Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) sagit válasza llaszlo (#4150) üzenetére


sagit
addikt

ez kicsit azért hard kijelentés nem? :DDD

"Nem IQ kell hozzá hanem a komolyabb termosztátokhoz már kb egyetemi diploma kell."

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4152) llaszlo válasza sagit (#4151) üzenetére


llaszlo
veterán

Az alapján amit én láttam nem. :DDD Plusz még csúnya is volt. Többen próbáltuk beállítani több kevesebb sikerrel. Végül maradt a +/- gomb. :)

(#4153) Mr.Csizmás válasza llaszlo (#4150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én csak a német funkcionalizmusból indultam ki... :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4154) David75


David75
őstag

Nos. Lehet mindenféle hurr durr de androidon a shazam az kb negyed annyira működik jól mint ios-en meg wp7-en ezt már borzasztó sokszor tapasztaltam. A soundhound meg ugyan csak szar. Nem tud valaki olyan programot pc-re ami felismeri azt a zenét ami épp a pc-n megy???

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4155) sagit válasza David75 (#4154) üzenetére


sagit
addikt

last.fm

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4156) David75 válasza sagit (#4155) üzenetére


David75
őstag

Kösz de sajnos ez nem úgy van hogy csak nincs meg valamelyik ide tag hanem konkrétan egy video alatt van a zene ami amúgy silverlight lejátszóban megy.

És már két napja megy a fejemben és tudom hogy amúgy ismerem de nem tudom mi az. Tehát megörülök.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4157) David75 válasza David75 (#4156) üzenetére


David75
őstag

Megvan. Sokadjára megtalálta ez a rohadt shazam. Azért elég durva hogy ez iphone 3g-n úgy működött hogy a zp-ben a metaxa terasz tetején ami pont a két külön zenét üvöltető rész közt van. Azt a zenét ismerte fel amerre nyújtottam a telefont.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4158) Mr.Csizmás válasza David75 (#4157) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4159) David75 válasza Mr.Csizmás (#4158) üzenetére


David75
őstag

2008-ban ez a zenefelismerés előbb említett módon kb a varázslás szintjén mozgott. Tehát körülöttem csak nekem maradt állam ettől a mutatványtól. Mondjuk az igazán űr technika mikor 2007-ben az ipod touch 1g-n nyomtam egy multitouch zoomot egy képen.:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4160) sagit válasza David75 (#4159) üzenetére


sagit
addikt

méghogy nem menőzni veszik a népek az iCuccokat :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4161) David75 válasza sagit (#4160) üzenetére


David75
őstag

A menőzés szó nem megfelelő rá. Én azért vettem 2007-ben ipod touch-ot mert egyszerűen lenyűgözött. Míg ki nem próbáltam el se hittem hogy ez így ebben a formában lehetséges. Mivel akkor lg viewty-m volt ahhoz képest ez elképzelhetetlen volt. Én mindig a jövőt keresem az eszközökben valamilyen szinten. A wp7 teljesen rendhagyó felfogású csempéi és az egész metro ui is ezért tetszik. Az iphone 3g-vel meg kiváltottam a viewty+itouch párost.

Ma már nincs ez az érzés az iphone-oknál de semelyik gyártó semelyik telefonja nincs ennyivel minden más fölött mint az iphone 3g és az iphone 2g volt. Nem durran akkorát még akkor sem ha ettől függetlenül én jelenleg is összességében az i4s-t tartom a csúcsnak.

Egy 11"-os macbook air már hozza azt a szintű űrtechnológiát amiről szó van de azért meg nem adok annyit...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4162) joey04


joey04
titán

Exkluzív tartalom a hazai megjelenésű Steve Jobs könyvből

Állítólag már szállítják az iPad 3 kijelzőit

Az iTunes Match – 3. rész

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4163) Malachi válasza joey04 (#4162) üzenetére


Malachi
addikt

én az eredetit vettem meg, egy hete jött Amazontól, ezt nem akarom magyarul elolvasni. elszúrták és nem tudom mennyire sikerült kigereblyézni minden hülyeséget, ami belekerült. de ez titok, csak nektek mondom. szóval pszt. :)

(#4164) joey04 válasza Malachi (#4163) üzenetére


joey04
titán

hát nekem sajnos közel sem jó annyira az angolom, hogy eredetiben olvassam. :(
Ellenkező esetben nem csak ezt, hanem minden könyvet eredetiben olvasnék. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4165) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Facebookos link

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4166) Xero válasza Malachi (#4163) üzenetére


Xero
nagyúr

Én megvettem iBooks store-ban, de nem olyan kellemes iPhone-on olvasni. Erre jó lenne mondjuk pár napra egy iPad. :P

Az igazi gondom az, hogy valóban új információt nem tud nyújtani a könyv. Aki huzamosabb ideje figyelemmel kíséri az Apple életét, és az eddig megjelent anyagokat elolvasta/megnézte, annak a valóban új információ kb 5%, és azok sem igazi wow faktorosak sajnos. :(

Azért magyarul is meg fogom venni és elolvasom úgy is. Hátha az a pár kihúzott rész ad még hozzá valamit. ;)

(#4165) philoxenia:A hülyéje... Erről eszembe jutnak a régi quakecon-os képek, ahol szétdekorált fejek, autók és gépek jelentek meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#4167) GALARDO válasza joey04 (#4162) üzenetére


GALARDO
addikt

Én valószínűleg virtuális formában fogom megvenni. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4168) Malachi válasza GALARDO (#4167) üzenetére


Malachi
addikt

pedig nagyon komoly a könyv, nagy, vastag, tiszteletet parancsoló, masszív. :D igazi jó kis hosszú olvasnivaló.

(#4169) Stiegliz válasza Malachi (#4168) üzenetére


Stiegliz
tag

remélem nem valami vacak forditás lesz.

(#4170) Xero


Xero
nagyúr

(#4171) sagit válasza Xero (#4170) üzenetére


sagit
addikt

de jól néz ki ez a koncepció ájfon ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4172) rachmaninoff válasza sagit (#4171) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Igen, és szerencsére ez már műanyagból lesz, így nem törik össze, ha falhoz vágod! :DD

(#4173) llaszlo válasza Xero (#4170) üzenetére


llaszlo
veterán

Azért egy szakmai oldalon már igazán érthetnének hozzá, hogy nem egy ilyenre teszik fel az iOS screenshotját. Ráadásul elég gány a minősége is, látszik, hogy összevágott kép.

(#4174) sagit válasza rachmaninoff (#4172) üzenetére


sagit
addikt

naja :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4175) Xero válasza llaszlo (#4173) üzenetére


Xero
nagyúr

Ebben valóban az a szomorú, hogy egy ilyen lejöhet egy elviekben szakmai lapban.
Mondjuk a fél újság az Apple-el foglalkozik ezen kiadásában, de a 44. oldalon pedig a Hackintosh építéshez adnak tippeket ilyen szöveggel és most idézek:
"..., amíg valaki magáncélra épít ilyen operációs rendszert használó gépet, és nem üzletszerűen kíván kereskedni vele, addig nem perelhetnek érte. ..."
Ezek sem olvastak EULA-t ezek szerint. :U

Ez egy sorozat első része volt elviekben, a továbbiakban és most ismét idézek:
"Cikkünk következő részében a szükséges szoftvereket szedjük össze, illetve bemutatjuk a beállítási és telepítési folyamatot."

Ez csak szerint pofátlan kissé? :(((

Legközelebb mi lesz? Megmutatják a népnek hogyan lehet lopott mp3-at összeharácsolni a netről?

(#4171) sagit : Tökön is szúrnám magamat ha ilyen anyagokból építkezne. Elég volt a műanyag a 3G/GS-nél. :P Maradjunk az igényes dolgoknál. ;)

(#4172) rachmaninoff : Az ilyen igényekre én a gumilabdát javasolnám. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4176) sagit válasza Xero (#4175) üzenetére


sagit
addikt

tudjuk, gagyiszappantartólakkműanyag :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4177) Xero válasza sagit (#4176) üzenetére


Xero
nagyúr

Így-így. Ideges embereknek tökéletes. Lehet csapkodni. :P

(#4178) llaszlo válasza llaszlo (#4141) üzenetére


llaszlo
veterán

Most láttam erről egy összeállítást. Kicsit komolyabb, mint az egyéb digitális thermostátok. Mozgásérzékelő, wifi, automatikus programozás. Éjszakára automatikusan csökkenti a hőt, ha elmegyünk otthonról akkor magától kikapcsolja a fűtést. Mobilról be lehet kapcsolni így akár mielőtt haza érnénk már befűthetünk. És még egyéb finomságok. :D

[ Módosította: 7 ]

(#4179) Xero


Xero
nagyúr

(#4180) Stiegliz válasza Xero (#4179) üzenetére


Stiegliz
tag

:C :C :C

ui: te jóóóó ég...

(#4181) joey04 válasza GALARDO (#4167) üzenetére


joey04
titán

Én úgy nem szeretek olvasni. Pár oldal, és elmegy tőle a kedvem. van kb 5-6 könyv amit gépen/telefonon olvastam ki, de nem az igazi számomra. :N

4170: az a vicc, hogy ehhez hasonlót már eljátszott valamelyik szolgáltató is itthon. fail.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4182) Ricardo válasza Xero (#4170) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek után csoda hogy az emberek egy része keveri a kettőt :F

"Láttam az újságban" :W

Ráadásul elvileg nem is Blikk, Bors, Kiskegyed szintű lap.

(#4183) Everman válasza Xero (#4175) üzenetére


Everman
addikt

""..., amíg valaki magáncélra épít ilyen operációs rendszert használó gépet, és nem üzletszerűen kíván kereskedni vele, addig nem perelhetnek érte. ..."
Ezek sem olvastak EULA-t ezek szerint. "

Az EULA nem előbbre valóbb, mint a helyi törvényi szabályozás. Az EU területén arra telepíted a megvásárolt szoftvered, amire akarod, nem köthet bele az Apple. Nem véletlen, hogy a német hackintosh árusokat sem csesztetik.

(#4184) Mr.Csizmás válasza Everman (#4183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezek szerint akkor magáncélra feltehetem a fritzmaschinen?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4185) David75 válasza Xero (#4170) üzenetére


David75
őstag

PC World 0/10. Amúgy a Telekom magazint is így értékelném az utóbbi 4 év alapján.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4186) Xero válasza Everman (#4183) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezzel nem voltam tisztában.
Így mondjuk nem sok értelme van az EULA-nek. :F

(#4187) Everman válasza Xero (#4186) üzenetére


Everman
addikt

Van értelme, mert ha megszeged, akkor a gyártóval szerződést szegsz, így elvesztheted a garanciát és az esetleges supportot. Viszont ezen kívül más problémád nem lehet, nem léphet fel veled szemben jogi úton.

(#4188) Everman válasza Mr.Csizmás (#4184) üzenetére


Everman
addikt

Ha megvásároltad a dobozos terméket, akkor arra rakod fel és olyan céllal, ahova és amivel csak akarod. :D.

[ Szerkesztve ]

(#4189) David75


David75
őstag

Elvileg ez fent van az appstore-on. Hát én ipad-en leszakítanám ettől az állam: link

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4190) Ragnar95 válasza David75 (#4185) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én szerettem nagyon, amíg volt :) De aztán olyan 1-1,5 éve eltűnt teljesen, gondolom megszűnt :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4191) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

10-szer nagyobb kapacitású és 10x gyorsabban tölthető akkumulátor prototípust mutattak be :)

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4192) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link] Tényleg nem trollkodni akarok, de ha anno 0 volt a lag, azt hogy lehet negyedelni... :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4193) David75 válasza Ragnar95 (#4191) üzenetére


David75
őstag

Ezer év mire ebből lesz valami ha egyáltalán:/

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4194) Ragnar95 válasza philoxenia (#4192) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lag most sincs benne, a 4x gyorsabb nem azt jelenti, hogy 1/4 annyi lag van benne, a lag és a sebesség nem ugyanaz :) Amúgy még mindig nincs lag 3GS-en se 5.0.1-el sem,de ettőlmég valamennyivel gyorsabb a 4S, bár pl a menü meg a rendszer alapfunkciói nem 4-szer gyorsabbak, de például a safari, bootidő, játékok indulása, stb. valóban sokkal gyorsabb :K
David75: ha minden jól megy és nem lesz sok meghibásodás vagy valami nagy hiba az összesben, akkor 3-4 év múlva már simán megjelenhetnek ezek az akkumulátorok :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4195) Mr.Csizmás válasza philoxenia (#4192) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ma elküldtem egy sms-t, és most hívtak hogy már 3x ment el...

régebben írtam valahol, de megismétlem az állításomat, kezd hasonlítani az androidra :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4196) Stiegliz


Stiegliz
tag

mi van akkor ha visszhangzik a szifon? i4s.

szoft-os hiba vagy csere ?

[ Szerkesztve ]

(#4197) David75 válasza Stiegliz (#4196) üzenetére


David75
őstag

Fícsőr:D:D (vicc) Ha telefonálás közben akkor lehet hogy a másik fél kihangosított vagy a másik vagy a vonal szarakszik.

Más: Nem tudom ti hogy vagytok vele én folyamatosan tesztelem épp melyik böngésző a legjobb számomra. Ezt három böngészőre korlátozom ie,chrome,firefox. A safari mindig inkább csak mac-en lesz jó ezért kiesik, az opera meg azért esik ki mert vessetek meg de semmiképp se akarok az opera userek közösségébe tartozni szerintem sejthető miért.

A firefox 3.0-óta váltottam chrome-ra mert a chrome sokkal gyorsabb és letisztultabb. Most viszont olyan két hete azt veszem észre hogy láthatóan gyorsabb a firefox 8 mint a chrome 15.

Tapasztalatok? Vélemények?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4198) Stiegliz válasza David75 (#4197) üzenetére


Stiegliz
tag

win-en firefoxot használok. nokián operát. ( am mi a baj azzal ? ) mac-en safarit, és ha valaha visszajön az i4s-em akkor azon is szafarit.

(#4199) joey04 válasza David75 (#4197) üzenetére


joey04
titán

én "sajnos" évek óta rászoktam a FF-ra, és bár egyre bugosabb, akkor sem tudok már tőle szabadulni, OSX-en is azt használtam. közben néha ránézek a chrome-ra, sőt ie-t is indítok, de csak reklám miatt, ahol a MS fizet, és csak akkor látsz bizonyos tartalmakat, ha ie a böngetőd. ilyen volt egy nyereményjáték nemrég.

telefonon persze csak safari.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4200) Xero válasza David75 (#4197) üzenetére


Xero
nagyúr

Én általában nagy mennyiségű böngészőt tartok a gépemen. Szinte mindegyikből van egy stable és egy nightly/dev/beta.
A Safari nightly és a Chrome dev kb egy szinten vannak, a FF 9 kicsit le van maradva, az Opera lényegesebben. Egyedül azért használom a Chrome-ot, mert a szinkronizációval elérhetőek a bookmarkjaim mindenhol.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.