Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43702) Throme válasza Freddy76 (#43701) üzenetére


Throme
veterán

Érdekes ez a készlet számomra.

Megjelenéskor nem tetszett, hogy ideológia van egy Lego szett mögött, még ha pozitív is a felhangja. (Itt a fórumon is volt körülötte vita rendesen).

Igazából mindhármunk kapja.
Nekem kvázi "terápia" mert kevésbé vagyok elfogadó néhány irányzattal, vagy csoporttal.... Párom ellentétem, így neki is szánom, bár ő nem Lego fan. Lányom meg néha ürügy a legóra :B de most a figurák, színek miatt neki is szánom.
Szerintem játszik majd velük. WV készletekből, Speed Champion készletekből is a figurákat elkéri, miközben építek.

Egy ideje gondolkodtam ezen a szetten, sőt vívódtam.
Végső lökést a Dickens szett adta meg, mert régóta fájt rá a fogam, de eléggé borsos limitet szabott a S@H.
Ezért kerestem az oldalon olyan szetteket, amik máshol se olcsóbbak.
Képen láthatók talán néhány száz forint eltéréssel kb ugyanannyiba kerülnek mindenhol.
Brickheadz-eket i szoktam venni, szóval egyik se volt kényszer. Az everybody is awesome így szembejött velem ismét és úgy döntöttem ajándék lesz belőle a család számára, számomra.

Ha megveszed, akkor a mögöttes tartalmat is vázolod lányodnak, vagy csak egy színes, figurás szett lesz, semmi több?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.