Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26674) xXxian válasza MrChris (#26673) üzenetére


xXxian
senior tag

Azt hiszem sikerült félreértened ezt az egészet.

A "teszttel" kettős célom volt. Egyrészt saját részre szeretném megtalálni azt a gépet ami leginkább kiszolgálja az igényeimet. Másrészt, szerettem volna másokkal is megosztani, hogy a 3 adott, NYILVÁNVALÓAN KÜLÖNBÖZŐ váz/objektív összeállítástól mi várható. Hogy mi értelme van ennek? Az, hogy pl. 700D kapható kitben 18-135-tel, D7100 meg 18-105-tel és arra voltam kíváncsi ezek mire képesek. Mert hátha valaki épp vásárolna s ez segítség lehet a döntésben.

ISO, rekesz, fénymérés módja lehet azonos. Záridő nem lesz feltétlen az, a WB különbségében sem látom milyen hatással lenne a kép MINŐSÉGÉRE.

RAW képeket, a használandó szoftvert megbeszéltük.

Akkor az lesz, hogy megejtem ma újra a "tesztet" a 3 vassal, és véletlen sem osztom meg mire jutottam.

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.