Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175651) gyuromoj válasza TechN7ne (#175650) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az ízvilága miatt írtam hogy mit szokott inni.
Köszi amúgy a tippeket, nézelődöm. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175652) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni Apple iPhone 11 Pro éjzöld készülékre üvegfóliát, ami teljesen körbe védi a kijelzőt, talán 3D-nek hívják, tudnátok ajánlani jó ár érték arányú fóliát ebből a típusból? Illetve érdemes kameravédőt venni rá, ha igen milyet? Előre is köszi.

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#175653) B-L-A-C-K válasza N-vidi-A (#175652) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin XD CP+ MAX

(#175654) ΞΔGLΞ válasza N-vidi-A (#175652) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Illetve érdemes kameravédőt venni rá, ha igen milyet?

Felesleges, inkább olyan tokot vegyél, amiből nem lóg ki az az ormótlan kamera.

(#175655) Cyberpunk válasza GALARDO (#175628) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hajrá! A zsírt égesd ne a benzint! ;] Csak ne a járdán. :DDD

Én meg majdnem beleőszültem mire jól beállítottam az első váltót bovden csere után. Nagyon nem mindegy hogy csinálja az ember.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175656) GALARDO válasza Cyberpunk (#175655) üzenetére


GALARDO
addikt

Autók közé inkább nem mennék be itt Pesten. :DDD Szerencsére itt nálunk kertek alatt el lehet menni.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#175657) tothjozsi96 válasza ΞΔGLΞ (#175654) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szeretnél te olyant :)

[ Szerkesztve ]

(#175658) ΞΔGLΞ válasza tothjozsi96 (#175657) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi ebben a furcsa?

(#175659) Cyberpunk válasza GALARDO (#175656) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én már mentem, jó buli az, kissé észnél kell lenni. De helyismeret nélkül pláne jó kaland. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175660) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Galaxy Z Flip - 1380$ péntektől

Aweriot
Nekem tetszik, de még idő amíg kiforrja magát.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175662) Cyberpunk válasza #20749568 (#175661) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ennek én sem, a Fold az jobban bejött, mert ott azért kapsz egy nagy kijelzőt, ha szétnyitod, és elfér a zsebben, nem úgy mint egy tablet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175663) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elvileg az egész stream S20 szériás telefonokról történik.

szerk.:
Kezemben a Galaxy S20 család

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175665) Cyberpunk válasza #20749568 (#175664) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyen konstrukcióban nekem sem kéne még. Egyébként jobban megfogott a Surface Duo, nem feltétlen kell az a hajtogatós kijelző, lehet ezt így is. De az meg jó ha az év végén kijön, ja van LG-nek hasonló tokos megoldása. De nem vonz annyira az LG.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175667) Cyberpunk válasza #20749568 (#175666) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem vagyok ennyire merev ilyen téren, ha értelmét látom a dolognak váltok. Mondjuk most semmire sem cserepem az X-et. Most májusban lesz két éves, jól bírja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175668) icecave válasza #20749568 (#175666) üzenetére


icecave
nagyúr

Engem 3 hónap alatt visszarángatott az android. Mondjuk, pár feature, amik annyira fontosak, hogy cserébe elnézem a hüeségeket. Bár az is biztos, hogy a 3 hónap iOS is érdekes volt, smooth továbbra is meg minden, de olyan bugok, fagyások vannak, hogy ebben egészen egy szerinte kerültek a droiddal (droid feljavult, iOS romlott, így közelítenek szépen). :D

(#175669) tothjozsi96 válasza ΞΔGLΞ (#175658) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem értem, miért ormótlan?
;]

(#175670) Gsx-rr válasza icecave (#175668) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most vettem ceges mobilt az irodaba.
Samsung A20.
Siman vallalhato,tokeletes telefonalni email-t olvasni kijelzo merete is optimalis, dizajnban sincs elmaradva
Vadiuj 200 dollar
volt, tenyleg nem ertem miert kerul az Iphone 800-1000 dollarba

(#175671) odrif válasza Gsx-rr (#175670) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mert annyiért is megveszik.

20 éve a Prohardveren

(#175672) icecave válasza Gsx-rr (#175670) üzenetére


icecave
nagyúr

Trollkodni nem kell, azért nyilván van különbség, nem egy kategória... Én sem azt mondtam,hogy egy alja droid rángatott vissza, hanem egy Note 10+, amit ráadásul Samsung Store-ban vettem, így az árban sem volt nagy difi (mármint iPhone-hoz hasonlítva).
Bár, ha azt mondod, hogy az A20 ahhoz képest mennyire olcsó, mégis totál vállalható, azt megértem. Mikor Asszony A50-ét vettük, még Note 9-em volt, totál jó telefon az előbbi, akkor összevetve a Note 9 volt az, ami nagyon nem érte meg a felárat, mert annyival többet nem nyújtott.
Persze tegyük hozzá, nekem megérte, biztosan hülyét kaptam volna egy A50-től hosszútávon (miközben másnak tökéletesen elég).

[ Szerkesztve ]

(#175674) icecave válasza #20749568 (#175673) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem nagy dolgok, de van pár, régebben írtam párat, most ami eszembe jut: időzített sms küldés (iOS-en ez külön valami akku zabáló appal lehet ment volna , ahogy után néztem), hely/eszköz alapú feloldás, kiírja, mennyi idő múlva lesz feltöltve, always on display, stb.
Csomó kis szarság. Nyilván cserébe viselnem kell a nagyobb IDLE fogyasztást, és néhaány esetben a szarabb kamerát (mert hát hiába benne a potenciál, ha még mindig nem hozták fel a szoftvert annira, mint azt tették Note 9 esetében).

(#175675) gyuromoj


gyuromoj
veterán

“SE2” március 24? [link]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175676) Gsx-rr válasza icecave (#175672) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mivel trollkodnek mikor 11 Pro-m van?
Lehet a mindennapokban egesz nap nyomkodva mas lenne a Samsungrol a velemenyem, csak vicc ,hogy igazabol apropenzert is van nagyon jol hasznalhato keszulek es annyival nem jobb egy sima Xr vagy sima 11 mint amennyivel tobbe kerul.

[ Szerkesztve ]

(#175677) r3dsnake válasza icecave (#175674) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk ezek full felesleges dolgoknak tűnnek.

(#175678) icecave válasza r3dsnake (#175677) üzenetére


icecave
nagyúr

Neked. Ennyi.

Gsx-rr: Akkor a hsz-om második fele volt igaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#175679) GALARDO válasza Cyberpunk (#175659) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez nem te voltál véletlenül? :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#175681) Gsx-rr válasza icecave (#175678) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azt hittem kell
400 dollar,hogy vegyek egy normalis telefon. Fogalmam se volt az arakrol. Kicsit elgondolkodtato a premium telefonok arazasa markatol fuggetlenul.
Ennek ellenere mar varom az Uj Iphone-t de csak azert mert hanyok mar az X dizajnjatol.

(#175682) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nezem ezt az uj S20-at.
Arulja el valaki minek a 8k videofelvetel?

(#175683) Cyberpunk válasza GALARDO (#175679) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem öltözöm ki ennyire profin. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#175684) madgie válasza Gsx-rr (#175682) üzenetére


madgie
titán

És a hosszú teleobjektív, digitális rásegítéssel? Tényleg kell egy 320x480-ról felinterpolált kép a szomszed falu templomórájáról?

(#175685) icecave


icecave
nagyúr

Ugyan már, mindig mindent el kell adni valami használható vagy kevésbé használható feature-el. Pl. Apple is ezt csinálja csak még durvábban a "revolutionary" 16 színárnyalatú táncoló kula-emojikkal egy-egy ios főverzió megjelenésnél.

(#175686) szekra válasza Gsx-rr (#175682) üzenetére


szekra
őstag

Jól nézzen ki a család nem létezik 8K TV-jén

(#175687) nord_ válasza icecave (#175685) üzenetére


nord_
veterán

Úgy csinálsz, mintha az emoji nem egy szabvány lenne, telefongyártóktól függetlenül... De nyilván, ha valamelyik cég csinál egy hülyeséget, akkor "mé', a zapple nem?" benyögést nem lehet kihagyni...

(#175688) icecave válasza nord_ (#175687) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem csak az Apple-ről van szó egyébként (bármelyik gyártót hozhattam volna példának) , azt akartam kihozni ebből,hogy mindenki ezt csinálja, felesleges egy-egy gyártót fikázni azért, mert "useless features" hadával próbál eladni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#175689) -secret- válasza gyuromoj (#175675) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tehat i7 meret. Na vajon marad-e gomb elol...?!

(#175690) gyuromoj válasza -secret- (#175689) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kíváncsian várom.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175691) r3dsnake válasza Gsx-rr (#175682) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

4K-nál is mindenki ezt kérdezte. Most meg alap elvárás.

icecave: Az Apple-nek semmi köze hozzá, hogy milyen emojik vannak.

Gsx-rr: Amúgy kíváncsi leszek mit mondasz az olcsó mobilodra 1-2 év múlva. Idővel az olcsó droidoknál mindenféle random hülyeség elő szokott jönni.

[ Szerkesztve ]

(#175692) -secret- válasza Gsx-rr (#175670) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hmm ez így most kicsit furcsa Tőled. Az összes nagy szifont kis túlzással szidtad, valami sosem tetszett bennük de egy olcsó(bb) androidossal "megelégszel"? (No offense, nem azért mondom!)

Mondjuk ha csak telefonálsz akkor végülis mindegy.

Én úgy látszik nem váltok 11 Pro-ra... nem is érzem a késztetést idén, mondjuk mindig így kezdődött.

[ Szerkesztve ]

(#175693) ΞΔGLΞ válasza tothjozsi96 (#175657) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, hogy arra értetted, hogy csak szeretnék ilyen telefont! Én, meg úgy vettem ki, hogy szeretnék ilyen tokot. :D Ezért nem is értettem. Ha ismernél nem kérdeztél volna ilyesmit.
Ez itt nem a dedó, azért, mert off topik. Kis túlzással nekem már akkor volt pro max, mikor a legtöbb örült, hogy leadhatta a rendelését.
De attól még ez a kamera megoldás ormótlan és a mai napig gáz. Ahogy olvastam, Gsx-rr fórumtársnak sem jön be a dizájn.
Nekem sem jön be, mert ez már xs (max)-nál is lényegében elavultnak mondható volt, de ott még elment, Egyébként azt is használom, sőt gyakrabban, mint a bugosabb pro max-ot. De ez nem android, hogy 725 féle készülékből lehet választani. Itt egy évben csak egyszer van frissítés mobilra, nos ez nem az volt.
Ha note10+ mellé teszem az xs - pro max-ot, kb mintha valahol leragadtak volna az őskorban apple-ék.
Ettől függetlenül, én nem tartozom azok közé, ha birtoklok egy terméket, akkor nem fogok róla negatív kritikát írni, mert nem vagyok elfogult. A kamera megoldás meg az egyik legormótlanabb része az egész készüléknek. Szerencsére a hátlapját nem kell sokat bámulnom.

(#175694) icecave válasza r3dsnake (#175691) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem kell leragadni ennél, csak egy példa volt bármi mást mondhattam volna, bármi más gyártóval. Később kifejtettem.

Szerencsére én nem vagyok (és nem is voltam soha) elvakult azzal a termékkel szemben, amit épp használtam (legtöbben azok, mert ha már ennyi pénzt kiadtak érte, egyszerűen nem ismerik be,ha valami mégsem olyan király).
Pontosan tisztában vagyok azokkal a dolgokkal, amik bizony nem a legjobbak Note-on, ugyanúgy, ahogy iPhone vonalon is megvannak ezek.

[ Szerkesztve ]

(#175695) Gsx-rr válasza -secret- (#175692) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mint irtam 11 Pro-m van es a megjeleneskor azonnal cserelek.
Cegnek vettem nem magamnak. Max telefonalni fogunk vele meg Whatsapp uzenetek mennek rajta. Fixen az irodaba lesz
Nem erted a lenyeget. Nem voltam tisztaban az arakkal es mas gyartokkal es meglepodtem, hogy egy olyasmi telefont mint az Xr mennyivel olcsobban lehet venni ja es 5x jobban nez ki.
A dizajnrol felesleges vitazni naponta szembesulok vele milyen borzaszto az Iphone a baratnom S10-mellett.

De azt nem olvastad,hogy X-rol valtottam es ez volt az elso telefon amivel meg igy a folosleges valtas utan is meg voltam elegedve. A forma mar X-nel is gagyi volt egyedul ezzel nem vagyok kibekulve.

Szidtam az Iphone-okat? Persze mert az X gyari szar volt 1 evet szivtam vele egyik legnagyobb problemaja az volt,hogy a lockscreen allandoan elfordult fekvo nezetbe. Masnal ez nem jelentkezett.Erdekes modon mikor kicsereltettem 1 ev utan az uj nem produkalta. Annak meg 1 ev utan tonkrement a toltocsatlakozoja

Ja meg az S20.
Hat ez valami hanyadek ami a hatlapot illeti. Mi az a borzalom a kamerakkal?

[ Szerkesztve ]

(#175696) -secret- válasza Gsx-rr (#175695) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah hát abból a szempontból viszont jó erre a célra, hogy ~60-ért mit kaptál volna Apple vonalon? Egy ütött kopott i7-et használtan aminek gatya az akksija. De talán még azt sem.

Most ránéztem én is az S20-ra... :D

[ Szerkesztve ]

(#175697) Gsx-rr válasza -secret- (#175696) üzenetére


Gsx-rr
veterán

400 dollar volt valami I7 vagy I8 meg se neztem mi az pontosan csak a kirakatban lattam.

(#175698) ΞΔGLΞ válasza Gsx-rr (#175695) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A forma mar X-nel is gagyi volt

Nos, nagyon remélem is, hogy ezt a sok éve tartó és már baromi unalmas szappantartó formát kivágják a francba.

(#175699) Giovan! válasza ΞΔGLΞ (#175698) üzenetére


Giovan!
addikt

Pletykálják hogy visszakanyarodnak valamennyire az iPhone 4 szögletesebb formáihoz, aztán kérdés, hogy ebből mi valósul meg. Szerintem ekkora méretben azok az élek már kényelmetlenné teszik a hosszan tartó használatot, de mást meg lehet nem zavar a dolog.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#175700) ΞΔGLΞ válasza Giovan! (#175699) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A note10+ is tök jó kézben tartani, pedig az aztán tényleg nagy és szögletes. :)
Az iphone 4 a legszebb valaha gyártott mobil volt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.