Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61039) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#60990) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Miklosssss - Egyelőre még élek, de mivel itt az Antarktiszon nagyon zordak a körülmények, ezért bármelyik nap akár az utolsó is lehet számomra... :K

Bluyoo - Ebben a hőségben az agyam atomjainál kisebb alkotóelemeire olvadt szét, majd az izzadsággal a bőröm pórusain keresztül távozott... Mivel az átlagosnál amúgy is jóval kevesebb agysejtem volt, az ezen folyamat után még megmaradó százalékosan szinte kimutathatatlanul alacsony számú működőképes agysejtem már csak nehezen tudja ellátni a feladatát, ezért már sört sem merek inni, így is agyhalál közeli állapotba kerültem... :O

Tenager18 - Hello!

Belépő szintű 1155-ös alaplap, egy ilyen konfighoz én ugyan nem ajánlanám, de természetesen azért ellátja a feladatát, s mivel sokan a lehető legegyszerűbb alaplapot társítják nagy teljesítményű gépekhez is, s gond nélkül használják, ezért akár hosszabb távon is "elketyegne". A CPU órajel-emelése nem lehetséges ezzel a lappal, s a H61-es PCH-lapka csak Sata2 és USB 2.0 adatátviteli sebességet tesz lehetővé. Ha jól értem, később le szeretnéd cserélni, átmenetileg "megteszi".

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.