Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) vans? válasza r3dsnake (#69647) üzenetére


vans?
őstag

Ahh, errol eszembe jut, mikor megmagyaraztad, hogy oltonyhoz mennyire cool az Adidas Superstar meg a rozsaszin karora. :W ;]

amugy rendeltem sushit. most utoljara. :DDD

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#69652) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#69649) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régen is fel fel jött csak akkor homároztunk keményen. Vissza kellene olvasni csak úgy kiváncsiságból akkor Cyberpunk hova helyezkedett de most nincs kedvem ehhez

[ Szerkesztve ]

(#69653) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#69652) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Inkább hagyjuk, mert behányok a témától...:D

(#69654) r3dsnake válasza vans? (#69651) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Simánjó pedig, még csőnacival is: KÉP

Mondjuk rózsaszín órám nincs, meg itt supra van superstar helyett. De szeretem ezt az outfitet.

[ Szerkesztve ]

(#69655) Xero válasza vans? (#69651) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha már cipő. Öregszik a fél alkalmi barna cipőm, és erősen szemezek ezzel. A márka bevált, de még töröm a fejemet. Lehet maradni kellene az alacsony szárúnál. Fene tudja.

(#69654) r3dsnake: Őőő nem. Zakóhoz a csőnadrág és a sportcipő az én értékrendem szerint semmilyen formában nem illik. Mondjuk úgy alapvetően a csőnadrág férfira nem illik. Ha zakó, akkor maximum hagyományos farmer és hétköznapi cipő. Pl amit legutóbb vettem (bézs).

[ Szerkesztve ]

(#69656) vans? válasza r3dsnake (#69654) üzenetére


vans?
őstag

A szakallad zsenialis, de nalam nem ez a "simanjo" outfit. :D De regen oltonyhoz vetted fel a Superstart, ez meg egy zako meg farmer.

Xero: en is az ilyen cipoket szeretem. gyonyoru a bezs. mennyire koszolodik?

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#69657) Xero válasza vans? (#69656) üzenetére


Xero
nagyúr

Marhára. :DDD De valamilyen perverz oknál fogva kedvelem ezeket a színeket. Mindig van legalább egy fehér vagy bézs cipőm.

Anno szerencsére Édesanyám kiokított a helyes tisztításról, így relatív jól karban tudom tartani. Ettől függetlenül ha két napig rajtam van, akkor pikk-pakk koszos lesz.

(#69658) r3dsnake válasza Xero (#69655) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ilyesmiket el nem tudnék képzelni, hogy felvegyek. :)

(#69659) vans? válasza Xero (#69657) üzenetére


vans?
őstag

Engem meg arrol oktatott ki, hogy nem szabad feher cipot venni. ;] De nyarra lehet, hogy benevezek egy ilyesmi bezsre ebbol a fazonbol.

hábm bábm

(#69660) Ragnar95 válasza Xero (#69655) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Alapból rám pl rám se jönnek a csőnadrágok, mert a tenisz miatt a vádlim nem éppen csőnadrág-kompatibilis :DDD
Múltkor véletlenül felpróbáltam egyet, amikor néztem magamnak tavaszi-nyári farmert, mert elég jól nézett ki, nem is csőnaci volt, csak szűkszárú, de egyszerűen egy élmény volt felküzdeni magamra :P
vans?: nekem a legtöbb nyári cipőm fehér, de valóban nem könnyű őket tisztán tartani. Bármennyire is vigyázol rájuk, magában a por miatt olyanok kb sose lesznek újra, mint új korukban, de a bőröket vizes ronggyal áttörölve, esetleg színtelen cipőápolóval még időnként átkenve egész jó állapotban lehet tartani :K A szövetet viszont sajna mosni kell, márpedig a túl gyakori mosás azért nem feltétlenül jó neki + macera, egyszer vettem nyárra fehér szövet tornacipőt és mentem el benne Szigetre, képzelheted, utána hogy nézett ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69661) Tibee86 válasza r3dsnake (#69637) üzenetére


Tibee86
veterán

Inkább te magyarázd meg, hogy mitől nem az. :D
Menj be egy óvodába és nézd meg, hány kisfiún van rózsaszín cipő, rózsaszín póló, rózsaszín táska stb., és hány kislányon. Vagy pl hány gyerekszobát festenek ki előre rózsaszínre annak tudatában, hogy kisfiú fog érkezni. De a rózsaszín autótól kezdve a rózsaszín telefon tok, táska, és mindenféle kiegészítő sem a férfiakra jellemző. Ezer meg egy példát lehetne még írni.

[ Szerkesztve ]

(#69662) r3dsnake válasza Tibee86 (#69661) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez csak egy idióta ráerőltetett sztereotípia. Egy gyerek nem rasszista, nem homofób, és semmilyen jelentőséget nem tulajdonít egy színnek, csak a szülők már kiskoruktól fogva erre nevelik őket. Ezzel van a probléma. :U

(#69663) joey04 válasza Totheground (#69634) üzenetére


joey04
titán

69643-ban ott a lényeg szvsz. Az első (habár én nem vennék fel ilyet sem) még bőven belefér, a második gáz. Egy háttrénél vagy színvilágnál van pl. a lilának olyan árnyalata ami nekem is bejön, rendes stílussal még high tech külsőt is kölcsönöz. de amit cyberék favorizálnak (a belinkelt koncepciók és témák alapján) az egyértelműen gáz hetero férfiaknak. Nekik nem, nincs is ezzel semmi gondom egyébként, de nekik meg fel kell fogniuk, hogy a heteroknak ez nem tetszik.

(#69664) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#69662) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az baj te máshogy látod ezt a divat világot mint az emberek nagy átlaga, pl neked egy tiszta lányos rózsaszín/lila tok teljesen normális, és tetszik, na más meg kikacagja. Amivel ugye nincs is gond, mert mindenkinek olyan az ízlése amilyen, viszont azt divathullámot amit képviselsz, olyan embernek aki nem ért vele egyet sose fogod tudni megmagyarázni hogy de márpedig ez jó...

(#69665) GALARDO válasza Xero (#69655) üzenetére


GALARDO
addikt

Ha már cipők...

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69666) b4zsi- válasza Cyberpunk (#69630) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ezt nem kellett szerintem senkibe belenevelni. Mindenki rájött / rájön magától.

(#69667) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Amúgy vicces mekkora a különbség az iOS-es és Androidos Spotify felület között. Úgy tűnik a fejlesztők is szarnak a külcsínre az android esetén.

(#69668) GALARDO válasza r3dsnake (#69667) üzenetére


GALARDO
addikt

Úgy tűnik a fejlesztők is szarnak a külcsínre az android esetén.

Komingszún. ;) És igen, ég és föld a kettő.

buci30: Én mindegyiket használtam, nekem a spotify a legjobb.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69669) buci30 válasza r3dsnake (#69667) üzenetére


buci30
addikt

Spotify Deezer vagy Google Play Music?
Pro kontra?

Ezt a cikket olvastam de más aki próbálta őket?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69670) vadászcsiga válasza buci30 (#69669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyik kutya másik eb, egyik 19, masik egy híján 20 :DDD
Mindegyiket próbáltam, még a Rdio-t is. Ami album az egyikben nincs az a másikban sincs. Vica versa

[ Szerkesztve ]

(#69671) r3dsnake válasza buci30 (#69669) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Részemről csak a spotify. Jó minőséget kapsz, igényes dekstop és telefonos appal, offline tárolás, ízlésednek megfelelően generált rádió.

Tudtommal a másik kettőnek nincs desktop appja sem.

[ Szerkesztve ]

(#69672) vadászcsiga válasza r3dsnake (#69671) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kinek kell már desktop app? Menj már. Hetekig be sem kapcsolom a notit
Ja hogy nem mindenkinek van wifis hangszórója? Akkor nem szóltam

[ Szerkesztve ]

(#69673) GALARDO válasza vadászcsiga (#69672) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem. Otthoni zenelejátszásra nem fogom, egyik eszközöm aksiját se pazarolni.

Szerk: Hát nincs. De nekem nem is kell, 1 gombnyomással összekötöm a gépet és a telót/ájpedet (wifin.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69674) r3dsnake válasza vadászcsiga (#69672) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mivel főleg a PC előtt vagyok, ezért nekem.

(#69675) vans? válasza vadászcsiga (#69672) üzenetére


vans?
őstag

Desktop kliens nelkul nem fizettem volna elo a Spotifyra...

hábm bábm

(#69676) icecave


icecave
nagyúr

Nézegettem én is ezeket, de én mivel jórászt trance és egyéb mixeket hallgatok (Armin van Buuren, Paul Oakenfold, Tiesto, stb), nem nagyon jók ezek nem? Gondolom, mert megtalálnám ezeket a mixket, de csak külön számonként, nem?

(#69677) r3dsnake válasza icecave (#69676) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mixeket nem fogsz találni. Nekem a Spotify + iTunes podcasts kombó nagyon jól bevált, így teljesen ki is váltottam a manuális másolgatást, minden megy magától. :)

(#69678) icecave


icecave
nagyúr

Megnéztem, van desktop klens Deezerre is. Valamiért ez jobban tetszik. Lehet azért, mert a Spotify-t már annyit emlegették egyes helyeken, hogy már a hideg ráz a nevétől is :D ;]

(#69679) r3dsnake válasza icecave (#69678) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs desktop kliens (hivatalos legalábbis).

(#69680) GALARDO válasza icecave (#69678) üzenetére


GALARDO
addikt

Ismerem az érzést. Engem is kiráz a hideg, ha meghallom, hogy G2. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69681) icecave válasza r3dsnake (#69679) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor csak jól van mindenhol a webes felület bevágva a monitorra a képeken :D

Mindegy, lehet teszek valami próbát, elvégre van kipróbálási időszak.

Viszont nem értettem sosem, miért jobb facebook profillal bejelentkezni, mint külön regelni az e-mail címemmel... Van valami előnye vagy hátránya egyiknek illetve másiknak?

[ Szerkesztve ]

(#69682) r3dsnake válasza icecave (#69681) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tudod követni az ismerőseid playlistjeit, ajánlani nekik, valamint fb-re is kiteszi (ha akarod), a "Musics" fül alá, amiket mostanában hallgattál.

Szerintem egész pofás, ezt sem kell rendezgetni utána, hanem generálódik automatikusan. (Ezért csípem pl. a last.fm integrációt is a spotifynál)

(#69683) buci30


buci30
addikt

Tv-re vagy PC-re hogy tudom rákötni a telefont ,hogy ott szóljon?
A TV meg házimozin van így jó lenne csak mivel? :F :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69684) Cyberpunk válasza Tibee86 (#69631) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha bullshit. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69685) vadászcsiga válasza buci30 (#69683) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tv-re Apple tv-vel. Pc-re meg jack kábellel vagy AirPlay-el de ez utóbbiban nem vagyok biztos, ki kellene próbálni

(#69686) GALARDO válasza buci30 (#69683) üzenetére


GALARDO
addikt

Ha van, akkor blútusz.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69687) buci30 válasza GALARDO (#69686) üzenetére


buci30
addikt

Bluetooth hogyan?

Egy Panasonic TX-P50UT50E 3D TV-m van.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69688) GALARDO válasza buci30 (#69687) üzenetére


GALARDO
addikt

TV-n nem tudom, de gépen csak összepárosítom, és ennyi.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69689) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kipróbáltam a kínai 3dolcsis makrolencsét szifonhoz, notbad. Ez a fűszálak közt volt, pici cucc:

(#69690) buci30 válasza GALARDO (#69688) üzenetére


buci30
addikt

Megoldottam :)

Panasonic remote2

iPhone-rol Panasonic Tv-hez távirányító, böngésző kivetítése a telefonrol a tv-re, 3D, video es kep megosztás az telefonról a tv képernyőre , zene atkuldese tv-re es minden amit tud a tv maga annak az irányítása is.
:Y :C

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69691) icecave válasza r3dsnake (#69682) üzenetére


icecave
nagyúr

NA, leszedtem, arra vagyok kíváncsi, hogy ha hallgatok pár trance előadót, akkor vajon hol van az a rész, ami ez alapján játszik le nekem zenét? Tehát leszűri,hogy a trancet szeretem, aztán ez alapján akarom,hogy random számokat játsszon nekem.

(#69692) mondomén válasza icecave (#69691) üzenetére


mondomén
őstag

egyik számra jobb gomb és start radio.

(#69693) icecave válasza mondomén (#69692) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi. Azt hiszem, keresek valami leírást,vagy ilyesmi :D

(#69694) r3dsnake válasza icecave (#69691) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem így működik. Kiválasztasz egy előadót és rámész, hogy Start Artist Radio. Így elkezd neked zenéket összeválogatni, amiket tudsz thumbupolni/downlolni, ami alapján finomítja. A like-olt zenéid külön playlistre kerülnek, ami alapján szintén tudsz generálni saját rádiót.

(#69695) #51177472


#51177472
törölt tag

GALARDO: nem tudom mennyire követed Krellát, de jön most az első klipje, úgy néz ki h kövi héten. :))
Elég régóta hallgatom, szép lassan ő is kitör. :K

Krella - Miért?

(#69696) GALARDO válasza #51177472 (#69695) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem ismerem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69697) #51177472 válasza GALARDO (#69696) üzenetére


#51177472
törölt tag

Csapasd akkor a linkem. :K

(#69698) icecave válasza r3dsnake (#69694) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, beizzítom akkor :)

(#69699) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Droid vs. iOS

(#69700) icecave válasza r3dsnake (#69699) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem is értem, mire mondja pár ember, hogy a droidos okádék, alig különbözik iOS-estől.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.