Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93051) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#93050) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azért jó a reakcióidőd. :D

(#93052) ittakary válasza B-L-A-C-K (#93050) üzenetére


ittakary
nagyúr

5 perc büntit szavazok meg neked, visszaolvasás elmulasztásának vétségében bűnösnek találtattál!

(#93053) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#93051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja már volt itt téma, tudni tudtam már akkor, csak elfelejtettem közölni vele hogy a legjobb barátját hanyagolni kell... ;]

(#93054) radi8tor válasza ittakary (#93052) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyira nem tudom kirakni. ;]

⭐ Stella

(#93055) madgie válasza radi8tor (#93054) üzenetére


madgie
titán

Akkor kerekíts, kedved szerint felfelé vagy lefelé :D

(#93056) r3dsnake válasza radi8tor (#93054) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem probléma, mehet az 1 hét. ;]

(#93057) radi8tor válasza r3dsnake (#93056) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áh, BLACK jó arc, nem bántanám publicban. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#93058) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#93056) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha, meg is halnék, szám fél nap után habzana...

(#93059) madgie


madgie
titán

Na, megjött nekem is a 0.15-ös üvegfólia... igényesnek néz ki, izopropilos kendő, meg hasonlók a dobozkában. Felrakni már nem fogom, az remélem az új tulaj kiváltsága lesz :D

(#93060) snooze válasza madgie (#93059) üzenetére


snooze
veterán

milyen telora vetted?

GO Gunners!!!

(#93061) madgie válasza snooze (#93060) üzenetére


madgie
titán

i6. De nem eladó külön, illetve van az a pénz, csak az egyik érdeklődőnek már odaigértem, ha viszi a telefont (nem fogja szerintem).

(#93062) snooze válasza madgie (#93061) üzenetére


snooze
veterán

gyorsan eladod a hatost.. :)

GO Gunners!!!

(#93063) madgie válasza snooze (#93062) üzenetére


madgie
titán

Már írtam, fotós cuccba forgatnám most a lóvét.

Aztán vagy fél év múlva meg gondolom majd vissza, körforgás az élet :DDD

(#93064) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Olyan pdf. olvaso kellene, ami a sorok hosszat a kijelzo szelessegehez igazitja. Marmint ha zoom-ok, nem kell jobbra balra huzogatni a szoveget?
Letezik ilyen?

(#93065) madgie


madgie
titán

Tyű, leszedtem a régi üvegfóliát a fotózás miatt, a tokot is ugye, appám, mekkora űrtechnika a Moto G után az i6 :D Vékony, mint a franc, eszméletlen jó kézbe fogni... esküszöm az volt az első gondolatom, hogy a francért adom el :DDD

(#93066) icecave válasza madgie (#93065) üzenetére


icecave
nagyúr

Kár, hogy hardverapró sz*rrá tömöríti a képeket, szerintem rakd ki dropboxba is őket, vagy valami, mert így hiába a jó beállítás, egy zajos pixelhalom az egész.

(#93067) madgie válasza icecave (#93066) üzenetére


madgie
titán

Azok még nem a kért képek, ott csak reggel ledobtam a sötétbe'.

(#93068) r3dsnake válasza icecave (#93066) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En is ugy csinaltam. A hardverapro tomoritese a facebookenal is undoritobb. Ami azert teljesitmeny... :D

(#93069) icecave


icecave
nagyúr

Hm... most csörrentettek egy ilyen számról: +211-750-5057

Hiába google-zom, nem tudom mi ez, én ugyan vissza nem hívom, lehet valami külföldi emelt számos szopatós cucc.

(#93070) gyuromoj válasza icecave (#93069) üzenetére


gyuromoj
veterán

A +211 nemzetközi előhívó telefonszám az alábbi országhoz tartozik: Dél-Szudán. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93071) snooze válasza icecave (#93069) üzenetére


snooze
veterán

lehet örököltél azért hivtak.. :) :) valámi király rokonod lehet ott.. :) :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#93072) r3dsnake válasza icecave (#93069) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem is, delutan.

(#93073) mondomén válasza icecave (#93069) üzenetére


mondomén
őstag

Nekem már blokkolva van egy líbiai, lengyel és két montenegrói szám. Nem vágom miért jó ez, volt amit felvettem, de semmi. Mondjuk az a fekete szedán ami azóta követ kicsit zavar.

(#93074) válasza madgie (#93063) üzenetére



őstag

Sok költséges szenvedélyem van ( :O ) de ezt szerrencsére idáig megúsztam :D

(#93075) válasza madgie (#93065) üzenetére



őstag

Naja. Elégrészletes éjszakai.

(#93076)



őstag

Brutál jó lett az üzemidő .13-al, de a térerő tendenciálisan egy pontot csökkent. Lehet hogy hitelsítették?

Kihalt a topik?😁

[ Szerkesztve ]

(#93077) icecave válasza (#93076) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, elindultam Dél-Szudánba az örökségemért. ;]

(#93078) Cyberpunk válasza (#93076) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szoktál magadban beszélgetni? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#93079) válasza icecave (#93077) üzenetére



őstag

Csak mondom, ha vissza hívod, jó nagy lesz a számlád, mert emelt díjjas csalásról van szó. ☎️ Ezer éves.

Macska😡

Szerinted?👿
Madgie?👹

[ Szerkesztve ]

(#93080) r3dsnake válasza (#93079) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És az is ezer éves, hogy az egész csak egy hoax és semmi valóságalapja. :)

(#93081) válasza r3dsnake (#93080) üzenetére



őstag

Próbáld ki, ott a szám. 😇 😉

[ Szerkesztve ]

(#93082) VoidXs válasza (#93075) üzenetére


VoidXs
nagyúr

És tényleg. Az 5S képét megalázza:

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#93083) madgie válasza VoidXs (#93082) üzenetére


madgie
titán

Ne is mondd, ma reggel megszokásból előkaptam a telefont ,hogy lefotózzam a kutyit, hogy pörög, hát visszaugrottam a Moto G-vel vagy két (három?) évet az időben :D

(#93084) icecave válasza (#93079) üzenetére


icecave
nagyúr

Természetesen tudom. :)

(#93085) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Hallottam egy zenét, amit nagy nehezen ma sikerült beazonosítanom.
Ez lenne az.
Pontosabban ennek egy dance-esebb, club-osabban hangszerelt (nagyobb bpm, több mély, stb.) változatát hallottam, illetve keresném.
Esetleg valakinek ismerős?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93086) r3dsnake válasza (#93081) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Te meg guglizz ra hogy hulyeseg.

(#93087) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na kattog a home gomb (lenyomas nelkul). Oruletbe fog kergetni. :D

(#93088) tDr1v3r válasza r3dsnake (#93087) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem az új billentyűzetem kattog. De előbb fog őrületbe kergetni a rövid Enter... ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93089) r3dsnake válasza tDr1v3r (#93088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mechanikus? Rovid entertel soha nem vennek billt.

[ Szerkesztve ]

(#93090) radi8tor válasza r3dsnake (#93087) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pillanatragasztó csodákra képes. ;]

⭐ Stella

(#93091) r3dsnake válasza radi8tor (#93090) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:D

(#93092) #51177472


#51177472
törölt tag

Vettünk a napokban egy Saeco kávéfőzőt, hát valami hihetetlen jó. Brutál király, hogy frissen darál, finom, kényelmes. :))

(#93093) tDr1v3r válasza r3dsnake (#93089) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azám. Tényleg fura, de nagyon tetszik... sokkal jobb gépelni rajta mint a backup Labtec-emen vagy a tyúkbeles alu Apple-n.

Sajnos sok jó billzet ANSI kiosztású, főleg itthon a tenkeyless kínálat... de úgy is szokás kérdése. Szerintem az jobban fog zavarni ha átállok eng only-ra és meg kell szoknom az írásjelek új helyét.

(#93092) sdforlife: Mi most egy ilyet akarunk venni apuval. Vagy egy podos Krups Nespressót...

Nénéméknek van egy batár Quickmill gépük, amcsiból meg eBay-ről szerzik be hozzá a kávékat, külön darálják, etc. Nagyon jót főz, de nem hiszem hogy az a szint nekünk... egy ilyen kisebb is megteszi majd egy normális kávéval meg esetleg egy darálóval.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93094) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem tudom ki élte meg a közelmúltban a magyar garanciális ügyintézést, de isten ments hogy valamije is elromoljon valakinek, mert az ügyfelekhez való hozzállás konvergál a nullához bizonyos esetekben. sztori:

barátnőmnek van egy garis Xperia SP-je, de hónapok óta csak szív vele: nem rezeg, csomószor nem reagál dolgokra, elmegy a hang, valami gáz volt a gyári töltővel meg mittoménmi. Anno még el is ment vidéken Tpontba (Telekom garis, ott vette), ajánlottak is cserét, csak sajnos nem mert belemenni mert akkor már ki is vonták és mást meg nem akart. Ez volt a hiba: most végül rászánta magát ismét, elmentünk Arénába, intézzék már el, mert egy JÓ telefonnak nem így kéne működnie. Na itt közölte a kicsit antipatikus emberke hogy bocs de hónapok óta nem megy már ez náluk (igaz, ezt SEHOL nem jelezték, a saját oldalukon se, sehol), nem vesznek át telefonokat, központi szervizbe kell elvinni szépen a fizető ügyfélnek, ami persze kint van a halál f-án Újpesten nem is frekventált helyen. Ezentúl semmi információt nem tudott mondani, nem is reagált a barátnőm panaszaira, csak hajtogatta hogy nem tud mit mondani. Odatolt egy papírt, amin le volt írva márkánként hova kell vinni. Mivel ny. tartási idő nem volt, felhívtam, ahol a géphang már mondta is hogy 4ig vannak nyitva és csak hétköznap. Magyar ha a garanciális termék elromlik, tessék csak elmenni Észak-Pestre munkaidőben, mert ugye senki se napközben dolgozik 4-5ig. ja de. Mindegy ma elmentünk, fél4re oda is értünk még, meg is találtuk a raktárvárosban a szervizt, ami egy picike helyiség pulttal. Itt átvették a telefont, de azt mondták más telefonról ne nagyon álmodjon, a Sonyval kb 3-4 szervizelés után lehet csak felvenni a kapcsolatot, ők vagy megjavítják (15 munkanap), vagy esetleg kap tőlük másikat majd. Csodás. Ja persze addig cseretelefon nem volt, "kukáztak" valahonnan egy 6-8 éves Sony Walkman-es telefont amin van Edge, de netet nem tudtunk csiholni. Ja meg még a korábbi tulaj adatait se bírták leszedni róla, szóval kösszépen. Valamint a csaj se értette miért küldtek el minket a Tpontból mert állítólag szokott jönni tőlük, igaz, akkor még többet kell várni. Szóval ez egy kurva nagy nulla ami garanciális ügyfélbarát ügyintézés folyik itt. Én még ott tartok, hogy pl ha elromlott mondjuk az i4 gombja, adtak azonnal egy másikat aztán szebb jövőt.... innen is voltak már így, mert Plastik Józsi is gariztatott így még tavaly. :F

Bónusz történet: 2012 végén vettem új TV-t, ki is hozták (nem futár, mint kiderült hanem a bolttól egy fickó), ám kiderült hogy pixelhibás. Úgy tudtam LGnél van erre 3 napos vagy mennyi gari, szóltam is nekik hogy ez nem jó, cserét kérek. Egyrészt elmondták hogy náluk ilyen nincs, de cserélik, viszont én vigyem be... na ez is szép történet, mivel nem fért be a kocsimba, úgy kellett tesómat elrángatnom mert neki kombija van... aztán becipelni a marha nagy dobozt, 47 colosnak mérete és súlya is van, majd vissza, majd fel, stb stb.... az is élmény volt.

[ Szerkesztve ]

(#93095) r3dsnake válasza tDr1v3r (#93093) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert nem vettel rendes UK layoutot? Akkor minden a helyen lenne.

(#93096) icecave válasza whitezo88 (#93094) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ezaz... bár nem is tudom, droidos telefongyártók közül melyiknek van normális szervizet itthon. Egyedül Samu? Akkor inkább sz*pok :D

(#93097) tDr1v3r válasza r3dsnake (#93095) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mert körülményes beszerezni. Itthon eleve kevés billzet van MX Blue vagy Brown kapcsolókkal, tenkeyless meg még kevesebb... egy ISO-s (UK) Quickfire Rapid lett volna a legjobb de csak piros és fekete kapcsolóst találtam, és azt is ANSI kiosztással, drágábban. Kint meg hasonlóan kevés van belőlük, ami van az is drágább jóval.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#93098) kali válasza whitezo88 (#93094) üzenetére


kali
legenda

röviden; a sony mobiltelefonos szerződéses szervizére (cordon) nagyon sok panasz van (magyarországon), sokak szerint a legrosszabbak egyike.
hosszabban; a telekom szervizes szekciójának megszűnéséről még itt a fórumon is volt/van cikk, de más (kötelező) csatornákon is történt tájékoztatás.
a szabályozásuk itt; link
a hazai jogi szabályozás szerint adott kötelező jótállás egy év, azon intervallumban a telekom üzletben át kell, hogy vegyék a készüléket garis ügyintézésre, azon túl is volt már rá példa, de nem kötelességük, olyankor irány a gyártói/szerződéses szerviz.
a telekom a szervizes szekció megszüntetése óta a gyártói/szerődéses szervizekre van utalva, így pláne érvényesül, hogy melyik jó és rossz, a szolgáltató meg csak nyel és hárít az előfizető irányába, de így jártak...
a samsung esetén van alapban 3 napos pixelgarancia mindenre.
tv, de sok más készülék esetén sem mindegy, hogy hol és milyen feltételekkel vásárolsz - nem veszem most ide inkább azon webshopokat/üzleteket, ahol a kintről behozott készülékeket nem megfelelő hazai gyártói jótállással árusítják, mert az egy külön mise lenne -, de attól függetlenül is van rá szabályozás, hogy garis ügyintézés esetén milyen eszközöket kell neked beszállítanod, és miknek a szállításáról kötelesek ők gondoskodni, mert ha valami a kapcsolódó szabályozás alapján nem szállítható például tömegközlekedési eszközön - a mérete és/vagy a súlya miatt -, annak a szállítását nem neked kell intézned.
látatlanban is merem mondani, a 47" nem fér már bele az általad történő kötelező szállítás kereteibe.

[ Szerkesztve ]

(#93099) r3dsnake válasza tDr1v3r (#93097) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Daskeyboard ultimate-bol van UK. Nekem az az alombill. Asszem Xero is olyat hasznal.

(#93100) whitezo88 válasza kali (#93098) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a tévés dolog csak eszembe jutott és még mindig kisebb macerával járt. A telefonosnál viszont akkor át kellett volna venni az üzletben is ezek szerint...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.