Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86851) r3dsnake válasza Tibee86 (#86848) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem surgos eladnom, jovoheten meglesz az utod, a masik elvan a fiokban. Akar meg ujra is csereltethetem, ha igy nem megy.

(#86852) Cyberpunk válasza kali (#86849) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja vicces, sok warezos. Nem hiába mondják el, hogy nincs nyílt regisztráció, főleg nem pénzért, ennek ellenére beveszik. Kicsit hasonlít a dolog az FB-s like vadász "kisorsolok egy iPhone-t csak úgy, mert nekem már nem kell" átverésekhez. Azt is ezrek osztják meg rendszerint. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86853) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ez már iPhone nepperek topikja ;]

(#86854) Tibee86 válasza r3dsnake (#86851) üzenetére


Tibee86
veterán

Na most hibátlan vagy hibás? ;]
Egyébként úgy még el mehetne annyiért fóliásan 3 hónap garanciával.

(#86855) r3dsnake válasza Tibee86 (#86854) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem kattan a home. Masnak meg pont az a baja, ha kattan. Szubjektiv.

(#86856) Tibee86 válasza r3dsnake (#86855) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahha. Engem mondjuk kicsit zavar, hogy hangos, ezért id akarok visszatérni a virtal home tweakre. 1-2 napos korában volt az igazi, de hamar "behangosodott".

(#86857) legiaap válasza b4zsi- (#86853) üzenetére


legiaap
nagyúr

+1

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86858) r3dsnake válasza Tibee86 (#86856) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En orulnek, ha ugy kattanna, mint az iPadek.

(#86859) #51177472 válasza b4zsi- (#86853) üzenetére


#51177472
törölt tag

de tényleg.

(#86860) Zjunior válasza r3dsnake (#86858) üzenetére


Zjunior
veterán

Jobb lenne a közérzeted mi?:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#86861) r3dsnake válasza Zjunior (#86860) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs jelentosege, csak szimpibb lenne.

(#86862) whitezo88 válasza #51177472 (#86834) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezen még mindig nem térek napirendre.
1). a fénykardok nem csúsznak egymáson
2). ha csúsznának is, a tövében nincs lézerfény, így csak simán átvágná azt a kis izét
3). tudtommal sehol se említenek ilyen fegyvert. Bár van könyv ahol van fényostor, de kb ennyi.
4). elég hosszú ahhoz hogy forgatáskor szépen levágja a saját csuklóját, de majd meglátjuk...

(#86863) gyuromoj válasza whitezo88 (#86862) üzenetére


gyuromoj
veterán

Crossguard lightsaber

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86864) whitezo88 válasza gyuromoj (#86863) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor mégis volt ilyen még ha csak hasonló is...

(#86865) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Innen van valakinek már Mikulás sapkás avatarja? Remélem idén is lesz játék.

(#86866) HUTCHDB válasza b4zsi- (#86865) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

azt hol, hogyan kell, lehet kérni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86867) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker tablet/telefon vásárlas lefújva. Asszony nemet mondott... :(

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86868) lacy86


lacy86
addikt

E ketto melyiket valasztanatok?! ( fejhallgato )
( ha tudok ilyen arban jobbat akkor ne kimeljetek :D )

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#86869) Diokhan válasza lacy86 (#86868) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha Iphonehoz akarod használni, akkor egyiket sem! Szerintem ahhoz a legjobb egy skullcandy! Én Angliában vettem egyet, azóta is megvan és brutálisan szól! Ha viszont egyeb eszközhöz kell, akkor szerintem a szebbiket vedd meg ;)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#86870) b4zsi- válasza HUTCHDB (#86866) üzenetére


b4zsi-
őstag

Tavaly például egy mikulásos képet kellett a megfelelő témánál beszúrni és egy paintel vagy kézzel készített PH logót beküldeni. Az első 3 beküldő és a közönség nyertes kapott egy mikulás sapkát a meglévő avatarjára.

(#86871) Vasinger! válasza lacy86 (#86868) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ha kinézet számít, akkor azt veszed amelyik tetszik, ha a hang, akkor ennél 40x márkásabb cuccot is vehetsz. Nem, nem Bííccre és Szkullkendire gondolok...

(#86872) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Ma elmentem megfogdosni az i6-okat, a 6plus elsőre valóban óriásinak tűnik, tényleg akkora, mint egy tablet kb, de kézbenfogva nem annyira vészes, ha nagyon akarom, 1 kézzel is átérem, persze csak fogásváltással.
Power gomb valóban jó,h oldalra került, mert már a 6-nál is kényelmetlen lenne nagyon fölül, 6plusnál meg végképp.
Viszont úgy tűnik,h USA-ból tudok szerezni telót, szóval valószínűleg Karácsonyra befigyel egy, eddig 64-es 6-ra gondoltam, de csak 20k-val drágább a 6plus és mivel nem tűnt használhatatlanul nagynak a 6plus, az üzemidő miatt nagyon elgondolkoztam rajta...
Farmerzsebbe bele is fér simán, rövidgatyába mondjuk lehet, kérdéses. :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86873) HUTCHDB válasza b4zsi- (#86870) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Esetleg linket tudsz adni, az ez évi jelentkezéshez?
Vagy most még te sem találkoztál ezzel ?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86874) Zjunior válasza Ragnar95 (#86872) üzenetére


Zjunior
veterán

Most kacagok azért:)...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#86875) gabormgp


gabormgp
senior tag

Akiknek van Xboxuk azoktól kérdezem hogy a System Itemseket lehet torolni?Mert egy teljesen szuz gepet akarok kezdeni.

(#86876) r3dsnake válasza Ragnar95 (#86872) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem nem er meg annyit a brutal uzemido, hogy ne tudjam bekotni a cipomet vagy bringazni egyet. :D

(#86877) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#86872) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mindenki beadja a derekát. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86878) Ragnar95 válasza r3dsnake (#86876) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Majd kipróbálom haverom OPO-ját zsebben,h le lehet-e guggolni vele :DDD
Zjunior: mondjuk én sosem voltam teljes mértékben a 6plus ellen és mióta az első tesztek kijöttek az üzemidőről, azóta gondolkozom rajta, csak most jutottam el odáig,h mindkettőt kipróbáljam sajátkézből.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86879) HUTCHDB válasza Ragnar95 (#86872) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én, ha újból vásárlás előtt állnék, akkor pluszt vennék! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86880) B-L-A-C-K válasza HUTCHDB (#86879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Plusz egy hátizsák....

;]

(#86881) Diokhan válasza Vasinger! (#86871) üzenetére


Diokhan
addikt

Mi bajod a skullcandy-vel? Az nem olyan drága mint a beats...?!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#86882) Vasinger! válasza Diokhan (#86881) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, pontosan. Minél drágább valami annál jobb. Ez nem tudtad. :(

Fejhallgató márkák valahol itt kezdődnek: Beyerdinamics, Sennheiser, Shure, Grado, Denon, AKG, Audio-Technica

(#86883) Ragnar95 válasza Diokhan (#86881) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Túlárazott és nem túl minőségi...
Több ismerősömnek is hónapokon belül elszakadt normális használat mellett.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86884) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker itt mindenki úgy váltogatja a telefonokat mint más az alsóneműt.
:Y
Én vagyok az egyetlen aki 5S-el belépett ebbe a topikba és még mindig az van meg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86885) Ragnar95 válasza legiaap (#86884) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk én i5-ről váltok és már több, mint 1 éve megvan a teló :P
4S-t meg 2 év után váltottam le.
Első iEszközöm, az iPod Touch 4G is 1 évig bírta, szóval én nem tartozom a nepperek körébe :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86886) HUTCHDB válasza Ragnar95 (#86885) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A barátom is a napokban váltott 5-ről.
nagyon elégedett a 6-al, azt mondat érdemes volt a csere.
a 6+ is szóba jött nála, ugyanúgy, mint nála, de a végén kihátrált...pedig őt is biztattam néhány hetes 6 használat után, hogy vegye a nagyobbikat, nem sikerült meggyőznöm.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86887) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#86886) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyre inkább húz a szívem a plus felé, a napokban kipróbálom, hogy egy 5,5"-os teló mennyire kényelmes a mindennapokban, aztán döntök,h bevállaljam-e a 6 plust.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#86888) Diokhan válasza legiaap (#86884) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem, én tegnaptól vagyok i5 tulaj :) ;) nekem is az van meg amivel be léptem ide :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#86889) madgie válasza ittakary (#86835) üzenetére


madgie
titán

Azért easy, nekem is volt OPO, a 120p-je tényleg csak integet az 5S-nek. Másban nagyon jó, de az szinte csak dísznek van rajta.

Ragnar95: bele tudod rakni a zsebedbe, azzal nincs is gond. Guggolás is megy, ha kicsit ki tud csúszni a telefon... aztán három hét alatt meg úgyis rájön az ember, hogy az ilyen 5.5" szörnyeket nem zsebbe tervezték.

[ Szerkesztve ]

(#86890) Diokhan válasza Ragnar95 (#86887) üzenetére


Diokhan
addikt

Biztos, hogy hardverben meg mindenhogy jobb, mint az ami nekem van, de ezért a telefonert egy htc one M7-et adtam és elsősorban azért mert nekem mar kényelmetlenül nagy volt. A másik dolog, amiben nagyon csalódtam a kamera, de elso sorban a méret volt. Szerintem az i6+ nekem hatalmas lenne! A feleségemnek biztos tetszene, Ő szereti a nagy dolgokat ;) :):):):)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#86891) GALARDO válasza legiaap (#86884) üzenetére


GALARDO
addikt

Az asszony megengedi. ;]

Ragnar95: 3 hét plusz használat után mondom, hogy nyugodtan vedd meg. Egyszerűen imádom, nálam a hétköznapok során tökéletesen bevált ez a méret. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86892) legiaap válasza GALARDO (#86891) üzenetére


legiaap
nagyúr

De jó neked.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86893) kali válasza Tibee86 (#86850) üzenetére


kali
legenda

tényleg ennyire nehéz és megéri bekerülni?
nem vágom, mert nem torrentezek.

Cyberpunk; a kamu nyereményes/kisorsolós témákat megosztani nem fáj nekik pénzbe legalább, meg aztán reményt ad a nyerésre, mert nem tudják/sejtik, hogy másról szól a dolog.

Ragnar95; 5s mellett még a sima 6 méretét mondtam jónak/jobbnak, de most, hogy a 6 és a 6 plus közé tettem a note 4-et, már a 6 plus sem lenne annyira kompromisszumos, meg is hallgattam a; változnak az idők, vele változok én is című számot... :DDD

(#86894) GALARDO válasza kali (#86893) üzenetére


GALARDO
addikt

+1 Nekem is volt olyan időszakom, hogy ötcol a lélekhatár. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86895) szekra válasza kali (#86893) üzenetére


szekra
őstag

Hát nehéz, de ha kell szólj, mert tudok simán adni. :D

(#86896) kali válasza GALARDO (#86894) üzenetére


kali
legenda

nekem a 4s 3.5" kijelzőjénél, 5" is lett utána két telefonnal is, aztán vissza 4" kijelzőre, most pedig 5.7", de miért ne lehet már utóbbi a normál méret, ha 4.5 - 4.7" kijelzőket dobnak piacra mini jelzéssel (g2 mini, s5 mini...stb), meg 4.6" a kompakt megjelölésű?!?! :)

ja, megnéztük este a galaxis őrzői című filmet, nem rossz, és a 3d látványok is jók benne.

(#86897) Vasinger! válasza kali (#86893) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

változnak az idők, vele változok én is

Tehát akkor nőtt a tenyered és a nadrágod zsebei is veled együtt? ;]

(#86898) kali válasza Vasinger! (#86897) üzenetére


kali
legenda

a tenyeremben eddig is elfért nagyobb méretű telefon is, legfeljebb kevésbé tudom úgy összecsukni, a nadrágom zsebe szintén zenész, nem testhez feszülő nadrágokat viselek, legfeljebb körültekintőbb vagyok, amikor olyat csinálok, aminél akadályozó tényező lehet, de nem sok ilyen van, a leülés például nem probléma. :)

(#86899) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kár hogy most költekeztem ki magam, és csak jövőhéten lenne rá pénzem.... :O

(#86900) kali válasza B-L-A-C-K (#86899) üzenetére


kali
legenda

megveszem gyorsan, és eladom neked - némi felárral - a jövő héten! :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.