Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hozta a kötelezőket.

Erősebb SoC biztosan nem volt várható, mert akkor házon belül intézi el a Mi Note 3-ast.

Igazából ez egy Redmi Note 5 Max :D

A Type-C-ért jár a pont, az 5500-as aksi ezzel a vassal brutális üzemidőt hoz, nekem a Note 5 2-3 napig elmegy.

A mérete ennek viszont már veszedelmes, de Ázsiában ez kell.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) *Mukeey* válasza Graphics (#1) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez brutális üzemidőd sejtet.De azt hiszem,nem bántam meg,hogy Note5 lett,pedig vártam erre.
Igazad van,ez egy Note5 maxxx😊

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ekkora méret mellett a felbontását keveslem azért.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) totgab02


totgab02
junior tag

Azon gondolkozom, hogy a 7 colos 5 eves tabit lehet levalthatja

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Középkategóriában ez nagyon rendben van aki monstre telefont akar...:D

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó cucc! bár kérdés, hogy az ips kijelző mellett mire lesz jó a masszív akksi? Mindenesetre teljesen használható darabnak tűnik, ránézésre semmi fontosat nem spóroltak ki belőle.

#4: így van, ez a kisebb tableteket felváltja, pláne, ha 300EUR-ba belefér:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) *Mukeey* válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem az,már Max1 is teljesen okés volt,semmi gond nincs ekkora méretben a fhd felbontással.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#8) prolad


prolad
őstag

Na ebből kéne egy android one verzió, azt venném. Miuinak van mit behozni.

(#9) kbyte1024 válasza Graphics (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ne merd azt irni hogy ez a méret nagy!!!! Mit képzelsz hogy ilyet ki mersz jelenteni??;) A sok okos megmondta hogy ez nem nagy! Nahát,szegyeld magad:)
Amúgy szép,tetszik,johetne kisebb is belőle,tuti vinnék.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Hiányzik a noch! Sokkal jobban nézne ki vele, így olyan elavultnak tűnik. :(((

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) ΞΔGLΞ válasza totgab02 (#4) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Annak az 5 éves tabletnek mi a mérete? Gondolom, simán 20 centi felett van a hosszúsága.

(#12) totgab02 válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


totgab02
junior tag

En azt nme ertem hogy foleg a kelet azsiai piacra lett szabva ez a meret, hogy lehet hogy ilyen kicsi embereknek ilyen nagy telefon kell? Hatukra kotik?

(#13) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Azért én vártam volna egy sd 710-et.🙄

(#14) Wesder


Wesder
félisten

Tablet helyett simàn adnàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) TpS válasza H.Kornél81 (#13) üzenetére


TpS
őstag

Hátha lesz pro változat is később, bár kétlem. A max 2-nél is belengették, hogy 2 változat lesz, aztán kacsának bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#16) TpS válasza Graphics (#1) üzenetére


TpS
őstag

Aki használt ilyen méretű telefont, hamar megszokja, és nem érzi zavaróan nagynak. Nekem max 1-em volt, mielőtt a mix vonalra váltottam, és szerettem a méretét.

(#17) kbyte1024 válasza totgab02 (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jo kérdés....pasz,azt viszont en se értem hova nőhet meg a méret??? Mert sokunk szerint ez mar durva...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) gege_01


gege_01
tag

Ha lemerül is lehet vele játszani...pingpongot :))

(#19) totgab02 válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


totgab02
junior tag

Szerintem nem baj hogy gyartanak ilyeneket, mert van aki szereti, csak a masik oldalt se felejtsek el.

(#20) prolad válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


prolad
őstag

Azért az mégse lehet, hogy egy MAX nevű telefon kicsi legyen :D Tényleg felesleges a mérwt miatt panaszkodni pont itt, lehet ezer más telefonnál de itt semmi értelme. Első gen. Maxom volt, igényelt pár óra megszokást, de utána kiválóan használható volt a mindennapokban. Most a 18:9 a divat, ahhoz, hogy a 16:9-hez hasonló szélesség meglegyen (ami számomra a használhatóság alapja, utálom a keskeny telefonokat) fél hüvelyket kell növelni az átmétőt az új képaránnyal. Ezt sokan meg is tették, itt is ennyit nőtt, érdemben nem is változott a méret.

(#21) forgonati válasza Wesder (#14) üzenetére


forgonati
őstag

Illetve vennéd...

Keelah Se'lai!

(#22) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Végre egy normális méretű telefon😃

(#23) kbyte1024 válasza prolad (#20) üzenetére


kbyte1024
addikt

Vágom;) csak csináljanak "nekünk is"ilyet kisebben:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#24) Baggins86 válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Igen, és lehetőleg az összes Mi Max hírhez gyertek és írjátok be, hogy óriási a mérete, ezt nem lehet használni. Légyszi!

Az utolsó pillanatig reméltem, hogy a nagyobb variánsban lehet 710. Pedig nagyon vártam ezt a telefont :(

(#25) H.Kornél81 válasza Baggins86 (#24) üzenetére


H.Kornél81
tag

Én is erre vártam. Kár érte. Marad a Mate9.

(#26) big-J


big-J
őstag

Jön majd a snap 710-es verzió. Ugyanúgy eljátszodták a redmi 5 plus/note pro esetén.

(#27) aelod


aelod
veterán

Kell! :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#28) Soleco


Soleco
tag

Galaxy Note 1 tesztjén annó még a cikkíró is ájuldozott az 5,3 coltól :D. Aztán mára az 5,5 a standard és ilyen monstrumoknak is van helye.

Tabletnek jó lenne tekintve a silány felhozatalt tablet piacon, csak a nyújtott képernyő miatt talán nem nevezhető tabletnek.

Mindenesetre szerintem még ennek is bőven van helye a piacon!

(#29) Graphics válasza big-J (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem jön. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) AxBattler


AxBattler
félisten

Szupi, kéne! :K
Csak mire ideér, meg mire lesz megfelelő tok hozzá, az minimum szeptember-október...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) voithandras válasza totgab02 (#19) üzenetére


voithandras
újonc

Jah, lehet vele pinpongozni, ha lemerül. Csak kell szerezni 2 ütőt, meg egy hálót. ;)

(#32) antim


antim
tag

Jó teló. Mikortól és hol lehet megvenni?

(#33) expander


expander
senior tag

arcfelismeres fixfokuszos kameraval ? wut

(#34) kirusz1 válasza *Mukeey* (#2) üzenetére


kirusz1
őstag

Nem csak ázsiába szivesen lecserélném a redmi note 5 öm a max 3 ra

(#35) Viper26 válasza antim (#32) üzenetére


Viper26
nagyúr

Idő az még, mire hozzánk eljut.

Mindig szerettem volna kék telefont, talán majd most, ha már kívül-belül is tetszik. :)

Pixel 7 | FR955

(#36) -Skylake- válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


-Skylake-
addikt

Szerencsere ti vagytok kevesebben :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#37) ΞΔGLΞ válasza AxBattler (#30) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez a baj a MI8-cal is, mire ide ér lassan már a sapi 855-ös cpukkal dobálják ki a telefonokat.
Ezt meg simán venném autóba...

(#38) AxBattler válasza ΞΔGLΞ (#37) üzenetére


AxBattler
félisten

Én a nagy képernyő miatt venném, nincs szükségem az erős procira.
De addig nem tudom kihúzni már a Lumia-val...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#39) Ujfelhasznal válasza totgab02 (#12) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

,,Kis ember nagy szerszámmal jár"

(#40) BladePocok válasza Graphics (#29) üzenetére


BladePocok
tag

Ez 110%-os információ? Mert ha igen akkor ez is bőven jó lesz, viszont ha jön érdemes kivárni azt.

(#41) borand


borand
aktív tag

Jó, hogy egy ott egy zsebközeli hely a fotón, így legalább látjuk, hogy mennyire praktikusan nem fog elférni kb sehol, max munkás gatyában a colstock mellett. ;]

(#42) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Yeah baby! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43) aelod válasza borand (#41) üzenetére


aelod
veterán

Nők táskában hordják a telefont :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#44) t72killer válasza aelod (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgybizony, haver barátnője épp nemrég kérdezte, milyen telefont vegyen, mondtam nehéz lesz kicsit találni manapság - erre asszongya bőven jó a tepsi, legalább látni mi van rajta. Kisebb tablet is okés mert elfér a táskában.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45) Graphics válasza ΞΔGLΞ (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz van aki már átvette a Mi 8-ast.

Miért , augusztusban jön a 855?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) joey04


joey04
titán

Noha egyelőre csak Kínában érhető el, már most sem hiányzik az adatkommunikációs felhozatalból a B20-as LTE sáv támogatása.

Nagyon jó. Na idővel akkor cserélem is a max 2-t erre. Azt sajnálom, hogy a pletykált pro verzió nem született meg.

6: néztél már mi max 2 üzemidőteszteket? eleve egy bullshit, hogy amoled sokkal kevesebbet fogyaszt, mert csak bizonyos körülmények között igaz ez.

Amúgy tessék, itt az előd:

picivel nagyobb kijelző mellé picivel nagyobb telep jár, a 636 szintén van kb olyan takarékos mint a 625, szóval ha a xiaomi nem cseszi el (néha megteszik...) akkor talán picivel jobb is lehet még az üzemidő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) vond


vond
MODERÁTOR

És ott a B20! :C Ide vele! ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#48) t72killer válasza joey04 (#46) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wow, le a kalappal, ez majd 40%-ot ver az s7e-mre. Megerősíti a Notebookcheck teszt is a gyakorlatban, 33%-os előnnyel.

A kijelzőn csiszolhatnának egy kicsit, ekkora méretben már jó lenne QHD felbontás és persze (SAM)OLED.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) aelod válasza t72killer (#48) üzenetére


aelod
veterán

Nagyobb felbontás többlet teher az SoC-nak és így oda lesz a jó üzemidő. Pont megfelelő ez így ezzel a szettel szerintem. 1080p-nél véleményem szerint egyik telefonba sem kell több.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#50) F.B.I. válasza t72killer (#48) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jó lenne de akkor nem ennyi lenne, drágábban meg nem vennéd és lehet más sem. :N

aelod: +1, bizony nem, itt van előttem egy 7"-os Asus FullHD, mindenre elég, teljesen korrekt rajta filmet nézni és még így sem mondom meg, ekkora méreten, hogy 720p vagy 1080p a film. :N

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.