Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) r3dsnake válasza #51177472 (#86149) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy nézed az új Flash sorozatot? A múltkori részben benne volt Wentworth Miller.

(#86152) GALARDO válasza Cyberpunk (#86150) üzenetére


GALARDO
addikt

Legalább van még egy elfogadó ember. ;]

Más: Múltkor, amikor az ájpedemen telefonáltam, rájöttem, hogy nekem kell majd egy ájvács. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86153) #51177472 válasza r3dsnake (#86151) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jaja, nézem. Dominic Purcell és Robert Knepper is szerepel majd a soriban. Kész A Szökés találkozó. :DDD

Cyberpunk: rámfért már, másfél éve lehetne csak voltak kisebb gondok sajna.

[ Szerkesztve ]

(#86154) kali


kali
legenda

(#86155) ryori válasza r3dsnake (#86138) üzenetére


ryori
senior tag

Fekete vagy Kék :DDD

(#86156) #51177472


#51177472
törölt tag

Hat ezt nem hiszem el. Nem tudom hany honapja csereltettem adatkabelt mert kontaktos lett, erre ez is befuccsol.
Hordozva nincs, csak szoban belul hasznalom. Hihetetlen. Nem tudom ki irta, hogy eszlelte a minosegromlast, de igaza van.

(#86157) GALARDO


GALARDO
addikt

Wow! :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86158) ryori válasza #51177472 (#86156) üzenetére


ryori
senior tag

A kép magáért beszél, ha volt rajta akkor nemszoltam :U

[ Szerkesztve ]

(#86159) GALARDO


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86160) Tibee86 válasza ryori (#86158) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem a másik végén van. :D

Más: Külső HDD-ben tudna valaki tanácsot adni? 1 TB-ost nézegettem, 20-25 között vannak nagyjából, de nem tudom, hogy melyik márka ajánlott, melyiket érdemes messze elkerülni, esetleg van-e jelenleg valamilyen best buy kategória. :)
Edigitalon nézelődtem egyelőre, erről valakinek vélemény, vagy itt van pl. egy Toshiba.

(#86161) Picike8 válasza #51177472 (#86156) üzenetére


Picike8
aktív tag

Múltkor vettem az Auchanban töltőt, MFI badge-es, töltőfejjel egybeépített, 4000 volt, szeptemberben vettem, azóta tökéletesen működik, pedig utazott már velem.

szerk: Laser (vagy Lazer?) márkájú.

[ Szerkesztve ]

(#86162) Gergőke88 válasza Tibee86 (#86160) üzenetére


Gergőke88
addikt

En a helyedben WD-t vennek.

(#86163) Malachi válasza Tibee86 (#86160) üzenetére


Malachi
addikt

Én ebben a percben adtam le a rendelést egy WD Redre, 1TB. 17600 az Aquánál, kb. ezen az árszinten mozog.

(#86164) r3dsnake válasza Gergőke88 (#86162) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Yap, csak a WD.

(#86165) Tibee86


Tibee86
veterán

Köszi, akkor megrendelem a WD-t. :R
Aqua-nál 1900ft-tal olcsóbb, viszont ott csak 2 év garanciát ír, edigitalon pedig 3 évet. Marad az edigital, mivel már csomó más dolog is van a kosaramban.

[ Szerkesztve ]

(#86166) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker napi 2x3 tabletta alga kapszulát, 2x1000mg C-Vitamint, mézes-gyömbéres-citromos teát tolok minden nap és beteg lettem...
Két kérdés merül fel bennem. Milyen mutálódott vírus lehet ezt a védelmet áttöri? Másik kérdés, hogy mi lenne ha semmit nem szednék?
Hihetetlen komolyan!
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86167) Gergőke88 válasza Tibee86 (#86165) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az edigital esetén hivatalos magyar forgalmazásút kapsz. Aqua sokszor szürkézik...

(#86168) r3dsnake válasza legiaap (#86166) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En is szedek minden szart, megis taknyos vagyok epp.

(#86169) CharlieDrop válasza #51177472 (#86137) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ó, ez jól néz ki, hol lehet venni, meg mennyi?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#86170) icecave


icecave
nagyúr

Most nézem ezt a yoobao-t, amit ugye itt többen is rendeltünk, 1A a kimenet, szóval iPadot használat közben max szinten tartja, ha meg ott hever valahol, lassan tölti, mintha USB-n lenne, ami nem hálózatra van kötve gondolom...

(#86171) CharlieDrop válasza legiaap (#86166) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Vagy kérdés, amit szedsz az mi is :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#86172) r3dsnake válasza icecave (#86170) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondtam, hogy xiaomi-t vegyel. :P

(#86173) legiaap válasza CharlieDrop (#86171) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ez sem rossz kérdés.
Na gondoltam lelépek játszok még kicsit a Sunset Overdrive-al, de eddig tartott a nagy Xbox One szülinapi ajándék. 24 óráig játszattam vele (ebből 1,5 óra jött össze) és most 20% kedvezménnyel megvehetem akciót tol az arcomba.
Azért egy rakás szánalmas ez. 1 éves a One és ennyit tudtak adni ajándékba? A havi ingyen Gold játékok meg még jobban azok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86174) Tibee86 válasza legiaap (#86166) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem vagy már kamasz, ez évről évre csak rosszabb lesz. ;]

Gergőke88: Értem, így akkor végképp marad az edigital.

icecave: Ennek annyira nem örülök, ezt nem is figyeltem, csak az akciós ár villogott a szemem előtt. Mindegy, ennyiért akkor se volt rossz vétel szerintem.

Más: Tonhallal hogy álltok? Mostanában nagyon rákattantam, de eddig az ára miatt vissza kellett fognom magam, de mióta az ázsia centerbe a bolti 500-600 forintos ár helyett 270-ért veszem, napi 2-3-4-et is képes vagyok letolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#86175) icecave válasza r3dsnake (#86172) üzenetére


icecave
nagyúr

Ennyiért ez is jó, lehet karácsonyi ajándék lesz olyannak, akinek tablet nincs, csak mobil. :)

(#86176) icecave válasza legiaap (#86166) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt tudtad, hogy kétféle C-vitamin van? D- és L-aszkorbinsav. Sok gyártó a jóval költséghatékonyabban előállítható D-t rakja a termékébe, ami a szervezetnek vajmi keveset ér. L-aszkorbinsav az, amit tud is hasznosítani.

(#86177) r3dsnake válasza icecave (#86175) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ennyi a Xiaomi is, jóval igényesebb kivitelben.

(#86178) legiaap válasza icecave (#86176) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én az aszkorbinsavasat tolom. Ja és még azt is megemlíteném. Egészségesen kajálok (csirkemell, hal, saláta, zöldség/gyümölcs), melóhelyen szinte fél max. óránként kezet mosok és így lettem beteg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86179) icecave válasza legiaap (#86178) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem értelek... :D

Mindegyik aszkorbinsav, ez a C-vitamin neve, az a nem mindegy, hogy L- vagy D-aszkorbinsav...

(#86180) icecave válasza r3dsnake (#86177) üzenetére


icecave
nagyúr

De csak itt kapni (elvileg) és nem tudom a szállítás hogy van, vett már valaki innen? Ahogy nézem, elmenni nem lehet érte, nem Pesren van :D

Fene, bocs a duplákért.

[ Szerkesztve ]

(#86181) Tibee86 válasza r3dsnake (#86177) üzenetére


Tibee86
veterán

Garancia van rá? Ha ma megrendelem, holnap már a kezemben lehet? icecave linkjén 50%-al drágább, mint a Yoobao.

"jóval igényesebb kivitelben"
Csak nincs belőle rózsaszín változat? ;]

[ Szerkesztve ]

(#86182) r3dsnake válasza icecave (#86180) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt a boltot nem ismerem, de ITT tuti eredeti.

Tibee86: Garancia powerbanknál minek? Én ki tudtam várni türelmesen azt a 2 hetet, de jóval jobban néz ki, mint a yoobao és 2A-t is tud.

[ Szerkesztve ]

(#86183) legiaap válasza icecave (#86179) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jogos, az L lemaradt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86184) Cyberpunk válasza legiaap (#86166) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tény, hogy a vitamin szedés nem véd meg a betegséggel szemben. ;) Tulajdonképpen nem sok értelme van szedni ezeket. Normális kiegyensúlyozott táplálkozás bőven elég.

Nagy dózisú C-vitamin meg teljesen felesleges :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86185) icecave válasza r3dsnake (#86182) üzenetére


icecave
nagyúr

Xiaomi kinti oldalán csomó szín van, itt meg mindenhol csak a szürkét lehet venni :( Bár tudom, szilikon koton csak 1 dolcsi az ebay-en rá, de akkor is, minek csúfítsam el, ha elvileg lehet venni külön színekben?

(#86186) Tibee86 válasza r3dsnake (#86182) üzenetére


Tibee86
veterán

Ártani nem árt, főleg, ha mondjuk küldenek egy gyárilag selejtet, vagy az első töltősnél elfüstöl.
A 2A tényleg előny elismerem (nekem egyelőre felesleges, nincs táblám), viszont a" jóval jobban néz ki" elég szubjektív. A garancia szerintem fontosabb egy powerbank-nál, mint az, hogy mennyire néz ki jól.

[ Szerkesztve ]

(#86187) Vasinger! válasza r3dsnake (#86182) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Itt ingyenes a szállítás? És egyébként gari azért elég jól tud jönni, ezek azért el tudnak romlani, még ha nem is sűrűn.

(#86188) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#86184) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem kutya bajom, pedig tekerek rendesen. Tegnap is 124 km-t mentem 9 fok volt max, meg csak tárkonyos sem vagyok ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86189) r3dsnake válasza icecave (#86185) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Yap, a lila szexi, de amúgy sehol nem láttam még eladóként szürkén kívül. Forgalmazva van már egyáltalán?

Tibee86: Garit kapsz végülis, ha visszapostázod. Amcsiba küldtem már levélként apróságot párszáz forintért.

Vasinger!: Alapvetően ingyenes, de akksis eszközkre nem. ($8)

[ Szerkesztve ]

(#86190) icecave válasza r3dsnake (#86189) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk nem pont a lilára erektálok személy szerint, de egy zöld,vagy fekete jó lenne.

(#86191) r3dsnake válasza icecave (#86190) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk én azért nem izéltem a színen, mert legtöbb esetben fekete gyári szilikontokjában tartom. Táskába csak úgy bevágni nem merném az alut.

(#86192) icecave válasza r3dsnake (#86191) üzenetére


icecave
nagyúr

Adnak hozzá? Képet!!! :R :D

(#86193) Vasinger! válasza r3dsnake (#86189) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Lehet elcsábítottál. Akkor ez biztos eredeti? És mi van ha hibásat küldenek vagy valami?

(#86194) r3dsnake válasza icecave (#86192) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem adnak, vettem, az a szilikontok, amiről te is beszélsz. Vagy van alapból a műanyag doboza is, az is jó, csak abból nem lehet kábelt kivezetni.

Vasinger!: Biztos, hivatalos Xiaomi partner. eBayen is lehet találni eredetit, de ott rizikós. Megpróbálom megkeresni az eladót, akitől vettem, hogy neki van-e még.

[ Szerkesztve ]

(#86195) icecave válasza r3dsnake (#86194) üzenetére


icecave
nagyúr

És a szilikon tok nem koszolódik? Az ilyenek úgy szokták a gyöszt gyűjteni, hogy "hajjaj".

Én is agyalok rajta, nekem is infót pliz. Aztán még ma lemondhatom az E*igitalosat, végülis még meg is érdemelnék :D

[ Szerkesztve ]

(#86196) r3dsnake válasza icecave (#86195) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az eBayes eladó már nem árul ilyet, úgyhogy ha tutira akartok menni, akkor a fenti iBuyGou. Ha kockáztatni 1-2 ezer spórolásért, akkor meg eBay vagy Aliexpress.

Az enyém így néz ki fél év után. Kicsit szöszös, de ennyi. (Szörnyű ez az asztal, már nagyon cserélni kéne. :D )

[ Szerkesztve ]

(#86197) icecave válasza r3dsnake (#86196) üzenetére


icecave
nagyúr

Rendeltél már akkor az iBuyGou-ról? Mennyi idő lehet, míg megjön?

(#86198) madgie


madgie
titán

No, visszaköltöztettem a kontaktokat iCloudra... tudja valaki, mi a nyavalyás rosszbajnak nem teljes képernyőn jelennek meg a képek, ha hívnak? Főleg csak ezért ugrottam a guglikontaccról.

(#86199) Vasinger! válasza r3dsnake (#86196) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csere yoobao-ra? :D

Amúgy az akksikat nem szívesen postázzák, nekem ezzel csak ennyi a bajom.

Szállításra ezt írja az oldal:

Shipping Advice* Any order containing removable battery can only shipped via DHL.
* US$40 is added to Shipping Charge If your Zipcode is listed in DHL remote area: http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp
* NL Post Parcel tracking site is :http://www.17track.net/index_en.shtml
* DHL is Not available to Morocco,Brazil,Argentina,Russia,Ukraine,Turkey,Russia,Greece.
* Netherland Post is the ONLY Shipping Method for Israel and Greece
* Xiaomi Power Bank can Only be shipped via Netherlands Post.
* Ibuygou ship order to your Paypal Address as default.

Akkor a Netherlands Post alatt a NL &MY Post(Tracking No)-t érti?

(#86200) r3dsnake válasza icecave (#86197) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jah fülest, kb 3 hét volt. Most megint fogok onnan.

Vasinger!: Tedd bele a kosárba és kiírja konkrétan adott termékhez.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.