Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57201) [lAyCsI] válasza MaTpr0F (#57196) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi srácok,
igazából 10en pár évi simán elvoltam MS-el, szal sztem folytatom a hagyományt :)

-= No way back from Here =-

(#57202) sz.mich válasza Ant@ (#57200) üzenetére


sz.mich
tag

Igen-igen, ahogy mondani szokták, a belső értékek a legfontosabbak. :C A kezem elég nagy, és remélem, hogy az egér sem lesz méretben egy ilyen kis bazári vacak. :)

Köszi srácok! :R

Csak kp., az ár fix.

(#57203) micafighter válasza sz.mich (#57202) üzenetére


micafighter
nagyúr

25-30ks keretnél nézz rá szerintem a Logi g403ra is. Formára hasonló mint a DA (deathadder).

(#57204) Ant@ válasza sz.mich (#57202) üzenetére


Ant@
senior tag

Nem is azzértekek meg aizé, de én már futottam bele olyanba, hogy alig vártam, hogy megjöjjön, a kiszemelt rágcsáló megfogtam és az első gondolatom az volt, hogy sz@r. DA-nál max az lesz a fura, hogy a méretéhez képest nagyon könnyűnek fogod érezni, de amúgy jó cucc. ;

Ja és +1 a G403-ra. Nalám eddig ez van az első helyen.

[ Szerkesztve ]

(#57205) MaTpr0F válasza micafighter (#57203) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

+1 a G403-ra.

DA chroma nekem nagyon bazári érzetet keltett, nincs dpi váltoja és rendes belső memoriája, továbbá a razer synapse programot max csak az ellenségeimnek ajánlanám. Talán....

[ Szerkesztve ]

(#57206) Champipi


Champipi
senior tag

Olyan egeret keresnék, ahol ha lenyomom a gombot, akkor nincs holtjátéka a gombnak, hanem egyből kattan.

Egy Logitech M500-at hazsnálok, de ahogy a MediaMárkban nyomkodtam a többi Logitech egeret (G300s, G303) azoknak is van ilyen holtjátéka, tehát le tudom nyomni 1 mm-t a gombot anélkül, hogy kattanna.

Olyan kéne ami bináris: ha lenyomom azonnal kattan, és nem rugózik be nekem, mint egy ugródeszka :D

Videjó a jelenségről: LINK

(#57207) Ant@ válasza MaTpr0F (#57205) üzenetére


Ant@
senior tag

Ja amúgy az tényleg vicc ,hogy a Razer még mindig a Synapse-ot erőlteti mikor az árba bőven beleférne a belső tárhely. Kb. mint a Origin az MS-nél.

(#57208) Ant@ válasza Champipi (#57206) üzenetére


Ant@
senior tag

Az Asus Strix Claw-nak voltak ilyen nagyon direkt reagálású főgombjai ha jól rémlik, de mondjuk az eléggé "specifikus" forma és nem fog kézreállni mindenkinek. Nekem pl. annyira nem jött be mert nagyon magas, pedig nincs kis kezem.

(#57209) kemotox válasza Champipi (#57206) üzenetére


kemotox
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#57210) Vanir válasza Champipi (#57206) üzenetére


Vanir
veterán

Az a baj, hogy ez nem típusról típusra, hanem modellről modellre is változhat. Főleg a Loginál elég gyász a QC mostanában ilyen téren.
Nálam jelenleg egy G403 operál, ennek pl. abszolút nincs semmi holtjátéka, de nem biztos, hogy ha te is veszel egyet, akkor annak sem lesz.

(#57211) atenza válasza Champipi (#57206) üzenetére


atenza
senior tag

Egyszerűen ezt úgy tudod kiküszöbölni saját magad ha teszel a mikrokapcsoló és az egérgom közép 1 pici papírlapot (ha kevés akkor félbehajtod stb). Így abszolút nem lesz semmi holtjáték. Habár az én g303-amon és g403-em semmi nincs alapból se.

(#57212) jaffa 2843 válasza Champipi (#57206) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A kiállított darabokra ne tessék adni, ez már sokszor le lett a topikban írva. Olyan ez mint a frissítetlen agyoncsesztetett mobilok a MM-ban...
Egyik Logitech egerem sem volt ilyen. (G100s, G303, G502, G402, MX518, G1, G900) :D És ezek mind megjelenéskor az első szériából valók.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#57213) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Most vettem egy Logitech M335 egeret 20% kupon akcióban. Megérte, csak ajánlani tudom.

Pixel 8 Hazel

(#57214) Fr3eWar válasza TaylorPro (#57213) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Milyen kupon?

(#57215) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#57089) üzenetére


Szoszo94
őstag

Fejlemények - hátha valakinek még hasznos lesz.

Massdrop teljesen elzárkózott, szerintük a garancia letelt úgyhogy sajnálják, ez van. Miután küldtem nekik egy újabb levelet, miszerint az egérre két év garancia van, azt válaszolták, hogy ja igen, keressem fel a gyártót és intézzem, de ők csak egy évet vállalnak a termékekre. Mondom köszi, ennél előrébb jártam már az első leveletek után is.

Ezzel szemben a Mionix hozzáállása példás, teljesen jókedélyűen és együttérzően írt a kollega, ticket lett nyitva, oda kérte a Massdrop-os számlát, majd leírta a csere menetét - vissza kell küldjem Svédországba az egeret és ahogy beérkezik és ránéztek, küldik a cseredarabot, nem az enyémet kapom vissza javítva. Pechemre végre lenne időm játszani, erre most ment tönkre az egér :O
Az vígasztal, hogy nem próbáltak kibújni a garancia alól, sem pedig időt húzni, remélem gyorsan lezajlik ez a folyamat :) Na meg az, hogy a Dirt 3-hoz nem kell egér, elég a kormány ;] Mióta ingyenesen be lehetett szerezni, a CSGO-s ismerőseim nagyrésze áttért erre a játékra, így talán annyira nem fájó az Avior hiánya :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#57216) TaylorPro válasza Fr3eWar (#57214) üzenetére


TaylorPro
addikt

20% Joy napok kupon volt minden Logitech termékre az edigitalban a hétvégén.

Pixel 8 Hazel

(#57217) chatran


chatran
őstag

Kinzu V3 egér 5 Mátyásért jó bolt?

(#57218) Vanir válasza chatran (#57217) üzenetére


Vanir
veterán

Az az egér sehogy nem jó bolt. Úgy, ahogy V2 sem. A V1 volt az egyetlen jó közülük, de az is mindenképpen acceles, szóval egy elég szűk réteg fogja csak kedvelni.

(#57219) Fr3eWar válasza TaylorPro (#57216) üzenetére


Fr3eWar
őstag

1, akkor lecsúsztam, 2, legalább nem árulja még az edigital a G403-at :D

(#57220) Berrik00


Berrik00
csendes tag

Sziasztok egér vásárlás előtt állok leginkább FPS-t játszok.
25ezer forintot tudok rá szánni
Kéz méretem: 19cm hosszú 8,5cm széles (nem tudom számít-e a szélesség)
Fogás: Finger tip
Eddig egy 4TECH XL-750BK-t használtam :DDD de már megérett váltásra, nekem elég kényelmes volt.
DPI-800
Előre is köszönök minden választ :)

(#57221) alvarezlopez válasza jaffa 2843 (#57174) üzenetére


alvarezlopez
tag

Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de ez a g102 a G pro amerikai neve? Mert sehol nem találok róla hivatalos anyagot. Fehéret is kiadtak, kiadnak belőle? Olyat még képen se találtam :O

Egyébként akarok venni valami visszafogottabb, de precízebb egeret. A Zowie Fk1, meg a SteelSeries Rival 100 ami bejön, viszont ha igaz a legenda a fehér Logi G102 -ről, akkor lehet arra ruháznék be. Melyiket ajánlanátok és melyiket nem?

[ Szerkesztve ]

(#57222) strynox válasza alvarezlopez (#57221) üzenetére


strynox
tag

Nem, a 102 a G pro olcsó változata. Más szenzor, nem szövetelt kábel stb. Megy a találgatás, hogy mégis mennyire marad el a G protol(Egyik fórumtársnak már van belőle). Balószínű jobb vétel lesz, ha az árakat összevetjük.

[ Szerkesztve ]

(#57223) Ant@ válasza Berrik00 (#57220) üzenetére


Ant@
senior tag

1 voks a Logi G403-ra

(#57224) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sajnos az Ebay-es G102-t kínáló emberkék nem tudnak fehér verziót beszerezni. :O

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#57225) MaTpr0F válasza alvarezlopez (#57221) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

A G102 a Pro ázsiai, piacra szánt változata. Más szenzor, kábel, de a többi maradt. Talán lesz majd US/EU piacon is, nem tudom megerősítették-e már.
És van fehér, bár ebayen még csak feketék vannak.

Egyébként rendben van, nagyon jó kis egér. Szerintem új bestbuy lesz. Főleg ennyiért.

Majd megpróbálom eljuttatni tesztelésre a vezérünknek.

Overclock.net-en van saját topicja, ha nem gond az angol.

[ Szerkesztve ]

(#57226) had423 válasza Szoszo94 (#57215) üzenetére


had423
aktív tag

Én is sokat szöszölök most a jótállásommal. Lehet mindig ilyenek az üzletek, ha perifériákról van szó, vagy nem tudom. :F Pixelnél van már majdnem egy hónapja az egerem, 1 hónap van hátra a garancia időből, és folyton ignorálják az emailjeimet, üzeneteimet. Vagy 2 hét volt amíg legalább az egeret kipróbálták. Lehet túlzás volt a fogyasztóvédelemhez fordulni, de már elegem van, hogy hajkurásznom kell őket.
Nem nagyon megszokott ez nálam, pedig intéztem már pár ilyen ügyet.

(#57227) MaTpr0F válasza had423 (#57226) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Elnézést, de nincs jobb szó rá, paraszt üzlet.
Emailekre nem válaszolnak, telefonra is csak addig amíg meg nem tudják ki vagy.

Elavult, megtévesztő ÁSZF, stb.

Nagyon helyes, megérdemelnek már egy bírságot.

[ Szerkesztve ]

(#57228) apollo12


apollo12
veterán

hali ma meglett logitech g303 egér nagyon faja :D

fps játékoknál érdemes bekapcsolni a mozgáskorrekciót ?

(#57229) weri válasza apollo12 (#57228) üzenetére


weri
senior tag

Nem igazan. Az a jo ha nyers kulonben nem koveti a kezmozgasod.

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#57230) kokokka válasza MaTpr0F (#57205) üzenetére


kokokka
őstag

Mi a baj a Synapse-al? Komolyan kérdezem, mert nem tudom mit értetek ez alatt. Nekem a 3.5-nél fent volt, de nem éreztem, hogy probléma lenne miatta. Egyébként a G400S-em sem beépített memóriás, a Gaming programnak futnia kell, ha a beállításait szeretném használni, bár tény, belső memóval mobilabb lenne a dolog.

(#57231) Vanir válasza kokokka (#57230) üzenetére


Vanir
veterán

Kisebb PCS, nagyobb memoriahasznalat, cloudsync, miegyeb.

(#57232) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Nem is beszéltetek erről. Nem beszél annyira félre, elég jókat mond, amiket szoktatok mondani és jó sok mindent mutogat viszonyításképp, az ára végül is nem olyan vészes, könnyű (80g körüli). [1] [2]

[ Szerkesztve ]

(#57233) Vanir válasza Skullwipe (#57232) üzenetére


Vanir
veterán

Olvass akkor vissza pár hsz-t. Részemről kizárt, hogy ennek a gyártónak valaha pénzt adjak.

(#57234) Skullwipe válasza Vanir (#57233) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Így nem segítesz nem tudom sajnos mire gondolsz, de látom nagyon mérges vagy akkor nem is szóltam, törölheted a hsz-t is nyugodtan :)

(#57235) kemotox válasza Skullwipe (#57234) üzenetére


kemotox
addikt

"Olvass vissza" = Már volt róla szó, már egyszer leírta a miérteket.
Segítek: [link] Csak annyit kellett beírnom a keresőbe, hogy "scream"

(#57236) Vanir válasza Skullwipe (#57234) üzenetére


Vanir
veterán

Nem tudok, és nem is akarom kitörölni a hsz-t, illetve nem vagyok mérges. De nem régen volt feltéve a kérdés.
Egy olyan cégről beszélünk, amelyik ígérget, és nem teljesít. Rengeteg a hibás darab, igaz elvileg készségesek a garancia-ügyintézésnél. De még mindig szerencsejáték az egész, hogy most jót kapsz-e, vagy szart. Felvázoltak egy csomó koncepciót, hogy ilyen jó lesz, olyan jó lesz, és egy fail lett eddig minden termékük. Gagyi műanyag, inkonzisztens klikkek, műanyagon átvilágító LED-ek, nem a hirdetett súly, satöbbi.
Ezért mondom rá, hogy NotSoFinalMouse.
De amúgy itt a full thread róla. Meg érdemes az előző egereik topikjait is végigböngészni.

[ Szerkesztve ]

(#57237) dobragab válasza Vanir (#57236) üzenetére


dobragab
addikt

Plusz borzasztó erős smoothing-gal rontják el a szenzorokat.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#57238) Skullwipe válasza Vanir (#57236) üzenetére


Skullwipe
senior tag

:Y van mit olvasni rendesen.

(#57239) Berrik00 válasza Ant@ (#57223) üzenetére


Berrik00
csendes tag

Rendben megtapogatogatom amint eltudok jutni egy Media Marktba :)

(#57240) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok jánlani MAC OSX platformhoz egy vezeték nélküli egeret?
Általános dolgokon felül , rajzolni is használnám illustratorban.

[ Szerkesztve ]

(#57241) kemotox válasza apple87 (#57240) üzenetére


kemotox
addikt

(#57242) Vanir válasza kemotox (#57241) üzenetére


Vanir
veterán

A G403 Wireless jobb ár-érték arány azért. :P

(#57243) apple87


apple87
senior tag

A legfontosabbat lehagytam :D

KB 20 E ft ért :D:D

(#57244) strynox válasza kemotox (#57241) üzenetére


strynox
tag

Nem tudom, hogy mi volt a célod, de ezzel szerintem jobban elvetted a kedvét a topictól, mintha azt mondtad volna, hogy menjen innen. :C

[ Szerkesztve ]

(#57245) TeebyKay válasza strynox (#57244) üzenetére


TeebyKay
őstag

Hálisten úgy tűnik nem sértődékeny :)

(#57243) apple87

Logitech G602 ami még jó minőséget képvisel.

(#57246) kemotox válasza apple87 (#57243) üzenetére


kemotox
addikt

Ugye, hogy ugye :D

A kolléga fentebbi ajánlata jó lehet, vagy igazából bármilyen igényesebb Logitech. Van valami Anywhere szériája, ami egész jó elvileg.

(#57247) apple87 válasza kemotox (#57246) üzenetére


apple87
senior tag

Ez se rossz ahogy mondod :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#57248) kemotox válasza apple87 (#57247) üzenetére


kemotox
addikt

Csak ne Logiéktól vedd mert amúgy 17 ezertől már kapható :D

(#57249) Vanir válasza apple87 (#57247) üzenetére


Vanir
veterán

Ha van lehetőség megtapizni, akkor tapizd meg őket. G602-t és az Anywhere-t is. A G602 jobb szenzorilag, ellenben ha kényelmetlen, akkor az Anywhere jobb lehet.

(#57250) apple87


apple87
senior tag

Igazábol zavar a sok plusz gomb, 3-4 elég. Külsőleg jobban adja az MX , de élőben mindenképp megnézem.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.