Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) b4zsi- válasza Xero (#85098) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lehet Vida Ildikó adta fel a hirdetést. :DDD

(#85102) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mekkorajó. Megoldották spotify-nál, hogy bármelyik épp aktív spotify klienst tudjam vezérelni telóról. Nem kell egy hálózaton sem lenniük, simán kapcsolgatom mobilnetről a zenét az asztali gépen. Így viszont értelmét vesztette a Remoteless alkalmazás.

(#85103) icecave válasza r3dsnake (#85102) üzenetére


icecave
nagyúr

Dehát ez már tök régóta benne van. Most találtad meg? Vagy elképzelhető a lehetetlen, andoidon előbb volt a funkció, mint iOS-en?

(#85104) ittakary válasza Xero (#85098) üzenetére


ittakary
nagyúr

sirok :DDD

(#85105) Vasinger! válasza r3dsnake (#85102) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ehhez kell prémium? Mert freeben én nem látok sehol se ilyen opciót.

[ Szerkesztve ]

(#85106) Cyberpunk válasza r3dsnake (#85102) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez droidon már megvan egy ideje, már szerdán feltűnt, mikkor vettem a szarszungot. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85107) r3dsnake válasza icecave (#85103) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Eszközök között ment régóta (azonos hálózaton iPhone és iPad között), de a desktopon futó zenéket nem dobta fel nálam sosem telóban. Eleve így tűnt most fel, hogy láttam lenti sávban az appban, hogy mi szól. Tetszik, hogy neten keresztül oldották meg, így a munkahelyi gépek tűzfalát sem kell baszkurálnom, hogy átengedje a remoteless-t.

Vasinger!: Nemtom kell-e, én azt használok.

Amúgy a battery usage-nál nálatok is általában a facebook van topon? Nem használom gyakran, inkább a messengerben írogatok, de van, amikor játékoktól is többet drainel. Most levettem róla a notit, és nem indítom el holnap délutánig. Kíváncsi leszek eltűnik-e az utolsó 24 órából.

[ Szerkesztve ]

(#85108) nofi válasza Vasinger! (#85105) üzenetére


nofi
őstag

Kell hozzá premium :K

Ezt a családi előfizetéses csomagot használja valaki Spotifynál? Áttértem a családi csomagra, de hiába küldöm ki a redeem kódot, nem tudják elfogani...

Xbox GT: nozsolt

(#85109) r3dsnake válasza nofi (#85108) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hallottam róla, hogy lesz, de csak amcsiban volt még aktív akkor. Mipéz?

(#85110) nofi válasza r3dsnake (#85109) üzenetére


nofi
őstag

Eddig 5€ volt egy főnek, de ha családtag vagy, akkor a "host" fizet 7,3€-t 2 premium accountért. Ha jól emlékszem 4 családtagig lehet bevonni.

Xbox GT: nozsolt

(#85111) r3dsnake válasza nofi (#85110) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem rossz, bár ez rám nem vonatkozik, mert a T-n keresztül van előfizum. Ha több családtagot vonsz be, akkor is ennyi marad?

(#85112) nofi válasza r3dsnake (#85111) üzenetére


nofi
őstag

Nem, folyamatosan drágul, de pár euróval mindig olcsóbb lesz a külön előfizetéseknél. Szerintem ez az ár már így is nagyon a határokat feszegeti, komolyabb csökkenésnél szerintem egy csomó kiadó leszedetné magát.

Xbox GT: nozsolt

(#85113) ittakary


ittakary
nagyúr

Rendeltem ma péklapátot :D Madgienek már van, és utálja, szóval kiváncsi leszek :D

(#85114) Vasinger! válasza nofi (#85108) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ja értem. Jó lenne ez a prémium Spotify szolgáltatás, csak kár, hogy pont amikor kéne akkor nem tudnám használni, mert mobilnetem fél perc alatt megenné. :(

(#85115) nofi válasza Vasinger! (#85114) üzenetére


nofi
őstag

Ezt nem teljesen értem. Éppen a Premiummal tudsz letölteni előre zenét a telefonodra...

Xbox GT: nozsolt

(#85116) Vasinger! válasza nofi (#85115) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nyilván, de ennek úgy lenne értelme, ha nem kéne mind az 40 GB-ot letölteni a telefonomra, hanem netről streamelné le amikor éppen kell.

A spotify épp azt váltaná ki nálam, hogy mindig le kelljen tölteni számokat a telefonra, mert egyébként nem tudok zenét hallgatni...

[ Szerkesztve ]

(#85117) Xero válasza r3dsnake (#85107) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam jelenleg:
Sleep Cycle (éjszaka csak bedobom az ágyba nincsen töltőn)
Phone
Calendar

A top 3. A FB valahol a top 10 alján tanyázik. :DDD

(#85118) r3dsnake válasza Xero (#85117) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam most a speedtest a top, tegnap tesztelgettem a netet (a telóra nem megy át az 50 mega, majd routert kéne cserélni...), de amúgy az FB szokott lenni a toppon. Pedig a run sackboy run sokat pörög.

A sleep cycle-t én is használom, bár töltőn.

(#85119) Vasinger! válasza r3dsnake (#85118) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az a vicc, hogy nálam se igazán száguld át a zinternet' se iPad-re, se iPhone-ra. Egy Linksys E900-as rotuerem van, kb. fél méterre az eszköztől, de jó ha 30-40 Mbit/s jön át, pedig 120 lenne a max. Nyilván az N-es szabványnak alacsonyabban vannak a valós korlátai mint a névleges, de a noti simán megkapja a 80-100 Mbit/s-ot ugyanazon a Wifin, akkor az Apple mobileszközei miért nem?

(#85120) ittakary válasza Vasinger! (#85119) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nálam is 30mbit a max... sajnos nagyon "zajos" a környezet, mert panelház és kb mindenkinek van wifije :/

(#85121) r3dsnake válasza Vasinger! (#85119) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az Apple csak 5ghz-en támogatja a 40mhz-es csatornákat. Gondolom 2,4-es a routered és a notid ezért megy maxon, iPhone meg ezért nem. Itt is ugyanez van. Bár öcsém retina minijére átmegy a teljes sávszél szomszéd szobában. Hozzám 25 mega körül ér el (mondjuk messzebb is vagyok a routertől, de mellette sem több 30-nál). Notival 10MB/s-el lazán megy a másolás PC-re, tehát nem a wifivel van gond. Mondjuk örülök, hogy végre ez a "problémám", hogy nem megy át a netem teljes sávszélje mobilra. Az eddigi 4 megabittel nem volt ilyen panaszom. :D

[ Szerkesztve ]

(#85122) Cyberpunk válasza Vasinger! (#85116) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én például azt rakom offline-ba, amiz épp hallgatni akarok majd aznap. Nem töltök le 40 GB-ot! :D Most őszintén, te mondjuk egy utazás alatt az összes kedvencedet hallgatod vagy mi? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85123) Vasinger! válasza r3dsnake (#85121) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen 2.4-es, de nem teljesen értem, hogy a 20/40 MHz miben folyásolja be az adatátitviteli sebességet? :F

Cyberpunk:

Nyilván nem, de ennyi erővel kézzel is letölthetem rá, bár nem legálisan és ugyanott vagyok, csak ingyen. Ez utóbbi része már inkább erkölcsi kérdés, de engem igazából az zavar, hogy Spotify-nál is egyfolytában válogatni, törölni/hozzáadni kell a számokat, mint egy sima zenelejátszónál...

(#85124) Ragnar95 válasza Vasinger! (#85123) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Dehogynem legálisan, hiszen otthon a zene és film letöltése legális, ezért fizeted az Artisjus díjat mindenre :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85125) Cyberpunk válasza Vasinger! (#85123) üzenetére


Cyberpunk
félisten

WiFi-n mehet a stream. Például otthon PC-n is csak Spotify-t használok egfy darab MP3-am sincs, sőt Flac sem, elég ugyan is szerintem ez a minőség. ;] Menet közben meg nem a Spotify-n múlik, ha nem a kedves szolgáltatókon, akiknek még mindig nincs korlátlan mobilinternet csomagjuk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85126) Vasinger! válasza Cyberpunk (#85125) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Menet közben meg nem a Spotify-n múlik, ha nem a kedves szolgáltatókon, akiknek még mindig nincs korlátlan mobilinternet csomagjuk.

Na, pont erre akartam kilyukadni. Nálam ezért vérzik el.

(#85127) Cyberpunk válasza Vasinger! (#85126) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De hát hiszen ugyan azt eléred ezzel is, mint amúgy külön letöltögeted a zenéidet, ja mert hát válogatni kell. Régen is mindig magaddal vitted a komplett CD vagy kazetta gyűjteményedet? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85128)



őstag

Ios8-on hogy tudom %-osan kijeleztetni az akkut?

(#85129) -secret- válasza (#85128) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beáll. -> általános -> használat

(#85130) válasza -secret- (#85129) üzenetére



őstag

Köszi

(#85131) manchester85 válasza madgie (#85093) üzenetére


manchester85
addikt

De mi ezzel a gondod? Mennyiért kene adniuk szerinted? Szorozd már össze a 248-at 700-zal. Ez speciel az amerikai ár. ~ 174 000. 200k eseten ugye ez 26 ezer haszon. Mondhatni picit több, mint 10% haszna van, es neki is be kell szereznie valahonnan, lehetnek egyéb költségei, stb. Jaj istenem, azert árulja, hogy legyen rajta haszna? Hogy mik vannak. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#85132) ryori válasza (#85128) üzenetére


ryori
senior tag

Ez furcsa mert ha én veszek telefont minden egyes menüpontot átnézek/beállítok, de lehet hogy pont nem tűnt fel, vagy nem néztél be mindenhová :DDD

(#85133) válasza ryori (#85132) üzenetére



őstag

Amiről beszélsz, nálam csak a jéghegy csúcsa. :D
Több száz appot kell átnéztem millió jelszót felkutatnom, beállítanom stb.

[ Szerkesztve ]

(#85134) nofi válasza ryori (#85132) üzenetére


nofi
őstag

iOS-nél hajlamos az ember elkényelmesedni. Egy hónapja állítottam be frissen feleségem i5-ét és csak pislogtam egyes menüpontoknál. :B Ez az akkukijelzés meg szerintem a legfeleslegesebb az egész oprendszerben.


Nem folyamatosan követem a topicot, de te most "visszatértél"? :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#85135) Ragnar95 válasza nofi (#85134) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én mondjuk pont szeretem tudni,h pontosan meddig bírja még az akksim :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85136) nofi válasza Ragnar95 (#85135) üzenetére


nofi
őstag

Készenléti idő kijelzés eddig is volt. Ez arra jó, hogy ejnye már megint mennyit játszottál :) Meg esetleg hibakeresésre a nyugtalanoknak.

Xbox GT: nozsolt

(#85137) Ragnar95 válasza nofi (#85136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja hogy arra gondolsz, hogy mi mennyit fogyasztott.
Mondjuk szerintem az is jól tud jönni sokszor, látod, hogyha beragad valami vagy látod, hogy mi fogyaszt sokat, így azt ne használd, ha merülőfélben van a telód...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85138) válasza nofi (#85134) üzenetére



őstag

Igen, de én meg is mondtam 3,5"-on, hogy akkor jövök vissza, ha az Apple is tepsikkel jön. :)

(#85139) madgie válasza manchester85 (#85131) üzenetére


madgie
titán

Az a gond, hogy boltból veszem ennyiért, ahol ugyanez (vagy olcsóbb) ár belefér a rezsi mellett is, nem mellesleg hajlandóak futárral leküldeni (sok esetben ingyen), nem az orrukat húzzák, hogy nem megy el az ember érte 300 km-t.

(#85140) r3dsnake válasza Vasinger! (#85123) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Számomra a legideálisabb a spotify. Mindig tárhely gonddal küszködtem a zenék miatt (mondjuk így is, de kevésbé), így viszont itthon/munkahelyen/konditeremben/buszmegállóban van wifi, a T ad mellé 500 mega spotify adatforgalmat (ami kb 10 óra), néhány albumot lekapok offline-ra is, meg van pár podcast lesyncelve az utolsó 3 epizóddal.

(#85141) matyi19


matyi19
őstag

Csak, hogy legyen egy nagyon OFF hozzászólás is az OFF topic-ban :)
Kíváncsi vagyok, ti mennyire követitek nyomon a romániai választást?
Victor Ponta vs Klaus Johannis, mond valamit?

[ Szerkesztve ]

(#85142) GALARDO


GALARDO
addikt

Na most vagyok 50%-on....vajon csütörtökig kibírja? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#85143) ryori


ryori
senior tag

Furcsa hogy 2órája húztam le töltőről, idle-ben van, és akku % még mindíg 100 :C szóval idle tényleg ennyire minimális a fogyasztása (i5s) , remek. :DDD

(#85144) Ragnar95 válasza matyi19 (#85141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi nem szavazhatunk ott, mi a francnak követnénk nyomon? :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85145) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

napizene

Na, Game of Thrones fanok, ismerős valakinek a csávó? :)

[ Szerkesztve ]

(#85146) Ragnar95 válasza r3dsnake (#85145) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Most nem jut eszembe a neve, de a Makulátlanok vezére, nem? :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85147) r3dsnake válasza Ragnar95 (#85146) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jaja, Szürke Féreg. Tökre meglepett, amikor rátévedtem a wiki oldalára, hogy ő zenész/rapper, úgyhogy gyorsan rá is kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#85148) Xero válasza Ragnar95 (#85146) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony unsullied vezér Grey worm.

(#85149) ittakary válasza matyi19 (#85141) üzenetére


ittakary
nagyúr

semmit nem olvastam róla :) jobban el vagyok foglalva a magyar politika bűbájával

(#85150) Ragnar95 válasza Xero (#85148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudtam, hogy valamilyen féreg :DD
Lehet, hogy be kéne fejezni a sorozatot is, úgyis rég olvastam a könyveket, fel kéne frissíteni kicsit az emlékeimet.
r3dsnake: nem mondom,h ő lesz az új Top1 előadó a világon, de nem rossz a zenéje.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.