Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58151) FireKeeper válasza NyxNyxNyx (#58150) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondolom a talpak vastagsága nem egyforma. vagy megvárod míg bekopik, vagy veszel rá talpakat, bár üzelete válogatja, lehet akkor a gari bukó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#58152) falijja válasza dobragab (#58138) üzenetére


falijja
őstag

Igen rá gondoltam, hogy nem e kész van a tesztje.
De akkor várom továbbra is..

(#58153) e-newsee válasza Frozzy (#58118) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudom, már ki lett vesézve a téma és egyéni preferencia, de 2000dpi? Mivel játszol? És tudsz úgy célozni egy amúgy sem túl acélos egérrel?
Én még WoT-ban az artyval is max 1600-on játszom, máshol meg 600-on.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#58154) NyxNyxNyx válasza FireKeeper (#58151) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az lesz akkor. Mentem vele, egy Overwatch kört és elképesztő mennyivel jobban ment már most így elsőre. Billegés nem akkora, hogy valamit is befolyásoljon. Nem viszem vissza, nagyon tetszik, kényelmes, pontos + jól néz ki.

Köszi a topicnak a segítséget.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58155) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

ROCCAT® Kone XTD miért nem ajánlott egér itt a fórumban? Mi a gond vele? Most tudnék egyet használtan 13k-ért. 3 napi teszt után kényelmes egérnek tűnik,sok használható gombbal.

(#58156) FireKeeper válasza torma1981 (#58155) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a lézeres szenzora miatt. a Pure Military ugyanaz a forma, de jobb szenzor, és gyárilag nagyon király görgője is van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#58157) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Találtam otthon egy Revoltek fightmouse Elite-et. Faterom vette anno, de nem jött be neki, úgyhogy a szekrényben üldögélt. Annak ellenére, hogy lézeres és nem működik a Qck padon, illetve furán elfordul a kezem ha tartom, minőségi egér benyomását kelti.

Ja és ez is billeg, lehet az asztallal van a baj. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58158) Frozzy válasza e-newsee (#58153) üzenetére


Frozzy
őstag

ezzel az egérrel én cod2, cod4, bf3, bf4, lol játékokkal játszottam régebben. (és nem is voltam béna vagy pancser..) utóbbi 2 hónapban pedig WoW-ozok vele. De mondom eddig még nem vettem észre vele problémát :D

ja és windowsban is így használom :D de most már kétségeket keltettetek bennem és utána nézek h mennyin is használom pontosan (lehet rosszul emlékszem) SZERK: megnéztem annyin használom :DDD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#58159) MaTpr0F válasza NyxNyxNyx (#58157) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Valószínűleg nálad van a hiba, mert én már két Rival 300-at is használtam, egyik sem billegett. Nem lehet, hogy kigödrösödött az egérpadod valami miatt?

[ Szerkesztve ]

(#58160) micafighter válasza Frozzy (#58158) üzenetére


micafighter
nagyúr

FPS játékban hány centit mozog így az egered egy 180 fokos fordulathoz?

[ Szerkesztve ]

(#58161) nemeth989


nemeth989
senior tag

Üdv.
Honnan lehet megbízható forrásból MS 3.0-át, vagy a Steelseries-es licencelt verzióját megvásárolni? Tudnátok esetleg valamilyen megbízható forrást adni/linkelni? Nem szeretnék valami hamis kínai fost.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#58162) Ant@ válasza micafighter (#58160) üzenetére


Ant@
senior tag

Én is 2000-en használom. Nálam kb 3-at. Csak megszokás kérdése...

(#58163) Erunosta válasza torma1981 (#58155) üzenetére


Erunosta
tag

Van most egy eladó Roccat Kone Pure Military Desert Strike 13k-ért itt Hardveraprón. Eladó leírása szerint csak 1 hónapot használt. A formája szinte ugyanaz csak méretekben kisebb. Szerintem jó vétel lenne. Bent van az ajánlott egerek listájában.

(#58164) Franklin


Franklin
addikt

Üdv Mesterek,

Segítsetek kérlek, olyan egeret keresek, aminek a jobb gombja nem lejt.

Úgy fogom az egeret, hogy a középső és gyűrűs ujjam a jobb gombon van, jobb kattintáskor is egyszerre nyomom le a két ujjam (tudom hülye szokás, nem láttam még másnál így :B )

Volt egyszer egy Razer Imperator 2012 egerem, azt nagyon szerettem fogás szempontjából (amúgy nem, mert lézeres volt), az pont olyan volt, hogy kicsit felfelé kunkorodott a jobb gomb sarka és nagyon kényelmes volt, mert megtámasztotta a gyűrűs ujjam. KÉP

Fogásom claw-palm hibrid, kezem 19 cm, főleg fps-re használnám, alacsony sensivel, oldalsó gombok legyenek rajta.

Létezik ilyen egér?

Köszi előre is! :R

(#58165) Balion


Balion
senior tag

Csak mondom, hogy leszek olyan bátor, és veszek egy Genius Maurus Land Series 2-t. Kb hétfőn lesz meg, olvastam róla a nagyszerű tesztet, és megtetszett. Az fura lesz, hogy eddig egész tenyérrel használtam az egeret, de nem szánt szándékkal, csak most egy elég nagy fajta van, szerintem tudok változtatni a stílusomon. Vagyis igazából nincs még kifejlett stílusom.

(#58166) dobragab válasza Franklin (#58164) üzenetére


dobragab
addikt

Razer DA 3.5G ebayről takasta12-től. Sokkal inkább palmos, mint claw, de szerintem nem fogsz benne csalódni :)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#58167) MaTpr0F válasza nemeth989 (#58161) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Aliexpress-en van jópár mindkét fajtából, lehetőleg olyantól rendeld akihez már sok fényképes visszajelzés érkezett az egérről. De vannak itt olyanok akik vettek már.

(#58168) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#58157) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja lemaradt a kérdés: Érdemes hozzá valami olyan egérpadot venni amit szeret a lézeres? Meg úgy általában valaki hozzáértő próbálta már, hogy milyen egér? Olyan szempontból érdekes nekem, hogy nem kéne cipelni az egeret, mert a kollégiumban lenne a Rival 300, ez meg itthon.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58169) wolf13


wolf13
őstag

Egy SteelSeries QcK mennyire felel meg egy Razer DeathAdder V2 Left Hand Edition egérnek?

(#58170) Vanir válasza wolf13 (#58169) üzenetére


Vanir
veterán

Nagyon, de az egy másik topik. :)

(#58171) wolf13 válasza Vanir (#58170) üzenetére


wolf13
őstag

Azért köszi :R

(#58172) Franklin válasza dobragab (#58166) üzenetére


Franklin
addikt

Köszi a tippet, de csak itthon, boltban is elérhető modell jöhet szóba.

Ezek mennyire ajánlottak? DA 2013 4G, DA Elite

(#58173) MaTpr0F válasza Franklin (#58172) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

DA Elite egy nagyon friss modell, nekünk még nincs tapasztalat vele.
DA 2013 meg benne van az ajánlóban is.

(#58174) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, hogy mi a véleményetek a Rapoo T8-ról? Felhasználás alap dolgokra, nagyon nagyon ritkán játékra, de semmi komoly.

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#58175) Ant@ válasza chester91 (#58174) üzenetére


Ant@
senior tag

Ha nézegetni akarod akkor jó lehet. Ha használni akkor ennyiért már inkább vegyél egeret. ;]

Komolyabbra fordítva: papíron ez biztos nagyon jól mutatot mikor felvezették a vezetőségnek, de a minden napi használat katasztófa lehet ezzel. Tudod olyan ez mint Paris Hilton. Jó nézegetni, de otthonra nem kéne. :N

[ Szerkesztve ]

(#58176) chester91 válasza Ant@ (#58175) üzenetére


chester91
senior tag

Hát már lezsíroztam, nyilván nem újonnan :D Annyit azért nem adnék érte, de a feléért kipróbálom, milyen :)

Ha gondoljátok, írok majd tapasztalatot róla

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#58177) Ant@ válasza chester91 (#58176) üzenetére


Ant@
senior tag

Tényleg no offense, írj nyugodtan de nekem ez ingyen se kéne. Ha fizetnének a használatáért akkor talán megfontolás tárgyává tenném a dolgot és szerintem vannak még itt így páran ezzel. :P

(#58178) chester91 válasza Ant@ (#58177) üzenetére


chester91
senior tag

Rendben :D tényleg hajt a kíváncsiság már egy ideje, hogy milyen lehet, egy próbát megért nekem :D majd meglátjuk, mennyire használható a mindennapokban :D

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#58179) Erunosta


Erunosta
tag

Végre elkészült az irományom a V7 GM120-2E egeremről: [link]
Az írást külön dobragab-nak ajánlom - és persze mindenki másnak akit érdekel -, hisz a Cougar 300M írása nélkül valószínűleg el se készült volna. :K
Az "utánam dobnák se kéne" kommenteket kéretik mellőzni majd. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem jó gamer egér. Ennek ellenére a mai napig imádom (10 hónapos).

[ Szerkesztve ]

(#58180) MaTpr0F válasza Erunosta (#58179) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

"Az "utánam dobnák se kéne" kommenteket kéretik mellőzni majd."

Aki szereti az esőt, az szeresse a sarat is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#58181) Erunosta válasza MaTpr0F (#58180) üzenetére


Erunosta
tag

Az indokolatlan és értelmetlen, flegma fikázást nem szeretem. Akinek gondja van vele tiszteljen meg azzal, hogy azt nem egy odaböfögött fikázással teszi vagy tartsa meg magában az ilyesfajta véleményét inkább. Senkit se kértem, hogy rohanjon megvenni, sőt! Azért írtam, hogy erről az egérről is legyen egy leírás.
Vagy, ha a példádnál maradunk nem mindegy, hogy azt a sarat taposod vagy a képedbe dobják. ;)

(#58182) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Sziasztok,

Logitech G502 egéren gondolkodom, megéri az árát? Logitech egerem van (G500, de a lézerrel úgy érzem mellé fogtam, bár már jó pár éve megvan.) és használom a görgő jobb és balra kattintás lehetőséget, a Logitech-en kívül tudja ezt még más gyártó?

(#58183) weri válasza wiERHcSc (#58182) üzenetére


weri
senior tag

A Steelseries Rival 500 ugy tudom tudja azt a funkciot :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#58184) Frozzy


Frozzy
őstag

Csináltam egy paint tesztet most az egeremmel [A4tech XL-747H] annyira csak nem rossz szerintem :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#58185) Ant@ válasza Frozzy (#58184) üzenetére


Ant@
senior tag

Azért van különbség

Szerk: Ja nem 3000 hanem 300 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58186) lemusz válasza Ant@ (#58185) üzenetére


lemusz
addikt

Csalol, ne ecsettel, hanem ceruzával! ;]

(#58187) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

SS Rival 95-öt eBay-ről kitől (akár pü-ben is küldhetitek) érdemes venni? Van esetleg valaki ismertebb, aki valószínűleg nem ver át?

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#58188) jaffa 2843 válasza Nixon18 (#58187) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

Nem tudom, hogy megéri-e azt a ~3ezer Ft-ot és sok idő várakozást, mert itthon 11-12 közt már kb mindenhol lehet kapni Rival 100-at.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#58189) kemotox válasza jaffa 2843 (#58188) üzenetére


kemotox
addikt

(#58190) Nixon18 válasza jaffa 2843 (#58188) üzenetére


Nixon18
senior tag

A táblázatban nagyobb differencia volt feltűntetve.
Így nem éri meg.

(#58189) kemotox
Így pedig főleg nem éri meg a 95.
Köszönöm a linket!

(#58191) e-newsee válasza lemusz (#58186) üzenetére


e-newsee
addikt

Jól mondod, Paint tesztet 1 pixeles vonallal illik csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#58192) e-newsee válasza Frozzy (#58184) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már írtad, hogy 2000 dpi-n használod az egeret, akkor itt a Rival 300-am 3000dpi-n. Kb ugyanolyan, ha nem jobb, mint az A4tech-ed 400-on.
Tudom, kicsi a keret, de ha nagy dpi-n akarsz pontosságot, akkor azért fizetni kell sajnos.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#58193) Bertók válasza e-newsee (#58192) üzenetére


Bertók
tag

Érdekességként csupán.

Csak nekem fura, hogy 1600-on még kulább mint 2000-n?

[ Szerkesztve ]

(#58194) gtamate2 válasza e-newsee (#58192) üzenetére


gtamate2
veterán

Amúgy miért nem alacsony dpi-n toljátok magasabb ingame szenzin?

*Sn0w

(#58195) Ant@ válasza gtamate2 (#58194) üzenetére


Ant@
senior tag

Személy szerint azért mert windowsban is így kényelmes.

@lemusz: Csinálok majd cerkával is egyet ha végre oda jutok. :P

(#58196) Skullwipe válasza Bertók (#58193) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nekem is volt valami ilyenem, de én vissza vittem egy nappal később. De így látva, akkor még eszembe nem jutott hogy így teszteljem alapvetően, tényleg érdekesen néz ki ez a vonal vezetés, értsd nagyon rossz, még 800-on is olyan furcsán néz ki, mintha ugrálna vagy mit csinálna a szenzor és nem folytonosak ezek a ferdén húzások, nekem nagyon úgy tűnik hogy 2k-n még rosszabb. De ilyen érdekességből egy zowie fk-nál.

[ Szerkesztve ]

(#58197) e-newsee válasza gtamate2 (#58194) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, én 800-on használom itt az irodában, mert két monitorom van, és van helyem az asztalon.
Otthon 600-on, és a WoT-ban sniperkedem 400-on.
Csak azért csináltam neki 3000-en a tesztet, hogy érzékeltessem a jót. :)
Ilyen gyorstól én megőrülnék. Ha kolegák gépénél csinálok valamit, akkor is agybajt kapok, pedig az csak egy sztenderd 1000-es egérke. És ha ez párosul egy 1366-os laptop képernyővel, akkor meg pláne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#58198) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok hol találok G602 glide-ot ?
Gyártói support oldalon 600ft egy szett hozzá, csak az ups 6ropi kiszállással hozná ki, szóval alternatív megoldást keresek.

(#58199) guftabi96 válasza ADAM1337 (#58198) üzenetére


guftabi96
addikt

Jaffa :K
Bátran ajánlom, az én egeremen is tőle van a talp, sokkal jobb, mint a gyári Logitech talp.

#KeepFightingMichael

(#58200) ADAM1337 válasza guftabi96 (#58199) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egy linket kérhetnék ?
Így nem mond semmit. :U

Plusz egérpadot mit ajánlanátok hozzá ?
Jelenleg egy ozone pad van alatta a nevét meg nem mondom, de valami sens típusút használok, elég alacsony sens-el játszok.( 3-4 húzás egy fordulás a 40 cent széles padon).
Előtte Razer mantis control-om volt de azt már nem kapni, max 5k körül szánok a dologra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.