Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15317) A Zéé válasza jjeahh (#15315) üzenetére


A Zéé
addikt

régi ruszki távmérősök vannak párezer forintért is. Zorkij, Kijev, FED... Ezeknek van cserélhető obijuk.
Japánokból van 10k körül Yashica Electro 35 sorozat, MG-1, Olympus RC, Canon QL gépek. Ezek fix obisok.
Nekem MG-1 van, ami egy nagyobb fajta, és súlya is van, tekintve, hogy elég sok fém van benne. Nehezebb, mint a D3100 a 35/1.8-al. De kézbe venni jó érzés, és dísznek se utolsó szerintem :)

Amúgy baromi nehéz a filmezés, nekem pár tekercs után kicsit el is ment a kedvem tőle (kicsit demoralizál, hogy fizetem a hívásért, meg a scannelésért a pénzeket, és igazából nem is sikerültek olyan jól a képek, mint gondoltam), de majd megint befűzök egy tekercset, hátha sikerül majd valami értékelhetőt alkotni :)

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.