Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172751) tothjozsi96 válasza szekra (#172750) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem csak a facebook tudja ezt használni, harmadik féltől származó süti ez, nem a facebook algoritmusa.

(#172752) szekra válasza tothjozsi96 (#172751) üzenetére


szekra
őstag

A lehallgatás-legépelésre céloztam, amelyről a FB közleményt is adott ki.

(#172753) Sukta 95 válasza szekra (#172750) üzenetére


Sukta 95
tag

too big to fail :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#172754) tothjozsi96 válasza szekra (#172752) üzenetére


tothjozsi96
addikt

El kell engedni a facebook-ot, én elfogom.

Az a baj hogy sokan annyira ragaszkodnak hozzá hogy muszáj a Messenger-t külön használni továbbra is.
Sokakkal egyszerűen máshogy nem lehet kapcsolatot tartani, sajnos.

(#172755)



őstag

Google Mars nálam a melóhelyre ajánlott útvonalat, de pl a kereső alján ott a pontos címem :D Csak egyszer kell használni a GPS-t és már le is bukott az ember, köszönhető a hálózati eszközöknek

[ Szerkesztve ]

(#172756) szekra válasza Sukta 95 (#172753) üzenetére


szekra
őstag

Hm?

(#172757) Sukta 95 válasza szekra (#172756) üzenetére


Sukta 95
tag

Tul nagyok ahhoz, hogy elbukjanak. A Libra-t is le fogjak nyomni a kongresszus es az eu torkan. Mondjuk, beloluk elek, en csak orulok neki, hogy van facebook is impulziv vasarlok. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#172758) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez érdekes lehet. MegaCon

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#172759) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Airpods jol mukodik Androidos telefonnal?

(#172760) szekra válasza Gsx-rr (#172759) üzenetére


szekra
őstag

Igen csak a feature-ök nem működnek (dupla kopp, nemitas stb)

(#172761) Gsx-rr válasza szekra (#172760) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Koszi!Megy a varialas,hogy Iphone vagy Samsung legyen, viszont mar kapott az apjatol ajandekba egy Airpods-t

75-el olcsobban kapom meg a Samsungot, mint egy Xs-t ez is egy szempont

[ Szerkesztve ]

(#172762) tothjozsi96 válasza Gsx-rr (#172761) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én tuti nem vennék Samsung-ot.
:U ;]

Amúgy a Telenorban a héten már másodszor is csökkentették az Xs árát.
A jelenlegi csomagom mellé már "csak" 301k.

(#172763) icecave válasza tothjozsi96 (#172762) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért?

Pusztán érdekel, nem vitát akarok kirobbantani.
Én sok év iPhone után mentem át egy Note 9re, és bár van, ami hiányzik iOS-ből, összességében sokkal jobban elégedett vagyok, mint bármikor.

[ Szerkesztve ]

(#172764) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#172761) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nem az volt volt már samsungod, és még is iPhone volt a nyerő?

(#172765) tothjozsi96 válasza icecave (#172763) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Csupán rossz beidegződés.

Az hogy androidon vannak mikro-laggok, nálam i7-en semmi ilyesmi nincs.
Volt több androidos telefonom, 2 év után muszáj volt lecserélni őket mert egyszerűen annyira belassultak meg használhatatlanná váltak hogy az hihetetlen.

Itt az ellenpélda, az i7, most lesz 2 éve hogy vettem és ugyan olyan mint akkor.
Nincs a telefonnal semmilyen problémám, ha cserélném azt is csak azért mert már unom.

(#172766) r3dsnake válasza Gsx-rr (#172761) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Viszont az Xs később is 75-tel fog többet érni használt piacon mint a Samsung. Szerintem nem kérdés, biztos nem választanám a Samsungot hosszú távra.

(#172767) icecave válasza tothjozsi96 (#172765) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet régebben így volt, nekem egy éves a készülék, egyáltalán nem lassult. Egyetlen egyszer volt,hogy újra belaktam, de az sem volt kötelező, csak én akartam (amikor 8ról 9-re váltott a rendszer). Azóta csak mennek fel az update-k és minden rendben.

r3dsnake: Én meg nem úgy válaszokt telefont, hogy majd mennyiért tudom eladni. Jó, hogy nem már csak azért veszek mondjuk iPhone-t, mert bár nekem a másik (jelen esetben a Note 9) sokkal jobb cucc, és jobban kihasználom, de majd ha használtan eladnám többet ér.

[ Szerkesztve ]

(#172768) Cyberpunk válasza icecave (#172767) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha nem 1 éven belül adod el tökéletes állapotban, mintha új lenne, akkor úgy is bukó lesz. Szóval ez mindegy.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#172769) r3dsnake válasza icecave (#172767) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azt csak azért említettem meg, ha számít az árkülönbség. De egyébként se választanék iOS-en kívül mást. Fáj látni, amikor a flagship telókat nyomkodják mellettem, és reccen, nincs feedback az inputról és csak vársz, hogy megtörténjen egyszer... vagy sem... ki tudja, idővel kiderül.

Borzalom. Az appok "dizájnjáról" nem is beszélve. Én az alatt a pár perc alatt fel tudom baszni magam, ha családtag/ismerős odaadja a telóját, hogy állítsak be rajta valamit.

(#172770) tothjozsi96 válasza icecave (#172767) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Örülök hogy neked bevált!

Mondjuk a Note az egész biztos a Samsung legjobb szériája.
Amikor megjelent a P30 Pro akkor voltam az MM-ban és megnyomkodtam. 2 darab telefon volt kint, mindkettő a Pro volt. Az egyik nagyon szépen gördülékenyen ment, a másik telefon olyan szinten akadozott, nem hittem el. Megnéztem a futó alkalmazásokat és nem ment semmi a háttérben.

Pont az egyik ismerősöm vett P30 Pro-t, i7-ről váltott és mondta hogy nagyon megbánta.

(#172771) kali válasza icecave (#172767) üzenetére


kali
legenda

Pedig milyen jó is csak azért használni egy sokkal kompromisszumosabb telefont x ideig, hogy utána valamennyivel kisebb bukóval add el...
Ha ezt nézném, iPhone XS Max lenne most a kezemben, mert olyan olcsón kaptam volna, hogy még az újabb széria megjelenése után is bukó nélkül adhattam volna el, de basszus, egy fél nap alatt kikészített, amint két SIM kártyát kellett kezelnie.

(#172772) Gergőke88 válasza kali (#172771) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mit használsz most?

(#172773) kali válasza Gergőke88 (#172772) üzenetére


kali
legenda

Még mindig Note9-et - igaz, már a másodikat -, nem tudok mire váltani, minden lehetséges utódban sok a kompromisszum, bár mostanság nem is annyira foglalkoztam ezzel, legalábbis nem olyan szintem, mint a korábbi telefonjaimnál, amiket ennél hamarabb lecseréltem.

(#172774) icecave válasza r3dsnake (#172769) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont ilyen előítéleteim voltak nekem is, amíg nem használtam huzamosabb ideig a Note-ot. One UI sokat hozott, az biztos.
Nyilván, iOS smoothságát sosem éri majd el, de ez nem azt jelenti hogy szar, nagyon is rendben van. Engem az b*szna fel, hogy csomó kényelmi beállítás, widget, stb. hiányozna, annyira le van korlátozva.

Nincs is jobb, mint mikor beállítasz helyeket, hol ne kérjen mindig feloldást, vagy épp eszközt,hogy ha csatlakozik, akkor addig fel van oldva a telefon,stb, és ez csak egy példa a sok közül. Tudom, erre is lehet mondani, hogy csak ránézel a telefonra, hogy fel is old, de rohadtul nem így van, csomószor nem ment nekem a Face ID,mert szerinte túl nagy volt a szög, ahogy ránéztem, meg fekve is felejtsem el, stb.

tothjozsi96 : Saját magukat szívatják,hogy a legtöbb telefonon retail mód fut, meg szanaszéjjel b*sztatja mindenki persze,hogy kikészülnek a telefonok. Az biztos, hogy kiállíott telefon szoftveres élményére alapozva nem döntenék egy-egy példány mellett :D

[ Szerkesztve ]

(#172775) r3dsnake válasza icecave (#172774) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Biztos jók, amiket felsoroltál, de nekem ezekre totál nincs szükségem.

(#172776) Gergőke88 válasza r3dsnake (#172775) üzenetére


Gergőke88
addikt

Amíg nem tudod milyen lehetőségek vannak, nem is fogod tudni, hogy van-e rá szükséged.

(#172777) icecave válasza Gergőke88 (#172776) üzenetére


icecave
nagyúr

+1

Mostmeg már nagyon, de nagyon hiányoznának, ha nem lennének. Az olyan apróságoktól kezdve is,hogy kiírja, hogy mennyi idő múlva fog feltölteni. Megértem,hogy iPhone nem írja ki, hozzá adott töltővel kinek van kedve azt nézni egy xs max esetén,hogy 3+ óra, mire feltölt.

Ettől még előtte is, azóta is elismerem az iOS eleőnyeit, ami mondjuk egyre kevesebb, de lehet telálni azért.
Plusz ugye rábeszélni én biztosan nem akarok senkit, mindenki azt használ, amit akar/szeret. A térítést meghagyom másnak :D

(#172778) r3dsnake válasza Gergőke88 (#172776) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hiába, ha utálnám használni.

Thnkpadre is váltottam macbookról, spórolásból, ugyanazokat a programokat használtam rajta mint macos-en. 2 hétig bírtam, és visszamentem macbookra.

(#172779) kali


kali
legenda

Hát, most nem kapkodják el; [kép], máskor ilyenkor már minimum csomagolják, de inkább a futárnál - aki gyalog is 2 perc alatt ideér az üzletből.

[ Szerkesztve ]

(#172780) icecave válasza kali (#172779) üzenetére


icecave
nagyúr

A rendelés végén mit írt? Ott mindeig odaírja, hogy épp mennyi időt tippel. Ilyenkor, mikor mindenki rendel, a szokásis idő helyett volt már, hogy azt írták, 85 perc alatt ér ide.

(#172781) kali válasza icecave (#172780) üzenetére


kali
legenda

Passz, új rendelésnél nézem most, 90+ percet ír! :Y
30, max 40 perc környékén mindig kihozták eddig, rendeltünk már ilyentájt is, bár többnyire késő délután, vagy este szoktunk.

Na, alakul, 42 percnél már csomagolják. :C

[ Szerkesztve ]

(#172782) Gergőke88 válasza kali (#172781) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szeretem a fortet főleg a vékony pizzás negysajtosat.

(#172783) kali válasza Gergőke88 (#172782) üzenetére


kali
legenda

Azt még nem kóstoltuk náluk, de eddig amiket kipróbáltunk, azok mind finomak voltak.

(#172784) Zjunior válasza icecave (#172777) üzenetére


Zjunior
veterán

Ezt a 3+ orat honnan vetted?:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#172785) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#172764) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Baratnomnek kell.
Fentebb irtam, mar kapott is egy Airpods-ot. Meg sose volt Iphone-ja szeretne de mikor ma is kezeben volt egy S10 meg az en telefonom inkabb a Samsung fele huz.
Nekem marad az X eszemben sincs valtani.

(#172786) icecave válasza Zjunior (#172784) üzenetére


icecave
nagyúr

Neked az xs maxod a hozzá adott gyári 5w-os töltővel 0-100-ra mennyi idő alatt tölt fel?

(#172787) Zjunior válasza icecave (#172786) üzenetére


Zjunior
veterán

6 eve az ipad toltovel toltom a telefonokat de te gondolom a gyarival hasznalod :D
Ertem:/// (sajnos nincs maxom h lemerjem hivatalosan, de a 3 es fel ora akkor sem valos)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#172788) icecave válasza Zjunior (#172787) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, gyárival, mert azt adtak a Notehoz. Hülyét kapnék ha annyit kellene várni rá, mint a maxra. Tuti vennék pluszban másikat.

Xsmax meg tényleg nem 3,5 óra a gyári hozzá adott töltővel, csak 3 óra 29 perc: [link]

(#172789) Zjunior válasza icecave (#172788) üzenetére


Zjunior
veterán

Megneztem, kozbe igazad volt gyarival ennyi.
Gáz..nem gondoltam volna:(
Ipad toltovel az X hamar megvan, na majd az uj XR ha kap Oled kijelzot csak az johet szoba mas nem:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#172790) icecave válasza Zjunior (#172789) üzenetére


icecave
nagyúr

Legalább lesz hova újítani idén. Egyik vállalat sem jobb a másiknál, idénre a Note mellől is kikerült a dongle, ami indokolt lett volna, ha lecserélik már a jack-et. Viszont legalább adnak hozzá gyárilag gyorstöltőt (ahogy eddig is), amivel 1 óra 5 perc alatt feltölt nulláról 100-ra. Mindenki azon hőbölgött, hogy miért nem a 45W-osat adják hozzá, pedig azzal kb. 5 percet lehet nyerni :D
Meg ugye ki-mit szokik meg, valakinek simán jó a 3,5 óra (ami inkább kevesebb, hisz nem 0-ról tölti általában az ember), de a gyorstöltés jól tud jönni,ha hirtelen kellene egy kis kraft, mert elfelejtett az ember tölteni. Tudom, van power bank, de azt nem hordok, az is csak plusz súly a táskámban.

(#172791) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Betörtem az üvegfóliám, jelenleg nem volt tartalékom, van mellettünk egy nagy Auchan, ott van egy GSM, gondoltam veszek egyet gyorsba. Egy csöves teljes keretes üveget képesek 6500Ft-ért árulni...:D És gondolom van aki vesz is...

[ Szerkesztve ]

(#172792) icecave válasza B-L-A-C-K (#172791) üzenetére


icecave
nagyúr

Képesek hát. Nekem a legjobb az volt, mikor egy tokot valami 4500-ért árultak, mondom megnézem, mennyi ebay-en, vagy alin, 1 dollár volt. Totál ugyanaz a hamis, utángyártott tok. 1000%, hogy onnan vették ők is.

B-L-A-C-K: Én sem mondom,hogy ne legyen hasznuk valamin, de legtöbbször az ultra-mega pofátlanság határán is túlmenő dolgokkal találkozom.

[ Szerkesztve ]

(#172793) B-L-A-C-K válasza icecave (#172792) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem azt mondom 500ért adják, 3 ezret gyorsba adtam volna érte, de 6500Ft... Inkább megvettem az Auchanba a nem teljes keretest 2 ezerért, GSM-be ugyan ez 4e ott...

(#172794) Norbi. válasza B-L-A-C-K (#172793) üzenetére


Norbi.
őstag

Az igen..
Túl olcsón adjuk ezek szerint, árat kéne emelnünk.. :))

(#172795) Gsx-rr válasza icecave (#172790) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Fogadni merek, iden se lesz gyorsabb toltes.

(#172796) icecave válasza Gsx-rr (#172795) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig a pletykák azt mondják, hogy lesz. Mmint hogy csomagolnak végre hozzá erősebb töltőt, hisz gyorstöltés most is van bennük.

(#172797) tothjozsi96 válasza B-L-A-C-K (#172793) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ennél már csak az iGlass fólia az, ami jobban megéri.
Igaz most csak 20k, de ha jól emlékszem XS-re a nyitó ára valami 34 ezer forint körül alakult :)

K*rvára megéri ;]

Gsx-rr:
Szerintem idén már csak bevezetik, ez a kissé csúnya dizájn mellé muszáj lesz valamit adni is, ami mellette szól. Igazából X után lett egy XS ami mondjuk egy ráncfelvarrás, de szerintem az XI ugyan úgy csak egy XS felvarrás lesz. El nem tudom képzelni hogy nyújt valami ténylegesen újat.

(#172798) B-L-A-C-K válasza tothjozsi96 (#172797) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, főleg az hogy az egy Nillkin fólia kb más csomagolásban (Nillkin fólia 3eFt.).

(#172799) madgie válasza r3dsnake (#172769) üzenetére


madgie
titán

Ja, aztán milyen jó is, mikor töltöm is az X-et navigálás közben és néha úgy gondolja, szerinte teljesen oké, ha egy másodperccel késve reagál mindenre. De tényleg mindenre.

Amúgy is képes minden faszságtól tűzforró lenni, lövök vele pár portréképet, Focos app és már süti a kezem.

[ Szerkesztve ]

(#172800) tothjozsi96 válasza B-L-A-C-K (#172798) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem is az van az i7-en, előtte iGlass volt, azt 10k-ért vettem.
Érdekes hogy ez a Nillkin egyáltalán nem szöszölődik a sarkoknál, az iGlass-t meg le kellett vennem 1 év után mert annyira ronda tele mentek a sarkok.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.