Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85851) -secret- válasza Tibee86 (#85850) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felhívtam 8-kor postát, sajnáljuk nincs csomag..

(#85852) agabe válasza CharlieDrop (#85848) üzenetére


agabe
addikt

Nem tudom..majd kiderül.
Nyitottam is egy topikot
Black Friday 2014.11.21
Ott talán jobban össze lehet gyűjteni mindenféle infót (ezen topikot nem olvasók is sokan odatalálhatnak) mit lenne érdemes tényleg megvenni, mert lássuk be mindkét üzlethálózatnak elég nagy a termékkínálata, ráadásul MM -ben lehet, hogy csak a boltokban és weben nem, sőt boltokban eltérő kedvezménnyel lesz megtalálható ugyanaz.

(#85853) Tibee86 válasza -secret- (#85851) üzenetére


Tibee86
veterán

Az úgy más, akkor te is beleestél a 15%-ba, majd 5 munkanap múlva megkapod. :DDD

(#85854) -secret- válasza Tibee86 (#85853) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bebaszik, amúgy az MPL honnan jön? Városi posta? Lehet MPL hozza a csomagot, fakk se tudja.

(#85855) icecave válasza -secret- (#85854) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogy adták fel? MPL-nek van nyomon követés... Sima ajánlott elsőbbségi levélként, ahhoz nincs.

(#85856) -secret- válasza icecave (#85855) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindjárt megkérdem az eladót, annyit tudok, hogy 1.750 pénz volt a posta.

(#85857) icecave válasza -secret- (#85856) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor kell,hogy legyen nyomonkövetés, bár MPL-nek nincs külön elsőbbségi, csak 1 vagy 2 munkanapos kézbesítési megjelölés.

(#85858) Tibee86 válasza -secret- (#85854) üzenetére


Tibee86
veterán

Kerülöm a postát ahogy csak tudom, közeli rokonságban van aki ott dolgozik, túl sok jót nem hallok róluk.

(#85859) Malachi válasza -secret- (#85854) üzenetére


Malachi
addikt

MPL posta, de küldön furgonos, nem a rendes postás viszi. érkezhet nap közben bármikor.

(#85860) lacy86


lacy86
addikt

Soha többet nem veszek Mustang cipot! 18k volt :W ( kb. 2 honapos )

(#85861) -secret- válasza lacy86 (#85860) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vidd vissza!

(#85862) ittakary válasza -secret- (#85861) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyértelműen vidd vissza, hogy Mr Titok mondja! :)

Bármit kérdeznek: mosva stb volt-e -> NEM. Cipőkanállal veszed fel, le stb.

Kicserélik!

(#85863) lacy86


lacy86
addikt

December elejen ugy is szabin leszek , viszem vissza! :K :R

(#85864) Malachi válasza ittakary (#85862) üzenetére


Malachi
addikt

vagy ahogy engem, elküldenek a fogyvédhez és közlik, hogy ha nem fogadják el a panaszt, minden költség engem terhel.

(#85865) lacy86 válasza Malachi (#85864) üzenetére


lacy86
addikt

Emlekszem mondta a holgy hogy 6 honap gari van ra!
( ezt akarhogy is nezem hasznalatbol eredendo! semmi kulso hatas nem erte / ha kotekedne / bar mondjuk kitudja milyen penztaros lesz ott :S )

(#85866) Malachi válasza lacy86 (#85865) üzenetére


Malachi
addikt

persze, mindenképp vidd vissza és ragaszkodj a cseréhez. 2 hónap után csak nem fognak szívózni veled...

[ Szerkesztve ]

(#85867) Ragnar95 válasza r3dsnake (#85787) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ugyanúgy a fizetésed egy bizonyos részét kell befizetni, mint otthon és cserébe jogosult leszel az ellátásra.
Nekem az egyetem fizeti ugye ezt, mivel diák vagyok, így ingyen van számomra az eü-i ellátás.
Vasinger!: otthon ha háziorvoshoz mentem, bejelentkeztem, kaptam egy időpontot és max 10-15 percet kellett várnom...És ez egy sima háziorvos volt, nem magán vagy akármi...Ok, ha valami komolyabb vizsgálat kellett, otthon is várnom kellett, de orvosra szinte sosem vártam, mert volt ismerős kb minden szakterületen, ez meg ugye itt nincs meg, de ha lenne se tudom, mennyire működne a dolog, mert már túlságosan ragaszkodnak itt a szabályokhoz minden tekintetben, az otthoni mentalitás után ez kicsit idegesítő :DDD
icecave: jaja, UK eü-i ellátás nem túl jó sajna. Bár a másik részről meg ha műtét kell, azonnal megkapod, nem kell hónapokat várnod egy életmentő műtétre, mint otthon és a kórházak felszereltsége elsőrangú.
Amúgy van az otthoninál rosszabb ellátás is a Balkánon, bár nem túl szerencsés, hogy már csak a Balkánnál járunk előrébb, annál se minden tekintetben :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85868) GALARDO


GALARDO
addikt

Köszönöm! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#85869) r3dsnake válasza GALARDO (#85868) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ujabb app a 'Useless shit' mappaba.

(#85870) Vasinger! válasza Ragnar95 (#85867) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez alapján a hozzászólás alapján még mindig úgy látom, hogy az ottani eü. sokkal jobb. Most az, hogy sokat kell várni a házi orvosnál az a legkevesebb, ez legyen a legnagyobb bajom az egész világon. Az eü. nálam nem a házi orvosnál kezdődik, hanem a kórháznál és így tovább.

(#85871) Ragnar95 válasza Vasinger! (#85870) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Saját tapasztalatom a kórházzal nincs és nem is lesz remélhetőleg, de az elmondottak alapján az a helyzet, amit leírtam.
Tény, hogy ez legyen a legnagyobb probléma, de a másik részről viszont a háziorvos az, akit a leggyakrabban lát az ember, így annak kéne a leggördülékenyebben működnie...
Mondjuk mostmár regisztrálva vagyok az online rendszerbe is, úgyhogy elvben tudok időpontot is foglalni, csak kérdés,h mikor mennyire előre van elérhető időpont...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85872) GALARDO válasza r3dsnake (#85869) üzenetére


GALARDO
addikt

Végre kukázhatom a Spotifyt. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#85873) kali


kali
legenda

mondjátok, hogy nem csak nekem esik szét sokszor a ph, meg nem tölt be néha csak sokadszorra!?!?
igaz, ez csak apró, erősen elhanyagolható csepp a nyűgösségem tengerében, hiszen nem létszükséglet, de próbálom épp elterelni a figyelmemet, fejhallgató a fejen több órája, üvölt a zene, hogy a felújítási zajokkal ne foglalkozzak - #<&@>, hogy mindenkinek ilyenkor kell felújítani a lakást, hónapok óta mindig van újabb és újabb jelölt a közelben... :( :(((

Vasinger!; több ismerősöm kint él/dolgozik már régóta, és szerintük nem/sem jobb ott, mint itt - pedig van közöttük olyan, aki itthon is az egészségügyben dolgozott, szóval van rálátása bőven.

[ Szerkesztve ]

(#85874) legiaap válasza kali (#85873) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha jól emlékszek már mutattam párszor képernyőmentést róla.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85875) Xero válasza kali (#85873) üzenetére


Xero
nagyúr

PH Interaktívban már megy egy ideje róla a diskurzus. A cookiek és a rios motor bugzik.

(#85876) kali válasza legiaap (#85874) üzenetére


kali
legenda

és Xero; nekem csak most csúcsosodott ki, de az elmúlt 15 percben nagyon...

(#85877) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na a vodka behalt. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85878) r3dsnake válasza GALARDO (#85872) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Úgyse fog menni nálunk, meg mégis mitől lenne jobb, mint a spotify?

(#85879) kali válasza Cyberpunk (#85877) üzenetére


kali
legenda

(#85880) vans? válasza #51177472 (#85807) üzenetére


vans?
őstag

Na, tulelted?

hábm bábm

(#85881) agabe válasza kali (#85879) üzenetére


agabe
addikt

Nahh en meg azt hittem JB miatt hulyult meg a telo :D
Mar majdnem kezdtem leszedni azt a par tweak-et ami van.

(#85882) kali válasza agabe (#85881) üzenetére


kali
legenda

Ilyenkor szokott az lenni, hogy sokan újrahúzzák a telefon szoftverét, meg minden mást is csinálnak, persze feleslegesen, és jobb esetben is csak utolsónak gondolnak a sim kártya és a szolgáltatóra, rosszabb esetben meg csak utólag olvasnak/hallanak róla. hogy szolgáltatós probléma volt…

(#85883) Bling95


Bling95
őstag

Enis neztem hogy mi az isten van . De akkor nem a telefon volt szar

(#85884) AXisBOLD válasza kali (#85708) üzenetére


AXisBOLD
addikt

"Ezeket a típushibákat - amik ráadásul nem számítanak nehéz javításnak – leszámítva az iPhone 5 a korábbi iPhone modelleknél nagyságrendekkel kiforrottabb és stabilabb készülék, melyet a mai napig nyugodt szívvel ajánlunk mindenkinek."

így kicsit ellentmondásos amit írtál...

Aurea mediocritas

(#85885) kali válasza AXisBOLD (#85884) üzenetére


kali
legenda

ők írták, számomra nem az, mivel nálam már az lte szintjén erősen elbukik az iphone 5, abban pedig nem ellenfelek a korábbi típusok, hiszen nem lte képesek, és a sima 5 is csak kompromisszumosan az.
annyi csereprogram egyik típusra sem volt még, mint adott a gyártó által az iphone 5 esetén, és ezek ráadásul a gyártó által is elismert hibák!
a sötét színű iphone 5 keretének a kopásával/sérülékenységével, bezzeg nem voltak ilyen belátó és engedő magatartásúak, mint a problémás akkumulátor, főkapcsoló...stb tekintetében...
a hibák miatt linkeltem az írást, ott összeszedték egyben, nem kellett külön linkelgetni, de a szervizek meg persze, hogy javasolják azt a típust, ami sok munkát eredményez még számukra... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85886) legiaap


legiaap
nagyúr

Fa...om ebbe a telefonba. Ma már másodszorra töltöm.
:W

Meg az apple-be is bele. Ismét kiadtak egy szoftvert bugosan: mifolyikitt???

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85887) icecave válasza legiaap (#85886) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor most kellene fényeznem a Z3C-t nem? :D

(#85888) válasza GALARDO (#85868) üzenetére



őstag

Az miért jó hogy belepiszkálnak a hangszínbe.? Ha ez valami jó algoritmust jelent akkor ok, de kizárt. Minden lejátszó egy kicsit másképpen szól, és azt hazudják hogy lineáris.

(#85889) válasza Vasinger! (#85870) üzenetére



őstag

Amikor éveket kell várni egy műtétre ha nem életmentő, vagy nem fűtik a kórtermeket mert annyi pénzt vontak ki az egészségügyből hogy gyógyszerhiány is kialakult már. Hamisítaniuk kell az orvosoknak, hogy elegendő készletek legyenek, amikor fizetős szolgáltatásá akarják tenni a tehetősebb réteg számára, aki meg a közgyógyellátásra szorul, dögöljön meg. Ok legyenek magánklinikák, de ne állami pénzből.

(#85890) r3dsnake válasza legiaap (#85886) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Reggel fel 8-kor vettem le, most 70%. Kb masfel ora kijelzos bongeszes, es masfel ora spotify wifirol.

Proof: KÉP

[ Szerkesztve ]

(#85891) kali válasza legiaap (#85886) üzenetére


kali
legenda

a gyengéket minden hiba megtalálja, biztos nincs kéznél kalapácsuk...

(#85892) Picike8 válasza r3dsnake (#85890) üzenetére


Picike8
aktív tag

Azt hogy?

Nekem ez a mai termés:

És így is tökre elégedett vagyok.

(#85893) ryori


ryori
senior tag

Embörök, kivettem a tokból az 5S-t :N és annyira jó érzés fogni, annyira jól néz kis :( Ha tehetném tok nélkül használnám tényleg, de annyira féltem :S ha összetörik, nekem nincs manim javíttatni :( pedig, pár hét tok használat után kivettem, és elájultam hogy úr isten, mit rejtegetek, hihetetlen :(

(#85894) Vasinger! válasza ryori (#85893) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hasonló érzésem van, amikor otthon kihámozom a Smart Case-ből az iPad Air-t. Annál szebb technikai kütyüt se igazán találni, de hát na. Nem szeretném karcokkal vagy kopással látni, így ez ilyen.

(#85895) legiaap válasza ryori (#85893) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én most már vagy két hete anélkül hordom. Fólia elöl, hátul azt jónapotkívánok. Ha meg leejtem és összetörik akkor legalább lesz indok venni egy másik telefont.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85896) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Chinese Kids Driving Supercars: Inside the Secret Southern California Meet-up
Ezeknek is csak megszületni volt nehéz... vagy még azt se.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85897) #51177472 válasza vans? (#85880) üzenetére


#51177472
törölt tag

Elmentem, volt egy röntgen. Ez egy másfél éve tömött fog.
Mint az kiderült, magának a fognak valóban semmi baja, csak be van gyulladva. Kaptam gyógyszereket, ha leviszik a gyulladást egy hét alatt és elmúlik akkor nincs gáz, ha pedig nem akkor gyökérkezelés. Pedig már fel voltam rá készülve amikor ezt közölték..

(#85898) r3dsnake válasza Picike8 (#85892) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kilépek skype-ból ha nem használom. Az a másik akksi gyilkos.

(#85899) GALARDO válasza Picike8 (#85892) üzenetére


GALARDO
addikt

Én most nem vagyok, 80 felett kellene lennie.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#85900) kali válasza GALARDO (#85899) üzenetére


kali
legenda

edge?!?! :Y :O
nem pm...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.