Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) vans? válasza Gergőke88 (#85796) üzenetére


vans?
őstag

[link] esetleg? bar nem probaltam.

hábm bábm

(#85802) Gergőke88 válasza Bling95 (#85797) üzenetére


Gergőke88
addikt

Koszi! Neked is Picike8.
Meglatom, hogy a 6+ eseten is drasztikus e.

(#85803) #51177472


#51177472
törölt tag

Fogorvoshoz keszulok, van egy brutal erzekeny fogam ami mar kegyetlenul elkezdett fajni a napokban. Kivulrol nincs gaz vele, gondolom gyokeres problema.
Eddig egyszer voltam fogorvosnal, volt egy rosszul nott fogam es kiszedtek. Akkor a nyelvem ala kaptam a tut, most a szajpadlasba fogom. Mennyire veszes oda? Sajna a tu nagy felelmem.

(#85804) #51177472 válasza #51177472 (#85803) üzenetére


#51177472
törölt tag

Illetve valami bevallt tippetek nincs ideiglenes megoldasra a szajvizeken/tean kivul?

(#85805) Jojo5


Jojo5
őstag

Valaki ismeri innen a snickers munkaruhakat ? Le van egy vizhatlan teli kabat 86 rol 43ra akciozva....
ez lenne az

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#85806) kali válasza #51177472 (#85803) üzenetére


kali
legenda

kicsit kellemetlen, de nem vészes, legalábbis szerintem.
mondom ezt úgy, hogy szájsebészetre jártam korábban hetente kétszer, több héten keresztül - és még nincs vége, csak "pihenési" időszak van -, szóval nem egyszeri tapasztalat, sajnos...
a fájdalom csillapítására gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#85807) #51177472 válasza kali (#85806) üzenetére


#51177472
törölt tag

Igen, barmi ami enyhiti.. Aludni nem tudok, nagyon erosen faj. Tea, szajvizek, gyogyszerek voltak mar, erzestelenito nincs most itthon. Szegfuszeggel probaltam enyhiteni, mukodik is, de csak amig a fognal van..

(#85808) icecave válasza #51177472 (#85807) üzenetére


icecave
nagyúr

Pálinka...

(#85809) vans? válasza #51177472 (#85807) üzenetére


vans?
őstag

:( kitartas! elozmeny nelkul egyszer csak gyokerkezeles kell, ilyen van? semmi nem latszik a fogon? nagyon sunyi...

hábm bábm

(#85810) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az ilyen mit érez a 170 ezres árával :F

(#85811) #51177472 válasza vans? (#85809) üzenetére


#51177472
törölt tag

2-3 hete elkezdett erzekeny lenni, es tegnap ota beutott.:(

icecave: persze, azzal folyamatosan oblogetek.

(#85812) kali válasza #51177472 (#85807) üzenetére


kali
legenda

amennyiben gyulladás a fájdalom oka, úgy nekem a (nagyon) hideg vízzel történő öblögetés segített, de csak percekre - meg amikor érintkezéskor beleütött, akkor csillagokat láttam, de utána percekre hatásos volt -, szóval gyakorta megjártam a konyhát a hűtő miatt, aztán vettem/szereztem be fájdalomcsillapítót, mert a régi/házi praktikák nem segítettek.
persze pont hétvégén fájdult meg, amikor vidékre utaztunk, így napokig kínlódtam, amíg vissza nem jöttünk budapestre, addig is algoflex forte, ketodex és advil ultra felváltva, néha alig bírtam kivárni az egyik "kihordási" intervallumát - ketodex 8 óra, algoflex forte 6 óra, advil 4 óra -, már fájt, de még nem vehettem be a másikat, mert csak ütötték volna egymást, ááá...
később írtak fel dalacin kapszulát is, de arra már nem volt szükség - itt figyel talonban -, meg amúgy is elég brutál antibiotikum.

[ Szerkesztve ]

(#85813) Blaise válasza #51177472 (#85807) üzenetére


Blaise
veterán

Cataflam vagy Voltaren, mindkettő receptköteles.

(#85814) #51177472 válasza kali (#85812) üzenetére


#51177472
törölt tag

Igen, annyi a szerencsem hogy hetkoznap van, holnap rohanhatok is..
Cataflamot vettem be, remeljuk hatni fog. A szegfuszeges megoldas egyebkent nagyon kiraly, mert erosen zsibbazt.
De ezt a szajpadlasos injekciot nem tudom elkepzelni, foleg nem x hetente...

[ Szerkesztve ]

(#85815) kali válasza #51177472 (#85814) üzenetére


kali
legenda

a cataflam jó, elég erős, de (már) nem írják fel könnyen, régebben mindig volt itthon, egy ideje nincs.
ja, gyomorra nem a legjobb.
nekem nem hatott a szegfűszeg.

(#85816) Ferko75HUN válasza #51177472 (#85814) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Az injekció nem gáz hidd el, csak belegondolva az.
Prosztó megoldás, de mikor kínok között vagy és a gyógyszer sem segít, a fájós fogra szívsz levegőt és értékes fájdalommentes másodperceket nyerhetsz vele.
Esetleg megpróbálhatsz vmit kikapni a fagyasztóból és tedd rá az arcod fájós oldalára.
Részvétem, szurkolok hogy minél hamarabb túl legyél rajta! :(((
Sajnos pár éve átmentem ezen én is, ünnepek alatt, onnan a tapasztalat. :)

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#85817) GALARDO


GALARDO
addikt

Milyen sok egyedi készülék van idén...

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#85818) kali


kali
legenda

nyugis zene éjszakára, jó a basszus, meg a néni sem utolsó; link :))

[ Szerkesztve ]

(#85819) r3dsnake válasza legiaap (#85778) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

4 es fel ora usage, 17 ora standby -> 40%.

Egyreszt eddig ilyen nemigazan volt, hogy napkozben ne kelljen toltore dobnom, masreszt ennyi ido alatt eddig lazan osszeszedtem 6-7 ora usage-t, ami nyilvanvaloan nem volt valos. Ezt a 4 es fel orat teljesen realisnak erzem egesz napra.

Amugy ez a Sex Tape c. "film" kinosan szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#85820) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kinn van a media markt oldalán a black friday ajánlat: [link]

A tévék egészen durvák.

(#85821) Zjunior válasza r3dsnake (#85820) üzenetére


Zjunior
veterán

A konyhai robotgép inkább:DD
15k ért nem rossz...
Megvárom az edigital válaszát!:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85822) agabe válasza Zjunior (#85821) üzenetére


agabe
addikt

Ez meg csak az elozetes csutortoki nap, es csak par termek (talan csak azok amik kint vannak a hirdtesben) lesznek meg learazva, de penteken minden (legalabbis ilyesmit mondtak) olcsobb lesz csak van ami jobban es van ami kevesbe.
Erre kulonben nem az edigital fog valaszolni, mert az edigital miatt csinalja a mm is az akciot, csak megfejeltek ezzel a csutortokkel. pentek hajnalban megnezik az edigital oldalat, es ok fognak ra valaszolni nyitaskor. Kivancsi leszek :)
A 48colos sony tv egesz kellemes arban van, es viszonylag jo kepu keszulek, de azert ez messze van az amcsi es angol black friday-es akcioktol. Penteken majd kiderul mennyire eroltetik meg magukat. :))

[ Szerkesztve ]

(#85823) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#85796) üzenetére


Cyberpunk
félisten

YT-n zenethallgatni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85824) Picike8 válasza Jojo5 (#85805) üzenetére


Picike8
aktív tag

Én igen! Snickersben járok majdnem egész évben. Nekem szerintem casualabb van, mint ez, de nagyon durván jó. Eddig egyszer ázott át, de akkor is csak azért mert szakadó esőben kellett biciklizni egy órán át, de azt szerintem egy esőkabát se éli túl.

(#85825) ittakary válasza madgie (#85766) üzenetére


ittakary
nagyúr

GMAIL jelszót lehetetlen feltörni. Ők valami másodat törték fel és onnan jutottak hozzá.

Amúgy nem is értem mire gondol Legiaap kolléga a biztonság terén :) Pl ne szedd le "Csing Csang hiper szuper mail kezelője" nevű appot, hanem csak megbízható forrsásból válassz.

(#85826) Zjunior válasza agabe (#85822) üzenetére


Zjunior
veterán

Persze, de ez is jobb mint a semmi...
Kinnt nem is ennyi az áfa!:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85827) madgie válasza ittakary (#85825) üzenetére


madgie
titán

Idén a Microsoft fiókom lett feltörve :D

(#85828) Malachi válasza r3dsnake (#85820) üzenetére


Malachi
addikt

iPad Mini 16 GB - 60k? viszket az ujjam a gombon... de tévét akarok venni.

(#85829) madgie - most néztem, tényleg nem retina. el is múlt a viszketés. :)

[ Szerkesztve ]

(#85829) madgie válasza Malachi (#85828) üzenetére


madgie
titán

Retina nélkül az iPad félkarú óriás :)

(#85830) lacy86 válasza Cyberpunk (#85823) üzenetére


lacy86
addikt

Este nem ertettem a kiirasodat!

Leakarod cserelni a Samsungot?! :/ ;] ;]

(#85831) r3dsnake válasza Malachi (#85828) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Holnap legyen retina 80-ert es instantget. En a helyedben nem sietnem el, es tuti nem vennem az elso gen-t.

(#85832) Jojo5 válasza Picike8 (#85824) üzenetére


Jojo5
őstag

Király, ez elvileg 100% vízhatlan, vettem 1 windstopper-t melóra, de bemerem ezt is vállalni és akkor elmondhatom, hogy megspóroltam magamnak 60k-t legalább...

Melóban nálunk mindenki ilyenbe jár aki pénzes, XTR gatyák Gore-Tex felsők több száz ezerért...

Akkor nem lövök félre evvel a kabáttal ha 43 ért elhoznám :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#85833) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Édes istenem ez a magyar posta...400 forintos elsőbbségi +-t vizettek a csomagomra, és baszott megjönni, úgy, hogy tegnap reggel adták fel. :(((

(#85834) madgie válasza -secret- (#85833) üzenetére


madgie
titán

Ezeken nem kell meglepődni, állami intézmény, a szó "legnemesebb" értelmében.

A kedvencem az tőlük, amikor mennél felvenni a mozgásképtelen, idős rokonod (szülő) levelét (amit adott esetben meg sem próbált kézbesíteni a kézbesítő, mert nem volt kedve, vagy menstruált, vagy mittomén) és nekik nem jó ám a sima meghatalmazás, a címzett kell hozzá személyesen. Erre néz az ember WTF fejjel ,hogy ha fel tudna jönni, nem engem küldött volna...

(#85835) ittakary válasza -secret- (#85833) üzenetére


ittakary
nagyúr

elsőbbségivel is csak másnapra, azaz mára jön meg :)

(#85836) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Black Friday akciókat figyel valaki közületek?

Itthon melyik webshopokat érdemes nézni?
edigital nagyon nyomul pl :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#85837) agabe válasza Zjunior (#85826) üzenetére


agabe
addikt

Ez nem az áfán múlik... 50-90% -os kedvezmények vannak ott, itt meg lesz 10-70% ( ami szerintem azt jelenti, hogy lesz pár cucc ami tényleg baromi olcsó lesz, néhány olcsó, és sok meg hasonlón mint ami ma már látható az mm oldalán 10-20% -al alacsonyabb áron mint alapból)

(#85836) CharlieDrop:
Edigital, és MM hirdetett eddig, de lehet, hogy beugrik még más is.
Kíváncsi leszek mennyien rohamozzák majd meg őket, és a weboldalak éjféltől mennyire lesznek elérhetők.

(#85825) ittakary :
Nem tudom mit lehet és mit nem feltörni, de a kétlépcsős azonosítás a Gmailnél elég biztonságossá teszi onnantól hogy ez be van állítva tényleg nehezen képzelem el, hogy feltörik.

[ Szerkesztve ]

(#85838) ittakary válasza agabe (#85837) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is be van lőve :) Facebook, Steam, Gmail nálam igy van védve.

(#85839) r3dsnake válasza madgie (#85834) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálunk, ha csomag jön mindig kiviszi magával a postás kocsival, de soha nem próbálja meg kézbesíteni, csak bedobja az értesítőt. Ha ezzel visszamegyek a postára, akkor elküldenek, mert nem ért még vissza a kocsi a külterületről, és menjek vissza 3 után. Mi a tökömért viszi ki, ha meg se próbálja kézbesíteni? És legtöbb esetben így már aznap át se tudom venni a csomagot/ajánlott levelet, mert délután szembesülök vele, hogy lett volna.

(#85840) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ejj ERRE rögtök lecsaptak, szombaton mentem volna fel megnézni, de ilyen áron esélytelen volt, hogy marad addig.

(#85841) Zjunior válasza r3dsnake (#85839) üzenetére


Zjunior
veterán

Azért mert paraszt, lusta kivinni főleg a nagyobb csomagokat nem fogja hurcolni.
Nekem azóta hozza mióta besattyogtam érte, kértem a főnököt, mondtam ha nem változtat , vagy jön másik postás helyette annyiszor beírok a panaszkönybe minden értesítőnél, ha nem hozza be.:)
Azóta nincs gond. :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85842) Gergőke88 válasza r3dsnake (#85840) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pczalog....
Nem lepodnek meg ha "talalt" keszulek lenne....

(#85843) Tibee86 válasza Zjunior (#85841) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálunk is volt egy ilyen postás, szimplán lusta volt, és egyszerűbbnek találta az értesítőt bedobni, mint becsöngetni. Egy bepanaszolás elég volt, azóta normálisan végzi a munkáját.

[ Szerkesztve ]

(#85844) ittakary válasza Gergőke88 (#85842) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dobozzal tartozékokkal? Ha igen... Igy járt valaki.

(#85845) icecave válasza -secret- (#85833) üzenetére


icecave
nagyúr

Ohh, nekem az utóbbi 2 csomagom elsőbbségivel jött (levélként feladva ugye). Egyiket hétfőn adták fel és köv. hétfőn jött meg, a másikat keddi napon adták fel, köv. hét szerdán figyelt bent az értesítő (nem voltam itthon). Közben jött sima postával is, az ideért másnapra :D

Kérdeztem, hogy akkor miért is fizetem az elsőbbségit, azt mondták, 85%.ban odaér másnapra, de a maradékban 5 munkanap is lehet. :U

[ Szerkesztve ]

(#85846) madgie válasza icecave (#85845) üzenetére


madgie
titán

Nálam az a volt a legtutibb postás kaland, amikor Debrecenbe eladtam egy fotós cuccot és a postán csomagként feladva olyan árat mondtak, amiből autóval oda-vissza megjártam volna az utat (cirka 200 km amúgy) :DDD

(#85847) r3dsnake válasza Gergőke88 (#85842) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ennyiért leszarnám.

Amúgy a postánál különösen vicces, hogy belföldön súlyos pénzeket ki kell fizetni postaköltségre, közben meg a világ másik végéről a 200 ft-os fóliát ingyen bedobják a házhoz.

[ Szerkesztve ]

(#85848) CharlieDrop válasza agabe (#85837) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Kintről UK, DE érdemes nézni valamit?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#85849) -secret- válasza ittakary (#85835) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, csak az a baj, hogy nem jött meg mára. :U :(((

(#85850) Tibee86 válasza -secret- (#85849) üzenetére


Tibee86
veterán

Még azért van bőven ideje.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.