Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34797) jjeahh válasza Sefter (#34795) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez ennyiből sajnos nehéz lesz... Egyrészt a fényerős jó minőségű telék milc-re 400e fölött mennek (olympus 40-150 + telekonverteren kívül van ebben a tartományban más? :F mondjuk az legalább elképesztően jó is), másrészt valszeg fázis af-el rendelkező gép kéne neked erre a célra. Ilyenek pl az olympus e-m1, fujifilm x-t10, x-t1, sony a6000, esetleg a pana gh4-ben meg g7-ben is elvileg elég hatékony az új felpimpelt dfd-kontraszt af. Üvegek: Fuji 100-400mm F4.5-5.6 (ez nem olyan hűdefényerős, de a fuji szenzora kompenzálhat), Oly 40-150mm F2.8 + MC 1.4 telekonverter... sony fronton nem tudom van-e valami jó tele.
Esetleg azt javaslom próbálj ki egy sima kontraszt af-es vázat is, mert ha mégis beválik, akkor vázon spórolhatsz egy kis pénzt, én pl. nem vagyok hardcore sportfotós, de szaladó-ugráló kutyákat minden hétvégén fotózok sima kontraszt af-es panákkal...

Bastee: A sonyhoz van jó tele? EOS M3-ban nincs evf és amúgy is, szerintem max gx1, e-pl5 szint, amik nem biztos hogy jók lennének ilyen célra, ráadásul az obipark is szegényes.

szerk: régi 4/3 telék között esetleg nincs valami ami jóval olcsóbb mint a 40-150? Mert azokat fel lehet adapterezni e-m1-re úgy, hogy az af is gyors marad...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.