Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Ragnar95 válasza manchester85 (#25250) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem vágom, pontosan hogy működik az USA-ban az iphone javítás, de többször is olvastam már,h amcsiknak is cserélték a készüléket... :D De lehet, hogy aminél nem tudják egyből megállapítani a hiba okát, azt cserélik vagy nem tudom.
Tudom, de én a levásárlásra értettem,h pénzt kapsz :P Meg kéne kérdezni egy szervizest, hogy is működik ez a már nem forgalmazott készülékeknél...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25252) manchester85 válasza Ragnar95 (#25251) üzenetére


manchester85
addikt

De a levásárlással nem kapok pénzt, csak egy másik készüléket a meghatározott árért. :) Lehet a 4-re cserélésnek is ugyanez volt a lényege: annyiba került a 4 akkor, mint amikor a 3GS-t vette az illető. :D

i6 Silver

(#25253) Ragnar95 válasza manchester85 (#25252) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, de a legtöbb tulajnak így is szivatás, hogyha nem kap annyit, mint amennyibe a legrégebbi még forgalmazott modell kerül, mivel akkor kénytelen iPhone-ról váltani....Mondjuk kérdés,h milyen áron számolják a 3GS-t...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25254) manchester85


manchester85
addikt

Nah, így döntöttem:

iPad with Wi-Fi 16GB - White (3rd generation)
Available to ship: 1 - 3 business days
Delivers Dec 3 - Dec 5 via Standard Shipping

Bruttó 410 dollár. 90 ezer. :)

i6 Silver

(#25255) Ragnar95 válasza manchester85 (#25254) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem nem fogod megbánni, elég jó ár és jó a készülék is :) Nekem is ilyen van, csak 32-es :P :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25256) manchester85 válasza Ragnar95 (#25255) üzenetére


manchester85
addikt

Igazából 8 gigásat szerettem volna, már úgy megszoktam az iPhone-jaimnál is. :DDD Sajna nem volt akció a refurbökre, ezért is vártam meg a mai napot. Akik a 4-est javasolták, nekik is igazuk volt, de ez a 90 túl jól hangzik ahhoz, hogy sokat bukjak rajta szerintem. Úgy tervezem, hogy 1 év múlva legrosszabb esetben 75-80-ért elmegy, és akkor megint veszek egy újabbat. Hát a 32-es jobb persze, de én sajnálom rá a pénzt. :P

i6 Silver

(#25257) bigdady


bigdady
nagyúr

csak engem idegesít a jobb oldalon felugró új oszlop reklám? :(((

(#25258) DanielK válasza bigdady (#25257) üzenetére


DanielK
addikt

adblock? :F

(#25259) DanielK


DanielK
addikt

a család rendelt karácsonyi ajándéknak amerikából.
az ajándék 35$ volt. a postaköltség 69$ (így kaptunk tracking numbert és küldték 2 nap alatt).
most látom, hogy vámolás alatt van.
melyik összeg után kell fizetnem? ugye csak a 35$ után? (józan paraszti ésszel így gondolom)
mennyit kell fizetni ez után? :F

(#25260) Ragnar95 válasza manchester85 (#25256) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

8 gigán én meghalnék, de ugye ízlések és pofonok....Nekem kell a 32 giga, mivel filmnézésre használom utazáskor és mondjuk 2 hétre kell pár film, ami sajna nem kevés helyet foglal el :DDD Igazából én 128 gigával is ellennék, asszem nyár előtt szerzek is egy 32gigás SD kártyát és akk 64gigás lesz az iPadem, 40-50giga meg már elég filmeknek :P
DanielK: a 35$-t nézik vámértéknek, ha egyáltalán rá van írva, de nekem is átment a vámon a csomagom, ami postaköltséggel együtt 35$ volt és asszem 20€ a vámhatár, de nem vámolták meg :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25261) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Tudtok olyan videoplayert ajánlani szifonra, ami tud sambaról és/vagy dlna-ról lejátszani? Köszi!

(#25262) xlife11 válasza r3dsnake (#25261) üzenetére


xlife11
senior tag

AcePlayer. ;)

(#25263) r3dsnake válasza xlife11 (#25262) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, de az 5eur-t sokallom érte, akkor inkább másolok. :D Esetleg valami másik app?

(#25264) xlife11 válasza r3dsnake (#25263) üzenetére


xlife11
senior tag

Elég gyakran szokott ingyenes lenni, mással meg még nincs tapasztalatom :N

(#25265) madgie válasza xlife11 (#25262) üzenetére


madgie
titán

Tudja a külső feliratot is?

Mikor fogják már megcsinálni a fejlesztők, hogy az AC-3-mal legyen hang? Komolyan, a filmjeim 90%-a ilyen, szomorú, hogy végre itt a jó retina ipad, erre nézhetem rajta a full hd némafilmeket :DDD

(#25266) Rei


Rei
csendes tag

Sziasztok, kicsit buta kérdés, Iphone-ra van sok ingyen app is, ugye?

(#25267) Tibee86 válasza Rei (#25266) üzenetére


Tibee86
veterán

Van.

(#25268) Tomics


Tomics
addikt

Vannak olyan ingyenes játékok amikkel másik iphone-nal lehet játszani multiba?
Este megyek ki iszogatni aztán havernak is van i4-e, valamit jó lenne kipróbálni. :D

PH! addikt since 2004

(#25269) M@te válasza Tomics (#25268) üzenetére


M@te
senior tag

fs hockey, szókirakó

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25270) manchester85 válasza Ragnar95 (#25260) üzenetére


manchester85
addikt

A 8 giga csak poén volt. :) Hogy oldod meg az SD kártyát iPad-del?

i6 Silver

(#25271) Ragnar95 válasza manchester85 (#25270) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De iPhone-on se férnék el rajta, ott is nehezen férek el 16-on :D Camera Connection Kit + iFile :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25272) manchester85 válasza Ragnar95 (#25271) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, akkor JB mindenképp kell hozzá. :( Jó lesz nekem az RTL most is. :DDD

i6 Silver

(#25273) Ragnar95 válasza manchester85 (#25272) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna ja :(
Bár ugye fotókat lehet JB nélkül is importálni + videókat is kéne tudni asszem, bár azt még nem próbáltam... :D
Én alapból nem nézek TV-t az 1-2 kedvenc sorozatomon kívül, de főleg nem fogom erre pazarolni a mobilnetem + külföldön elég nehéz net nélkül nézni.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25274) manchester85 válasza Ragnar95 (#25273) üzenetére


manchester85
addikt

Beülsz egy mekibe barátok köztet nézni. Van ennél jobb dolog az életben? :DDD

i6 Silver

(#25275) Ragnar95 válasza manchester85 (#25274) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs, indulok is a mekibe :DDD
Közben rájöttem,h van. Ha BurgerKingbe ülsz be ;]

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25276) válasza Ragnar95 (#25271) üzenetére



őstag

Amikor ez téma volt mélyen hallgattatok. Miért? Most mégis kevés a 8GB?

(#25277) manchester85 válasza Ragnar95 (#25275) üzenetére


manchester85
addikt

De csak keddenként. :DDD Egy tipikus eset: apám elküldi az sms-t, utána home+power, elküldi iMessage-ben a képet, én pedig bemutatom a screenshotos képet, és még a voda logó is ott virít a T-s telómon. Hányszor megcsináltuk már. :DDD

Utána pedig már esszük is a két whopper menüt valakivel. :))

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25278) Ragnar95 válasza (#25276) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem emlékszem mikor volt ez, de én tuti nem hallgattam mélyen, én mindig is kerek perec kimondtam,h nekem 32es iPhone és 64es iPad a tuti :K Most is csak 1-1 mérettel vagyok lejjebb, tehát 16os iphone-om és 32es iPadem van, de az eggyel kisebb mindkettőből használhatatlan lenne számomra.
manchester85: miért milyen vodás kedvezmény van a vodafone kedd keretében a burgerben? :B :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25279) manchester85 válasza Ragnar95 (#25278) üzenetére


manchester85
addikt

Tényleg nem tudod? Két whopper menü egy áráért. :K Vagy ezt most nem értem. :DDD

i6 Silver

(#25280) Tibee86 válasza (#25276) üzenetére


Tibee86
veterán

Abba nem kötött bele senki (meg miért is tette volna), hogy ha valaki leírta, hogy neki kevés nagyon a 8GB. A vita ezek a kijelentéseid után inultak:
-"Csak azt akarom mondani, hogy 10 emberből 8-nak kevés. Persze aki tapasztalatlan azoknak mindegy."
-"Ha valaki csak telefonálni akar, esetleg pár képet lőni, és ezzel megelégszik egy iPhone esetében, annak csak a 8GB add magyarázatot.. 8GB-os iPhone-t az vesz aki nem akar több pénzt kiadni érte, de használni akarja az iOS-t, és nem kihasználni."
-"Azért elég neked, mert megelégszel vele. De nem használsz nagy appokat, pedig szeretnél"

manchester85: Ez nekem is új. Bemutatom, hogy vodás iPhone-om van, és kapok két whoppert egy áráért?

[ Szerkesztve ]

(#25281) Ragnar95 válasza manchester85 (#25279) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az jóféle, ezt nem tudtam,h még mindig él a vodafone kedd és hogy a burgerben ilyen akció van :B :D
Amúgy kb egész évben van mostmár kuponakció a burgerben és a mekiben is, de jó is, mert amúgy katasztrófa, hogy felmentek az árak, 1 sz@ros szendvics a mekiben 850Ft már úgy,h minimum 2 kell, hogy jól lakj és ez egy gyorsétterem, nem egy rendes, ahol kiszolgálnak, stb....
Tibee86: nem, úgy van, hogy küldesz 1 sms-t, amiben kapsz egy kódot és azt felmutatod a burgerben és akkor, de majd manchester85 megmondja,h hova kell mit küldeni pontosan :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25282) manchester85 válasza Tibee86 (#25280) üzenetére


manchester85
addikt

Ááá, ne csináljátok már. :U két whopper menü egy áráért

Ragnar95!

A kuponos akciók szerintem nagyon szarok. Úgy van kiszámítva, hogy két ember azért ne lakjon jól vele, és a kedvezményt is úgy számolják, hogy egyenként számítják az árakat, összeadják, és ehhez képest milyen jól jársz. Ezzel az erővel minden menüvel jól jársz, mert egy szendvics+krumpli+kóla külön-külön drágább lenne.

Nekem a dupla sajtos mcroyal a kedvencem, valami 1500-at fizettem érte a múltkor. :DDD Amúgy meg ugyanaz a hús van a sajtburgerben is, úgyhogy én most már csak sajtburger menüt fogok enni, szinte ugyanaz, a zsemlében és a hús mennyiségében van egyedül eltérés. Az új McDouble menü 600-ért már majdnem olyan, mint a McRoyal, menjenek a fenébe, nem fogok 2,5-szer annyit fizetni egy McRoyalért, amiben ugyanaz a hús van. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25283) Ragnar95 válasza manchester85 (#25282) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25284) Tibee86 válasza manchester85 (#25282) üzenetére


Tibee86
veterán

Ciki, nem ciki, ez nekem totál új. :D
Bár nem nagyon van olyan ismerősöm, akinek vodás iPhone-ja lenne.
Kuponos akciót azért szeretem, mert akkor nem csak fél órára lakok jól, hanem akár egy óráig is kitart az érzés.

[ Szerkesztve ]

(#25285) válasza manchester85 (#25282) üzenetére



őstag

Hallottál már a telített zsírokról? :D

(#25286) manchester85 válasza Tibee86 (#25284) üzenetére


manchester85
addikt

Ha szépen megkérsz, megleplek egy ilyen képpel. :DDD Apámnak úgyis korlátlan belföldi sms-e van.

Akkor a két Whopper menüt is egymagadnak szánod? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25287) Tibee86 válasza manchester85 (#25286) üzenetére


Tibee86
veterán

Az egyik üdítőt elcserélném egy nagy hagymakarikára, és úgy akkor rendben lenne egy evésnek. :D

(#25288) Ragnar95 válasza manchester85 (#25282) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én szeretem a kuponos akciókat, mert úgy még egész emberi áron lakom jól lehet lakni, vagy legalábbis olcsóbban, mint amúgy. Így se olcsóak a dolgok, de azért 2 szendvics 850-ért még egész tűrhető és mindenképp jobban jársz vele, mint amúgy, akárhogy is számolják a kedvezményeket :DDD
Amúgy énis 2 sajtburgert szoktam enni, mert az kb annyira laktató, mint egy Big Mac, csak épp majdnem fele annyiba kerül :D De múltkor McDouble menüt ettem és az is jó volt jó áron :K Mondjuk a nagy szendvicseknél nem a húst fizeted meg, hanem a méretet + azt,h sokkal több minden van benne, így finomabb :P :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25289) mondomén


mondomén
őstag

Egy héten hányszor esztek ilyen szutykokat?

(#25290) icecave válasza mondomén (#25289) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztos próbálgatják, mennyire igaz a "Super size me" film... :D

szerk.: náha mi is szoktunk asszonnyal elmenni, mikor kupont lehet nyomtatni a netről (vagy adnak). Szóval néha bedőlünk mi is a cukor-zsír-ízfokozó csábításának.

[ Szerkesztve ]

(#25291) Ragnar95 válasza mondomén (#25289) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon változó, mostanában egyre többször, mert gyakran csak este 8-ra érek haza és déltől 8-ig elég rendesen megéhezem, szóval mostanság van, h heti 2x is, de van, hogy 1 hónapig nem eszem gyorskaját, tehát azért nem viszem túlzásba és nem ezen élek :P
Ez, meg ez az, amit ha megeszel, egyből felmondja a szolgálatot az emésztőrendszered :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25292) korpicschess


korpicschess
veterán

Hellósziamizu?! Megy a transzzsír-tömés látom. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25293) manchester85 válasza Ragnar95 (#25288) üzenetére


manchester85
addikt

A két szendvics az oké (bigmac vagy mcChicken) de az a baj, hogy nekem egyik se a kedvencem. Én a kuponról a menü+ 1 nagy szendvicsre asszociáltam. Az mindenképp drágább, mint egy menü, ergo olcsóbban nem jöhetsz ki, és az nekem már nagyon sok mennyiségre. Hát nem tudom, de a dupla mcRoyalban gyakorlatilag csak a hús a lényeg, mégis full extrás szendics. Én a drágább menükből szinte csak azt veszem.

Icecave!

Nyomtatni se kell, elég bemutatni iPhone-ról. :K

Mondomen!

Én mondjuk már egyre ritkábban. Nem mondanám, hogy szutyok, túl van ez reagálva. Akik pörköltöt, oldalast, hurkát zabálnak, sokkal jobban pusztítják a szervezetüket, mintha megeszel egy-egy menüt. Van benne egy pohár kóla, egy kis sültkrumpli meg egy szendvics. Ha veszel egy kétliteres kólát, már sokkal jobban pusztítottad a szervezeted, vagy kisütsz otthon egy nagy adag krumplit. Nyilván nem egészséges, de egy ember eszik egy nap 4-5-ször jó esetben. Ha otthon egészségesen étkezik az ember, akkor ez elenyésző. Pl. én itthon szinte csak ásványvizet iszom.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25294) korpicschess válasza manchester85 (#25293) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem tévedsz. Minden amit felsoroltál transzzsír mentes normális esetben. Ráadás, ha például mangalicából készül.

ice-utánam: ahogy írod. Mondjuk mostmár az orvosok is megbékéltek a koleszterinnel, és nem tolják a belehalsz dolgot.

Én margarint sem eszem, de növényi zsírból készült sajtot se (gyorskajáldában más, ott csak azt használnak, olcsó). Stb..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25295) icecave válasza manchester85 (#25293) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet,de jó a nyomtatónak is,ha néha használom :D Mert a színes nem nagyon fogy, csak a fekete tinta. :D

Más: pedig öregapáink is tolták a kolbász-sonka-hurka, hagyma stb. témát, mégsem tudták, mi az a koleszterin. Mert a földöl ledolgozták, plusz nem volt tele még egy egyszerű kenyér sem 3-5 fajta enzimmel... Ez van, a fogyasztói társadalom igényei gerjesztették ezt, ezzel kell élni sajnos.

Ha belegondolok, nekem erről a dohányosok példája jutott eszembe, akiknek egytől egyig van egy ismerősük, aki 80 évig élt, és végig dohányzott. Meg persze 20 másik, a dohányzás okozta dolgokba halt bele. Mégis csak előbbit hangoztatják, vajon miért? :D

[ Szerkesztve ]

(#25296) Ragnar95 válasza manchester85 (#25293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt én még nem ettem, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni :B
Ami nagyon eltalált, az a McWrap szerintem, egyszerűen imádom, csak k*rva drága konkrétan, 930Ft, jobb helyeken annyiból gyros-tálat veszel, amivel bőven jól laksz....Meg az ínyenc grill csirke szendvics nagy királyság még, bár azt már jó rég nem ettem :P :DDD
Igaz, drágább, mint egy sima menü a menü + szendvics a kuponról, de 1550-ért kapsz 2 big macet, az egyiket menüvel, tehát kb + 200Ft a 2. szendvics és nekem pont ez így egyben elég :P Múltkor mondjuk sikerült lenyomnom 2 nagy szendvicset, az egyiket menüvel + egy snack ajánlatot (6chicken nugget, 4 burrito, 8 hagymakarika, 1 krumpli), de utána tényleg elég rendesen teli lettem :DDD

Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, mi van abban, amit eszem, amíg nem cián vagy nem hányom el tőle magam és finom + jól néz ki, addig nem izgat, mennyire egészségtelen :DDD Úgyis YOLO :DDD :P Ráadásul mozgok elég sokat + gyors az anyagcserém, úgyhogy nem is látszik meg rajtam :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25297) válasza icecave (#25295) üzenetére



őstag

Mert a veszélyeztetett faktor felett/mellett van a hajlamosító faktor, ami DNS függő.

(#25298) manchester85 válasza icecave (#25295) üzenetére


manchester85
addikt

"pedig öregapáink is tolták a kolbász-sonka-hurka, hagyma stb. témát, mégsem tudták, mi az a koleszterin"

Mert nem tartott ott az orvostudomány. Kapták is szépen az agyvérzést, sorra, érszűkület és a többit. :U Az átlagéletkor növekedése nem azt mutatja, hogy ők éltek volna egészségesebben.

"Mégis csak előbbit hangoztatják, vajon miért?"

Előbbit? Kik, hol? A csapból is az folyik,hogy milyen káros a dohányzás és hány haláleset függ össze vele. Nagyon helyesen.

Icecave!

Nyilván a dohányzás káros hatásairól nem a dohányosok véleményét fogom kikérni. :DDD

Ragnar95!

Egyél egy dupla mcRoyalt, brutál jó. :K

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25299) icecave válasza (#25297) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, ezt szépen kifejtetted! Nem baj, ennyire pont elég is lesz ;] :D

manchester85: a dohányosok hangoztatják.... mert nekik könnyebb úgy, így jogot is formálnak arra,hogy tovább pusztítsák magukat, elvégre más is milyen sokáig élt. Tudom hogy mennek ezek, 5 évig dohányoztam.

Helyesen hangoztatják persze, csak sokat nem ér. Mivel a dohányos,ha meglát egy rákos tüdőt mit csinál, ideges lesz. Mit csinál, ha ideges? Rágyújt. Én is találtam ám mindenféle okot arra,hogy még egy kicsit halogassam a leszokást. Ezt a harcot senki nem vívja meg az ember helyett, az az igazság. Amíg erre rá nem jön az illető, nem fog leszokni.

[ Szerkesztve ]

(#25300) mondomén válasza manchester85 (#25293) üzenetére


mondomén
őstag

Hát én meg szutyoknak mondanám azt ami drága, egészségtelen (most az nem érdekel ki hányszor eszik és mekkora menüt, akkor is az ha kettőt harapsz belőle) és még jól sem lakom tőle.:) Most nem akarok kampányolni ellene meg ilyenek, csak már egy ideje megpróbálok tudatosabban vásárolni és kaját csinálni magamnak, aztán furcsa olvasni, hogy milyen ügyesen spóroltok egy marék szendvicsen meg sült krumplin. :DDD

szerk.
Én egy évben 3-4 alkalommal eszem ilyet. Sajnálom a pénzt rá.
Viszont ez is ki fog maradni, kiderült laktóz érzékeny vagyok, az is most derült ki számomra, hogy ez a kurva laktóz szinte mindenben benne van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.