Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93451) ittakary válasza gyuromoj (#93449) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak óvatosan. Nagyon sok a fake.

Én tőle rendeltem, és garantáltan eredetik (6 db ot rendeltem egészen pontosan)

[link]

(#93452) gyuromoj válasza ittakary (#93451) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg nem rendelnél nekem egyet és én meg elküldöm a pénzt? :B
***
**
*
Ausztrália legidősebb embere pingvineknek köt pulcsikat :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93453) Ragnar95 válasza (#93433) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azzal már semmi baj nincs szerinted, h FF a legnagyobb szenzorméret a ma kapható gépekben és adott szenzorméreten nagyobb felbontás növeli a zajt is? :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93454) catroot válasza ittakary (#93451) üzenetére


catroot
veterán

Az miben nyilvánul meg, hogy koppintás?

Nekem itt a karomon, eddig minden flottul megy.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#93455) ittakary válasza catroot (#93454) üzenetére


ittakary
nagyúr

volt pár olyan tag MiBand topikban akinek pár nap alatt lemerült a kütyüje, sőt volt akinek 1 hétig sem bírta... Arra már simán ráfognám h kamu cucc.

Nekem 40 napot ment legutóbb.

(#93456) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#93442) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#93457) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

i5S pano a mai bringázás közben:

(#93458) radi8tor válasza r3dsnake (#93457) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ez nem is pano. :D
Húzhattad volna tovább a bajszát. :K

⭐ Stella

(#93459) Cyberpunk válasza r3dsnake (#93457) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igazán szép hely. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93460) r3dsnake válasza radi8tor (#93458) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vágva van szimmetrikusra, így jobban mutat. :)

Cyberpunk: jaja és csendes. :) Szoktak kinn legelni pacik, bivalyok és most hattyúkat is láttam.

[ Szerkesztve ]

(#93461) catroot válasza ittakary (#93455) üzenetére


catroot
veterán

Na, majd kiváncsi leszek hogy bírja.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#93462) radi8tor válasza r3dsnake (#93460) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja ok. ;)

⭐ Stella

(#93463) Tibee86 válasza r3dsnake (#93457) üzenetére


Tibee86
veterán

Nagyon jó lett, tetszik. :K

catroot: Én 26-án rendeltem, de még sehol, igaz nem ebay-ről.

[ Szerkesztve ]

(#93464) GALARDO


GALARDO
addikt

Európa lerohanását mutatták be az orosz tv-ben. Most full mind1, hogy ez mennyire kamu. Valami akkor is készül...

Ui: Jézusom mi lenne, ha a mostani hulladék generációt küldenék a frontra. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#93465) kali


kali
legenda

k

(#93466) Tibee86 válasza kali (#93465) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha szomorú vagy Valentin napon, ne feledd.. :)
Ez csak 1 nap az évből!
Az év többi napján sem szeret senki. ;] (PH-ról loptam)

(#93467) B-L-A-C-K válasza kali (#93465) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#93468) válasza vans? (#93446) üzenetére



őstag

Lehet, hogy nem akarod, de az még nem azt jelenti, hogy nem is lehet.
1. Virtuális SIM
2. Meneger ( home and work lokations )

(#93469) válasza Ragnar95 (#93453) üzenetére



őstag

Tényleg, milyen zajosak az UHD videók, és milyen sz@r hogy 3m-es átlóban sem látni a pixeleket. Éljen a 600 sorosTisza TV opcionális szellemképpel. ;]

Te sem érted mi értelme lesz a 10 vagy nagyobb K-s képalkotásnak.

(#93470) válasza r3dsnake (#93457) üzenetére



őstag

Nem tudom ki mondta, hogy az 5S jobb képeket csinál mint az i6. Ennek a képnek a szinhűsége egy vicc.

(#93471) Cyberpunk válasza (#93470) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jól kalibráltad a moncsit? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93472) tDr1v3r válasza (#93470) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Te amugy miert gondolod azt hogy ertesz a fotozashoz? :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93473) Tibee86 válasza tDr1v3r (#93472) üzenetére


Tibee86
veterán

A vérében van mint minden más is, nem tehet róla. :D

[ Szerkesztve ]

(#93474) CharlieDrop válasza (#93468) üzenetére


CharlieDrop
veterán

virtuális sim?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#93475) r3dsnake válasza (#93470) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Te vagy egy vicc. Kár, hogy fa. :)

(#93476)



őstag

r3dsnake

Ha egy vak bogár egy görbe faág felületén mászik, akkor nem veszi észre, hogy az általa megtett út valójában görbe. Én pedig voltam olyan szerencsés, hogy észrevettem azt, amit a bogár nem vett észre.

[ Szerkesztve ]

(#93477) kali válasza (#93470) üzenetére


kali
legenda

élőben is megnézted a tájat, azonos fényviszonyok mellett?

(#93479) GALARDO válasza (#93476) üzenetére


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#93480) válasza kali (#93477) üzenetére



őstag

Nem, sőt az AlfaCentaurin voltam, és már nem is emlékszem, hogy az O2 milyen színűre festi az atmoszférát.
Hagyjuk már ezt a feltétel nélküli kiállást mindenféle racionális érv nélkül. Miben vagy szakértő? :D

(#93481) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Marjátok már egy kicsit egymást, már nem volt balhé pár napja a topicban. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93482) r3dsnake válasza (#93480) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"Hagyjuk már ezt a feltétel nélküli kiállást mindenféle racionális érv nélkül. Miben vagy szakértő?"

Tökéletesen megfogalmaztad. Alkalmazd is.

(#93483) kali válasza (#93480) üzenetére


kali
legenda

abban, hogy én megfelelő hozzáértés és kellő viszonyítási alap nélkül nem teszek ilyen kijeletéseket, amiknek a valósághoz semmi köze...
nem vagyok olyan, hogy egy számomra addig idegen témában, akár 10 perc olvasgatás után doktorandumot színleljek. :)

melyik a probléma?

- nincs megfelelő viszonyítási alap
- nem megfelelő látás
- nem színhelyes kijelző

abba inkább nem megyek bele, hogy mennyi képet készítettél 5s használatával, illetve elemeztél ki...

[ Szerkesztve ]

(#93484) válasza Cyberpunk (#93481) üzenetére



őstag

Miről beszélsz? Kritika, egyetnem értés már vszekedés neked. Ha valaki nem bólogat akkor már írni sincs joga?

(#93485) válasza r3dsnake (#93482) üzenetére



őstag

Ezt jól meg mondtad. Ügyes vagy.

(#93486) Cyberpunk válasza (#93484) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem írtad le mi nem tetszik, csak flame-el kezdted. Ebből lesz a veszekedés. :K És most is játszod asértődöttet. :N

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93487) r3dsnake válasza kali (#93483) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy lehet valami fehéregyensúlyilag színhelyes, magasabb szaturációval. Az össz módosítás, amit csináltam a képen, az a magicbiszbasz volt a képnézegetőben, mert alapból fakóbb volt, mint a valós színek. De amúgy mutass SÖ pls bármilyen látványos természet vagy modellfotót, ahol nincsenek jobban kiemelve színek.

(#93488) válasza Cyberpunk (#93486) üzenetére



őstag

Akkor most leírom :D

Szimpla hatásvadász, amivel nem is lenne baj, csak nem működik. Persze ehhez átkéne látni az exhibicionismusán. Mindjárt jön egy önarckép , hozzátéve, hogy itt pont sz@rul néz ki. ..és rögtön jönnek a pozitív kritikák . Ennyi :D

(#93489) Cyberpunk válasza (#93488) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Konkrét kritikára gondoltam, mondjuk úgy hogy szakmaira.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93490) r3dsnake válasza (#93488) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyetlen értékelhető képet nem láttam még tőled, maximum csak baszogatást mások fotóira.

Kár, hogy megszegtem a fogadalmam, amit pár hónapja tettem, hogy nem válaszolok a hozzászólásaidra.

(#93491)



őstag

Én bírom a kritikát, sőt örülnék neki, ha leírnátok a véleményeteket rólam - nem szólok bele - de a statisztika szerint egy rossz tulajdonságom sincs.

[ Szerkesztve ]

(#93492) válasza r3dsnake (#93490) üzenetére



őstag

Majd igyekszem

(#93493)



őstag

Ki használ Win 8-at? Én igen, de 90%-ban desctop módban . Vettem egy bt egeret, és nem tudtam párosítani. Utána olvastam, és az első Win 8 kiadásában pont voltak bt problémák, és ez vitt félre. Már ott tartottam, hogy drivereket kerestem, holott utóbb kiderült, hogy a 8-as már nativ tartalmazza a Smart 5.0bt drivereket.
Okulásként mindenkinek, a bt rádiót csak a csempe felületrő érhetjük el. Azóta ágyból nettezek 32"-on :D

Nem dobálja, nem hagy ki, nulla reakció idő, és AUT készenlét.

[ Szerkesztve ]

(#93494) VoidXs válasza (#93493) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azért csak frissíts 8.1 Update-re, a sima 8 egy brutálisan nagy bughalmaz, feature-mentes, meg még kompatibilitási problémái is vannak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#93495) válasza VoidXs (#93494) üzenetére



őstag

Jó, nagy álltalánosságban írtam, 8.1 van fent, és minden frissítés - ami fontos - átmegy rajta. (Csak amióta meg van, még nem kapcsoltam be a bt-t, mert nem kellett). Ráadásúl a Dell-nek van egy opcionális supportja, ahol online optimalizál. Ahhoz képest, hogy passzív hűtésű nagyon megvagyok elégedve . Ahogy frissítek, fogynak a bugok.

[ Szerkesztve ]

(#93496) tDr1v3r válasza (#93491) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egoista, kisebbségi komplexusos wannabe szakértő vagy rengeteg témában. Meg mintha arra állna fel neked hogy r3dsnake-t basztatod folyamatosan...

Kíváncsi vagyok hogy ere a hozzászólásra is alkalmazódni fog-e a "leírnátok a véleményeteket rólam - nem szólok bele" fogadalmad. De sejtem hogy nem...

(#93494) VoidXs: Személy szerint én pont fordítva érzem. Bár "csak" az Aero Glass félig-meddig működésére panaszkodhatok...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93497) VoidXs válasza tDr1v3r (#93496) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem több problémám is volt. A régi (3 év+) cuccaim nem futottak, a legabszurdabb eset az, hogy ugyanaz az XP-s driver a gamepademhez működik 8.1-en, 8-on nem. Újabb nincs belőle. A kedvenc bugom az volt, amikor a egyszer csak a kijelzőn előkerült egy láthatatlan réteg, és néhány alkalmazás fölötte volt, néhány alatta. Namármost azokat esélyem nem volt újratelepítésig használni. Igen, újratelepítésig. Volt vagy 5 az egy év alatt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#93498) tDr1v3r válasza VoidXs (#93497) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem semmi ilyen nem volt. Egy vírusírtó miatt (tényleg, jött is sokunknak a bocsánatkérős e-mail) nem töltött be a rendszerhez valamit így használhatatlan lett, én hülye anno azt hittem hogy valamelyik rendszerfájl sérült, tavaly előtt nyáron meg upgradeltem 7-ről 8-ra. Minden patent volt, csak a probléma maradt meg... aztán lett reinstall, és kb. idén decenberig használtam a 8-ast.

Aztán valami izé folytán, mindenféle hónapok alatt lezajlott tagadás és egyéb után mégis leszedte és a háttérben telepítette a 8.1-et... azóta meg káosz. Mármint az Aero Glass mert a fejlesztők nem csinálták meg normálisra a plugint és olyan mintha lenne alatta egy fekete layer vagy nem tudom.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93499) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Legjobb rendszer a 8.1, nem váltanék másra Winen belül. Már csak OSX-hez kéne valami céleszköz.

(#93500) VoidXs válasza tDr1v3r (#93498) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor az a sunyi update hibája lesz. Én fejlesztőként MSDN verziót használok, és a frissítések is hónapokkal korábban jönnek meg rá (no meg a bugok is), itt ilyen nincs és nem is volt, egy újratelepítést azért próbálj meg.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.