#86593) Csandi válasza boogie84 (#86592) üzenetére


Csandi
őstag

:((

(#86594) Zaied válasza boogie84 (#86592) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szintén, nem is fér el máshogy...

(#86595) SpaceJam válasza Zaied (#86580) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Hm, igen, jogos.

Amerigo57: Köszi, megnézegetem őket, de eszerint mindenképpen kellene tesztelnem valahol ezeket. Még mindig a Pixel-t tudjátok javasolni erre?

neszetools.hu ● pc360.hu

(#86596) Zaied válasza SpaceJam (#86595) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Amit a te esetedbe udnánk javasolni, az mind kapható a pixelbe.

[ Szerkesztve ]

(#86597) Synthwave válasza aleister (#86590) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Manapság már nincs natív felbontás, mindegyik az. A legutolsó, aminél számított, az talán az Avago 3090 volt.

Gondolom a drivere kiírja, hogy melyik firmware van rajta.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#86598) Csandi válasza boogie84 (#86592) üzenetére


Csandi
őstag

Értettem, hogy így gondoltad, viccből küldtem a pofát mert szerintem borzasztó az a fogás és csak egy valakit ismerek aki így fogja és annak is mindig szívjuk a vérét miatta de hát nyilván mindenki úgy fogja ahogy kényelmes :D

(#86599) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Kipróbáltam a Gigabyte Aorus M2-t, ez a Logitech G102/203/305 "klón". Egyáltalán nem nevezném klónnak amúgy, mert tök más az alakja kézben. Ennek kellett volna lennie az MX300 utódjának legalábbis ami a formáját illeti. Az egér kicsit kisebb szélességre és magasságra is az oldalai pedig egyenesek. Ez a forma simán endgame lehetne egy rakás embernek akik nem kidülledő oldalú G102-re vágynak. Viszont ezt moddolni kell több ok miatt is.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#86600) aleister válasza Synthwave (#86597) üzenetére


aleister
veterán

:R
Akkor ezért nem segített a Gugli barát. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.