Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86051) Cyberpunk válasza legiaap (#86046) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ahogy utána sokáig szifont. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86052) HUTCHDB válasza kali (#86050) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez z3c-nél mit jelent?
Mennyi a kijelzőidő?

A másik kérdésem pedig az, hogy itt iphone-nál, hogy lehetne megmérni a valós kijelzőidőt, mert most csak a használati időt tudjuk kiolvasni a menüből, ami meg ugye nem ugyanaz...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86053) Cyberpunk válasza kali (#86050) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért ez nem egészen van így, miután huzamosabb ideig használtam mindkét készüléket, nem jelenteném ki, hogy rosszabb lenne az 5S-nél üzemidő szempontjából, noha én nem szintetikus teszttel mérek az igaz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86054) deere válasza kali (#86050) üzenetére


deere
csendes tag

Kamerában rosszabb lenne a Z3 C?
Nálam ez is elég fontos, és valószínű az ujjlenyomat-olvasó is hiányozna i5S után :(
Nem tudom mit csináljak...

(#86055) icecave válasza kali (#86050) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez tény és való, kamera nem a legjobb (viszont bőven vállalható kategória), de nekem fontosabb volt az üzemidő, sokkal. 2 napig én simán elvagyok vele, de sokszor csak a 3. napon töltöm, igaz, nem egész nap ezen lógok. Legtöbbet a Spotify megy, nem a böngésző.

deere: Egyszerű, maradj 5S-en. Ha ezek nélkül nem vagy meg, hiába tengernyi más akár jó feature, akkor is azon fogsz síni, ami nincs,de máshol megszoktad.

[ Szerkesztve ]

(#86056) kali válasza HUTCHDB (#86052) üzenetére


kali
legenda

túlzás nélkül mondhatom, hogy a z3c a másfélszeresét tudja az 5s-nek.
ios 8 óta jobban megállapítható a használati idő, mert százalékos arányban összeadható, hogy milyen folyamatok mennyit mentek, és a folyamatok milyensége nagyjából jelzi, hogy az kijelzős vagy más jellegű.

Cyberpunk; néhány napig volt alkalmam csak összehasonlítani, de nem hozta a várt eredményt, elmaradt kicsit az 5s mellett. a teszteket csak utána néztem meg, azok alapján is csak kicsivel marad el.

deere; igen, engem csak a kamera tántorított el, nem vállalhatatlan persze, de ha már megszoktam a jót, akkor nehéz lemondani róla.
a jó akkumulátoros üzemidő miatt, akár a valóban hasznos és kényelmes ujjlenyomat-olvasóról is lemondanék, ha kamerában egál lenne, de még így is gondolkodom rajta, mert cserélném már az 5s-t, csak nehéz utódot találni...

icecave; ahogy fent is írtam, nem vállalhatatlan a kamera, végszükség esetén így is beleugrok majd, de csak az akkumulátoros üzemidő miatt, nekem a mobilinternetes böngészéshez kell a jó szufla.
netán megőrülök és nóta 4 lesz, ott az ujjlenyomat-olvasó sem marad el, ha másmilyen is.

[ Szerkesztve ]

(#86057) Cyberpunk válasza deere (#86054) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem egy nagy cucc az ujjlenyomat olvasó, de kinek mi a fontos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86058) deere válasza Cyberpunk (#86057) üzenetére


deere
csendes tag

Nálam is inkább már megszokás...

(#86059) HUTCHDB válasza kali (#86056) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De mennyi az annyi a z3c-nél a kijelzőidő?

Én i6 előtt g2-őt használtam, mindenki el volt ájulva, hogy az lg-ben mennyit bír az akkumulátor, aztán most azt tapasztalom, hogy az iphone kb. 1,5 x-ét tudja.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86060) Cyberpunk válasza kali (#86056) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Alapban egy kicsit jobban merül éjszaka, de ez szerintem minden robotra jellemző. Legalább is ezt vettem észre. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86061) r3dsnake válasza Cyberpunk (#86057) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Legkényelmesebb feature ever.

(#86062) kali válasza HUTCHDB (#86059) üzenetére


kali
legenda

használati mód függvénye, ahogy minden más telefonnál is, ezért nincs értelme pontos értéket írni, de viszonyítási alapnak;

5s

z3c

akinél az 5s 4 órát tud kijelzőben, mert magasabb fényerőn használja...stb, annál azonos használati mód mellett a z3c 6 óra környékén simán fog tudni, és arányosan felskálázva, akinek az 5s 6 órát, annak a z3c 9 óra környékén, 8 óra esetén 12 órát...stb.

(#86063) icecave válasza HUTCHDB (#86059) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor ez is használattól függ. Igaz, én i5-ről váltottam annó G2-re, de utóbbi oda-vissza alázta üzemidőben az iPhone-t.

(#86064) deere


deere
csendes tag

Akkor valoszinu, marad az i5S. Nekem az akku idovel semmi bajom, nalam siman bir egy napot...
Amugy is, ha cserelnek valoszinu az Alphat-t valasztanam, jobban tetszik mint a Z3, tamogatottsag is jobb a samsungnak, kamera is rendben van, gyors...

(#86065) Cyberpunk válasza r3dsnake (#86061) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nélküle is jó volt, meg jó is lesz. :DDD szerintem a koppintásos feloldás a legjobb, persze biztonságilag nem olyan, de mondjuk nem is úgy állok hozzá, hogy na most ezt biztos ellopják.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86066) r3dsnake válasza Cyberpunk (#86065) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Passcode nélkül nem használnék portable eszközt (kivéve a kindle-öm, az nem jelent túl nagy biztonsági kockázatot, hogy hol tartok adott könyvben. :D )

(#86067) HUTCHDB válasza kali (#86062) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na ez tényleg érezhető különbségnek tűnik minden használati téren.

Mindjárt megpróbálom megkeresni, hogy egy i6-nál mit hoztak ki.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86068) icecave válasza HUTCHDB (#86067) üzenetére


icecave
nagyúr

(#86069) GALARDO válasza r3dsnake (#86061) üzenetére


GALARDO
addikt

+1

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86070) Tibee86 válasza r3dsnake (#86061) üzenetére


Tibee86
veterán

+1
Nem kell már olyan telefon, amin minden feloldáskor/vásárláskor pötyögni kell kódokat.
Pedig mennyien mondták mielőtt elkezdték használni, hogy őket nem érdekli, nem fontos az ujjlenyomat olvasó.

#86063: Az i5 és az i6 között elég nagy különbség van üzemidőben, már az 5-5S között is érezhető a difi.

[ Szerkesztve ]

(#86071) Tibee86 válasza icecave (#86018) üzenetére


Tibee86
veterán

Még most is ugyanannyi a külső akku, mint tegnap.

(#86072) madgie válasza Cyberpunk (#86065) üzenetére


madgie
titán

Szerintem meg a Motorola Active Display-e a legjobb, kveszed a zsebedből már mutatja az esetleges eseményeket, csak le kell húznod az ujjad, mutatja is. Igaz, csak amoled esetén van értelme.

(#86073) manchester85


manchester85
addikt

Na vettem egy retina minit, micsoda különbség az első generációshoz képest. :) Ahogy néztem, iOS 8-cal rendesen laggolt, szerencsére ezen még iOS 7 van. Bruttó 270 dollárt megért szerintem. :)

i6 Silver

(#86074) Tibee86 válasza Tibee86 (#86071) üzenetére


Tibee86
veterán

Rendeltem egyet, ennyiért porfogónak is jó lesz.

Manchester85: Annyiért tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#86075) icecave válasza Tibee86 (#86071) üzenetére


icecave
nagyúr

Most tudtam csak ránézni: "Forgalmazás vége: 2014.11.22.". Fenébe. :(

(#86076) Tibee86 válasza icecave (#86075) üzenetére


Tibee86
veterán

Az ma van, én 5 perce rendeltem meg.

(#86077) Jojo5 válasza manchester85 (#86073) üzenetére


Jojo5
őstag

iOS8-cal laggol ? :F :F

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#86078) icecave válasza Tibee86 (#86076) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom, de már nem rendelhető.

(#86079) Tibee86 válasza icecave (#86078) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, most nézem, hogy elfogyott, mikor én rendeltem volt még 14. Akkor sajna lemaradtál. :(

(#86080) icecave válasza Tibee86 (#86079) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindegy, lehet a sors akarta így :D

Más: aki már használ inboxot, hogy műxik? Csak Gmail fiókot lehet hozzákapcsolni,vagy mint most már gmail appban, másfajtát is? Ha utóbbi, úgy műxik, mint pl. outlook, külön tudom tenni témakörönként, de akár e-mail címenként is a maileket?

(#86081) r3dsnake válasza Tibee86 (#86071) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De az AppleTV nem. :(((

(#86082) Tibee86 válasza r3dsnake (#86081) üzenetére


Tibee86
veterán

Biztos tudták, hogy azt nem akarok venni. :D
A mai napig nem igazán tiszta számomra, hogy pontosan mire is jó egy Apple TV.

[ Szerkesztve ]

(#86083) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#86084) madgie válasza r3dsnake (#86081) üzenetére


madgie
titán

Pár hónapja odaadtam volna olcsón az enyémet, de most, hogy visszajöttem iPhone-ra, marad :DDD

(#86085) madgie válasza r3dsnake (#86083) üzenetére


madgie
titán

Haláli :DDD

(#86086) gyuromoj válasza Vasinger! (#85968) üzenetére


gyuromoj
veterán

IPEGA Bluetooth 3.0 univerzális játék kontroller telefonokhoz, tabletekhez

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86087) r3dsnake válasza gyuromoj (#86086) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez eBayen 3-4k körül megy.

(#86088) madgie


madgie
titán

Tényleg, olcsó, de mégsem bóvli eszközt keresnék én wifi repeaternek. Valakinek van tapasztalata ezügyben? Valami olcsóbb konnektoros router, vagy ragaszkodjak a kicsit drágább repeaterekhez? Jó lenne, ha a kertbe is kimenne a jel (meg a ház egyes sarkaiban vakfolt van, a budin sem megy a szifon, milyen dolog ez :D)

(#86089) icecave válasza Tibee86 (#86079) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, addig frissítgettem utána,hogy egyszer csak megint kosárba lehetett tenni. Aztán megint kiirta,hogy töröljem a kosárból, mert nincs és nem is lesz több, elfogyott. Mondom csakazértsem. Mivel asszony még aludt, 5 percenként frissíthettem, hátha. Na, egyszer csak aktív lett a "megrendelés elküldése" gomb :D

Hála az égnek, hogy sokáig aludt az asszony és nem indultunk még el piacra. :C

(#86090) Vasinger! válasza gyuromoj (#86086) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ennyit nem költenék rá, max 2-3k-t ahogy Redsnake is írta. :)

icecave:

loool és nekem is ment :D Köszi, hogy írtál mert nem próbáltam volna meg :D :R

[ Szerkesztve ]

(#86091) Tibee86 válasza icecave (#86089) üzenetére


Tibee86
veterán

Király. :D
Biztos sokan berakták tegnap a kosárba, csak nem tudták megvenni vagy valami, és visszakerült a készletbe.

(#86092) icecave


icecave
nagyúr

Hát igen, most is frissítgetem még, de hol szürke,hol zöld a kosár. Mondjuk pont lesz*rom most már. Megvan, az a lényeg. Igaz, jobb lenne egy fekete, de nem fogok ezen szőrözni. Ha bírja majd a munkanapot a Z3C töltés nélkül (és vaszleg fogja), akkor nem fogja bántani a szemem, az iPad úgyis fehér, ahhoz majd illik.

(#86093) ittakary válasza icecave (#86018) üzenetére


ittakary
nagyúr

Milyen VGAt vettél? :)

(#86094) icecave válasza ittakary (#86093) üzenetére


icecave
nagyúr

Sapphire HD7850 OC 2 GB Dual-X - használtan 30-ért. Minden megy rajta még full HD-ban, és ha újat vettem volna, csak jelentősen többért tudtam volna ennél jobbat venni.

(#86095) ittakary válasza icecave (#86094) üzenetére


ittakary
nagyúr

soha nem volt még új VGA-m :D csak apróról :)

(#86096) r3dsnake válasza madgie (#86088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha van valahova lehuzva kabel a routertol a legtavolabbri pontra tegyel egy routert, switchportba dugva, dhcp nelkul ugyanazzal az ssid-vel es jelszoval. Az eszkozok igy atmasznak egymas kozt es nem kell kulon alhalozatbol natolva hasznalni (mint pl. a repeatereknel). A masik megoldas a WDS, de az lassu.

(#86097) madgie válasza r3dsnake (#86096) üzenetére


madgie
titán

Nincs üres kimenet a routeremen meg sajnos a távoli szobákba sem tudom átvinni a kábelt. Illetve át tudnám, de nincs kábelcsatorna azokban falakban, anélkül meg ronda a csügő kábel.

(#86098) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#86099) Malachi válasza B-L-A-C-K (#86098) üzenetére


Malachi
addikt

én azt a szülőt zárnám be a srác helyett, amelyik ilyen gépet ad egy gyerek kezébe.

(#86100) #76385920 válasza Malachi (#86099) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ja, egy ilyen autó tapsztalatlan kézben fegyver. Mégha ez nem is egy über sportkocsi.

Az ESP, ABS, AIRBAG sem tudja a fizikát megb..ni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.