Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) undercover


undercover
senior tag

Az ajánlott egerek között van, az A4Tech X-710BF is.

Az a gáz,hogy nekem rövid időn belül kéne egér, és nem tudok várni 3 hétig míg megjön ebayről egy Razer a hazai árak pedig elég húzósak. De értem,hogy mire akartok célozni.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#39652) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!

Microsoft wireless mouse 5000 -ben szeretnék micro kapcsolót cserélni,de gőzöm sincs,hogy mivel helyettesíthetném ezeket.

[L:/dl/upc/2015-05/03/167985_yl1nrtumx9wmva1m_20150503_172038.jpg](IMG:/dl/upc/2015-05/03/167985_yl1nrtumx9wmva1m_20150503_172038.thumb.jpg)(/IMG)[/L][L:/dl/upc/2015-05/03/167985_ot6euxfdf4aybdtk_20150503_172027.jpg](IMG:/dl/upc/2015-05/03/167985_ot6euxfdf4aybdtk_20150503_172027.thumb.jpg)(/IMG)[/L] Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#39653) jeni


jeni
félisten

Szia
15000 Ft.ig mi az ajánlott GAMER EGÉR?
a gyereknek tönkrement az 1 év garis egere 1 1/2 év alatt a Sharkoon gamer mouse A görgője betojt.
Most láttam egy Asus amire 3 év garis. Itt most inkább előtérbe kerül a hosszabb gari mert hiába gamer valami ha tönkremegy a nem kevés pénzért vett gamer rágcsáló.
Itt a legolcsóbb csak nem tudom,hogy megadják a 3 év garit rá?
Az Ipon írja a 3év garanciát rá.

Esetleg az A4Tech egereik meddig bírják a strapát?

atyca
A Cink Elek megtudja csinálni neked a kapcsoló cserét.

Van ilyen is a Logitech G300

[ Szerkesztve ]

(#39654) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Én is kérnék egy kis segítséget!
Gamer rágcsálót szeretnék venni, a kérdés melyik lenne a legjobb, mert minkettőről jókat hallottam.

Roccat Tyon
Logitech G502 Proteus Core

:R

(#39655) jaffa 2843 válasza Dave567 (#39654) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gamer ≠ Drága.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#39656) dobragab válasza jeni (#39653) üzenetére


dobragab
addikt

Mindkettőtöknek.

[link]

Gamer != drága.
Lézer Lézer Lézer Lézer

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#39657) Sz4bolcs válasza jeni (#39653) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

CSAKIS a Madcats R.A.T.!

[ Szerkesztve ]

(#39658) kemotox válasza Sz4bolcs (#39657) üzenetére


kemotox
addikt

Jaja, az még gari időn belül hal meg legalább ;] ;]

(#39659) atyca válasza jeni (#39653) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Hogyan tudok tagra keresni?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#39660) atyca válasza atyca (#39659) üzenetére


atyca
senior tag

Már ha ő egy felhasználó,és nem egy szóvicc.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#39661) trufa12 válasza atyca (#39660) üzenetére


trufa12
addikt

[link]

Azt nem értem miért halnak meg ezek az egerek...-.- régen egy golyós egér addig bírta amíg a felhasználója... -.- :D

az ember nem dobálja, nem ütögeti, csak használja ahogy kell-.- mit nem lehet ezen bírni

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39662) atyca válasza trufa12 (#39661) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Jeni már megsúgta......

És miért a jobb klikk halt meg?Azt nem is használja annyit az ember fia....

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#39663) Synthwave válasza undercover (#39651) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a régi belsővel szerelt. Évek óta nem gyártják.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39664) Synthwave válasza Sz4bolcs (#39657) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy vicc.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39665) berobi78 válasza nyunyu (#39649) üzenetére


berobi78
tag

huhh, na, köszi, imám meghallgatásra talált, és kaptam választ :K

és ha nem ezek közül kéne választani, te melyiket vennéd? nem ragaszkodok a logitechez. egyéb márka ami szóba jöhet?

de ha nincs több ötlet, egy tapizás után megveszem az m705-t ha kényelmes.

(#39666) Synthwave válasza berobi78 (#39665) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MX Revo.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39668) Sz4bolcs válasza Synthwave (#39664) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Ezek szerint jó troll vagyok :D

(#39669) mqm válasza undercover (#39651) üzenetére


mqm
senior tag

Hardverapron 1000+1 jó egeret találsz. Ha olyat választasz amihez könnyű alkatrészt szerezni (logitech mx500 + társai vagy Abyssus..) akkor a garanciális problémákról meg is feledkezhetsz , mivel te magad is tudod orvosolni a problémát potom pénzekért.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#39670) nyunyu válasza berobi78 (#39665) üzenetére


nyunyu
félisten

és ha nem ezek közül kéne választani, te melyiket vennéd? nem ragaszkodok a logitechez. egyéb márka ami szóba jöhet?

Mar egy ideje nem kovetem naprakeszen az eger frontot, de a Microsoft kb. 5-6 eve nem tett le semmi epkezlab periferiat az asztalra, Gigabytenak a vezetekes egerei sem sikerultek tul jol, Razer arazasa sosem volt emberarcu, minosegileg meg boven akadt veluk problema.

Mostanaban a Rapookat nyomjak nagyon a boltok, de azokrol is lehet olvasni, hogy olcso kinai marka.

Szoval nem tudom, jelenlegi kinalatbol magamnak biztosan nem tudnek egeret venni.

MX Revo. ;]

6 eve nem gyartjak.

Hasznaltan meg nem biztos, hogy meg mernem venni, mert tul sok minden van, ami elromolhat benne.
Rossz gorgore meg nagyon haklis vagyok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39671) berobi78 válasza nyunyu (#39670) üzenetére


berobi78
tag

köszi, azt hittem ez egy egyszerűbb kérdés lesz, de akkor bemegyek egy MM-be, végigpróbálgatom az egereket, aztán veszek egy szimpatikusat.

(#39672) demerion


demerion
tag

Ez létezhet hogy eredeti? Abyssus Mirror, 4300ft [link]

tárgytalan: High imitation product, túl szép lett volna :(

[ Szerkesztve ]

(#39673) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Ennek de letörném a kezét!

(#39674) Dave567 válasza jaffa 2843 (#39655) üzenetére


Dave567
addikt

Oké oké, de most miért is lényeg ez?

Jók vagy nem jók? ;] :DDD

(#39675) Dave567 válasza dobragab (#39656) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi! De ahogy látom ebbe is benne van a Proteus Core 26000-ért, de lehet olcsóbban is venni.. :P

Amúgy meg jó az összefoglalós link, az itteni összefoglalót is lehetne frissíteni, azaz bele tenni ezeket. :R

(#39676) kemotox válasza Dave567 (#39674) üzenetére


kemotox
addikt

Hát 10-12 körül is baxott jó egereket lehet venni, azért szerintem 14 ezer differencia igen is lényeges. Gondolj bele, az majd 50 sör!! Vagy egy jó egérpad a rágcsáló alá és még majd 30 sör.
Plusz ezek a drágább egerek nem azért drágábbak, mert annyival jobbak lennének: inkább a plusz csicsát, plusz marketingszöveget (ilyen olyan hájperfjúson endzsin meg tököm tudja mi, azt egy 20ezer éves WMO a maga kis szerény fapados szenzorával is teljesít olyan jól, sőt), a vijjogó LEDeket, meg a plusz gombokat fizeted meg. Utóbbi persze nem teljesen értelmetlen, van aki szereti a sok gombot, van aki nem. Na de a lényeg, hogy egyáltalán nem jobb annyival, hogy 10-15 ezerrel többe kerüljön, mint egy átlagos gamer egér. Sőt vannak akik szerint annyira nem is jó (súlya miatt, elég nehéz jószág), ezt nem tudom, hogy így van-e. Szarnak biztos nem szar, de én személy szerint inkább valami egyszerűbb, bejáratott, olcsóbb egeret vennék, hisz egyszer így is, úgy is beszarik (ma már semmit nem lehet venni ami ne szarna be.. :/), na akkor aztán fog számítani, hogy mennyiért és lett véve az az egér :D Mondjuk az is igaz, hogy a problémák legtöbbször könnyen orvosolhatóak (mikrokapcsoló csere, törött kábel, stb).

TL;DR: A lényeg, hogy jónak biztos jó, csak nem ér annyit, nagyon nem.

(#39678) izee válasza #46372352 (#39667) üzenetére


izee
senior tag

Youtube-on keress rá, csak figyelj oda, mert van aki nagy érzékenységű mikrofonnal videózik, más meg eleve tisztes távolságból.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#39680) jaffa 2843 válasza izee (#39678) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ahhoz meg hülyék, hogy valami referenciahangot felvegyenek.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#39681) jeni


jeni
félisten

ezek közül érdemes-e választani?

Zalman
Cooler Master
Gigabyte lézer előnyőssebb?
Gigabyte optikai

a gond az,hogy az egér ajánlásból meg nem derül ki melyik tartós kivitel
na jó csak az egyik de az már évek óta nem kapható a Microsft Intellimouse

(#39682) izee válasza jaffa 2843 (#39680) üzenetére


izee
senior tag

Neked is kéne referencia hang, vagy csak én nem találom.

Ide a topicba be tudnál szúrni az összes egeredről mérleg-képes tömeg adatokat? :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#39683) PR0JECTNR56 válasza jeni (#39681) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tehát maximum 8k-ért néztél egeret, ennyiért az Intellimouse Explorer 3.0 pl. simán beszerezhető újonnan, lásd eBay, a maradékot pedig elköltheted gumicukorra.

De a hardveraprón is érdemes szétnézni, mindig van valami, ami éppen elég jó, pl. MS WMO 1.1a

[ Szerkesztve ]

(#39684) Vanir válasza jeni (#39681) üzenetére


Vanir
veterán

Attól függ, hogy mire. HA FPS játék, grafikai munka, akármi ami igényel precíziót, akkor hagyd el az alábbiakat amiket linkeltél. Ha más, akkor döntsön a kényelem.

(#39685) jaffa 2843 válasza izee (#39682) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha lesz időm megcsinálom. Lehet, hogy este elkezdem.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#39686) jeni válasza Vanir (#39684) üzenetére


jeni
félisten

98% játék ezerrel-a gyereknek lesz,mert 3 év alatt már a 3. rágcsáló van nála
a maradék 2% meg Facebook,és gép bekapcsolás
olyat meg nem szeretnék,hogy 1 év gari és elromlik rá két hónap múlva

[ Szerkesztve ]

(#39688) jaffa 2843 válasza #46372352 (#39687) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Méretei megegyeznek a military-éval, szóval az is jó neked, ha azt megtalálod. Egyébként a méretadatok csalókák, úgyis a próba alatt derül ki, hogy passzol-e.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#39689) Vanir válasza jeni (#39686) üzenetére


Vanir
veterán

Szerintem akármelyik megfelel azok közül, amiket te néztél, de tartós egyik sem lesz túlzottan. Én a felsoroltak közül az olcsóbbakat nézném a helyedben.

(#39690) dobragab válasza PR0JECTNR56 (#39683) üzenetére


dobragab
addikt

:R

Hamarosan lesz egy DB 3G, és egy MX510 8k körül... csak rendelek rájuk talpakat :K

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#39692) PR0JECTNR56 válasza #46372352 (#39691) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

12cm hosszú, 7cm széles, 6cm magas, 90g tömegű.

(#39690) dobragab: Remek páros, esetleg valamelyik egy custom projekthez lesz? :)

[ Szerkesztve ]

(#39694) Synthwave válasza jeni (#39686) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor ne szúrj ki vele, hogy Gagyibájt meg ilyenekféle dzsunkát veszel neki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39695) jeni válasza Synthwave (#39694) üzenetére


jeni
félisten

erre akkor mit mondjak? 1 1/2 év alatt az 1év garis egér a gyereknek a görgő részénél elromlott, bemondta az unalmast,kipucoltam de továbbra sem reagál ahogy kéne,kihagy folyton. előtte egy Giga volt (még meg van) valami 6800M annak nem tudom ,talán a tappancsa kopott el.
ha két év garis lenne nem lenne gond,már meglenne a csere egér.

amúgy nekem kb. 3éve egy Icon7 szép gamer egerem volt amit 1 éven belül a 3-t vittem vissza.
azóta egyetlen Icon7u gyártású egér nem kapható a földön. annál i a görgője sült el gyorsan,igazán inkább beszorult mert amolyan nyúlós anyag volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#39696) jeni válasza jeni (#39695) üzenetére


jeni
félisten

pont ilyet vittem vissza 2x ebből meg egyet mind ezeket 1 éven belül

mindkettőnél a szilikonos görgő nyúlt meg ha azt a görgőt normálisan megcsinálták volna ma is használnám.

[ Szerkesztve ]

(#39697) Télapó_


Télapó_
tag

A méreteket figyeljétek elég érdekes.
Vagy én nem tudok eligazodni.
Szerintetek melyik a nyerő?
Az ár elég baráti.

Üdv.

(#39698) laszlohu válasza jeni (#39696) üzenetére


laszlohu
addikt

Ilyen gond az érintőgörgős egérrel nincs :D
, viszont nyilván ez nem gamer egér,fekete és fehér színben kapható:

[link]

(#39699) kemotox válasza jeni (#39696) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem ne a garit nézd, hanem vegyél egy normális, minőségibb egeret. Ezek az Icon7, sharkoon, gagyibájt meg hasonló félnoname cuccok nem hiába nem ajánlottak.
SteelSeries Kana V2 pl pont 12 ezer körül jó választás lehet.

(#39700) Synthwave válasza jeni (#39695) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"erre akkor mit mondjak?"

Azt, hogy dzsunka, Icon7-tel együtt. :>

A legtartósabb egerek: MS IMO 1.1a, MS IME 3.0, Logitech MX300 / MX500 / MX510 / MX518, Razer Diamondback (nem 3G), Razer DA 3G.

A két MS-t még meg tudod venni újonan (eBay), de a többihez akkora zsák szerencse kell, amit valószínűleg el se bírsz. Persze az apró mindig ott van, mint alternatív megoldás.

Manapság már nem divat a tartósság.

A tappancselkopás teljesen lényegtelen, filléres tétel cserélni. Viszont a Gigabyte maradjon meg az alaplap / VGA / ház / táp biznisznél.

A Logitech support már nem olyan, mint régen volt, a SteelSeries viszont csak kellemes élményeket adott ilyen téren. Talán egy Kana v2-vel nem fürödhetsz nagyot.

Akárhogy is, felejtsd el az ilyen noname vackokat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.