Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46201) LÁZ válasza zbundy (#46197) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

adom

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#46202) balint82 válasza Angelina87 (#46196) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem ne indulj már neki, mondom ezt úgy, hogy én is évek óta adok veszek, pusztán hobbiból.
Nagyon figyelni kell a piacot, egy nagyobb akció, egy re-release eléggé meg tud szivatni.

Nagyon sokan élnek belőle, a nyíregyházi nepperekkel nem is nagyon lehet árban lépést tartani.

Nekiállsz, aztán még vegyük meg ezt, meg azt, aztán hipp hopp benne áll több millió, meg egy fél szoba telepakolva.

DE ha mindenképpen szeretnéd, akkor az ideast, star wars-t, marvel-t, speed champions, karácsonyi winter Villaget szetteket tudom ajánlani,vonat téma is mindig megy.
De ezekből sem az összes és sokszor lutri.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#46203) RapaNui1 válasza Angelina87 (#46196) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Szerintem is igaza van az előttem szólóknak. Én mindig úgy vásárolok, amit esetleg szeretnék is kirakni, és ha épp nem jutok el odáig és esetleg kifutott vagy felment az ára eladom, ha meg nem akkor összerakom és azt követően adom el. Aztán hogy ekkor keresek e rajt vagy árában adom el esetleg kicsi bukóval az már nem fáj, mivel kirakva tudom hogy kevesebbet ér, de jól szórakoztam vele, így ez belefér. Jelenleg tényleg nagyon megy a Lego mert az emberek egy része viszonylagos jólétben él és prioritást élvez a szórakozás, valaki Legozik valaki elnyaralja és valakinek mindenre futja, de kérdés hogy ez meddig fog tartani. Amennyiben még sokáig akkor valóban érdemes befektetni, de soha nem tudhatjuk mikor változik a prioritás. Jelenleg a legbiztosabb befektetés az arany, mert a víz legalább is Európában természtes dolog számunkra, én meg azt mondom a jövőben aki a vizet uralja az ural mindent. Ha választani kéne 1kg arany és 1 liter víz között a jövőben te mit választanál? Attól függ mi a prioritás és ez így van jelenleg a legóval is a kérdés már csak az, ez meddig tart ki és mikor változik a helyzet. Járhatsz nagyon jól de nagyon rosszul is. Épp ezért én nem igazán gyűjtöm anyagi befektetésből csak saját szórakozásomra, sőt nem gyűjtök semmit, inkább próbálom élvezni az életet, melynek jelenleg része a lego is.

(#46204) Mozaart válasza zbundy (#46197) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Eddig nem kapott el ez a sisakgyűjtős tema. De ez a ketto nagyon betalalt. Mando a kromozott elemeivel. De ami nalam betalalt az a Luke sisakja. Ez a narancs szemuveg.. miert kell ilyeneket kitalalniuk.. hogy fajjon a szivunk nem megvenni.. :W :DD

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#46205) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Vidiyo szettet érdemes lehet venni ? :)

(#46206) zbundy válasza Mozaart (#46204) üzenetére


zbundy
aktív tag

Ami igazán tetszik Luke sisakjában, hogy nem erőltettek bele egy fejet, mint pl a batmen "sisakba" azokkal az átlátszó elemekkel. Egy állványon elhelyezett sisak. Egyszerű, de nagyszerű. Megy a gyűjteménybe természetesen.

(#46207) trafipax


trafipax
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Gyerkőc szülinapjára lett véve egy LEGO BOOST (17101).
A probléma az, hogy az interactive motor nem akar magától működni/elindulni. Pontosabban amikor az APP-ban utasítást adok, induljon nem indul meg magától. Viszont ha kézzel rásegítek akkor megindul. Én motor hibára gondolok, de esetleg valaki tapasztaltabb megerősíthetne.
Kérdésem az, hogy mik a tapasztalatok, hogy ilyenkor az egész szettet vissza kell vinni a boltba, vagy elég a hibás modult vissza vinni/küldeni.
köszi!

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#46208) xcvbxcvb válasza zbundy (#46197) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Hát szerintem ez a Red Five nem adja ki. :Y Olyan mintha szemöldöke lenne.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#46209) zbundy válasza xcvbxcvb (#46208) üzenetére


zbundy
aktív tag

A Lego Darth Vader sisaknál is elnéztük azt a felhúzott, csodálkozó szemöldököt :DDD

(#46210) magickonfig


magickonfig
tag

MInd2 siska kegyetlen jó. Luke sisak teljesen meglepett a concepthez képeBízok benne, hogy a Mando a Boba siskahoz képest nagyobb-e , mert formára persze hasonló a két berzerker sisak :R

(#46211) UberMutant válasza trafipax (#46207) üzenetére


UberMutant
őstag

szerintem lépj kapcsolatba a lego ügyfélszolgálattal

https://www.lego.com/hu-hu/service/help/bricks-and-sets/replacement-parts/broken-or-faulty-parts-blt293968f36f6f551f

[link]

(#46212) Angelina87


Angelina87
tag

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a hozzászólást!!!
Igazatok van, a piac mindig változik!
Nem is akkora összeget akarok én beleinvesztálni, hogy most fél szoba tele legóval, csak jó lenne egy-egy olyan darabra most lecsapni, aminek később fölmegy az ára és a 150.000-ből 500.000 lesz, mint egy befektetés, jó hozammal!
De igazatok van, ehhez nagyon bele kell nyúlni a témába! :)
Így akkor maradok az első megérzésnél, egy IDEAS szettnél, ami tetszik is, és dísznek is nagyon szép, ha rajtam marad, ráadásul még nagyon látok is benne potenciált, mert örök téma, meglátjuk mire lesz elég.

Hogy témánál maradjak: Első perctől fáj a szívem az írógépért, de drágállom :B Beszerezte közületek valaki? :) Nagyon szépen mutatna egy iroda asztalán !!! :C

" A világon vendég vagyok."

(#46213) tocsek18


tocsek18
senior tag

március 1-től új legók

speed champions
technic
city
creator
ninjago

(#46214) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

A speed champpel megint nagyot domborítottak

(#46215) Janaboy válasza Janaboy (#46095) üzenetére


Janaboy
veterán

Abban tudtok segíteni hogy találom meg ezt a két elemet bricklinken?
Mi a neve, száma?
Berakom ide is linket: [link]

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#46216) Pötyi válasza Janaboy (#46215) üzenetére


Pötyi
őstag

3065

QNX is cool!

(#46217) Pötyi válasza Janaboy (#46215) üzenetére


Pötyi
őstag

3062b

QNX is cool!

(#46218) Janaboy válasza Pötyi (#46217) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#46219) Janaboy


Janaboy
veterán

Pfu jó sok szín variáció van :Y
Vajon milyen színből lenne jó a váza?
Csak átlátszókat nézem :)

Janaboy

(#46220) czanga válasza tocsek18 (#46213) üzenetére


czanga
őstag

Hujjujjuj az a Lambo. :K

(#46221) Throme válasza tocsek18 (#46213) üzenetére


Throme
veterán

.. és a Countach fényszórója lego kocka, nem matrica! yess :DDD .
Az eleje hasonló technikával épülhet, mint a Huracan.
Huracan-nál ez a mozgó orr rész annyira nem jött be. Persze jól néz ki, csak a játszhatóságot érinti kissé...

Nekem tetszenek :K

(#46222) balint82 válasza Angelina87 (#46212) üzenetére


balint82
senior tag

Én speciel a zongorával vagyok így, bár kétségtelen, hogy az írógép is nagyon szép.
Valószínűleg egyiket sem veszem meg, pedig az ideas szetteket kifejezetten gyűjtöm.

Google Pixel 4a

(#46223) Bazsi1987 válasza tocsek18 (#46213) üzenetére


Bazsi1987
őstag

A lambot veszem is majd , eszméletlen szép :Y

(#46224) trafipax válasza UberMutant (#46211) üzenetére


trafipax
tag

Az oldalon ezt írják. "A beérkezett nagy mennyiségű LEGO® Bricks & Pieces megrendelés miatt a rendelések teljesítése jelnleg 5-6 hétig tart. A késedelemért elnézését kérjük!" :C :W

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#46225) UberMutant válasza trafipax (#46224) üzenetére


UberMutant
őstag

az rád nem vonatkozik.
hívd fel az ügyfélszolgálatot!

(#46226) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A 11 éves fiam 10 óra alatt összerakta egy hibával, azt megoldottam Neki :) Ez az első Ideas szett, sokkal nehezebb rakni, mint a Technic-et, mert valahogy nem olyan stabilak a kötések és jobban széthullik, de a végeredmény meg sokkal szebb.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#46227) Mauzes válasza LÁZ (#46186) üzenetére


Mauzes
őstag

Ezt a Lego Art tematikát valaki el tudja magyarázni, hogy mennyire jó, mennyire éri meg? Ezt most minden leszólás nélkül kérdezem, hogy aki szereti, az el tudja magyarázni, miért szereti. Maga a kép tartalma fogja meg, és hogy jól fog kinézni a falon mint dekoráció?
Csak mert mint építési élmény nehezen tudom értelmezni. Nem "3D-s", nincsenek érdekes tervezői megoldások, meglepetések építés közben, stb. Kb mint a Dots vagy egy puzzle, de még utóbbitól is talán kevésbé izgalmas. Ehhez képest az ára elég durva, mivel csak 1x1 pöttyökből áll az egész.

(#46228) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

van itt bárki, aki kicsit büfébb ebay-ben, 11éves a fiókom, de sikerült meglepniük megint :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#46229) Mozaart válasza Mauzes (#46227) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Én kivulallo vagyok. Nem vasarolok ilyen temat. Nekem atlatszonak tunik már. Legot vegyek azert is hogy festmeny vagy filmes poszter helyett egy ilyet (is) tegyek a falamra. Eggyel tobb targy ahol legot latok. Igy generalva hogy még tobb legot vasaroljak.
Persze mindenkinek szive joga hol huzza meg penztarcajanak es rajongásának hatarat. :)

Ps.: ha egyet vesz az ember es tenyleg van egy nagy lakasa ahol el is fer. Nem mondom azt hogy en se vennek. Mert biztosan gyonyoru. Hatha meg kivilagitast is kap es esetleg lakkot.

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#46230) timar88 válasza Mauzes (#46227) üzenetére


timar88
tag

Nekem eddig egyik sem tetszett, de ez a batman-es valahogy megfogott. Ennyi pénzért azonban valóban nem éri meg, nekem pedig a doboz nem érdekes, úgyhogy kíváncsiságból egy nagyjábóli számítással megnéztem mennyiből jönne ki bl-ről. Ha csak a batman-t rakom ki, tehát a pótalkatrészeket nem veszem meg, akkor 20 alatt marad, kb 16-17 lehet. Ha megveszem a többi képhez is az egyéb színeket is, akkor 25 talán. Szerintem ennyit sem ér meg, főleg ahogy te is írtad, hogy nincs építési élménye, úgyhogy valószínűleg nem veszem meg, de azért érdekes, hogy bl-ről feleannyiból össze tudnám tenni...

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46231) sb válasza tocsek18 (#46213) üzenetére


sb
veterán

Rövid nézegetés után az Astonokat legalább ki tudtam húzni a kellmostazonnal! listáról. :)
A többi viszont mind extrának tűnik technikailag is. Talán hajszállal az Evija vezet első ránézésre de mind nagyon komplex szvsz. Szépségre (+nosztalgiafaktor) meg a Countach viszi a pálmát. Bár nálam az 512 is hasonló szinten van.

Nekem most kivételesen egyébként a többi is tetszik. Technicből a kis szetteket nagyon jól kidolgozottak az elemszámhoz képest. A hatkerekű is eléggé komplexnek tűnik. A lánctalpast ennyiből még nem sikerül belőni.

A City is ötletesebb szvsz mint a korábbi pár év cuccai. A Creator állatos szériájával pedig engem most vettek meg. :D

--------------------

Ha már állatok: a gyerekek az eddigiekkel ellentétben most rámozdultak 1-2 kis "cuki" állatra, a téli készletekből a kismackóra/madárra.

BL-en rákeresve hasonlókra elég húzós árai vannak a hasonlóknak, nyuszi, mókus, stb... Feltűnt, hogy a kisebb készletekben is vannak hasonlóak, akár relatíve jobb áron is.

Pl. City 60300 készlet, 2400 HUF, túl sok elem nincs benne de a 3 állat BL-en drágább mint a teljes szett.

És innen merült fel a kérdés: Bár gyanítom nincs fókuszban sokaknál :D de erre van esetleg tipp/bárhol gyűjtés, lista ami szerint meg lehetne nézni viszonylag egyszerűen milyen szettekből mit lenne érdemes begyűjteni? City és nyilván Friends kis készletek merülnek fel elsősorban, de egyesével végignézni elég macerás őket.
BL-en szintén nehéz konkrét típusok nélkül rákeresni... főleg, hogy egyes darabokból tipikusan sokféle lehet különböző színekben/mintákban tök más id-k alatt.

(#46232) Mozaart válasza Mauzes (#46227) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Apro uvegmozaikbol kirakott alkotas is ugyanazt a varazst hozza. Persze arban nem tudom melyik a dragabb. :)

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#46233) kbalage2 válasza Mauzes (#46227) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Mi összeraktuk az Iron Man-es külön képet illetve utána a hármas kombinációt is. Amikor kész van baromi impresszíven néz ki, egy óriási LEGO mozaik. Semmi köze az átlagos építési élményhez, de szerintem nagyon jól mutat a falon. Maga az építés nekem spec nagyon nem jött be, de vannak sokan akik pl. szeretnek felnőtt színezővel, óriás puzzle-el meg ilyesmivel időt tölteni, azoknak bejöhet.
Árban persze hogy nem éri meg mint LEGO szett, de kb úgy kell nézni hogy mennyiért veszel egy ekkora "kézműves" képet a falra :)

[ Szerkesztve ]

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#46234) sb válasza Mauzes (#46227) üzenetére


sb
veterán

Én sem tudom értelmezni.
Nálam:
- Építés, elemek, formák: nulla. Totálisan kihasználatlan a Lego formakészlete.
- Egyedül a színek számítanak, de ott meg inkább hátrány szvsz, mert egzotikus színeket igényelhet sok helyen.
- Bár még ez sem egyértelmű, mert áttérve a "művészi" vonalra, szerintem itt sem ad semmit a fentiek miatt: a dizájn, forma a fix elemek miatt semmi kreativitást nem tartalmaz, egyedül a színekből összeálló mozaikot, de ez meg hiába lehet esztétikus, ezt egy "pixelizer" algoritmus kidobja. Ha túl sok az extra szín akkor meg egy kis dither algo. :)

Így nem látom mit ad amit ne lehetne legyártani a készlet és akár Lego elemek nélkül is. Akkor meg kicsit feleslegesnek látom az árát nézve.
Kb. ez lehet a lényege, hogy pont Lego 1x1-ből is ki lehet rakni... ahogy mondjuk zöldséglevelekből kihívás lenne, hogy pont abból legyen.

[ Szerkesztve ]

(#46235) timar88


timar88
tag

Megkövetem magam, ugyanis rájöttem, hogy az alapot és a keretet nem számoltam. Most nézem és ahogy tettem bd kíváncsiságból wantes listre, hogy miből áll... A technic alap pl marha érdekes (és rohadt drága a 9 db), de nem tudom miért, szerintem sokkal egyszerűbben is megoldható lett volna. Szóval nem jön ki olcsóbban, legalábbis ha nem egyszerűbb kerettel és alappal csinálom meg.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46236) timar88 válasza kbalage2 (#46233) üzenetére


timar88
tag

Balázs mi értelme ennek az alapnak? Sokkal egyszerűbben, olcsóbb elemekből is össze lehetne tenni nem?

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46237) maross válasza Janaboy (#46215) üzenetére


maross
veterán

Koszi a linket, be is rendeltem ket adagra valot, jelenlegi viragnak es az orchideaknak (vagy masnak). Elore felek mit rontottam el, tul sok anyag nincs itthon kipotolni. LSHun volt a legolcsobb azok kozul amit talaltam, szintelen atlatszo kockakbol (atlatszo kek, és atlatszo piros csikokkal futtatva). Tartalek alkatreszekkel, valoszinu jopar folos alkatresszel (nem tudom pontosan hogy kene kineznie az alapnak), plusz 2db valaszthato szinu legfelso sorral, a ket keszlet kb 750 elem, es 14500ft postaval. Nem is tudom hogy sokalljam, vagy okes ar :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#46238) timar88


timar88
tag

Egyébként gyakorlatilag ugyanaz mint a gyémánt kirakó, gyerek nem rég kapott egyet. Nem rossz, bár ebben nincsenek batman-es témák, de összességeben olyan mint egy puzzle. Mondjuk nem tudom ki hogy van vele, de engem a puzzle-k csak felcsesznek, hogy nem találom mi hova megy, de pl a gyémánt kirakónál pont egy stresszlevezető hatást ér el, mert nem kell keresgélni semmit, csak leülsz és teszed, kb mint a felnőtt mandalák. A lego mozaik is hasonló lehet, de ott nem hiszem, hogy elérné ezt a hatást, ráadásul sokkal kevesebb elemből áll mint a gyémántok és hamarabb ki tudod rakni (12000 elem körül van egy ugyanakkora kb mint a lego mozaik, ára pedig negyede).

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46239) timar88 válasza sb (#46231) üzenetére


timar88
tag

Szerintem ennek nincs akkora kereslete. Senki nem fog apró állatokat venni 2000/db áron. Egyet-egyet biztos el tudnál belőle adni, de ebből az életbe nem fogsz bizniszt csinálni. Én is gondolkodtam már rajta, hogy pl csinálok egy állatkertet, de pont azért vettettem el, mert az állatok miatt iszonyatos pénz lenne, az életbe nem érne meg.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46240) Mozaart válasza timar88 (#46239) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Akartad irni: "Szerintem ennek nincs ekkora kereslete itthon." Kulfoldon en szerintem biztos lehet.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#46241) Mauzes válasza timar88 (#46235) üzenetére


Mauzes
őstag

Épp akartam írni, hogy a vasember-t csak 70k körül találtam meg part out-tal, ami total wtf. De közben te is revideáltad.

(#46242) draco31 válasza tocsek18 (#46213) üzenetére


draco31
veterán

A lambo jön ide is :)
Mennyivel jobban néz ki így, hogy ez eredeti is viszonylag szögletes.
Még talán a Ferrari tetszik nekem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46243) HUN_Sector válasza sb (#46231) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Volt állatkertem, minimális haszonnal tudtam csak eladni. Inflációval nézve nem volt kifizetődő.

Amikro lehetett még malacot rendelni a legotól 800 ft-ért és eladni 1500-ért, abban volt biznisz. Malacot már nem lehet. A bárányt nem ekresik és jövőre jön olcsó city készletben mindkettő. Marha is jönni fog ugyanitt.
Kecske is lesz megint és a thor kicsi készletében is jönni fog.

Állatba nem érdemes fektetni. Általánosságban.

Ráadásul a facebook esélyes hogy tiltja a hirdetést, mert igazinak veszi őket, sokszor belefutottam már ebbe.

(#46244) Sundesz


Sundesz
őstag

Látott valaki City Kórházat Tescoban?

Hörcsög Powa'

(#46245) ayo válasza Sundesz (#46244) üzenetére


ayo
addikt

nem nagyon láttam új cuccokat, de ha volt akkor se ilyen komolyabbak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#46246) balint82 válasza sb (#46231) üzenetére


balint82
senior tag

A rénszarvasokkal én speciel nagyon megjártam.
Itt legelnek nálam hónapok óta, mert kijött a Mikulás szán, benne egy csomó rénszarvassal.

Google Pixel 4a

(#46247) timar88 válasza Mozaart (#46240) üzenetére


timar88
tag

Csak jelzem: bricks and pieces-en bármelyik állatot olcsóbban megtaláltam, mint bricklinken, ráaadásul ugye egy helyről jön..

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#46248) sb válasza HUN_Sector (#46243) üzenetére


sb
veterán

@timar88, @balint82

Félreértettetek. Nem befektetésnek kérdeztem hanem mert a gyerekeknek megtetszettek a kis cuki izék. :)

Ezért vennék egy "marékkal" játszani, saját használatra, de szinte minden ilyen apróság 300-1000 Ft között mozog, szóval relatíve elég drágák. BL-ről több helyről beszerezni se túl optimális.

Közben meg pl. láttam, hogy a fenti majmoknak darabja 1k körül van, míg a 2 majmos+skorpiós készlet csak 2.3-2.4k. Ezért gondoltam, hogy keresgélés és darabonként BL túrás helyett lehet, hogy jobb pár kisebb készletet megvenni. Erre gondoltam, hátha a figurákhoz hasonlóan van rá vmi lista legalább milyen készletben mik lehetnek. Vagy vmi egyszerűbb mód keresgélni mint egyesével, színenként a BL-en.

@timar88
Csak jelzem: bricks and pieces-en bármelyik állatot olcsóbban megtaláltam, mint bricklinken, ráaadásul ugye egy helyről jön..
Köszi, ott még meg se néztem, ez jó tipp.

[ Szerkesztve ]

(#46249) kbalage2 válasza timar88 (#46236) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Az az értelme hogy ez 1-1 nagy "elem" ami pinekkel kapcsolódik a többihez, ezért strapabíróbb mintha alap alkatrészekből lenne összerakva. Az a célja hogy ne hulljon atomjaira az egész ha felemeled a képet pl :)

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#46250) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

08.15.at nál 88 euro a Ford Raptor.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.