Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) Cyberpunk válasza vans? (#69749) üzenetére


Cyberpunk
félisten

LG max mikróban olyat. :N :DDD

Jó a VU az tetszett anno. :B

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69752) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#69750) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudjuk,h mit jelent a szó, de ettől még ez nem egy létező magyar szó, csak az LG inkompetens, magyarul nem tudó fordítói hozták létre :U
A metroszexuális szó jelentésének meg szerintem jobb, ha utánanézel, mert nem tudom, hogy jött a kliptálca szóhoz :U
De tényleg szánalmas, hogy véded a mundért és akkor még te mersz bárkit is elvakult Apple fannak nevezni, miközben egy ilyen nüansznyi hibát sem vagy képes elismerni, inkább megmagyarázod, h mindenki más hülye és ez egy létező és az aktív szókincsünkbe tartozó magyar szó...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69753) icecave válasza r3dsnake (#69748) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, mert iOS-en minden pontosan és csodálatosan van fordítva angolról magyarra... Emlékszem, együtt röhögtünk többekkel, hogy akkor elírások vannak, hogy sokan ezért használtuk angolul inkább.
Elfogult vagy, nem kicsit, hanem k*rvára. :U ;]

Ettől még nem lesz szebb/jobb az androidos fordítás, félreértés ne essék, csak épp iOS-en is ordítanak az ilyen fordítási hibák. Az bezzeg elnézhető...

[ Szerkesztve ]

(#69754) r3dsnake válasza icecave (#69753) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iOS-en is szarul van, aminek többször is hangot adtam (példákkal), és képtelen lennék szifont magyarul használni.

De hogy jön ide az iOS meg az elfogultság? Most is olyanokat láttok a dologba, amiről szó sem volt. :U

Elnézhető? Tessék.

[ Szerkesztve ]

(#69755) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát én eddig minden készüléken találkoztam elírásokkal, pedig nem két, három készülékem volt az utóbbi években. Ezen rugóz, jól összeveszni elég nagy butaság. Nagyon sok az időtök úgy látom. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69756) icecave válasza r3dsnake (#69754) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogyne jönne, te szoktad foggal-körömmel-spotify-al védeni általában :D Mindegy, a lényeg, hogy ilyenen leakadni kár, mert akkor vagy ki kell mondani,hogy minden rendszeren vannak ilyen hibák, vagy ilyen alapon akkor egyiken sincsenek. Persze, androidon több ilyen érdekes dolog van,dehát Istenem. Aki ezt nem bírja, annak van más. :)

szerk.: Ja, látom én, hogy ott is felsorolod a hibákat, de erősen túlnyomó többségeben vannak azok a hsz-aid, amik a droidon szarabb, mint iOS-en témájúak. Sok jogos is, de ezt írtam az előbb is. Nem mondtam,hogy ilyen téren én nem röhögök fel néha. Ez pl. negatívum iOS-hez képest. Más meg pont a zöldrobot felé billenti a mérleget. Kinek mi a fontos, úgy válasszon.

[ Szerkesztve ]

(#69757) r3dsnake válasza icecave (#69756) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerkesztettem a hsz-t, less rá.

Szó nem volt iOS-ről itt, csak kiemeltem egy idióta fordítást, amit egyből megvédett csigusz. Ez volt röhejes. :D iOS-en ugyanúgy kigyűjtöttem múltkor miket csesztek el. Hol említettem bármilyen platformot?

(#69758) Ragnar95 válasza icecave (#69756) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, minden rendszeren van ilyen, nem is ezzel van a baj, hanem vadászcsiga hozzáállásával, mivel ahelyett,h beismerné, h lehet hiba a G2-ben és az sem tökéletes, mindenki mást néz hülyének és megmondja a tutit...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69759) r3dsnake válasza icecave (#69756) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De akkor ne velem szembe gyere már elfogultsággal, amikor vadászcsiga védett meg egy nyilvánvalóan hülyeséget. :U

(#69760) icecave válasza Ragnar95 (#69758) üzenetére


icecave
nagyúr

Jajj, hát vannak ezzel így egy páran, mindenkinek a saját gyereke a legszebb nem?

r3dsnake: Akkor visszavonom, mondjuk úgy,hogy az esetek bizonyos részében az vagy (ami teljesen normális, más is az).

[ Szerkesztve ]

(#69761) Ragnar95 válasza icecave (#69760) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Imádom ezt a hozzáállást, ti, akik váltottatok hülyének nézitek az összes embert, aki nem, mert milyen birka Apple fanok vagyunk,h nem látjuk az iPhone hibáit, de ti véletlenül sem ismernétek el,h nem tökéletes az a rendszer sem, csak egyszerűen nektek jobban bejön és véditek egymást akkor is, ha az már a szánalomba megy át, mert mindenki látja,h ebben most k*rvára nincs igazatok :C
Azt nem értem, hogy vagy képes objektívnak tartani magadat, miközben most is ahelyett,h elismerted volna,h ez valóban gáz, egyből azzal jöttél,h az iOS-ben is van ilyen és az hülye, aki ezt egyáltalán fel merte hozni :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69762) Cyberpunk válasza icecave (#69760) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk az LG jól nézett ki, a G2-ig. Az hogy is mondjam... Samsung szerű szappantartó dizájn lett. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69763) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

wtf

1. nem szeretem a rapet
2. ti meg a napizenét

De ez valami egészen zseniálisan szar. Ráadásul szegedi. :D Lessétek meg.

(#69764) Totheground válasza icecave (#69753) üzenetére


Totheground
addikt

"Elfogult vagy, nem kicsit, hanem k*rvára. "

pot, kettle, etc

;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#69765) icecave válasza Cyberpunk (#69762) üzenetére


icecave
nagyúr

Előtte nem is ismertem ugye az LG-t, szóval ezt nem tudhatom :D

Ragnar95: Végülis nem is egy hsz-ban leírtam most is,hogy mindegyikben vannak hibák, de mindegy. Mindenki azt válassza, amelyik hibákkal jobban együtt tud élni.

Nem nézem hülyének továbbra sem azokat, akik azóta is iOS-t használnak, miért is tenném. Azért azt remélem megengeded, hogy nyilatkozzak pro-kontra dolgokban, persze, csak amihez érdemben hozzá tudok szólni, mert adott esetben láttam/próbáltam mindkét oldalt.

Szóval légyszíves, tedd meg, hogy el is olvasod a hozzászólásaim, mert most is nem egyben közöltem, hogy egyik sem tökéletes rendszer, erre nekem esel, hogy idézlek "de ti véletlenül sem ismernétek el,h nem tökéletes az a rendszer sem, csak egyszerűen nektek jobban bejön és véditek egymást akkor is, ha az már a szánalomba megy át".

Totheground: "pot, kettle, etc": ezt mire írod, komoly nem esik le, azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#69766) icecave válasza Cyberpunk (#69762) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, egy műanyag ház, akármilyen jól is van összeszerelve, nem említhető egy lapon egy fémházas mobillal, ez biztos. Ebbe nem is nyitok vitát, mert ez tény. Majd ha lesz egy HTC M8-am, akkor erre is lehet polírozni az e-péniszt talán, de amíg G2 van, addig tuti nem.

(#69767) vadászcsiga válasza icecave (#69765) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha angol frázisokat használsz, okosabbnak hatsz bizonyos társaságban ;]

Hagy rágják ezt a "fordítós" gumicsontot, ez maradt nekik egyedül az iOS-ben. Imádom amikor próbálnak inteligensek maradni de még a gepelt szövegen is átérezni mekkora verpistikék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69768) icecave válasza vadászcsiga (#69767) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet, de egy nyilvános fórumon pont nem érdekel, ki hisz okosnak, meg ki nem. Úgysem lesznek ott ezek az emberek a temetésemen (én sem másokén, ez rendben is van). Akik ott lesznek, na, az ő véleményük számít igazán. Gondolom, ezzel mindenki így van.

Engem spec. fel szokott idegelni az android, de ezt az iOS is megtette, főleg a 7-es. Ezért várom rohadtul, mit hogy majd a 8-as. A tökéletes telefon egy fémházas lenne, android szintű szabadsággal megáldott iOS-el. LEGÁLISAN/hivatalosan, mielőtt valaki a JB-vel jön :D

[ Szerkesztve ]

(#69769) icecave válasza icecave (#69768) üzenetére


icecave
nagyúr

"mit hogy majd" = mit hoz majd

K*rva angol billes laptop.

(#69770) vadászcsiga válasza manchester85 (#69733) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Manhaster
Te most itthon vagy már vagy még kint?

[ Szerkesztve ]

(#69771) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Micsoda fasza idő van, jövő héten már strandolni akarok! ;]

(#69772) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ne chateljetetek kocsmából kifelé jövet.leesett a szifon a sarkát elkapta a beton. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69773) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#69772) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezért jó a tok :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69774) BulletBill27 válasza Cyberpunk (#69772) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Eltört az üveg is, vagy csak a keret sérült?

(#69775) Cyberpunk válasza BulletBill27 (#69774) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak a keret. A bal felső sarokban a peremnél. Szerencsére kijelző ép. ;) Pedig szépet esett. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69776) r3dsnake válasza Cyberpunk (#69775) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor rendelheted végre a pink házat. :D

(#69777) BulletBill27 válasza Cyberpunk (#69775) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Akkor szerencsére nincs nagy baj.

Majd fizettesd meg a chatpartnerrel a javítást ;]

(#69778) Cyberpunk válasza BulletBill27 (#69777) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem hiszem, hogy vevő lenne az ötletre. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69779) Cyberpunk válasza r3dsnake (#69776) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ez jutott eszembe nekem is. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69780) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy az iPhone 4s vásárlása esetén is járnak-e az ingyenes Apple appok, vagy csak az 5s-nél?

(#69781) r3dsnake válasza BulletBill27 (#69780) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bármelyik frissen aktivált iOS7-es eszköznél.

(#69782) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#69783) BulletBill27 válasza r3dsnake (#69781) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Köszönöm :)

Gondolkodok egy iPhone-on, de lehet, hogy megvárom a hatost. Még nem tudom.

(#69784) buci30


buci30
addikt

Van olyan app amibe vissza lehet nézni a telefonhívásokat?
Mert a gyári ha rámegyek előzmény ott kikel keresnem a napot.
Tehát ugye mutatja ,hogy pl. Tamás és az (i) Info gomb de akkor a mait mutatja részletesen.
S ha tudni akarom ,hogy még mikor beszéltem vele akkor vissza kell keresnem nekem kézzel azt a napot és ugyan úgy ott is azt mutatja ,hogy aznap mikor.
Nekem olyan kéne ami ha rámegyek a névre akkor mutatja vissza menőleg amíg megvan a hívás lista ugye.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69785) r3dsnake válasza buci30 (#69784) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs ilyen.

(#69786) GALARDO válasza r3dsnake (#69763) üzenetére


GALARDO
addikt

Imádom ezt a ketyóst, májkinak meg ez az egyetlen lemeze ami tetszik. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#69787) #51177472 válasza GALARDO (#69786) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ketyós legjobb, Mykee meg olyan rímeket tol, hogy hihetetlen. Komoly ez a két kombó. :DDD
Ha már Mykee rímei, érdemes rálesni a Halálcsillag születik című nótájára. "Ez megken, ahogy Beckham bekenné Beckhamnét." :DD

[ Szerkesztve ]

(#69788) -secret- válasza r3dsnake (#69785) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#69789) r3dsnake válasza -secret- (#69788) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Moon Moon strikes again. :D

(#69790) icecave válasza r3dsnake (#69785) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm... én mintha valahol làttam volna ilyet. Ja megvan...! :D

Csak poén nem lehetett kihagyni.

(#69791) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Ugye jól tudom, hogy amerikából behozott iphone-t nem lehet itthon gariztatni?

Üdv

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#69792) Zjunior válasza h1ght3chzor (#69791) üzenetére


Zjunior
veterán

Rosszul, világgaris már.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#69793) h1ght3chzor válasza Zjunior (#69792) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Ohh, elnézést. Mióta egyébként?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#69794) Ragnar95 válasza h1ght3chzor (#69793) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pár hónapja vezették be a világgarit iPhone-ra is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69795) h1ght3chzor válasza Ragnar95 (#69794) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszönöm szépen Nektek! :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#69796) Ragnar95 válasza h1ght3chzor (#69795) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy pont most nézelődtem az iCentre oldalán és véletlenül felfedeztem,h ott már ki is írták a dolgot, szóval mostmár írásban is megtalálható a hivatalos világgarira vonatkozó állásofglalás :K
"Az iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s és iPhone 5c készülékek világgaranciásak. iPhone 4 készülékek esetén kizárólag EU országaiban, valamint Norvégiában és Svájcban értékesített készülékek javítását vállalhatjuk az Apple előírásai szerint. A magyar T-Mobile és magyar Vodafone által árusított készülékeket csak a szolgáltató javíthatja."

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#69797) buci30


buci30
addikt

Milyen hasonlo jatek van mint a HayDay meg a Farm? Csak magyar nyelvű legyen es sokan jatszanak rajta! :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#69798) gyuromoj


gyuromoj
veterán


;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69799) Cyberpunk válasza gyuromoj (#69798) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyszer mindenki nyert látod. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69800) #51177472 válasza buci30 (#69797) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nem felel meg a HayDay?

Irjak neked egyet? :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.