Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76301) Curse


Curse
tag

Üdv mindenkinek.

Már vagy 2-3 hónapja rágódok azon milyenre cseréljem le a mostanit.(lumia 735)Rengeteg telefon átfutott a "teszten" de eddig minddel volt valami ami miatt nem.
Találtam egy teljesen új márkát ami amerikai. Saygus V2--május 22-től kezdik meg a szállítást.
Saygus.com-on meg lehet csodálni a superman telefont. :) Procit leszámítva minden része tetszik.
Eddig akik fogták élőben mindenkinek nagyon pozitív véleménye volt a telefonról.
Kinek mi a véleménye róla?

(#76302) BenHans válasza Anbo (#76298) üzenetére


BenHans
addikt

Ha megfelel az igényeidnek a WP is, akkor mindenképp a 735-re szavazok!
Épp pár napja kellett meghoznom szinte ugyanezt a döntést, ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privátot. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#76303) DioRobber válasza dave118 (#76289) üzenetére


DioRobber
tag

dave118: Na hát igen még köd van előttem, mert nagyon elegáns és nagyon kényelmes telo. Nagyon könnyű megszokni, gyorsan reagál, egyenlőre ennyi-ajánlom :)

voyager4.4: persze nyomkodom, nézegetem, használom aztán meglátjuk... Egyébként elég sok ismerősöm, barátom ajánlotta ezt a telót mert jó vas van benne

teo77: igen ez lg g3s... Telekomnál kötöttem, elég korrekt árba van-fizetek így 8400ft-ot úgy hogy van egy tök normális csomagon, egy elég kevés törlesztő és azért sztem elég szép és elegáns készülékem (lg-ről azt mondják, hogy nagyon feltörekvőben van)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76304) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Alábbi tulajdonságokkal rendelkező telefon létezik?
-fhd kijelző
-minimum 3gb ram
-minimum snapdragon 800
-vízállóság
-infraport
-5,5" colnál kissebb

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#76305) BenHans válasza takacsbotond (#76304) üzenetére


BenHans
addikt

infraport = Xperia Z3

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#76306) voyager4.4 válasza DioRobber (#76303) üzenetére


voyager4.4
senior tag

El kell szomorítsalak, ugyan az a vas van benne mint az összes tavalyi középkategóriás telóban... csak azok min. 30k-val olcsóbbak, ilyen árszinten már S4-et, G2-t is kapni...
Egyedül a lézeres autofókuszt tudnám kiemelni. LG meg eléggé befutott már. Feltörekvőnek inkább a xiaomi-t, one+ -t, Meizu-t stb. mondanám

no fate but what we make

(#76307) Ájvé válasza takacsbotond (#76304) üzenetére


Ájvé
veterán

Ilyen tulajdonságokkal pont nem rendelkezik semmilyen telefon szerintem.
Xiaomi Mi4 is csak nem vízálló, többit teljesíti.

(#76308) takacsbotond válasza BenHans (#76305) üzenetére


takacsbotond
őstag

Sonyt nem vennék, mert volt pár rossz tapasztalatom velük.Az Mi4 tetszetős, megnézem.Őt lehet kapni itthon hivatalosan magyar garanciával?
Esetleg még a Note3 is szóba jöhet.Csak a rendszersebességet nézve lenne értelme lecserélni rá a G2-őm?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#76309) oncsi válasza #03372544 (#76287) üzenetére


oncsi
őstag

Mert vannak ahol a WCDMA nagyon lassú (10-20Kb !) és persze viszont is sajnos.

Keresek olyan droidos telefont, ami összehajtható. Tud valaki ilyenről?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#76310) Ájvé válasza takacsbotond (#76308) üzenetére


Ájvé
veterán

Sajnos edigitálnál már nem árulják, így túl sok lehetőség nem marad, mall.hu-n van, de ők maguk adják a garanciát és nem gyári, de legalább 2 évet adnak.
Azt nem írtad, hogy G2-d van, nagyon egyikre sem érdemes cserélned, mi a baj vele?

(#76311) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Samsung Ace 4 telcsire tud valaki valami jó akciós árat? Természetesen megbízható helyről.
Én eddig a Telekom-nál találtam a legolcsóbb árat, online vásárláskor dominóra 46704 Ft.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#76312) Flind válasza Curse (#76301) üzenetére


Flind
senior tag

Én is nézegetem egy ideje, de még valós tapasztalatok nincsenek róla. Megvárom az első teszteket, aztán valószínűleg megveszem. A hardverben biztos hogy nem lesz meglepetés, a szoftver, és méginkább a jövőbeni támogatás a kérdéses.

(#76304) takacsbotond: Saygus V²! :) Nincs is más, ami minden feltételnek megfelel.

(#76313) farkas25


farkas25
csendes tag

Sziasztok,

Kicsit elvesztem az okos telefonok világában és egy kis segítség kellene. Telefonváltás előtt állok, de fogalmam sincs melyiket válasszam. Az alábbi dolgok amiket szeretnék a következő telefontól

- minél hosszabb üzemidő
- 5-ös kijelzőméretnél kisebb
- mindegy milyen op rendszer van rajta
- wifi, gps legyen
- 8MP nél nagyobb kamera

Tudnátok ajánlani valamit? Sony Z1C próbáltam, de nagyon nem jött be. Fontos, hogy ne akarjon folyton frissítéseket telepíteni, tudjam ezek nélkül is használni a masinát. Vagyis ha akarom telepítem, ha nem akarom akkor nem. Sajnos sokszor a Sonynál nem tudtam bizonyos alkalmazásokat pl internet böngészőt megnyitni, amíg nem töltöttem le a legfrissebb verziót.

Köszi :))

(#76314) Flind válasza farkas25 (#76313) üzenetére


Flind
senior tag

Maximum ár?

(#76315) Shingen válasza Ájvé (#76310) üzenetére


Shingen
addikt

Hali!

Régebben említetted, hogy a Meizu MX3 nagyon jó ár/érték arányú, de írtad, hogy aksi gyenge benne.
Illetve a droid is elég régi, van rá legalább kit kat?
Illetve milyen hátránya van még azon kívül nem lehet bővíteni sd-vel?

60 ezerig bezárólag a jövőben jön ki vmi jó modell?
Redmi 2 2gb verzió?
Honor 4c?

köszi

風林火山

(#76316) Hardtech


Hardtech
tag

Sziasztok!

Haverom kulfoldon dolgozik de most eppen itthon tartozkodik es nincs internete ,igy engem kert meg hogy keressek neki valami telefont. Nyugodtan mondhattok tobbet is majd o valaszt kozuluk.Nem nagyon mondott semmit hogy mire kell a telefon de szerintem atlagos felhasznalas telefonalas,sms,email,internet.

- ár max 75.000 Ft (lehet fentebb lehet tornazni kicsivel ha a jobb minoseg mulik rajta)
- fuggetlen legyen
- 5-6 colos kijelzo azt mondta inkabb 6 lenne jo ,szerintem ennyi penzbol nem nagyon lehetseges de en nem ertek hozza ezt majd ti megmondjatok
- a bolt ahonnan veszi: ezt nemtudom szerintem barmelyik magyar bolt megteszi ahonnan lehet rendelni.

Mas semmi extrat nem mondott hogy kellene a kijelzon kivul ,ha kell meg valami info akkor kerdezzetek batran megprobalok valaszolni.

Koszi a segitseget!

(#76317) Devas válasza farkas25 (#76313) üzenetére


Devas
őstag

Kamera esetén szard le a megapixelt. Csak a tesztekben a fotókat nézegesd. Az a baj, hogy amikor növelik a megapixelt, azzal nem növelik arányosan a szenzor méretét, így a kép bezajosodik. Ezekkel a szenzorméretekkel én 6 megapixelnél nagyobb képet már nem nagyon készítenék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76318) ZolkoW válasza takacsbotond (#76308) üzenetére


ZolkoW
őstag

Mi4 piszok drágán, de van a MediaM-ban, azt nem tudtam, hogy az eDigi már nem forgalmazza, illetve van még 1-2 webshop, a topicjában írtak róluk, de a garival nem vagyok képben, ott olvass inkább vissza..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#76319) Yayoh válasza Hardtech (#76316) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Honor 4x ha szempont a nagyobb kijelző.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#76320) Hardtech válasza Yayoh (#76319) üzenetére


Hardtech
tag

Köszi! Ez még nekem is tetszik csak én sajnálok kiadni telefonra ennyi pénzt :O :(

(#76321) monti0222w válasza Hardtech (#76316) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, Meizu M1 Note jövő hét után kezdik el árulni a Ping digitálban 79000ft, 1 év háztól-házig garanciával. :)

takacsbotond: Neked is szól ez, nézz rá akár az üzletben is! :)

[ Szerkesztve ]

(#76322) Ájvé válasza Shingen (#76315) üzenetére


Ájvé
veterán

Szia
Elvileg fel lehet tenni rá a flyme os 4-et, azon már kitkat van. Mivel nem az enyém lett a készülék így nem mokoltam vele.
Akku időn és tárhely bővíthetőségen kívül esetleg az akku nem cserélhető lehet még hátrány. A kezelőfelület még furcsa lehet, mivel egy érintő gomb van alul, a vissza és menü gomb a kijelző alsó részén jelenik meg ha szükséges, ezt szokni kell, nekem furcsa volt.
Mész nem nagyon tudok mondani hátránynak, SoC erős benne Snapdragon 600 környékén lehet teljesítményben, kamera szintén jó, 2GB ram jó főleg ilyen áron.
Előttem írták a Honor 4X-et az jó még bár az már phablet kategória és kicsit drágább 66 az edigitálon.

(#76323) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!
Telefonvásárlás előtt állok, de nem tudom milyet vegyek.
Három kikötésem van: dual sim, minimum olyan specifikációk, mint a Jiayu G4-nek és max ár 115ezer Ft.
Előre is köszi a segitséget.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#76324) Curse válasza Flind (#76312) üzenetére


Curse
tag

Közben felvettem a kapcsolatot az egyik Saygusos kollégával és a telefon 35 nyelvet fog támogatni! :)
A magyar is köztük van. :C Asszem ez a telefon igen jó választás lesz. Én lehet nem várok tesztekre hanem előrendelem most. :D

(#76325) petipetya válasza Curse (#76324) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyibe kerülne minden költséggel együtt? Posta, vám, levegőszedési adó stb. után.

"nincs rá lezsóidő"

(#76326) Curse válasza petipetya (#76325) üzenetére


Curse
tag

Azt nem tudom otthon mennyi én U.K.-ban élek még egy darabig.
Itt a 600 dollárra még jön majd egy kb 30 dolláros postaköltség a 20%-os vám meg csak akkor ha éppen a nagyon csilli villi csomagolása észre lesz véve és nem lesz lusta a pohos barátunk papírmunkázni.
Ami 400 font,vámmal 480.
Otthon nem tudom mennyi a G4 ára meg az M9 meg az S6 de sorban 500,600,600 font itt és szerintem eltörpülnek a Saygus mellett.

[ Szerkesztve ]

(#76327) takacsbotond válasza Ájvé (#76310) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nincs vele semmilyen konkrét problémám, nagyon szeretem, csak kicsit kevésnek érzem a 2gb ramot.Szívem szerint házon belül maradnék, de nem találok egy értelmes opciót sem, amire lecserélhetném.
Néztem a G4-et is de kissé visszatart a qhd kijelző.A 808 a qhd kijelző mellett erősebb mint a 800 fhdval?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#76328) Ájvé válasza almos94 (#76323) üzenetére


Ájvé
veterán

Van Dual simes topik, lehet ott több segítséget kapnál.
Ha nem akarsz sokat költeni rá akkor Meizu M1 Note vagy Lenovo P70 (előbbi jobb lenne ha 70 körül hozzáférhető lenne) esetleg némileg gyengébb hardverrel Honor 4X.
ZOPO ZP999 kb 110 körül megvehető, ez már elég durva, MT6595m SoC, 3GB RAM, 32GB ROM bővíthető mSD-vel.
Így kapásból ezek jöttek, kérdezz a linkelt fórumon is, szerintem többet tudnak segíteni.

(#76327) takacsbotond:
Szerintem erősebb lesz, de persze előre ezt nem szögezhető lesz. G4 kényszerből lecsúszott kicsit a dobogóról, a 810 problémái miatt, ettől még jó lehet. G2-t én nem cserélném most még, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#76329) farkas25 válasza Flind (#76314) üzenetére


farkas25
csendes tag

100 körül gondoltam, de ha olcsóbb az se baj :)

(#76330) farkas25 válasza Devas (#76317) üzenetére


farkas25
csendes tag

Hát én 8MP készítek most és ha már kiadok egy rakás pénzt egy új telefonra akkor szeretném legalább vagy inkább ennél többet tudna. Nekem nagyon bevált, tehát nem szeretnék ennél kevesebbet.

(#76331) enzahobi válasza Hardtech (#76316) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Esetleg ez:hardverapro.hu/apro/0_perces_jiayu_s3b_216gb_vamoltan_elado
A teló nagyon fain, személyesen próbátam, az eladó is megbízható, szerintem bombajó vétel :)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#76332) Atii91


Atii91
tag

Sziasztok! Barátnőmnek szeretnék venni a galaxy ace 3 telója helyett egy készüléket, ezeket néztem ki:
Lg Leon 4G
Sony Xperia E3
Voda flottánál mindkettő 38ezer.
De még nézegette a Nokia Lumia 735öt 52ezerért.
Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

(#76333) Shingen válasza Ájvé (#76322) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!
Az a 66 sem lenne gáz, de már nekem sok lenne 5.5" kijelző.
Jó lenne max 5" vagy alatta.

風林火山

(#76334) Anbo válasza BenHans (#76302) üzenetére


Anbo
újonc

Igazából nekem megfelel a WP is, meg hosszú távra szándékozom venni, és úgy halottam, hogy a WP sokkal jobb hosszabb távon, de ezt nem tudom, hogy mennyire igaz.
Vagy esetleg lenne a Lumia 735-nél 60000-ért más jobb teló?

[ Szerkesztve ]

(#76335) voyager4.4 válasza Atii91 (#76332) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Helló !

Ezekből a Lumia 735 a nyerő. Ha nem para neki a kis felbontású kijelző és a gyenge kamera akkor a Leon is okés lehet. E3 meg egy halott konstrukció szvsz. ;]

no fate but what we make

(#76336) Vodar válasza Anbo (#76334) üzenetére


Vodar
senior tag

Én is a Lumia 735-öt ajánlom, egy stabil, gyors, megbízható mobil. Hosszútávra is.

(#76337) Ájvé válasza Shingen (#76333) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát jóval több, de elég jó a Lenovo P70 (81-ért van a mallon vagy 90 edigitalon).
Ha sok akkor Lenovo S60 Snapdragon 410 2GB rammal.
Utolsó Elephone p6000 ez mondjuk már 72k, de MT6732 igen csak jól teljesít benne, állva hagyja a Snapdragon 410-et, 2GB ram és 16 GB rom is tetszetős, gyári 5.0-val ami lehet később sem fog változni viszont (szerintem mondjuk lenovo sem fog nagyon frissíteni). Külföldi teszteken jót írtak róla, Mi4 tulaj írt róla és sebességben nem volt elmaradás (nyilván nem egy kategória, de alacsonyabb felbontáson lehet olyan pörgős gyengébb hardverrel).

[ Szerkesztve ]

(#76338) Shingen válasza Ájvé (#76337) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, majd meglesem őket.

風林火山

(#76339) Devas válasza farkas25 (#76330) üzenetére


Devas
őstag

Ezek kb 5 megapixeles képek egy 6,7 MP-s kamerával.

Azt te tudod jobbak-e vagy rosszabbak mint a tieid. Ha tetszik akkor vehetsz akár ilyen készüléket is, ugyanis a feltételeidnek megfelel a megapixeleket leszámítva.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76340) BenHans válasza Anbo (#76334) üzenetére


BenHans
addikt

735. Irány a bolt! :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#76341) baradi


baradi
senior tag

Sziasztok! Szerintetek Alpha vagy Xperia Z3 compact? A vizallosag nem szempont. A legfontosabb a kivalo telefonalasi kepesseg, a tobbi csak plusz.

Koszi elore is

(#76342) #03372544 válasza baradi (#76341) üzenetére


#03372544
törölt tag

Alpha tulajok egyre tobben mondjak, hogy eldobja a halozatot a telo.

(#76343) realmadrid92


realmadrid92
tag

Sziasztok,
az alábbi specifikációkkal keresek telefont:
- 4,3-4,8" közötti (ne legyen 5")
- legalább 720-as HD kijelző
- min. 1gb ram
- 4G, LTE
- jó akksi
- android 5.1 lollipopra való frissítés lehetősége!

jelenleg sony sp-m van, ezeknek a feltételeknek megfelel még más telefon is?
ha tudtok segíteni, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#76344) snecizero


snecizero
senior tag

Szerintetek melyiket vegyem ? Hosszú távra veszem.

Alcatel POP S9 - (5,9 kijelzővel) bolti garanciása (2 hónapos). -.35000 ft.

Huawei Ascend G620s - (5 kijelzővel) telekom 2 év garancia. 40990 ft.

Prestigio MultiPhone 7600 Duo - (6 kijelzővel) ExtremeDigital 2 év garancia. 46900 ft. <<------ :Y :Y

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#76345) teo77 válasza DioRobber (#76303) üzenetére


teo77
őstag

Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#76346) Yayoh válasza snecizero (#76344) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Huawei.

(#76347) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok. Szerintetek miért nem forgalmaz a Media Markt nevesebb gyártók keszülékeiből 3 GB-sat vagy nagyobbat? (pl Asus Zenfone2, LG G PRO2, LG G3, Ascend Mate7, Lenovo K80) Itt a weboldalon sok telefonnál olvasom hogy létezik 3-4 TB-s verzió is de alig lehet kapni őket, pedig tetszik jópár ilyen készülék.

[ Szerkesztve ]

(#76348) snecizero válasza Yayoh (#76346) üzenetére


snecizero
senior tag

Szerintem is maradok annál. Volt már ilyen telefonom és nem csalódtam benne. Csak közben a lányomnak oda adtam. Szerintem most 40000 forintért nincs jobb Telekomos vagy független mobiltelefon.
Vagy tud valaki jobbat ? 5 kijelző a minimum a mi nálam szóba jöhet.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#76349) Yayoh válasza snecizero (#76348) üzenetére


Yayoh
aktív tag

40 körül nem igen van jobb ajánlat , ha meg már volt és tetszett is , akkor szerintem egyértelműen a Huawei. A két másik telefonról nincs sok infóm de a specifikációk szerint egyik se jobb.

(#76350) xmaas válasza realmadrid92 (#76343) üzenetére


xmaas
őstag

Ha belefer a keretedbe akkor Z3C teljesiti osszes felteteledet , nagyon korrekt keszulek

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.